Jak se z VOLOVO stalo KOLOVO a z VOLOVSKOGO okresu KOLOVSKOGO. Ve výpisu o rozsudku ze dne 9. července 1940.

121 zobrazení
TiskTisk

Jak spolupracovali Tři sestry? A jak to bylo s vaší svobodou?
Na fotografii vidíte výpis z dokumentu o odsouzení mého otce na tři roky do Gulagu. Výpis byl označen datem 9. července 1940. Vy, kteří čtete víte, že 9.července dávno před tím se v roce 1909 narodil první manžel moji matku. V té době byl pyrotechnikem policejního ředitelství policie v Bartolomějské ulici v Praze. 9. července je také datum kdy se oženil Václav Havel s Olga Havlová. 9. červenec je také 6. červenec kdy byl upálen v německé Konstanz Jan Hus. A víte že je i další Constanza v Rumunsku. Vy, kteří čtete víte, že 9.7. je plus dva podle generála Moravce i 11.07. a to se narodila Olga Havlová v Praze a můj tchán Miroslav Svoboda. V Plzni. Stejného jména i příjmení jako syn Ludvíka Svobody. A také víte že 11.07. je i 1775 rok založení US ARMY a US NAVY a US MARINE. A vy, kteří čtete velmi pozorně tak také víte, že 9.7. je i 9.7. a tak i 6.7. a tak i 6.1. a to je svátek Tří králů.
6.1. je bez dvou podle generála Moravce šéfa Dvojky, i 4.1. a to se narodila moje matka v roce 1922. A plus dva je to 8.1. a to proběhla svatba mých rodičů v roce 1949. A další datum na fotce je 16.07. A to je svátek Karmela. A vy víte že Karmelitská ulice je místem Ministerstva školství (prof. Synek) a Československého ústavu zahraničního. ( Gríša Jindřich Spurný)
Ale také si můžete všimnout že ta jednička u 16. Vypadá jako nepořádně jako třeba mnou napsaná 2. A tak je to i 26.7. svátek Anna – otcova matka Bárán a moje prababička Preis. A také Revoluční Hnutí Fidela Castro.
Co je ale úplně největší „chyba“ v tom zápisu?
Místo Volovo a Volovskeho okresu je tam napsáno Kolovo a Kolovského okresu. A vy kteří čtete víte že jsem se potkal s Ernesto Che Guevara/Huevara/Havel v ulici Koulova u hotelu International vystavěném armádou. A šel jsem s ním právě do toho hotelu. Ulice ve které stojí byl postaven dvojdům ruských emigrantů. Před WW.II. A žila tam později moje přítelkyně M.V. Jejíž otec pracoval v Merkuria.
A žil tam armádní generál Martin Dzúr.
A finále? Kolovecká Ludmila pracovala později se mnou na OV SSM na náměstí Míru naproti kostelu sv Ludmily kde se ženil v roce 1909 Edvard/Eduard Beneš s Hanou/Annou Vlček. Naproti Armádní Divadlo a Ústřední kulturní dům železničářů.
Kolo je BIKE. Čteno česky BYKE. Samý TUR a SKOT.
To je přece Volové a Skotsko-Alba.
Takk asi takk.
Více už je a ještě bude na mém webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *