Maršál Wellington a Maršál Blücher, po vítězství u Waterloo. V parlamentu Velké Británie…

5 297 zobrazení
TiskTisk

Nastal čas upozornit všechny historiky a mistry politiky, jak to bylo. Smyslem celého počínání bylo vytvořit jednotnou Evropu bez Válek. Vytvořit nové společenství, které nahradí to společenství, které neumělo nic jiného než válčit a ničit životy lidí. A nechávat žít své občany, poddané, v beznaději, nouzi hladu a pro nás zcela nepředstavitelné bídě. Nic jiného ta stará Evropa dělat nemohla a neuměla.
To co se odehrálo, celá ta změna, která se uskutečnila byla za velkou cenu. Lidských obětí a materiálních škod. Ale spolu s pokrokem, který celé to období také provázel, si právě my užíváme výsledků této geniální konspirace. Jinak to nelze ani nazvat. Války by byly i bez toho. Tato geniální konspirace jim dala řád a co je důležité, měla je zcela pod kontrolou…i když stála mimo ně.
75 let v míru nežila Evropa snad nikdy v dějinách. Jediná země, která to narušuje v současnosti je Putinovské Rusko. Možná nastal čas, kdybychom ho měli, podle většiny jeho území brát jako asijskou zemi. Která má v Evropě jen kus svého území a většinu v Asii. Dnes je to Evropa. Ale jenom oni , a s nimi jejich slouhové, užiteční idioti a hlupáci, Neználci dějin vyvolávají duchy minulosti.  A společně tak straší a zneužívají voliče a spoluobčany a vyvolávají atmosféru strachu. Aby se mohli dostat do funkcí, které jim zabezpečí, bezpracný život a řadu vedlejších příjmů.
Tento obraz jsem viděl na vlastí oči přímo na místě. V Britském parlamentu. Stál jsem tam jako omráčený. Je to úžasné.Obraz ,ale hlavně ten příběh. To co ho předcházelo a co potom následovalo.

Co je ale na tomto obrazu důležité ? Důležité je to že vypovídá o tom jak jsem se dostal právě já do hlavní role v daleko pozdějším příběhu o Evropě.
Že se tam setkali Artur Vesley , který se narodil v Dublin – jako 2x, žil tam a v zámku na Trim Road. Matka byla Anna a otec Garret Wesley z Mornington, Později přijal jméno Wellesley a později byl knížetem z Wellington. Zemřel 14.září 1852.

a Gebhart Leberecht Blücher von Wahlstad. Ten zemřel 12.září 1819.

Tedy Vasily a G.L. a B.M.
Gebeltova Ludmila a Vasil Mohorita…moji rodiče…
Vojáci říkali Blücherovi – Marschall Vorwärts… M.V.
Aby to bylo úplně jasné…A nezpochybnitelné…
I  název obrazu je nezpochybnitelný. Meeting of Wellington and Blücher…M double B…

Ten obraz byl známý všude. Vidělo ho tam, v britském parlamentu spousta hostů a návštěvníků z celé Evropy i světa. Ale jen málokteří ho uměli správně“ přečíst“. Důstojníci z Dvojky Generála Moravce určitě ano. To se totiž nikde nevyučovalo.A o tom se nemluvilo. To si musel každý odhalit sám. A jednat podle toho. A vyšlo to.

Oslavuje skvělý vojenský úspěch…Ale ještě spousty válek ho následovalo. Byly strašnější a strašnější…Až došlo k úplnému spojení Evropy bez války. To už mnozí pamatujete. A žijeme tak v období míru… A už to tak bude navždy. Svět je v dobrých rukou. Ať si užiteční idioti píší co chtějí… Škodí jenom nám. Svým hloupým psaním totiž odvádí pozornost od skutečných problémů lidí, občanů.
Právě kde je ten obraz umístěn probíhá jedno kolo novodobého zápasu o Evropu. Můžete li někdo vyřídit do Britského parlamentu tak ať se poslanci zastaví u tohoto slavného, obrazu,  a zamyslí se. Když to udělají,tak pak určitě, rozhodnou o své budoucnosti správně…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *