Příspěvek Sestry BRITISH ARMY k vaší svobodě…aneb, jak se plánovalo v dějinách dávných i nedávných

393 zobrazení
TiskTisk

Protože včera jsem se dočetl na Twiter, že pan Jakub Janda nazval pád SSSR zázrakem, musím reagovat dalším příkladem. I v souvislosti s hysterií některých novinářů a jejich zaručených zdrojů při dnešním výročí volby Václava Havla presidentem.
Zázraky se neděly. Vše proběhlo podle plánu. A jaký byl příspěvek jedné ze tří sester – British Army??? Ukážeme si na Kanadě. Co nejstručněji, aby to bylo zřejmé hlavně těm co čtou můj web a přemýšlí a pamatují si to co čtou a jsou ochotni vnímat souvislosti ,které procházejí napříč stoletími, napříč kontinenty, napříč národy, napříč jejich jazyky a i konkrétními jmény,názvy míst, řek, hor, pohoří i jmen konkrétních osob.
Vlajka Canada – červená a bílá. Jako barva Slavie – Vasile, jako polská vlajka a vlajka Prahy. S Maple Leaf. M.L. Jako Mohoritová Ludmila moje matka nebo otočené ruské L na hlavu a to je V – Vasil/Basil.BML. Česky Javorový List – J. L. – Odzadu EL CHE…španělsky vyslovené.

MONTREAL
Anagram příjmení Mohorita a zase L. A zase V/B. BML.Po našem – rusko-latinkou. Kromě toho je to Královská Hora. Jako Hradec Králové. H.K. Kraj kde dělal můj otec před válkou na opevněních a učil se tam BILAK – Gyula Vasil.

Gula moje přítelkyně z Taškent UZbekistán. Baletka – Labutí jezero DVĚ labutě – 22. A také se tak jmenuje ulice která vede od moře, od pláže, v Tel Aviv,( založeném 1909). A tato ulice  přechází do ulice HESS.. Přes generál Allenby street. A vedle je ulice BIALIK. Ano, je to tam co jsem popisoval nedávno. Tam kde sídlila tajná vojenská organizace HaHagana – Obrana. Kde měla od roku 1937 do roku 1948 ilegální RADIO Lab. Pod krytím ve firmě PHILCO. Ano jako PHILCO FORD pračka kterou mi nabídl ke koupi MIZERA ( Meyer) z MERKURIA. Otec mé přítelkyně se kterou mě seznámil SVOBODA – třídní z 9.třídy na StroosMeyerově náměstí v roce 1968 a já jsem s ní prožil celý okupační den 21.srpna 1968 v ulicích a na náměstích v Praze.A bydlela ve stejném domě jako armádní generál Martin Dzúr ( ne Drúz) a v Koulově ulici, kde jsem se v roce 1966 potkal s CHE Guevarou Ernestem. A šli jsme do Internacionálu. Hotelu postaveného podle stalinských domů v Moskvě. Je jich v Moskvě sedm. 7 .

VANCOUVER
– VAN VASIL – anagram. Spolu s VAN, známým ze jmen v Niederland. Países Bajos. Spodní země česky ze španělštiny. Spodní země – tedy podzemí. PODZEMÍ. Nebo náš strýc z Bruntálu Unverodorben. UN VEN DORBEN. Josef s manželkou-tetou Mařou – Mariií.

Vancouver je přístavní město v provinci British Columbia. Regionální okres METRO VANCOUVER ( M.V. otec a podzemí) patří do většího celku obecně známého jako LOWER MAINLAND (L.M. matka) Je tam největší přístav – PORT  ( O.R. – Otmar Reidl )- v Severní Americe. A kvůli velké filmové produkci je nazýván Hollywood severu. Hostil rovněž XXI. Olympijské hry.

Jeho souřadnice jsou 49 stupňů 15 minut severní šířky/ 123 stupňů a 6 minut západní délky. Moje sestra se narodila v roce 1949 a 15 je i IV. Ivan Vasil anebo romunští Ioan a Vasile. 123 je moje rodné číslo a 6 je zase VI, tedy Vasil a Ivan a rumunští Vasile a Ioan.

Vancouver leží v údolí řeky Fraser u Tichého oceánu ( Tichý – neslyšný, jako můj přítel Tichomirov, Tichý svět, Yellow submarine atd.) mezi úžinou Strait of Georgia ( druhý manžel sestry Jiří) a pohořím Coast Mountains. Nedaleko od pobřeží je ostrov stejného jména. Vancouver IslandV.I. a zase Vasil a Ivan a Ioan a Vasile.

Přístav v zálivu měl původně jméno Burrard – anagram Dr.Buro – Doktor Osel – Doktor Vasil. Nebo Doktor 5  což je i 2 po našem. Doktor Bůra.

V roce 1861 vypukla Sobí zlatá horečka – zlato je ORO ( španělsky). A díky příchodu asi 25 tisíc osadníků vzniklo trvalé osídlení na farmě McLeary ( M.L. a Skotské jméno – ALBA Scotland) u břehu řeky Fraser. Byla postavena pila v MOODYWILLE. M.W. Dřevo se těžilo v okolí města PORT ALBERNY. Port je zase O.R. a ALBERNY je ALBERTOV. A ALBA – Scotland, nebo španělský vévoda de ALBA de TORMES u Salamanca.

Další z osad se jmenovala GASTOWN. GAS a TOWN. Gustav a město. Gustáv Husák.

Samotné město vzniklo 6.května ( VI.V.) 1186 kdy ve stejný den do města dorazila Transkontinentální železnice. Jméno města vybral prezident Kanadské pacifické železnice (CPR) William Cornelius Van Horne. William – Bill, Cornelius je CORN a O.R. a VAN je Holansko – podzemí a Horne – je zase O.R. a ROH – HORN. A železničáři jsou MODRÁ ARMÁDA. Jako NAVY, MARINE

A nyní proč se město jmenuje, tak jak se jmenuje? Bylo pojmenováno po GEORGE VANCOUVER. Narodil se 22.VI. a  zemřel 10.V. 1798. 22 známe dobře jako můj rok narození 52 a začátek vlády Eisenhoovera a Queen Elisabeth II. Nebo jako čtvrťák. 25. Nebo jako Labuťě. Černou a Bílou. A zemřel 10. května, ve stejný den zahynul matky první manžel 10.května 1945 v HRADIŠTKU u Prahy, otec se stal kandidátem strany 10.května 1949, a v Bristolu vystavili na Auguste parade sochu Neptuna s Trojzubcem. Ale co je nejdůležitější v tomto příběhu, 10.května 1940 provedl i výsadkáři KURT BEN STUDENT výsadek do HAAG. Husák Gustav a KRT BEN STUDENT. OPERACE BENJAMIN. Konec SSSR a světového komunismu. A jedna z epizod 17.listopad na ALBERTOVĚ. Veřejná Bezpečnost nazvala svojí tehdejší Operaci STUDENT.

George Vancouver navštívil DVAKRÁT ostrov BARANOF, při svých plavbách okolo zeměkoule. Otcova matka byla BARAN a sestra matky se provdala za BARAN (ikov).

Jméno VANCOUVER je poangličtěným holandským příjmením VAN COEVORDEN. Jako strýc UNVERDORBEN v Bruntále. Také s O.R. A z Nizozemí.ATD.

TORONTO
VOLOVÉ, odkud byl otec Vasil a i Mohorita Ivan z toho Volové u Chustu V.M.I. .( Jako můj spolužák v učení JUST – španělsky čteno CHust). Kteří spolu odešli v říjnu 1939 do SSSR a přešli hranici u Toruně. A jako dva rumunští dobrovolníci  V.M.I. z Železné grady kteří padli hned po příchodu do Španělska v roce 1936 u Mojadahodna vedle El Escorial sídla španělských králů, kde jsou tapisérie, které byly vytvořeny podle návrhů Francesco José de Goya de Luciente. V roce 1775. Tuto zakázku mu domluvil malíř Mengs – Bohemico původem z Ústí nad Labem – Aussig.

V.M.I. Virginia Military Institut. Alma mater Chief of Staff US Army v průběhu Druhé světové války George Catlett Marshall.

A také George Marshall měl prostřední  jméno CATLETT. Catle – dobytek. SKOT, SCOTLAND ve skotské Gaelštině ALBA. A skupina otce vysazená v říjnu 1944 na Moravu byl ARAP – PARA je hebrejsky kráva, jalovice.

Skotská ALBA s Torridon – kde je Beinn Liath Mhor – B.M.L – V.M.I.

Španělská ALBA de TORMES

Stát ALBAnia s TIRANA.

TORONTO je ale také i z německého TOR branka, brána. Jako rusky šajba – gól – obec na Slovensku ze ,které byl poslední velitel výsadku do Československa MEYER. Jako Mohorita je Meyer. A bez samohlásek máme LB. Ludmila a Vasil
A brankář TREŤJAK – dlouholetý sovětský hokejový brankář, který objížděl léta letoucí celý svět. Ano stejného jména jako galerie u Rudého náměstí o ,které jsem psal nedávno. A stejně jako já ve třetí třídě – jako Třeťák jsem přísahal věrnost US Army a likvidaci SSSR na nádraží v Bubnech a dál už to znáte vy co čtete a pamatujete si.Ale také je to JAK ( JAK EŠ a BEN EŠ – Operace Benjamin.) YAK.

OTAWA

Kdo někdy luštil křížovku tak ví ,že to je také česky DRUHÁ tráva. Španělsky Cosecha – dávejte pozor !!! Čte se to
KOSEČA – KoSeČa  – KSČ. A UVE je název písmene V ve Španělštině… A V KOSEČA je po našem s V jako 5 obráceně 2 – DRUHÁ Sklizeň.                                                A ta se provádí srpem. Zatímco kladivo je symbolem Sv. MARINA. Ale i Vikinga THORA.( TCHOŘE) – vojáci jsou srandisti…
A DRUHÁ? To už víte .To je DVOJKA. Generála Moravce. Realizátor u nás a spolu s dalšími DVOJKAMI všude OPERACE BENJAMIN.
A z OTAWA máme seno – to je HAY – anglicky. Jako CHE. Oslovení Hi v angličtině se řekne Hej v češtině a  v Argentině je to – CHE( ČE). EL CHE.
A také každý ví že nejlepší je vojtěška – Sv.Vojtěch byl DRUHÝ biskup v Českém království a zavražděn byl v Litvě ( tehdy Prusko).
Vojtěška má ale i název ALFALFA – LUCERN.
Ti co jsou z Prahy ví ,že palác ALFA je hned vedle paláce LUCERNA – mezi nimi byl za totality SEMAFOR…Vodičkova ulice – VODIČKA – WASSERMAN – Vasil…a zasvěcení ví že MAN je zkratka britského města  MANCHESTER –  MAN A CHESTER je název české odrůdy dobytka.
A Palác ( španělsky Palacio a anglicky Palace ) je Paleček z Dvojky od Moravce a Palacký František atd.atd.atd.A moje palce…

Wikipedia ve španělštině.“El río Otava es un corto río de la República Checa, un afluente del río Moldava que corre por la región de Bohemia Meridional. M.B. Pertenece a la cuenca hdrográfica del río Elba y tiene una longitud de 113 km y drena una cuenca de 3788,2 km².El puente más viejo de la República Checa atraviesa el río Otava. Se encuentra en Písek y data del siglo XIV. El río Otava fue muy conocido como un río del oro, ya que el oro se lavó en sus orillas, también balsas navegaron y hubo la navegación de madera en el siglo XVIII y XIX.

Navegación de madera. Splavování dřeva v XVIII a XIX stoletích. – otec také vorařil. Jezdil s vory. Vor. Česky přeprava dřeva. Rusky název šéfů v lágrech – Gulazích. Kde byl otec. A generál VOROBJOV. Poslední velitel Střední skupiny vojsk na území ČSSR. A voraři v ulici SVOBODA ,která vede do ALBERTOVA.

Pozornost zaměřte především na slova – RÍO del ORO. A slovo ORILLAS…Oro je zlato, tedy Otava byla zlatonosná řeka a Orillas znamená břehy,okraje…Moldava a Elba región B.M. O.R. – Otmar Reidl – OPERACE BENJAMIN.

A ještě něco. Co se stalo 21.srpna – ano 21.srpna v roce 1987…Po objevu tohoto asteroidu jsem se já stal předsedou ÚV SSM a Jakeš – který se narodil v obrácené datum 12.srpna – stejně jako můj otec 12.srpna se do konce roku stal generálním tajemníkem ÚV KSČ. A Jakeš pracoval s kůží u Bati a otec byl v Gulagu KOŽVA ( A BEN EŠ byl z KOŽLAN) a BEN EŠ a JAK EŠ…Š je rusky a hebrejsky trojzubec Neptuna, Ukrajiny nebo v Latince obrácené M. Tedy BEN M a JAK M./YAK M.

Otcovo datum narození 12 a Jakešovo 12 – oba v srpnu je krát DVA 24. Srpen/ August 24. je svátek svatého Bartholomeus. Anagram Mohorita Vasil. A kostely u Anglické národní banky, v Praze v Bartolomějské a v Hlohovci na jižní moravě. Těsně před První světovou válkou přejmenovaný právě na svatý Bartholomeus.

21.srpna 1968 se uskutečnila okupace Československa státy Varšavské smlouvy. A 21.srpna 1991 ( otec se narodil 12.srpna 1919 – čti odzadu číslo 12.) padnul puč v Moskvě. Já byl v té době na Krymu. Na Ukrajině. V Artěk  – Ukrajinci mění první A na O – tedy OR těk. Otmar Reidl – Operace Benjamin.Na místě  pod Medvědí horou – medvěd symbol Madrid,Berlín a Beroun/Beraun prarodiče manželky Josef a Marie( Braun genrál spolubojovník otce, Bruntál teta Marie a Josef Unverdorben ,Brno kde žil kapitán Otisk,velitel Wolfram, Baran otcova matka)…

(4405) Otava es un asteroide perteneciente al cinturón  exterior de asteroides descubierto por Antonín Mrkos desde el Observatorio Kleť,  cerca de České Budějovice, República Checa, el 21 de agosto de 1987.

HAMILTON
Další anagram naší rusko-latinkou – Mohorita L. Kromě toho HAMILTON byl politikem u zrodu USA. Narodil se 11.01. Ano dobře to vidíte. Stejně – po našem,odzadu, jako založení US Army 1775. A jako i naším písmem 17.07. Poprava Carské rodiny Nikolaje v Jekatěrinburgu. A svátek má podle ortodoxního kalendáře MARINA. A datum mojí svatby…atd.atd.atd.
MARINE 10.11. 1975. Kdy on působil 1775 – 1976 v MILITIA. Narodil se v roce 1752( jako já o dvě stovky let později – nebo 1757). Bylo pobočníkem George Washington a dosáhl hodnosti generála v US Continental Army. George Washington DRUHÁ manželka byla MARTHA – MAHARTA – Mohorita.Martha je pochovaná na M.V.            Mount Vernon, Virginia, U.S.

WINNIPEG

Winnipeg je hlavním a největším městem kanadské provincie Manitoba – W a M. W.M. Je umístěn poblíž poledníkového středu Severní Ameriky. Otec získal opcí trvalé bydliště v Jindřichově Hradci, kudy prochází poledník. A Jindřich Poledník a další už znáte.

Město se nachází na soutoku DVOU řek Red a Assiniboine – místo je obecně znamé jako THE FORKS – německy GABELHAVEL. Nebo můj děda a strýc a bratranec GEBELT. HAVEL a T.

Můj děda Gebelt Karel a babička Marie Gebelt Hahn ( Havel a Kohout ) měli tři děti – Karel Alena Ludmila. Jejich počáteční písmena jsou KAL. V hebrejštině je KAL přeloženo do  češtiny SNADNÉ – a to je ve španělštině FACIL – s německy psané V na začátku – VASIL. ( proto žil v našem domě v Praze překladatel a znalec mnoha jazyků Antonín Liehm ( Himl Antonín) a legendární republikánský generál Modesto Juan ( rusky Juan je Ivan) tedy Modesto Ivan – iniciály M.I. Military Inteligence. Aby si ti co si toho měli všimnout všimli.

Název města WINNIPEG je odvozen z kríjského – cree ( indiánský jazyk) výrazu pro „KALNÉ VODY“. Kalné vody je známý termín pro mlžení. Pro zastírání či maskování činnosti ,která není zcela čistá. Tak jak není čistá voda, když je kalná. Rusové říkají Mutit Vadu.Kalení a mlžení je tedy stejné – tak nazýval generál Claussewitz Válku v mlze. Proto se Tamanská divize – TUMAN ( rusky mlha), která vyjela na rozkaz pučistů 21.srpna 1991 do MOSKVY ,ale obrátila se proti nim. Jejich velitel v té době měl iniciály V.M.

V oblasti Winnipegu vytvořili Indiáni první mapy na březové kůře ( Berezin, Berzin – březová kůra jak všichni ví je černo – bílá). A využívali je lovci kožešin – Žukov byl kožišník, výsadek Kozina, Baťa – kůže, Karaexport na dvojce atd,atd.

Red River – Červená řeka je píseň ,kterou jsme zpívávali za mlada. Helena Vondráčková ji nazpívala. Pod tou skálou kde proud řeky syčí…atd. A Assiniboine znamená v překladu STONY SIOUX. Je to z indiánského jazyka kmene Siouxů. STONY je kamenný ( ale i tvrdý a bezcitný). Jako otcův svědek na svatbě plk.Steiner – Veselý bytem v Kamenické ulici na Praze 7. Můj spolužák z devítiletky na Praze 7 STEINBACH.

Winnipeg se nachází na souřadnicích 97 stupňů a 9 minut západní délky. A to je po našem 919. Tedy 19.9. moje narození a 1909 zase znova založení Tel Aviv – Aviv znamená jaro. A to byl za Druhé světové války první název vojenské odbojové organizace generála Luži.Jejím příslušníkem byl právě o kousek výše uvedený plk.Steiner Veselý.Skupina byla přejmenována na Rada Tří.

A víte už že v 1909 se narodil první manžel mojí matky a Beneš se ženil s Annou – Hanou u svaté Ludmily na náměstí Míru, na Praze 2 – Vinohradech, kde jájsem v sedmdesátých letech pracoval.Atd.atd.atd.

Město bylo založeno 1738. Dvě stě let před Mnichovskou smlouvou. První pevnost postavili francouzští obchodníci. První evropské osídlení bylo později založeno Selkirkovými osadníky v roce 1812. V tom roce začala válka mezi USA a Velkou Británií. Velká Británie vpadla do Spojených států.Byl vypálen Washington. Tato válka ale zůstává často v pozadí za Napoleonskými válkami ,které probíhaly v té samé době v Evropě. V roce 1812 vpadla Francie do Ruska. A byla vypálena Moskva. Obě koloniální velmoci ve stejném roce, napadla hlavní města USA a RUSKA.A města vyhořela. V roce 1812. WashingtonMoskva. W.M. Dva Mohorita. Otec a syn.

V oblasti Winnipegu vytvořili Indiáni první mapy na březové kůře ( Berezin). A využívali je lovci kožešin – Žukov byl kožišník, výsadek Kozina, Karaexport Praha 2, atd.)

Nejvýznaměji se zapsal do historie těchto míst THOMAS DOUGLAS, V. th Earl of Selkirk. Tento skotský peer byl velkým organizátorem života nových míst v provinci Manitoba. Narodil se na ostrově St.Mary´s Isle ( M.I.) Kirkudbrightshire ( KIRK), Scotland, jako SEDMÝ syn Dunbar DOUGLAS IV. EARL of Selkirk a jeho ženy Heleny HAMILTON ( anagram MOHORITA). Jeho bratr byl BASIL WILLIAM DOUGLAS ( BASIL a BILL). A vidíte je to KIRK DOUGLAS. Který hrál SPARTAKUS a VINCENC WILLIAM VAN GOGH. A ten se narodil 30.března. V den kdy o mnoho let později šel můj otec v roce 1943 k odvodu v československé armádě v Buzuluku, po propuštění z Gulagu.

Van Gogh se narodil ve stejný den jako Goya a jako zemřel Karel May. O těch bude ještě řeč při jiné příležitosti.

Selkirk založil trvalé osídlení známe jako RED RIVER COLONY. Společnost Hudsonova zálivu vystavěla FORT DOUGLAS a FORT GIBRALTAR byla v roce 1822 přejmenována na FORT GARRY. O Červené řece již byla řeč. O DOUGLAS také a GARRY je prostě rusky HARRY – JINDŘICH.

Thomas Douglas Selkirk 5th EARL of Selkirk je pochován v ORTHEZ, Francie. O.R. – světlo ,kůže – Operace Benjamin.

V roce 1816 se v místě zvaném THE FORKS ( německy GABEL – HAVEL) došlo v roce 1816 k bitvě mezi osadníky a tzv. Métisy známé jako BITVA U SEDMI DUBŮ.

V letech 1869-1870 byl Winnipeg místem povstání tzv. RED RIVER REBELLION. Potlačit povstání měl generál Garnet WOLSELEY – Wasil Lee anebo G a nahlavu postavené W je M. Tedy G.M.

Manitoba se stala pátou ( 5 nebo V ) provincií Kanady.

Znovu připomínám, že mi bylo povoleno bez víza vstoupit na území Kanady v červenci 1989 při cestě z Kuby do Nicaraguy. Do letišní restaurace.

NEW SCOTLAND již byla řeč podrobně výše. ALBA.Hebrejsky je Nuova –  Chadasha . CH Scotia. C.S. – X – CHE – EL CHE. Skotsky Alba jako Fernando de ALBA. Z ALBA de Tormes.

GENDER
GIN DR. Gin je za Jalovce. Ne z Jalovice. Ale je to stejný základ JLVC. A Jalovice je SKOT, CATLE, VOLOVÉ,TORONTO. Kromě toho je Gene Hackman. Slavný herec. A kdo se mnou někdy pracoval tak ví že jsem HACKMAN – hekající při námaze. Nahlas. Ale o tom už jsem také psal. A DR. jsem také. A jednou jsem tam byl na letišti při mezipřistání. Kanaďané mi povolili cestou do Nicaragui z Kuby vstoupit na Kanadské území, bez víza. Do letišní restaurace. Bylo to přesně v té době kdy byl na Kubě popraven velitel Západního vojenského okruhu generál Arnaldo Ochoa Sanchez – čti „ukrajinsky“ Arnaldo – ORnaldo. V kasárnách BARACOA v Havaně. Červenec 1989.Po mém návratu z Číny – vzpomínáte co se mi událo v Číně v červnu 1989? U náměstí Tian Men. Před odjezdem do provincie Cia men.

QUEBEC.                                                                                                                                                                                                                                                     Spojaři používají pro ulehčení a urychlení spojení tak zvané Q kódy. Použijeme li metodu „hebrejštiny“ toto slovo QuBeC bez samohlásek vyjde nám QBC napsané a QBK vyslovené. Takové jsou dva Q kódy. První znamená QBC – “ můžete mi dát poslední meteorologická pozorování, která jste učinil z letadla…“ Druhý QBK znamená     “ Letíte v bezoblačném prostředí…“. Oba tyto Q kódy jsou o počasí – Meteorology. Meteor a logy. Meteor a po našem LG. Meteor a EL CHE. Ale může to být i Meteor a Logy. M a L. Tedy zase Mohorita a Ludmila anebo na hlavu postavené ruské L ,což je V.

Vy co jste četli a pamatujete si víte že jsem byl ze Sparty Praha u nás ve „Spartanburgu“ na Praze 7, poslán do Meteor Praha hrát basketbal. A s Meteor Praha jsem vzápětí, v říjnu 1969 odcestoval do Brém, americké okupační zóny na basketbalový turnaj. Jak jsme tam přijeli tak věděli o co jde. MOHORITA  je totiž WEATHER. A to je angram MEATHER – MEHERTA – MOHORITA. A WEATHER je česky POČASÍ.

Španělsky CLIMA – VASIL. Takže anglicko – španělsky je počasí VASIL MOHORITA.

A skotskou gaelštinou – AIMSIR. AIM SIR. Umíte si to přeložit z angličtiny co znamená AIM SIR?

Hebrejsky MAZAG AVIR a rusky PAGODA.

Kromě toho se používá i Q kód QMW. To je dotaz “ v jaké letové hladině je nulová izoterma Celsia v …“ Další Q kód ve spojení se mnou je QMU ( QMV latinsky kdy V je i U) “ jaká je přízemní teplota a rosný bod…“. A jako poslední náš Q kód je QAM ( Anna Mohorita v USA emigrantka, celým jménem Anna mohorita Lemak a byla to moje sestra Anna Mohorita a otcova matka Anna Mohorita ( rozená Baran). Tento Q kód je “ poslední povětrnostní zpráva…“

Všechny Q kódy o mně jsou o METEOROLOGY – anglicky, nebo METEOROLOGÍA španělsky, nebo METEOROLOGIE česky.  METEOR a EL CHE. Ostatní jsou o jiných informacích. Proto byl Vojenský útvar v kasárnách Jiřího z Poděbrad v Litoměřicích u kterého jsem sloužil později v letech 1974 – 76, spojovací. 6174 číslo. Jako otcovo narození po našem 1919 a konec SSSR a světového komunismu 1991.

Další Q kódy nejsou o počasí – METEOROLOGII. Najdete je na Wikipedia.

A finále – provincie ALBERTA
ALBERTOV. 

Tato Kanadská provincie dostala jméno na počest princezny LUISA SACHS COBURG. A to jak víme je L a SC. L a X – EL CHE. Její jména byl Luisa ( Luis je česky Ludvík jako Svoboda např.) Carolina ( s naší m O.R. a je to ženský KAREL, CHARLIE, CHARLES). Která se narodila v revolučním roce 1848 a zemřela v roce zahájení Druhé světové války 1939. Byla čtvrtou dcerou britské královny VIKTORIE.

Její manžel byl John Campbell – CAMP a BELL. Bell se jmenoval skotský vynálezce telefonu BELL a zakladatel společnosti stéjného jména, dnes známé pod jménem AT and T – ATT je po našem, římsko – latinském 199. Moje datum narození 19.09. a narození prvního manžela matky 1909  a založení Tel Aviv a roku svatby Beneše atd. A s letadlem BELL létal za Drhé světové války maršál POKRYŠKYN ( pokrývač jako můj děda Gebelt( Goeblatt a jako je jméno MARGARETA THATCHER – pokrývač). John Campbell byl Marquess of Lorne. M.L. – jako matka. A O.R. jako Otmar Reidl.

Pojmenováno je po ní ještě Lake Luise, česky Jezero Luise – J.L. po našem EL CHE, a a Mount Alberta ( M.A. jako moje babička, moje sestra, druhá otcova žena a Anna Mohorita Lemak, která emigrovala do USA v 19 století, atd.)

Souřadnice provincie Alberta jsou 55 stupňů severní šířky a 115 stupňů západní délky. Což je zase naše 55 – 25 atd. A 115 je to samé v naší řeči – 1 a 1 jsou 2 a 5 k tomu Zase 25 atd. QUADRANT. ČTVRŤÁK. Brzy o něm bude řeč. O schůzkách Rooswelt Churchill v Kanadě. A Operaci Quadrant.

V provincii jsou početné vodní toky. Dva největší jsou River SLAVE ( VASIL ) a druhá River PEACE – MÍR. Jako náměstí Míru kde jsem pracoval, na Vinohradech, na DVOJCE. Ale a teď pozor rusky Mir je SVĚT. Tedy to náměstí je i světové. A názvy okolních ulic potvrzují že to co píši je pravda. Anglická,Americká,Italská,Belgická,Jugoslávská, Lublaňská atd.

River Peace teče Severní Albertou až do Slave river. Která se vlévá do Mackenzie řeky ( skotské jméno – ALBA)

V provinci jsou i tři velká jezera. LAKE CLAIRE – L.C. – EL CHE po našem. SLAVE LAKE – S.L. – také EL CHE nebo VASIL LAKE – VASIL L.K. – VASIL EL CHE. A jezero ATHABASKA. ATHA a BASKA – VASKA. ATA je hebrejsky otec a BASKA. Otcův otec byl Dimitrij. Jak mu GULAGU napsali do dokumentů. Vasil Dimitry Mohorita. A jedno menší ,které se jmenuje Moraine Lake ( L.M. jako moje matka).

MORAIN – MORÁŇ. Velmi důležité pro vyprávění o Praze 2. A jejím bombardování Ulice na Moráni. Vedle Palackého náměstí a Václavské a Dittrichovi ulice. To přijde brzy. Souvislost Kanadského jezera provincie Alberta a Kanady s vaší svobodou.

Provincie Alberta vznikla v roce 1905 – to je zase když je koule pětka, 1952 – nebo 1925 , nebo 1922 atd…

ZÁVĚR. 

Aby to všichni co to měli poznat, poznali, tak emigroval jeden příslušník skupiny WOLFRAM – které velel kapitán OTISK do KANADY. Skupina WOLFRAM byla vyslána z Londýny do stejného místa jako otcova skupina ARAP z Moskvy. Robert Matula. Byl tu až po revoluci poprvé. Byl z OSTRAVY a jediný ve výsadku WOLFRAM nebyl před válkou voják. Jmenoval se Robert Matula – Bob Matula – B.M. nebo latinkou V.M.
Seskočili tehdy u obce MORÁVKY…okres F.M. Frýdek Místek. Dvě města v jednom. Kde otec po válce sloužil. Byl to jediný vojenský útvar který BOJOVAL při okupaci v 1939. F.M. – také František Moravec. A s tímto ´tvarem se otec zúčastnil Operace – Akce B. Potírání Benderovců na Slovensku. Více u natáčení filmu Akce B.
Pokud vím tak minimálně DVA spolužáci ze třídy, ze školy na STROSSMAYEROVĚ náměstí emigrovali do Kanady. Asi neví dodnes, tak jako to asi nevěděl Bob Matula ( povýšený na generála po revoluci) ,že byli součástí OPERACE BENJAMIN. I když jenom jako informace…Ale důležitá!!!

Vaše komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *