Příspěvek Sestry British ARMY k vaší svobodě…aneb, jak se plánovalo v dějinách dávných i nedávných

234 zobrazení
TiskTisk

Protože včera jsem se dočetl na Twiter, že pan Jakub Janda nazval pád SSSR zázrakem, musím reagovat dalším příkladem. I v souvislosti s hysterií některých novinářů a jejich zaručených zdrojů při dnešním výročí volby Václava Havla presidentem.
Zázraky se neděly. Vše proběhlo podle plánu. A jaký byl příspěvek jedné ze tří sester – British Army??? Ukážeme si na Kanadě. Co nejstručněji, aby to bylo zřejmé hlavně těm co čtou můj web a přemýšlí a pamatují si to co čtou a jsou ochotni vnímat souvislosti ,které procházejí napříč stoletími, napříč kontinenty, napříč národy, napříč jejich jazyky a i konkrétními jmény,názvy míst, řek, hor, pohoří i jmen konkrétních osob.
Vlajka Canada – červená a bílá. Jako barva Slavie – Vasile, jako polská vlajka a vlajka Prahy. S Maple Leaf. M.L. Jako Mohoritová Ludmila moje matka nebo ortočené ruské L na hlavu a to je V – Vasil/Basil.BML. Česky Javorový List – J. L. – Odzadu EL CHE…španělsky vyslovené.

MONTREAL
Anagram příjmení Mohorita a zase L. A zase V/B. BML.Po našem – rusko-latinkou. Kromě toho je to Královská Hora. Jako Hradec Králové. H.K. Kraj kde dělal můj otec před válkou na opevněních a učil se tam BILAK – Gyula Vasil.

Gula moje přítelkyně z Taškent UZbekistán. Baletka – Labutí jezero DVĚ labutě – 22. A také se tak jmenuje ulice která vede od moře, od pláže, v Tel Aviv,( založeném 1909). A tato ulice  přechází do ulice HESS.. Přes generál Allenby street. A vedle je ulice BIALIK. Ano, je to tam co jsem popisoval nedávno. Tam kde sídlila tajná vojenská organizace HaHagana – Obrana. Kde měla od roku 1937 do roku 1948 ilegální RADIO Lab. Pod krytím ve firmě PHILCO. Ano jako PHILCO FORD pračka kterou mi nabídl ke koupi MIZERA ( Meyer) z MERKURIA. Otec mé přítelkyně se kterou mě seznámil SVOBODA – třídní z 9.třídy na StroosMeyerově náměstí a já jsem s ní prožil celý okupační den 21.srpna 1968 v ulicích a na náměstích v Praze.A bydlela ve stejném domě jako armádní generál Martin Dzúr ( ne Drúz) a v Koulově ulici, kde jsem se v roce 1966 potkal s CHE Guevarou Ernestem. A šli jsme do Internacionálu. Hotelu postaveného podle stalinských domů v Moskvě. Je jich v Moskvě sedm. 7 .

VANCOUVER
VAN VASIL – anagram. Spolu s VAN, známým ze jmen v Niederland. Países Bajos. Spodní země česky ze španělštiny. Spodní země – tedy podzemí. PODZEMÍ. Nebo náš strýc z Bruntálu Unverodorben. UN VEN DORBEN. Josef s manželkou-tetou Mařou – Mariií.

TORONTO
VOLOVÉ, odkud byl otec Vasil a i Mohorita Ivan z toho Volové u Chustu.( Jako můj spolužák v učení JUST – španělsky čteno CHust).

A také George Marshall měl prostřední  jméno CATLETT. Catle – dobytek. SKOT, SCOTLAND ve skotské Gaelštině ALBA. A skupina otce vysazená v říjnu 1944 na Moravu byl ARAP – PARA je hebrejsky kráva, jalovice.

Skotská ALBA s Torridon – kde je Beinn Liath Mhor – BML.

Španělská ALBA de TORMES

Stát ALBAnia s TIRANA.

TORONTO je ale také i z německého TOR branka, brána. Jako rusky šajba – gól – obec na Slovensku ze ,které byl poslední velitel výsadku do Československa MEYER. Jako Mohorita je Meyer. A bez samohlásek máme LB. Ludmila a Vasil
A brankář TREŤJAK – dlouholetý sovětský hokejový brankář, který objížděl léta letoucí celý svět. Ano stejného jména jako galerie u Rudého náměstí o ,které jsem psal nedávno. A stejně jako já ve třetí třídě – jako Třeťák jsem přísahal věrnost US Army a likvidaci SSSR na nádraží v Bubnech a dál už to znáte vy co čtete a pamatujete si.Ale také je to JAK ( JAK EŠ a BEN EŠ) YAK.

OTAWA

Kdo někdy luštil křížovku tak ví ,že to je také česky DRUHÁ tráva. Španělsky Cosecha – dávejte pozor !!! Čte se to
KOSEČA – KoSeČa  – KSČ. A UVE je název písmene V ve Španělštině… A V KOSEČA je po našem s V jako 5 obráceně 2 – DRUHÁ Sklizeň.                                                A ta se provádí srpem. Zatímco kladivo je symbolem Sv. MARINA. Ale i Vikinga THORA.( TCHOŘE) – vojáci jsou srandisti…
A DRUHÁ? To už víte .To je DVOJKA. Generála Moravce. Realizátor u nás a spolu s dalšími DVOJKAMI všude OPERACE BENJAMIN.
A z OTAWA máme seno – to je HAY – anglicky. Jako CHE. Oslovení – Hej – v Argentině je to – CHE( ČE)
A také každý ví že nejlepší je vojtěška – Sv.Vojtěch byl DRUHÝ biskup v Českém království a zavražděn byl v Litvě ( tehdy Prusko).
Vojtěška má ale i název ALFALFA – LUCERN.
Ti co jsou z Prahy ví ,že palác ALFA je hned vedle paláce LUCERNA – mezi nimi byl za totality SEMAFOR…Vodičkova ulice – VODIČKA – WASSERMAN – Vasil…a zasvěcení ví že MAN je zkratka britského města  MANCHESTER –  MAN A CHESTER je název české odrůdy dobytka.
A Palác je Paleček z Dvojky od Moravce a Palacký atd.atd.atd.A moje palce…

Wikipedia ve španělštině.“El río Otava es un corto río de la República Checa, un afluente del río Moldava que corre por la región de Bohemia Meridional. M.B. Pertenece a la cuenca hdrográfica del río Elba y tiene una longitud de 113 km y drena una cuenca de 3788,2 km².El puente más viejo de la República Checa atraviesa el río Otava. Se encuentra en Písek y data del siglo XIV. El río Otava fue muy conocido como un río del oro, ya que el oro se lavó en sus orillas, también balsas navegaron y hubo la navegación de madera en el siglo XVIII y XIX.

Pozornost zaměřte především na slova – RÍO del ORO. A slovo ORILLAS…Oro je zlato, tedy Otava byla zlatonosná řeka a Orillas znamená břehy,okraje…Moldava a Elba región B.M. O.R. – Otmar Reidl – OPERACE BENJAMIN.

A ještě něco. Co se stalo 21.srpna – ano 21.srpna v roce 1987…Po objevu tohoto asteroidu jsem se já stal předsedou ÚV SSM a Jakeš – který se narodil v obrácené datum 12.srpna – stejně jako můj otec 12.srpna se do konce roku stal generálním tajemníkem ÚV KSČ. A Jakeš pracoval s kůží u Bati a otec byl v Gulagu KOŽVA ( A BEN EŠ byl z KOŽLAN) a BEN EŠ a JAK EŠ…Š je rusky a hebrejsky trojzubec Neptuna, Ukrajiny nebo v Latince obrácené M. Tedy BEN M a JAK M./YAK M.

21.srpna 1968 se uskutečnila okupace Československa státy Varšavské smlouvy. A 21.srpna 1991 ( otec se narodil 12.srpna 1919) padnul puč v Moskvě. Já byl v té době na Krymu. Na Ukrajině. V Artěk  – Ukrajinci mění první A na O – tedy OR těk. Otmar Reidl – Operace Benjamin.Na místě  pod Medvědí horou – medvěd symbol Madrid,Berlín a Beroun/Beraun…

(4405) Otava es un asteroide perteneciente al cinturón exterior de asteroides descubierto por Antonín Mrkos desde el Observatorio Kleť, cerca de České Budějovice, República Checa, el 21 de agosto de 1987.

HAMILTON
Další anagram naší rusko-latinkou – Mohorita L. Kromě toho HAMILTON byl politikem u zrodu USA. Narodil se 11.01. Ano dobře to vidíte. Stejně – po našem,odzadu, jako založení US. A jako i naším písmem 17.07. Poprava Carské rodiny Nikolaje v Jekatěrinburgu. A svátek má podle ortodoxního kalendáře MARINA. A datum mojí svatby…atd.atd.atd.
MARINE 10.11. 1975. Kdy on působil 1775 – 1976 v MILITIA. Narodil se v roce 1752 ( nebo 1757). Bylo pobočníkem George Washington a dosáhl hodnosti generála v US Continental Army.

NUOVA SCOTIA
o SCOTLAND již byla řeč podrobně výše. ALBA.Hebrejsky je Nuova –  Chadasha . CH Scotia. C.S. – X – CHE – EL CHE.

GENDER
GIN DR. Gin je za Jalovce. Ne z Jalovice. Ale je to stejný základ JLVC. A Jalovice je SKOT, CATLE, VOLOVÉ,TORONTO. Kromě toho je Gene Hackman. Slavný herec. A kdo se mnou někdy pracoval tak ví že jsem HACKMAN – hekající při námaze. Nahlas. Ale o tom už jsem také psal. A DR. jsem také. A jednou jsem tam byl na letišti při mezipřistání. Kanaďané mi povolili cestou do Nicaragui z Kuby vstoupit na Kanadské území, bez víza. Do letišní restaurace. Bylo to přesně v té době kdy byl na Kubě popraven velitel Západního vojenského okruhu generál Arnaldo Ochoa Sanchez – čti „ukrajinsky“ Arnaldo – ORnaldo. V kasárnách BARACOA v Havaně. Červenec 1989.Po mém návratu z Číny – vzpomínáte co se mi událo v Číně v červnu 1989? U náměstí Tian Men. Před odjezdem do provincie Cia men.

A finále – ALBERTA
ALBERTOV. 

Bez komentáře. Doufám.

ZÁVĚR. 

Aby to všichni co to měli poznat, poznali, tak emigroval jeden příslušník skupiny WOLFRAM – které velel kpt. OTISK do KANADY. Skupina WOLFRAM byla vyslána z Londýny do stejného místa jako otcova skupina ARAP z Moskvy. Byl tu až po revoluci poprvé. Byl z OSTRAVY a jediný ve výsadku WOLFRAM nebyl před válkou voják. Jmenoval se Robert Matula – Bob Matula – B.M. nebo latinkou V.M.
Seskočili tehdy u obce MORÁVKY…okres F.M. Frýdek Místek. Kde otec po válce sloužil. Byl to jediný vojenský útvar který BOJOVAL při okupaci v 1939. F.M. – také František Moravec.
Pokud vím tak minimálně dva spolužáci ze třídy, ze školy na STROSSMAYEROVĚ náměstí emigrovali do Kanady. Asi neví dodnes, tak jako to asi nevěděl Bob Matula ( povýšený na generála po revoluci) ,že byli součástí OPERACE BENJAMIN. I když jenom jako informace…Ale důležitá!!!

Vaše komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *