CESTA DO FINLAND – SUOMI. Díl II/A. Pokračování příběhu o podílu „HELSINEK“ na OPERACI BENJAMIN.

248 zobrazení
TiskTisk

Prvním místem, které jsem chtěl v Helsinkách navštívit bylo muzeum maršál Mannerheim. Vydal jsem se tam pěšky z hotelu ARTUR, kde jsem byl ubytován. Hotel ARTUR je v centru města. Nedaleko od budov HELSINKY UNIVERSITY a HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ a NÁRODNÍHO DIVADLA. Všechno místa spojené s mým příběhem, jak vbrzku budete mít možnost číst.

Šel jsem na jih. K parku ESPLANADE a pak po nábřeží, nebo pobřeží Helsinského zálivu. A došel jsem až do KAIVOPUISTO PARK, kde se muzeum nachází. Je to ta patrová budova na třetí fotografii shora v úvodu tohoto příběhu. Byl to dům kde maršál dlouhá léta žil a pracoval. Dům mu nepatřil. Byl tam v nájmu. Majitelem domu byl švédský podnikatel KARL FAZER. A samozřejmě, že to vy hned sami vidíte německé FAZER – VAZER – VAZIL – VASIL. KARL FAZER podnikal především v cukrovinkách a čokoládě.

Majitel domu pronajatého MANNERHEIM, ve kterém se dnes nachází muzeum se celým jménem jmenoval KARL OTTO FAZER. Tedy i české vyslovené KOV, a tak i VOK ale hlavně K.V – KARLOVY VARY. Byl také „AUGUST“. Narodil se dne 16. srpna. A to vy víte, že je i 19. srpna. a to se narodil ve VOLOVÉ generál STEFAN MICHAL BUNZÁK. A plus DVA je to 21. srpna. Klíčové datum v mém příběhu. A také je to 12. srpen. Datum narození mého otce a JAK EŠ a mojí manželky dne 08.12. Zemřel dne 9. října 1932. A to je den, kdy „zemřel“ v roce 1967 ERNESTO CHE GUEVARA/HUEVARA/HAVEL a plus DVA je to den kdy se narodil IVAN HAVEL a minus DVA je to den, kdy seskočil můj otec se skupinou ARAP u MAKOV, ČADCA. Rok je i 123 a 9.

Pravda je to proto, že HLAVNÍ VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ JE FINSKY – PÄÄRAUTATIEASEMA. Ano vidíte dobře začíná to PÄÄRA – hebrejské KRÁVA – DOBYTEK, TUR, SKOT A CATLLE. A čteno „hebrejsky“ odzadu je to ARAAP – ARAP. Za druhé proto, že hned vedle Hlavního vlakového nádraží je NÁRODNÍ DIVADLO. Tak jako v PRAZE je hned vedle Hlavního vlakového nádraží divadlo. Dnes SMETANOVO a dříve NĚMECKÉ. SMETANA je CREAM – vyslov KRÝM – KRYM. A byl z LITOMYŠL – L.T. a WASIL. Před helsinským divadlem je socha národního buditele Finska. Jmenuje se příjmením KIVI a jménem ALEKSIS. Jméno je LKSS – L KS – X – S – EL CHE 2.EL CHE DVOJKA. A KIVI není NEW ZEELAND – ISLAND BIRD – DR. BÍ. ale je to česky KÁMEN – STONE – STEIN. Jako oblíbené KAMENY GOETHE. A jako plukovník STEINER – VESELÝ KAREL velitel vojenské části RADY TŘÍ pod velením generála BRAUNA. Na VALAŠKU, nebo na VALACHÁCH jak tomu říkají také tam v místě. Svědek mého otce na svatbě s mojí matkou. Bydlel tehdy v KAMENICKÉ ulici. KIVI jsou i K.V. II. KARLOVY VARY a DVOJKA k tomu. HELSINKY UNIVERSITY je H.U. A to víte že v latině je i H.V. To už víte, čí jsou to iniciály. A když k tomu přidáme v minulých příspěvcích popsané MASARYKOVO “ Ach synku synečku…“ píseň o opravě tak víme že HELSINEK je i HELL SYNEK. A SYNKOVÁ profesor, ministryně školství v Karmelitské ulici v revolučním roce 1989. Hotel ARTUR – AR TUR. A jako generál MACARTHUR, byl postaven v roce 1907. A to, jak víte, je i 19.01. Volby po pádu monarchie v NĚMECKU, WEIMAR REPUBLIC v roce 1919 a také minus DVA je to 17.01. datum narození bratra mého otce IVAN MOHORITA ve VOLOVÉ. Hotel je v HORSKÁ ulice. Jako u nás na DVOJCE je v HORSKÉ ulici rektorát ČVUT. Finsky je to VUORIKATU. A to je i VUORI – VOLI a také KATU to je české ULICE. A také K.T. KLATOVY. Ty mají svůj velmi zajímavý příběh dopodrobna popsaný tady na webu. Pochopitelně příběh v souvislosti s Operací BENJAMIN. Samozřejmě, že všechny finské ulice jsou KATU. Nejenom tato. O to víc to s našimi KLATOVAMI souvisí. A propojení bude ještě více připomenuto dále v tomto příběhu.

Otcem Karla Fazer byl švýcarský kožešník Eduard Peter Fazer (původně FATZER) a matka Anna Dorothea Haunhardt. Celkem měli osm dětí, z nichž Karel byl druhý nejmladší. Mezi jeho sourozence patřili EDVARD FAZER, ředitel Finské národní opery a KONRAD FAZER, zakladatel Fazer hudebního hnutí, a klavíristka NAËMA FAZER. Další KOŽEŠNÍK-KOŽIŠNÍK v mém příběhu, a ještě k tomu EDUARD jako byl EDUARD původně náš EDWARD BENEŠ z KOŽLAN. Matka byl HAUN a HARDT. A vy víte, že moje babička byla HAN, HUN, HON a HAHN. A HARDT byl ředitel Divadla v KARLÍN. Herec A.HARDT. Jeho manželka také HARDT mě učila na Vysoké škole politické ve Veleslavíně-Vokovice. Jinak je možné, použít i některé z českých úsloví. Jeho sourozenci byl profesionální muzikanti. Na to se hodí to naše české “ Já nic já muzikant“. Kožešník byl maršál ŽUKOV. A KARAEXPOPRT jediný podnik zahraničního obchodu u nás na DVOJCE. Samozřejmě, že teď si vzpomínáte, že hebrejské OR je i kůže i světlo. A KOZINA byl výsadek v čele s VASIL KIŠ a MELNIKOV.

Manželka Karla Fazer Berta byla dcerou J. F. Blomkvist, pekařského mistra z Ekenäs, a měli spolu čtyři děti: Margit Dorothea „Dolly“ Antell, Sven Fazer, který je generálním ředitelem Fazer od roku 1939, Brita Elisabeth Kreilsheimer a Kitty Maria Hagelstam. Jeho manželka byla BRITA – BERTA – BERETTA – BERRET a BARRETTE A ženská podoba zdrobnělina BART – BARTOLOMĚJ. Byla dcerou pekaře-BAKER, a to je BASIL. Ale hlavně je to BAKER street 221 B v LONDÝNĚ, kde žil a pracoval a hrál na housle a hodně kouřil a přemýšlel SHERLOCK HOLMES. Postava stvořená SIR ARTHUR CONNAN DOYLE (LOYD). Z EDINBURGH-SCOTLAND – ALBA. BAKER Street v LONDÝNĚ, kde za Druhé světové války sídlila BRITSKÁ SOE. Iniciály křestních jmen jeho manželky jsou J.F. A to jsou iniciály jména a příjmení mého bratra JAROMÍR FLORIÁN. A pravda je to proto, že její příjmení začíná na švédské BLOM, a to je KVĚT – FLOR – FLORIÁN. Je to ale také proto, že BLOM je základní klíč v celé Operaci Benjamin – B.L.M. Jedna z dcer byla MARGIT-MOGORITA. Zvaná DOLLY jako české DOLY-PODZEMÍ. Jedna byla BRITA a ELISABETH – ISABEL – BASIL. A její iniciály jsou BEK. To je v česku používané slovo pro OBRÁNCE-DEFENDER v kopané. Samozřejmě, že to může být i OBRÁNCE MÍRU, jak na to upozorňovala ulice vedoucí od Strossmayerova náměstí k Letenské pláni. S hotelem BELVEDER, kde pracovala v penzi moje matka a restaurací U SOJKŮ s PLZEŇSKÝM SKLÍPKEM, kde měla sestra posvatební hostinu v srpnu 1968 a obchodním domem BROUK a BABKA, kde pracoval jako ředitel švagr generálplukovník VASIL VALO (finsky světlo) příjmením BOMBA. A i s bytem mojí matky, kterou tam přestěhovali zcela záměrně z naší ulice SOCHOROVA. Těsně před rokem 1989.

Karl Fazer byl průkopníkem ve finském cukrářském průmyslu. Musel studovat profesi cukráře v zahraničí. Ve věku 18 let se Fazer stal učněm v cukrárně G. Berrin v Petrohradě. Pracoval poté v Berlíně a v Paříži.

Po návratu do Finska si Fazer mohl otevřít vlastní cukrárnu. FAZER francouzsko-ruský obchod byl otevřen 17. září 1891 v Kluuvikatu 3 / Glogatan 3 v Helsinkách, nemovitosti vlastněné jeho otcem. A samozřejmě, že vy víte že 17.09. je i 17.06. A to se narodila moje babička v Horní Počaply. A její manžel můj děda také KARL ale GEBLT se narodil právě v tom roce, co byla ta cukrárna otevřena 1891. Ulice vede ve směru od Hlavního vlakového nádraží a je přerušena parkem EPLANADE.

Název ulice je přeloženo z finštiny do češtiny VÝSTŘIH-MEZERA-ROZDĚLENÍ-KLUUVI. JE MOŽNÉ ŽE TENTO PŘEKLAD NENÍ SPRÁVNÝ. GOOGLE slovník to ale tak překládá. Píšu to proto, že švédský název ulice je GLOGATAN – GLO ULICE. TEDY GL – EL CHE. To je tak určitě. Slovo GLO ale překládá slovník jako anglické STARE. Zírat, čumět, spisovně upřený pohled. Určitě je KLUUVI po našem také VKL – VASIL. Nebo pro dětskou výslovnost, než se naučí vyslovit R je to KAVEL – KAREL. Mnohokrát to čeští komici v československé televizi v různých zábavných pořadech za totality předvedli. Myslím, jestli si dobře vzpomínám, že jednou to byla Jiřina Bohdalová. Se kterou jsem se setkal osobně u MAJER František ředitel O.B. Nebo lépe B.O. BALÍRNY OBCHODU. A ve španělštině je VÝSTŘIH tedy snad i finské KLUUVI – ESCOTE. Vyslov ESKOTE. A SKOTSKO (ALBA) je ve španělštině ESCOCIA. Vyslov ESKOSIA.

Fazer byl milovníkem přírody, znalcem ptáků, lovcem, rybářem a závodním střelcem. Účastnil se střeleckých soutěží ve Finsku i v zahraničí. Fazer se zúčastnil s finským týmem střeleckých soutěží na olympijských hrách ve Stockholmu v roce 1912.

Karl Fazer založil ptačí útulky a přivezl do Finska bažanty, měl vlastní bažantí farmu poblíž Helsinek. A pták je anglické BIRD – DR.BÍ vysloveno anglické DR.B.

Právě nyní si vzpomínáte, že jeden výrobce cukrovinek-čokolády se již v mém příběhu objevil. Byl to VICENS TORRONS z AGRAMUNT v CATALUNYA. Ten začal vyrábět CHOCOLATE DE PIEDRA – KAMENNOU ČOKOLÁDU (slovo PIEDRA-KÁMEN je základem jména PETR) v roce 1770 a TURÓN nebo katalánský TORRÓN v roce 1775. A víte, že můj pradědeček z TŘEBÍVLICE-DŘEMČICE u LABE v okrese LITOMĚŘICE a kraji Ú.L. byl VINCENT. A také víte, že můj otec byl odveden do československé armády dne 30. března v den narozenin VINCENC VAN GOGH. Vyslov HOCH, a to je česky i KLUK. Jako herečka URŠULA KLUK manželka mého přítele PAVEL FIALA. To už tady také bylo a podrobně.

Co mělo připomenout, že je vše v pořádku a OPERACE BENJAMIN probíhá, jak má? V roce 1964 napsal ROALD DAHL, pilot RAF a současně s tím zpravodajský důstojník, ve Druhé světové válce, narozený dne 13. září 1916 ve WALES, který byl ale SKANDINÁVSKÉHO-NORSKÉHO původu knihu CHARLIE AND THE CHOCOLATE FACTORY. KARLÍK a továrna na čokoládu. A právě teď si vzpomínáte, že moje DNA odhalilo, že jsem 6,6 % SKANDINÁVSKÉHO původu. Samozřejmě, že víte že WALES je WASIL a můj velitel VÚ 6174 plukovník VALEŠ JAROSLAV – JAR HEAD a VASIL. Víte, že rok jeho narození je 1916 a to je i 1919 kdy se narodil můj otec a generál BUNZÁK ve VOLOVÉ a je to rok plánovaného ukončení SSSR a světového komunismu. A také víte, že 13.09. plus DVA je i 15.09. datum vraždy kněžny LUDMILY. A když je to 15.09. tak je to i 12.09. a to je datum narození OTMAR REIDL-OPERACE BENJAMIN a mého synovce MICHAL G/H. A píše o CHARLIE – KAREL nebo KARL nebo CARL nebo KÁROLY nebo KIRIL nebo CYRIL. Nebo KARLÍN a KARLOVY VARY a KARLSTEIN a KARÉLIE. A KAREL GEBLT.

Spisovatel se narodil ve VILLA MARIE. V.M. Dům stál na FAIRWATER ROAD v LLANDAFF, CARDIFF ve WALES. Slovo FAIRWATER je konstrukce lodí, která umožňuje k hladkému průchodu vodou. LLANDAFF je přeloženo z VELŠTINY – SESUV PŮDY. LAND FALL je to anglicky. Ale také je to velmi podobné slovu LANDAU. Porovnejte si to LANDAFF a LANDAU. Když k tomu LANDAU přidáte P – tedy i F tak je to stejné slovo jako LANDAF. A když k tomu přidáte DVĚ P–F tak je to LLANDAFF. Proč se tím tak podrobně zabývám. V našem domě Sochora 1391/4 v H.B. Holešovice Bubny žila rodina LANDAU. A měli DVA syny. Jeden byl PAVEL LANDAU a druhý byl PETR LANDAU. Synové byli LLANDAUPP A tak i LANDAFF. Ten mladší PETR byl můj spolužák ze třídy. A taky jsme se v dětství kamarádili. Co je ale klíčové? Že jejich otec sloužil v době Druhé světové válce v Československé armádě ve Velké Británii, na Západě. A jejich matka sloužila v Československé armádě v SSSR na Východě. A po Okupaci v roce 1968 emigrovali do CANADA-CAŇADA-MEZIHOŘÍ. A český slangový název pro vojenské vysoké boty. KANADY.

Otec byl NOR jménem HARALD DAHL a matka byla SOFIE MAGDALENE DAHL rozená HESSELBERG. SOFIE je klíčové město v mém příběhu – SPURNÝ a BUNZÁK a MAGDALENE moje kolegyně ve škole v Moskvě,, a ještě jedna slavná MAGDALENA, na kterou přijde řeč za chvíli. A proč je to pravda? Byla příjmením HESS. Ano jako ten HESS, o kterém tady na webu byla řeč nedávno a velmi podrobně. Její příjmení je ale také ještě ke všemu zase i H.B. Otec byl HARALD, a to byl i HAROLD LOYD (námořník z lodi WYALUSING a první kavárna LOYD na LOMBARD Street v Londýně) americký herec. A také HAROLD WILSON(WASILIN) předseda britské vlády. A hlavně je to HARRY – HARY a tím je spojen se jménem HEINRICH – JINDŘICH. Jeho příjmení je anagram českého HÁDAL – HE GUESSED. Minulý čas od HÁDAT. A to jsou iniciály H.G. Ano HUSÁK GUSTÁV. Otec přišel do U.K. z SARPSBORG v NORSKU s první manželkou. Tou byla FRANCOUZKA jménem MARIE BEAURIN-GRESSER. První manželka byla i M.B. a také M.G. Ale protože byla FRANCOUZKA tak byla F, a tak také P, a tak také R, a tak také L. Tedy iniciály jejího jména spolu s národností jsou B.L.M. Klíč OPERACE BENJAMIN. Měly dvě děti ELLEN MARGUERITE a LOUIS. L.N. a MOGORITA a LUDVÍK. A zemřela v roce 1907. A to se právě v tomto roce narodil bratr mého otce PETR MOHORITA ve VOLOVÉ. Je to i 19.01. a to je minus DVA 17.01. a to se narodil druhý bratr mého otce IVAN MOHORITA ve VOLOVÉ. Druhá manželka HARALD DAHL přicestoval z NORSKA do U.K. Svatbu měli v roce 1911. Jméno dostal ROALD po známém norském polárním objeviteli ROALD AMUNDSEN. Ten se narodil v BORGE (BORGIA je podobné a je to po našem i BASIL). A zemřel v BARENTS SEE – THE BASILIN MOŘE. V tomto moři se nachází ostrov patřící RUSKU. NOVÁ ZEMĚ. Překlad je NEW LAND. A anagram je to LANNDAW. Nebo LANDAFF anebo LANDAU. A vy, kteří čtete pozorně a pamatujete si tak víte, že můj otec mi říkal, že byl vězněn také v GULAGU na NOVÉ ZEMI v BARENTS SEE. Vyprávěl mně tehdy příhodu jak mu dozorce na dotaz, co budou jíst ukázal na trávu na zemi a řekl toto. A vy, kteří si pamatujete úplně všechno, co píšu si vzpomenete na vtip, který mi vyprávěl PETR UHL (vyslov UL) ještě ve Federálním shromáždění, jak jsem se já pásl u sochy svatého VÁCLAVA na VÁCLAVSKÉM náměstí a KLAUS mi dal stokorunu abych se jel pást někam jinam.

BARENT je také THE BRNO, BRAUN, BEROUN, BRUNNER atd.

A finále a proč je to všechno pravda? Pilot a zpravodajský důstojník a spisovatel měl TŘI SESTRY. Jménem ASTRI, ALFHILD a ELSE. Ano DVĚ začínali na A jedna na E. Jako ty TŘI SESTRY v mém příběhu a hory v GLENCOE ve SKOTSKU. Proč je to pravda? Protože jejich babička byla ELLEN WALLACE (WASILLI). Byla SKOTKA, jak řekneme česky. A ta v 18. století emigrovala ze SKOTSKA do NORSKA. NORWAY znamená SEVERNÍ CESTA. Jako NATO. Ve španělštině OTAN.

A finále? Švýcarské město BASILEA je proslavené čokoládou a hodinkami. A vy víte, že se dne 25.10. 1904 narodila ve VOLOVÉ moje teta a je zapsána jako BASILA. V maďarském dokumentu vyplněném v maďarštině. Říkalo se jí samozřejmě VASILA. Hodinky určují ČAS – TIME – TŮMA – TOMA – MOTA a T.M. BASILEA byla dobyta i MAĎARY. Byla tam jednání o PODOBOJÍ. TO JE DVOJKA. A probíhaly tam první z mnoha Sionistických kongresů. Město je hned vedle LUZERN (LUCERNA a SVĚTLO – OR – OTMAR REIDL OPERACE BENJAMIN) a BERN (BRNO, BEROUN, BRUNTÁL, BRUNNER, BROWN, BRAUN, BARAN). ANO BASILEA LUZERN BERN. B.L.B. OUŘEDNÍ BLB se představoval ŠVEJK. O.B. OPERACE BENJAMIN. No není ta čeština nádherná? A HAŠEK GENIUS?

Ale zpět k muzeu maršála MANNERHEIM v HELSINKY. Žil v tomto domě podnikatele – cukráře a čokoládníka KARL FAZER od roku 1924 do roku 1951. Dům se nachází ve čtvrti KAIVOPUISTO v ulici KALLIOLINNANTIE číslo 14. FI-00140 HELSINKY. To je celá adresa. A začneme adresou. Proč právě tady vlastnil FRAZER KARL dům a proč ho nabídl do pronájmu MANNERHEIM. KAIVOPUISTO je totiž jak můžete vidět nahoře na mé fotografii ve švédštině BRUNNSTRÄDE. A to je české STUDNA. V němčině také BRUNN ale i BORN (BRNO) a také GUT (jako KAREL GUT) a anglicky WELL. A jsme zpět u našeho BEROUN, BRNO, BRUNTÁL, BRAUN, BROWN, BERAN-BARAN. Ale a nyní přichází na řadu to co je skutečným a nezpochybnitelným důkazem o činnosti DVOJKY od dlouho a dlouho předem připravovaných a na sebe navazujících událostí až do roku 1991. Roku plánovaného ukončení SSSR a světového komunismu. A tím je jméno odvozené od tohoto švédského a německého slova – BRUNNER. A to byl můj kolega a dlouholetý MEZINÁRODNÍ-INTERNATIONAL tajemník ÚV SSM. Ing. JAN BRUNNER. Ulice, na které muzeum leží se jmenuje KALLIOLINNANTIE. A to je slovo KALLIOLINNA. A KALLIO je SKÁLA a LINNO je HRAD. A vy víte, že SKÁLA JOSEF byl poslední předseda MEZINÁRODNÍHO-INTERNATIONAL SVAZU STUDENSTVA – zkratka MSS jako „hebrejsky“ SSM. Mezinárodní organizace studentů založené po Druhé světové válce v Londýně. se sídlem v Praze. A jejíž předsedou bylo SSM. Tedy já jsem byl předsedou SSM a SSM bylo předsedou MSS. To je ta formální stránka. A za chvíli přijde na řadu to, proč je to tak a je to všechno pravda a nic než pravda.

Pravda je to proto, že proto pojmenovala firma z KANADY (CAŇADA – ÚDOLÍ – MEZIHOŘÍ ve španělštině a vojenské vysoké boty, jak se jim říkalo v československé armádě) své výrobky, ochranné pomůcky a hole pro hokejisty vlastně v „ruském“ překladu názvu těchto dvou organizací. CCM. A tak jsme měli možnost léta sledovat na stadiónech a v televizních přenosech značku CCM. Rusové to přečetli a vyslovovali a vyslovují SSM. A v naší „hebrejštině“ je to i MSS.

Když jsem přicházel pěšky z hotelu ARTUR od Hlavního vlakového nádraží a Národního divadla a Helsinské Univerzity tak jsem prošel částí parku ESPLANADE. Ten je chloubou Helsinek. Já jsem šel v jeho krajní části, která končí na nábřeží Helsinského zálivu. A kde je slavná KAŠNA – HAVIS AMANDA popisovaná podrobně v minulém příběhu. Nahoře je mapa. Můžete si ji samozřejmě i vyguglit ale doporučuji vám počkat a podívat se na ní až to celé přečtete. Bude to tak jednodušší a velmi jasné a velmi dobře pochopitelné. Když píšu ESPLANADE tak si hned vzpomínáte na to, že generál MORAVEC FRANTIŠEK, tehdy ještě plukovník byl po příletu z Velké Británie, Londýna, pár měsíců po konci války ubytován v Praze v ulici WASHINGTONOVA v hotelu ESPLANADE. Hotel je tam dodnes. Je vedle budovy, kde sídlila Městská vojenská správa (M.V.S.) Prahy. A je naproti přes park ke SMETANOVU DIVADLU dříve NĚMECKÉMU DIVADLU, a tak je i naproti pražskému HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ. A tak je i naproti VRCHLICKÉHO sadům. A VRCHLICKÉHO se jmenovala ulice v LITOMĚŘICE, kde v novostavbě u kasáren Jiřího z Poděbrad dostali přidělené byty na jednom patře moji dva bývalí nevlastní bratři dvojčata. A přestěhovali se tam z původního bydliště v ulici ELIÁŠOVA. Washingtonova je vedlejší ulicí k ulici OPLETALOVA pojmenované po studentu JANU OPLETALOVI, jehož smrt byla signálem k demonstracím v Praze v listopadu 1939 které vedly k uzavření českých vysokých škol. A také k velké vlně solidarity studentů celého světa. Která vedla právě k před chvíli zmíněnému vzniku Mezinárodního svazu studentstva MSS v Londýně, po Druhé světové válce. A také je hotel ESPLANADE v těsné blízkosti ulice JERUZALÉMSKÁ, ze které psal MORAVEC svůj dopis NOSKOVI, u kterého pracoval v té době také SPURNÝ GRÍŠA-GIGORIJ přezdívkou ale jinak JINDŘICH. Vzpomínáte si na střed KRUŽNICE-KRUHU-CIRCLE s DIAMETER – DIA METER? A také si vzpomínáte, že moje sestra ANNA MARIE MOHORITA měla „naplánovanou“ svatbu s H.B. – HRUBÝ BOHUMIL právě do dnů, kdy proběhla OPERACE DUNAJ-DUNAI-DANUBE – okupace Československa v roce 1968. A že otec tehdy v předstihu zařídil její svatbu v hotelu SPLENDID – španělsky vyslov ESPLENDID, v OVENECKÉ ulici na LETNÉ u nás v Praze 7. Tam ale zřídili sovětské okupační jednotky svoji tak zvanou „KOMANDATURU“ vojenské velitelství. A tak otec přesunul svatbu mojí sestry do podzemí. Do PLZEŇSKÉHO SKLÍPKU v restauraci U SOJKŮ (U.S.). Na ulici OBRÁNCŮ MÍRU. A tam také posvatební hostina proběhla. Ale to už tady také bylo a podrobně.

Prošel jsem tedy parkem ESPLANADE a vešel do ulice jejíž název vás okamžitě přesvědčí o tom, že všechno, co tady píšu je pravda. Ta ulice vedoucí od ESPLANADE na nábřeží se totiž jmenuje LAIVASILLANKATU. LAI VASILLAN KATU. To mohu rozdělit. LA VASILLA. LA je ženský španělský ženský rod a vy víte, že otcova nejstarší sestra, provdaná za MICHAL ŠEGDO se jmenovala VASILA. A byla zapsána do matriky jako BASILEA. Nebo je to VASILLIN a VESELIN a VASILLY a ANKA TU. To je za zase španělské TU-TY ANKA – ANNA anebo WASIL ANKA – SALAMANKA. Vzpomínáte? Na španělskou rovinu. Jako u KOLÍNA a v POLABÍ. ÁVILLA a ALBA de TORMES a SALAMNCA v provincii CASTILLA y LEÓN? To všechno tady již bylo. A podrobně. Jenom pro ty, co si nepamatují připomínám že v ALBA, což je i název pro SKOTSKO ve skotské gaelštině, zemřela svatá TERESA z ÁVILA. Byla KARMELITÁNKA. Ano jako KARMELITSKÁ kde sídlilo ministerstvo školství s profesorkou SYNEK v roce 1989 a Československý ústav zahraniční kdysi v čele s GRÍŠA – JINDŘICH-HENRIK SPURNÝ.

A Tak jsem pokračoval dál po LAIVASILLINKATU kole OLYMPIASTRANDEN a OLYMPIATERMINAALI do ulice PUISTOKATU. Operace Benjamin pokračuje. PUISTO je to totiž podle slovníku ŘADA STROMŮ nebo ALEJ – ALLEY. ŘADA STROMŮ je ve STROMOVCE. Celá řada stromů, jak také můžeme napsat v češtině, je ve STROMOVCE. Kde jsem měl svatební hostinu dne 17.07. 1976 v POLSKÉ KRČMĚ a kde jsem se setkal v dětství s generálem Janem SYROVÝM v M.B.L. MAROLDOVA BITVA U LIPAN. Ale hlavně je to ALEJ. A to je i jméno OLAI které používal MIKAEL OLAI AGRICOLA původem z TURKU. A jmenoval se tak člen Československého ústředí vysokoškoláků SSM – ČSÚV SSM – OLEJ Josef z Košic. A další, jak uvidíte zase v textu dále. ALE ALEJ JE HLAVNĚ „L“ a „J“ naší hebrejštinou bez samohlásek. Tak je to i španělsky EL CHE.

A co přijde na řadu nyní? Tak ESPLANADE bylo, VASIL byl a také byl EL CHE. Vývozce revoluce a Řezník z Cabaña – Boudník. Bylo i OLYMPIA, a to je připomenutí OLYMPIC GAMES z roku mého narození 1952 v HELSINKY, kde získal tři OLYMPIC MEDAL EMIL ZÁTOPEK. A jednu OLYMPIC MEDAL získala jeho manželka DANA ZÁTOPEK. Oba narození ve stejný den jako já 19.09. Oni 1922 a já 1952. DVA PLUS JEDNA. Ale nebyla ještě další ulice, která navazuje na ty dvě LAIVASILLINKATU a PUISTOKATU a ta se jmenuje MERIKATU. Ano vidíte dobře anagram MOKORITA. A to je, jak víte C i CH i G, a tak i H. Všechny varianty. Ruské MOCHORITA, kdy CH je v ruštině tato značka „X“ a také rusky MOGORITA a také ukrajinské MOHORITA.

A tak se dostáváme k místu, kde stojí dům muzeum MANNERHEIM. Celý tento mohu říct výběžek nebo poloostrov kde muzeum leží je sídlem zahraničních velvyslanectví. Jsou tam přímo u muzea velvyslanectví USA a Velké Británie a Holandska a kousek dál i Turecké a další a další. A velvyslanectví USA má adresu Itäinen Puistotie 14 B, 00140. Můj překlad názvu ulice je VÝCHODNÍ PARK nebo STROMOŘADÍ nebo ALEJ nebo i BULVÁR. Čísla jsou velmi jasná. Je to 14 B a to je i 2 a 2. A ve směrovým čísle je zase 14 – DVOJKA. A samé KOULE-PĚTKY i DVOJKY. Ale také je 14 i číslo 74. A to bylo číslo popisné domu v HORNÍ POČAPLY, kde žili moji babička a děda a kde se narodili jejich dvě dcery LUDMILA a ALENA a syn KAREL.

Dům MANNERHEIMA byl a je tedy velvyslanectvími obklopen ze tří stran. A z jedné strany to bylo moře. Expozice v domě je velmi zajímavá. Je zde vše tak jak to bylo uspořádáno za života maršála. Jsou zde jeho velké lovecké trofeje – kůže z tygrů které zastřelil. Jednoho v Nepálu. A spousta darů, které během svého života obdržel. A při prohlídce se dozvíte i to, že byl velkým příznivcem dobrého jídla. Zval k sobě často hosty a sám připravoval menu. Osobně je navrhoval a sepisoval, jak ukazují fotografie v knize, kterou můžete v muzeu zakoupit. A také se dozvíte, že kromě četby řady různých knih byly jeho vášní i Kuchařky. Kuchařské knihy. Spolu se slovníky. O kuchařkách bude ještě řeč. A také se dozvíte, že se o něm říkalo že je „ruský špión“. No, aby se to neříkalo po jeho třiceti letech služby v ruské armádě. Kde dosáhl hodnosti generálporučík a byl velitelem osobní gardy Carevny, manželky Cara NIKOLAJE II. A tak patřil k ruské vojenské elitě. S „Bílými“ ruskými generály, bývalými kolegy, se však po Říjnové revoluci nespojil. I když návrhy údajně dostával. Zůstal věrný Finsku. Ale to až se dostanu k jeho Pamětem.

A nyní přichází na řadu další okolí domu. Z muzea jsem se vydal západním směrem. Východním to nejde. Tam je moře – Helsinský záliv. S ostrovy LUOTO a VALKOSAARI. Ano L.T. a VASSILLY. LITOMĚŘICE a VASIL. A další klíčové L.V nebo L.B. Ostrovy, na které snad dohlédl ze svého domu maršál MANNERHEIM. To nevím nezkoušel jsem to. A tak jsem dál putoval a narazil jsem na v zemi LUTERÁNŮ nezvyklý kostel KATOLÍKŮ. Je to vlastně katolické centrum ve Finsku. Kostel nese název svatého HENRIKA. Ano JINDŘICHA. Jako kostel vedle budovy ÚV SSM. A vedle JINDŘIŠSKÉ ulice a JINDŘIŠKÉ VĚŽE – HENRIK TOR to přeložím. Vy víte samozřejmě že JINDŘICH POLEDNÍK byl dlouholetý „obyvatel“ toho domu ÚV SSM. Kde pracoval před odchodem na ÚV KSČ ve stejných funkcích jako pár let po něm i já. A právě teď je nutné připomenout, že můj otec se stal po schválení opce po připojení Podkarpatské Rusi k Ukrajině občanem JINDŘICHŮV HRADEC, kterým prochází POLEDNÍK. A dokument mu byl vystaven dne 4.července 1947. Den výročí založení USA v roce 1776.

Pro můj příběh je také důležité, kdo byl svatý JINDŘICH-HENRIK ve FINSKU. Cituji z textu, který jsem nalezl na internetu a je přeložen z finštiny do češtiny. Svatý JINDŘICH byl prvním biskupem Finska. Pravděpodobně se narodil v Anglii. Za vlády krále EERIK PYHÄ byl zřejmě misijním biskupem v oblasti Baltské moře – BALT MARE -B.M. je to španělsky. Žil ve městě UPPSALA. A to vy již víte je i UBSALA – BASILA nebo VASILA nebo BASILEU a VASILY. V roce 1155 se zúčastnil královské křížové výpravy do Finska. A to vy víte že 1155 je i 1 a 1 jsou 2 a k tomu 55. Zase DVA plus JEDNA. Nebo číslo mého ročníku na Vysoké škole politické v Praze V25. Kam mně gang KAPEK VÍT nechtěl dovolit nastoupit k dennímu studiu. 1155 je i za 5 minut 12. A to je zase 221 a to je číslo domu SHERLOCK HOLMES v BAKER Street. Po návratu krále a jeho vojsk zpět do Švédska zůstal HENRIK ve Finsku a dál šířil křesťanství. A přitom byl zavražděn. Stal se mučedníkem, když byl dne 20. ledna 1156 zavražděn na ledu jezera KÖYLIÖNJÄRVI. JÄRVI je finsky jezero a KÖYLIÖN které obsahuje slovo LION – LEON – LEV. Důležité je to proto, že 20. ledna je děleno dvěma i 10.01. a to se narodil AGUSTÝN HUSÁK známý jako GUSTAV NYKODYM HUSÁK. A za chvíli budete číst proč je i toto dělení přičítání a odečítání DVĚMI pravda. Podle pověsti jej zavraždil rolník LALLI. Jiná pověst říká, že vrazi byli tři. LALLI a PENTTI a OLLI. Pro ty z vás, kdo znají dobře moje okolí z let na OV SSM a DVOJCE jsou dvě jména velmi jasně čitelná. To samozřejmě nesouvisí s konkrétními osobami, které se tak jmenovali. Ale byl to být návod pro ty kteří stáli proti naší DVOJCE, té vojenské. Tedy STB a KGB. To třetí jméno se objevilo na scéně v devadesátých letech. A to zcela jistě v souvislosti s ŠTB a KGB. A ti tři měli zavraždit JINDŘICHA-HENRIKA.

Biskup Henrik – B.H. byl pohřben v kostele NOUISIAINEN odkud byly jeho ostatky přeneseny 18. června 1300 do katedrály v TURKU. Ten název města připomíná anglické NOISY. Anebo anglické NOSES-NOSE a naše české NOSY-NOS. A to je velmi důležité v mém příběhu. NOSY-NOS. NOSEK komunista v LONDÝNĚ s MORAVEC FRANTIŠEK a SPURNÝ GRÍŠA/JINDŘICH, kterému psal MORAVEC po válce z Jeruzalémské ulice dopis. A vymezil tak KRUŽNICI s DIAMETER. Také další NOSEK na pamětní tabuli v ARISAG ve SKOTSKU československý voják cvičený SOE a NOSEK československý voják na pamětní tabuli R.A.F. v československém domě v Londýně HAMPSTERAD a NOSEK můj kamarád a soused v HORNÍ POČAPLY. NOSEK byl také soused u nás v HOLEŠOVICE BUBNY. Chodil do třídy s mojí sestrou ANNA MARIE. Ten nebyl můj kamarád ale o přestávkách ve škole na chodbě na nás mladší „machroval“. A tak na něj nemůžu zapomenout. A NOSOV autor knihy NEZNÁLEK, knihy, kterou měl můj soused a spolužák v domě Sochorova1391 LANDAU.P. a kterou mi půjčil a kterou jsem moc chtěl a matka mně ji i přes moje prosby nekoupila. Dnes vím pochopitelně proč ji nekoupila. NOSOV byl totiž NIKOLAJ NIKOLAJEVIČ. Dvakrát NIKOLAJ – MIKULÁŠ. V ruštině samé H – H.H.H. známé HAHAHA. Narodil se totiž v KYJEV-UKRAJINA žil v IRPEŇ – PEŇ RI – STROM LEE. DNE 10.11. podle starého kalendáře a to bylo 11.23. podle nového kalendáře. Ano v den výročí založení US MARINE v roce 1775. V den 11.10. v den narození IVAN HAVEL. A úmrtí BREZHNEW a datum povýšení mého otce na plukovníka. A podle nového kalendáře v moje rodné číslo 123 a 1. A data narození generál MORAVEC a generálporučík VASILLY STALIN. A také přechod hranice do SSSR pěti kamarádů z VOLOVÉ v roce 1939. A narození V.H. VLADIMÍR HUSÁK v MOSKVĚ. Poprava R.S. Rudolf Slánský a poprava L.B. Lavrentij Berija. 1908 je i 19.08.den narození generál ŠTĚPÁN MICHAL BUNZÁK. A minus DVA 17.08. datum křtu mého otce jako METER zapsaného tuší a přepsaného tužkou na VASIL. Zemřel dne 26. července. Na den svátek svatá ANNA. Moje prababička a babička a teta a sestra a otcova druhá manželka. Ale také KUBÁNSKÝ 26. červenec „Movimiento de 26. JULIO“. M-26-7. Vzniklo dne 12. června 1955 a název přijalo podle data úderu 26.07.1953 na kasárna MONCADA v SANTIAGO DE CUBA (SANTIAGO JE ČESKÉ JAKUB-KUBA a ruské JAKOV jako druhý syn STALINA například a jako JAKOVLEV instruktorem mého otce a OTEC PERESTROJKY, u kterého jsem byl v Moskvě v září 1990 a letadla JAK-JAKOVLEV, a tak také JAKEŠ – JAK EŠ a také je to SANTIAGO DE CHILE. A také je to IAGO, DIEGO, JAMES, JACQUELINE LEE, JACQUES-vyslov ŽAK). N.N.N. – H.H.H. zemřel v roce 1976 v MOSKVĚ. A to vy víte, že 1976 je rok kdy jsem skončil základní vojenskou službu a dne 17.07. jsem se oženil. A stal jsem se předsedou na DVOJCE po ULMAJER. Ale hlavně je to i rok 1919 a rok 1919. Rok narození otce a generál STEFAN MICHAL BUNZÁK a mého otce ve VOLOVÉ. A rok plánovaného ukončení SSSR a světového komunismu.

12.června 1955 je i plus DVA 14. června. Svátek VASIL a datum založení US ARMY.A také narození ERNESTO CHE GUEVARA-HUEVARA-HAVEL. Když k tomu upravíme i rok 1955 je i 1952, tak máme ke mně, VASILOVI i rok narození. Pravda je to proto, že 12. června je i 15. června, a to je plus DVA i 17. června, a to se narodila moje babička HAHN-HON-HUN-HAN. V H.P. HORNÍ POČAPLY u LABE. 12. června je i 12. září. A to se narodil OTMAR REIDL OPERACE BENJAMIN. A syn mé sestry MICHAL G/H.

NOISY je i ROWDY, a to je DR.M. HLUČNÝ – HLUK – HULK a také RÁMUS – WASIL anebo české RANDÁL – DR.N.L. – NIZOZEMÍ. Anebo i RANDÁK vedoucí tajemník OV KSČ Praha 2 když jsem byl předsedou, od roku 1976, který patřil do gangu KAPEK VÍT a podílel se aktivně na mé likvidaci. Související s těmi dvěma jmény-značkami před chvílí zmíněnými. Pravda je to proto, že ostatky B.H. byly přeneseny do katedrály v TURKU – což je i po našem například VOLOVÉ. Ale hlavně víte, že KOŽEŠINA je ve finštině TURKISTA. A to je česky jako někdo, kdo patří k TURKU. Ostatky byly přeneseny dne18.06. A to je i 18.09. A to je minus DVA i 16.09. a to je svátek svaté LUDMILY a je to také 19.09. datum mého narození a narození ZÁTOPKŮ a svátek ZITA manželka rakouského císaře a maďarského krále KARLA a rodičů OTTO. 18.09. je i 18.04. a to je minus DVA i 16.04. datum seskoku OTMAR REIDL OPERACE BENJAMIN. Ostrůvek, na kterém byl HENRIK-JINDŘICH zavražděn se dnes jmenuje KIRKKOKARI. KARI jsou SKÁLY a KIRKKO je KOSTEL-CHURCH-SABOR. Toto místo se stalo poutním místem již ve středověku. A i dnes tam finští katolíci konají v červnu pouť. Svatý je uctíván v celé katolické komunitě ve Finsku. A jeho relikvie je právě na oltáři kostela svatého Henrika v Helsinkách. Kousek od domu MANNERHEIM. Respektive původně domu KARL FAZER. Jeho dnem je ve Finsku den 19.01. 19.leden. A to, jak víte proběhly první demokratické volby v WEIMAR REPUBLIK po pádu císařství a První světové válce v roce 1919. A minus DVA je to 17.01. A to je klíčové datum v mém příběhu 1770 a 1775. A je to den kdy se narodil ve VOLOVÉ bratr mého otce a můj strýc IVAN MOHORITA. V roce 1922.

A tak se dostáváme na další ulici, jejíž název také přímo souvisí s OPERACÍ BENJAMIN. Je hned u kostela. A jmenuje se finsky TEHTAANKATU. A to je švédské FABRIKSGATAN. Ti, kteří čtou pozorně si vzpomenou na mého kolegu z ÚV SSM. Měl poměrně nezvyklé příjmení. Jmenoval se FABRIKA. Byl zástupcem vedoucího MEZINÁRODNÍHO-INTERNATIONAL oddělení. Na ÚV SSM přišel z moskevského MGIMO. Moskovskiy gosudarstveniy institut meždunarodnych otnošeniy. A byl to ARABISTA. Velmi nezvyklé, aby kádr s takovou školou šel pracovat ke svazákům. Ale stalo. Možná si vzpomenete na příběh, který jsem tady dříve popsal. Jak jsem s ním vycestoval na likvidační cestu do Alžíru? Na sjezd Palestinských studentů. A co se odehrálo tam a co pak v Římě, kde jsme nocovali. Vzpomínáte? To vše nic nemění na tom, že byl další značka-spojnice s OPERACÍ BENJAMIN. Svým příjmením. Jménem byl Tomáš pro upřesnění.

Pro ty, co je doopravdy zajímá jak dlouhá a velmi sofistikovaná byla cesta ke konci SSSR a světového komunismu doporučuji se podívat, nebo se souběžně s četbou dívat na mapu HELSINKY. Ta čtvrť se totiž jmenuje ULLANLINNA. Švédské ULRIKASBORG. (Obé je UL – UHL.) Právě po švédské královně ULRIKA ELEONORA. O které zde již byla řeč v souvislosti s kostelem, který byl zbourán v souvislosti s výstavbou Senátního náměstí. Nahoře nad parkem ESPLANADE. Jméno čtvrti je dvakrát UL. Jednou na začátku a jednou při rozdělení na slabiky Ulan Linna – U.L. Jméno ULRIKA je ve finštině ULLA, a tak ten název čtvrti musíme rozdělit podle slabik, jak bychom to udělali v češtině. A nyní velký pozor! Španělsky vyslovíme jméno královny UJA. A vy víte, že UJO je strýc ve slovenštině. Budu li pokračovat tak můžu říct, i když to tak není ale cizinec který se učí slovensky může myslet, že když je UJO strýc tak UJA je teta. Není to tak? A proč to píšu? PROTOŽE MOJE TETA BYLA ULUŠKO. To je UL a UŠKO nebo UL a US a KO. ANNA ULUŠKO. BYLA MANŽELKA ULUŠKO. KONČÍ TO NA -ko A TAK JE TO UKRAJINSKÉ JMÉNO. A POCHOPITELNĚ VÍTE ŽE JEJÍ BRATR, MŮJ STRÝC, BYL PETR JAKO PETR UHL – VYSLOV UL. A K TOMU MÁME ÚL – OUL – JAKO FINSKÉ MĚSTO OULU. A PAVLA FIALY hru Má hlava je VČELÍN-VASILIN a družstvo OUL. A TETA VASILA A MŮJ OTEC VASIL. A K TOMU DATUM SVÁTKU SVATÉHO HENRIKA V DEN NAROZENIN IVANA JEJICH BRATRA JE TO CELÁ MOHORITY FAMÍLIE. A TAKÉ Ú.L. ÚSTÍ NAD LABEM. KDE LEŽÍ VŠECHNA TA MÍSTA JAKO LITOMĚŘICE A DŘEMČICE TŘEBÍVLICE A LABE A LOUNY A ŽATEC A MOST A DUCHCOV A BÍLINA A TEPLICE KDE ZASE ŽILI SOUROZENCI MOJÍ MATKY. A KDE CESTOVAL GOETHE. A JEŠTĚ K TOMU PŘIDÁME I DALŠÍ „ÚSTÍ“ A TÍM JE HAMBURG – PROTOŽE TAM ÚSTÍ LABE DO MOŘE. A TAM ŽIL LESSING A PŘISTĚHOVAL SE ODTUD PRADĚD MARŠÁLA MANNERHEIM DO ŠVÉDSKÉHO MĚSTA GÄVLE. A JEŠTĚ JEDEN SLAVNÝ FIN, KTERÝ PŘIJDE NA ŘADU ZA CHVÍLI SE PŘESTĚHOVAL Z HAMBURKU DO GÄVLE – TEN SE JMENOVAL RETTIG. A JEŠTĚ JEDNO ÚSTÍ A TÍM JE ÚSTÍ NAD ORLICÍ KDE MŮJ OTEC PRACOVAL A STAVĚL PŘED VÁLKOU OPEVNĚNÍ A BUDE O NĚM JEŠTĚ ŘEČ ZA MALOU CHVÍLI. KDE ŽIL ZASE ČESKÝ RETTIG. ULAN je také HULÁN. U kterých sloužil generálporučík carské ruské armády MANNERHEIM a můj děda KAREL GEBLT v rakouské armádě. A je to také někdo, kdo HULÍ-ČADÍ. A otec seskočil u MAKOV, ČADCA. A vilu HAVEL u BRNA dostal po znárodnění TOS KUŘIM a sestra mojí tety AURÉLIE ŠIDLÁK ERNA žila v KOUŘIMSKÉ ulici na VINOHRADECH. A můj otec také pracoval před Druhou světovou válkou u RAUCHENAU, a to je zase v němčině RYCHNOV NAD KNĚŽNOU. Atd. atd. atd. A to také ještě přijde na řadu za chvíli. TAM TÁKÉ ŽIL NÁŠ RETTIG S MANŽELKOU RETTIG. SLAVNOU KUCHAŘKOU. Ale to až za chvíli.

Ulice FABRIKASGATAN je totiž souběžná s ulicí PIETARINKATU – PETER ULICE a MERIKATU – MOKORITA. A tyto dvě ulice s ní jsou spojeny ulicemi DVĚMA se stejným názvem HUVILAKATU a HUVILAKUJA. Ano vidíte dobře HUVILA a HUVILA. HAVEL a HAVEL. Nebo HLAVA a HLAVA. A proč je to pravda? Protože je spojuje malá ulička jménem KAPTEENINKUJA. Vedle které je ještě jedna KAPTEENINKATU. A to jsou DVA KAPITÁNI. Ano jako KAPITÁN OTISK velitel výsadkové skupiny WOLFRAM a jako KAPITÁN NIŠČIMENKO-BĚLAVSKIJ velitel výsadkové skupiny ARAP. Anebo jako ERNESTO CHE GUEVARA-HUEVAR-HAVEL, kterého pověřil FIDEL CASTRO velením nad lodí GRANMA-BABIČKA při cestě z MEXIKA na ostrov CUBA-KUBA.

Tyto ulice jsou od ulice FABRIKASGATAN směrem na jih. Na sever od ní jsou po několika ulicích dva luteránské kostely JOHANNESKIRKO a hned u ní po dalších pár metrech MIKAEL AGRIKOLA KIRKO. O tom svatém muži, po kterém je pojmenován MIKAEL OLAI AGRIKOLA tu již byla řeč podrobně v souvislosti s katedrálou na Senátním náměstí. Co vy ale nevíte, že ten druhý kostel pojmenovaný po JOHANNES byl stejného jména JOHANNES v roce 1989 nadřízeným FABRIKA. U mě na ÚV SSM. JOHANNES VLADIMÍR byl totiž MEZINÁRODNÍ-INTERNATIONAL tajemník ÚV SSM, kterého jsem do té funkce nechal zvolit. Přišel tehdy zpět do PRAHY z funkce zástupce SSM ve Světové federaci demokratické mládeže v B.M. – BUDAPEST MAĎARSKO. Nebo B.H. BUDAPEST HUNGARY. A tak pracoval tedy s FABRIKOU na jemu podřízeném mezinárodním oddělení. Jeho otec JOHANNES byl v té samé době ministr zahraničních věcí ČSSR. Poslední totalitní ministr zahraničních věcí. Jménem JAROMÍR. Ten se narodil v den jako můj otec a JAK EŠ a moje manželka. Přesněji je to tak, že ministr JOHANNES se narodil dne 21.srpna 1933. A to vy víte je i 12. srpna, a tak i 12.08. a tak i 08.12. Pravda je to proto, že JOHANNES byl v letech 1969 až 1971 generálním konzulem na konzulátu ČSSR v SYDNEY AUSTRÁLIE. Tedy i v době nebo hned po době kdy tam byla s rodiči moje manželka. V tom SYDNEY, kde v době Druhé světové války sídlil generál MACARTHUR (MOHORITA EL CHE – přesně do poslední souhlásky) velitel spojeneckých vojsk v Pacifiku. O tom, jak jsem říkal ministrovi JOHANNES v roce 1988 nebo zkraje 1989 na chodbě ministerstva zahraničních věcí v Praze, že jsou na našem území rozmístěny sovětské atomové zbraně jsem tady již psal dříve.

A proč je to pravda? Při překladu pamětí maršála MANNERHEIM si všiml, a to správně její překladatel pan MICHAL ŠVEC, že maršál používá slovo MINISTR pro funkci VELVYSLANEC. Proč je to důležité uvidíte za chvíli.

Stručně k těmto dvěma luteránským kostelům. JOHANNES KIRKKO se nachází v ULLANLINA, na ulici KORKEAVUORENKATU 12. Byl postaven v letech 1888–1891. A je vysoký 74 metrů. A vy víte, že děda KAREL GEBLT I. se narodil v roce 1891 a jeho dům měl číslo popisné 74. Je to největší kostel ve Finsku. Kostel navrhl švédský architekt ADOLF EMIL MELANDER. MELAN a DER. DR.MILAN – MLYNÁŘ či MILLER atd. Oltářním obrazem je Nebeské vidění. Je dílem EERO JÄRNEFELT, který jej vytvořil v roce 1932. EERO je naše dětské ÉRO – LETADLO. A rok 1932 je i 123 a 9. Tématem obrazu je obrácení SAUL-ŠAVEL-VASIL-PAVEL, který pronásledoval křesťany Ježíšovi učedníky při cestě do DAMAŠKU. V DAMAŠKU SÝRIE JSEM BYL JAKO PŘEDSEDA ČESKÉHO VYSOKOŠKOLESKÉHO ÚSTŘEDÍ NA AKCI MEZINÁRODNÍHO SVAZU STUDENTSTVA. DOPROVÁZEL MĚ TEHDY FABRIKA Z MEZINÁRODNÍHO ODDĚLENÍ. Kostel byl vysvěcen biskupem z POORVO CARL HENRIK ALOPAEUS dne 12.13. 1891. A to je i 123 a 1. A zase rok narození dědy KAREL GEBLT I. 13.12. je i13.01. A to zemřeli při svém prvním zapojení do bitvy u Mojadahonda u Madridu ve Španělsku dva příslušníci RUMUNSKÉ IRON BRIGADE VASILE MARINE a ION MOTA. Jména biskupa jsou KAREL a JINDŘICH. Varhany v kostele byly postaveny německou firmou E.F. WALCKER. WASILEK. A E.F. divadlo E.F.BURIAN v LIBEŇ. LEE BEN. Postaveny byly také v roce 1891. A modernizovány byly v letech 1921 a 1937 a 1956 a 1974. 1937 je číslo popisné našeho domu v Sochora 1391. A je to i rok 1931 kdy se narodila sestra mojí matky ALENA/ALICE BARANNIKOV. A kdy se narodil BORIS JELCIN a MICHAIL GORBAČOV. 1974 je rok kdy zemřel maršál ŽUKOV GEORGE KONSTANTIN. A kdy jsem nastoupil na základní vojenskou službu, kterou jsem ukončil v roce 1976. 1956 je rokem Maďarské „kontrarevoluce“. A rokem, kdy dostalo československé velvyslanectví významného souseda v ulici ARMEFELTINIE. To přijde za chvíli. Rok 1921 je rok kdy se narodil docent plukovník IVAN MOHORITA.

Druhý kostel MIKAEL AGRIKOLA KIRKKO leží v PUNAVUORI čtvrti v HELSINKY. Adresa je TEHTANKATU 23. A to je švédské FABRIKASGATAN 23. Jeho architektem byl LARS SONCK. Jeho partnerem byl ARVO MUROMA. Byl postaven v letech 1933 až 1935. Oltářní malbu vytvořil BRUNO (!) TUUKANEN. ARVO MUROMA navrhl lustry. Církevní textilie navrhla DORA JUNG. A to vy víte, že DR.JUNG byl český ministr vnitra, můj partner, se sídlem ve Strojnické ulici Praha 7. Ten, co daroval pistoli, kterou spáchal sebevraždu KAPEK VÍT. Jedním z rozhodujících členů poroty, která schválila návrh na výstavbu kostela byl BERTEL (!) JUNG. A co je klíčové pro můj příběh? Kostel vystavěný v roce 1935 byl vysvěcen dne 14.04. 1935. A to je, jak vy víte i plus DVA 16.04. Datum, kdy seskočil OTMAR REIDL OPERACE BENJAMIN v roce 1941. Ale také je to14.09. Datum úmrtí T.G.M. a datum narození jeho syna JAN MASARYK na VINOHRADECH na DVOJCE. Je to i datum seskoku skupiny WOLFRAM u FRÝDEK MÍSTEK, FRÝDLANT, MORÁVKA. A plus DVA je to i 16.09. a to je svátek svaté LUDMILY a také je to 19.09. a to je datum mého narození a narození EMIL a DANA ZÁTOPEK. A je to svátek ZITA manželka rakouský císař a maďarský král KAREL, rodiče OTTO. Co je ale velmi důležité? To je to, že kostel má věž vysokou 97 metrů. A tu je možné snížit o 30 metrů tak, že se zasune do věže kostela. Pár let před válkou postavily Finové takový unikát. Samozřejmě, že to bylo využito jak v „ZIMNÍ VÁLCE“ tak i v „POKRAČOVACÍ VÁLCE“. Aby nesloužila věž kostela jako orientační bod pro nepřátelská – nejprve sovětská a pak i německá válečná letadla. A tak se u matematiky na chvíli zastavím. 97 meter minus 30-meter je 67 meter. 9767 je dohromady i 1919. A to se narodil ve VOLOVÉ můj otec METER-VASIL. 30-meter je XXX. A tak se možná někde tehdy podepsal můj negramotný děda. Nevím to. Takový dokument nemám. Ale je tak podepsán dokument o narození sestry mého otce křtěného METER přepsaného na VASIL v knize křtů řeckokatolické církve ve VOLOVÉ. Byla BASILEA a dole je podpis TŘI KŘÍŽKY. Také znak města AMSTERDAM pojmenovaného po řece AMSTEL. V NIZOZEMÍ. PAÍSES BAJOS.

V souvislosti, která bude následovat za chvíli se musím vrátit ještě k osobě MIKAEL OLIO AGRIKOLA. Víte, že byl prvním biskupem v TURKU. A víte, že AGRIKOLA je latinské AGRICOLA latinského původu. A přeloženo do češtiny je to ZEMĚDĚLEC. O souvislosti se „ZEMĚDĚLCI“ MICHAEL GORBAČOV a MILOŠ JAKEŠ tady byla již řeč. Ale ten prapůvod v jejich zařazení do těchto funkcí, které byly ne příliš „vážené“ za totality je úplně jinde. Stali se „ZEMĚDĚLCI“ proto, že „ZEMĚDĚLEC“ byl jeden ze „SMĚROVEK“ v OPERACI BENJAMIN. „ZEMĚDĚLEC“ jsem byl i já několik let na českém ÚV SSM pod vedením ŠLOUFA, kromě předsedy Českého vysokoškolského ústředí SSM. Ale tehdy jsem tam dělal všechno možné a nemožné, protože tam bylo zřízeno málo funkcí vedoucích pracovníků. Proto nemusela být ta souvislost tak zřejmá. Nejvýznamnějším „ZEMĚDELCEM“ v SSM byl MIROSLAV ŠTĚEPÁN. Byl ze zemědělské rodiny v okrese LOUNY, kde žila později, po Okupaci v roce 1968 rodina sestry mojí matky ALENA/ALICE BARANNIKOV a její manžel, můj UJO, jehož otec byl Ukrajinec, plukovník Barannikov tam sloužil snad u dělostřelectva. MIROSLAV STĚPÁN vystudoval pražskou Vysokou školu zemědělskou v Praze – Suchdole. Byl MECHANIZÁTOR. Měli jsme tedy podobnou profesi. Já byl automechanik a on mechanizátor. Pochopitelně na jiné úrovni. to ale v mém příběhu nehraje roli. Vzpomínáte si, že mě na to upozornil, když přijel v roce 1977 s Jindrákem, mým bývalým spolubydlícím na pokoji ve škole v Moskvě ke mně domů. Čerstvý předseda MSS – Mezinárodního svazu studentstva. Přijel s nově přiděleným autem VOLFSWAGEN PASSAT– DIESEL. A přemlouvali mě abych nenastupoval k dennímu studiu na Vysoké škole politické do ROČNÍKU V25. Když jsem viděl to jeho auto tak mě upozornil na to, že je to DIESEL a že je MECHANIZÁTOR-ZEMĚDĚLEC. Proč o tom píšu tak podrobně? Jeho první funkce v SSM byla totiž na ÚV SSM. Byl vedoucím vysokoškolského oddělení. Toho, které zabezpečovalo činnost ČESKOSLOVENSKÉHO VYSOKOŠKOLSKÉHO ÚSTŘEDÍ SSM. A co vy asi nevíte, nedávno o tom byla řeč ale protože to je klíčové tak to zopakuji VYSOKOŠKOLÁCI MĚLI OFICIÁLNĚ PRÁVĚ DÍKY UDÁLOSTEM V LISTOPADU 1939 V ORGANIZACI SSM TAK ZVANOU RELATIVNÍ SAMOSTATNOST. A TU DOPROVÁZELA, KROMĚ JINÉHO I SAMOSTATNÁ MEZINÁRODNÍ ČINNOST. Byl tedy v té funkci vedoucí oddělení vysokých škol i v čele jejich vysokoškolské samostatné mezinárodní činnosti kterou samozřejmě koordinovali s MEZINÁRODNÍM oddělením. Pravda je to proto, že jeho kolega na mezinárodním oddělení byl také ZEMĚDĚLEC. Ten byl KRŮŽELA. Ano KRUŽNICE-KRUH. Který má DIAMETER – DIA METER. Narodil se dne 04.11. ve ŠTÍTNÉ (připomínám cvičení Varšavské smlouvy ŠTÍT, kdy jsem byl v K.V. na cvičení a viděl jsem mapy se zakreslením atomových zbraní o kterých jsem řekl JOHANNES ministr). 04.11. je i plus DVA 06.11. a to se narodil můj bratranec PETR GEBLT na ŠTVANICI ostrově v PRAZE. Je to i 11.04. a to je minus DVA i 09.04. a vy víte že to je i 06.04. a to se narodil můj děda KAREL GEBLT a je to také 04.06. a to se narodil maršál MANNERHEIM. Oba HULÁNI-ULAN. ŠTÍTNÁ je u ZLÍN – BAŤA. KRŮŽELA, než přišel v roce 1970 do PRAHY na mezinárodní oddělení ÚV SSM pracoval jako předseda OV ČSM a pak SSM v BRNO. ANO V BRNO-BRNĚ-BRNU-BRUNNER. Tam také předtím vystudoval Vysokou školu zemědělskou. Po dalších různých studiích a funkcích odešel pracovat v roce 1985 jako velvyslanec do ŠVÉDSKA. SCANDINAVIA. A tam byl i v čase LISTOPADU 1989. A proč je to pravda? Nechal se mi vidět. Když jsem byl předseda ÚV SSM tak jsem jednou přišel k sobě do sekretariátu a seděl tam. Jen tak zaskočil na kus řeči za sekretářkou, která tam začínala ve stejném roce jako on v roce 1970.

Spolupráce dvou „zemědělců“ v mezinárodní oblasti byla v té době důležitá. Není důležité, jak to probíhalo prakticky. To nemělo s OPERACÍ BENJAMIN samozřejmě nic společného – osobní spory, či ješitnost nebo kariérismu jednotlivých postav ve hře. To zajímá tak maximálně historiky. Kteří na základě těchto často neúplných nebo polopravdivých či úplně nepravdivých informací „vytváří“ dějiny. MIROSLAV ŠTĚPÁN – MICHAL AGRIKOLA – ŠTĚPÁN MICHAL BUNZÁK. Vidíte tu souvislost? Když velel ŠTĚPÁN MICHAL BUNZÁK pražské Vojenské posádce z kasáren Jiřího z Poděbrad na náměstí Republiky, kde složil TYL (L.T.) hymnu, naproti paláci KOTVA VOJENSKÝCH STAVEB a JAKUBSKÉ ulici a ulici REVOLUČNÍ, vedle TRUHLÁŘSKÉ, byl MIROSLAV ŠTĚPÁN předseda Městského výboru SSM v Praze. Ten sídlil také u JINDŘIŠSKÉ věže. Z druhé strany než ÚV SSM. V SENOVÁŽNÉ ulici. Tam přišel právě z té funkce vedoucího vysokoškolského oddělení ÚV SSM a odtud pak od KAPEK VÍT, který Praze vládl, šel do funkce prezidenta MSS. Kterého předsedou bylo SSM. Jak rozhodl ustavující sněm v Londýně po Druhé světové válce.

A kdopak nám tam ještě chybí? Ještě jeden MEZINARODNÍ – INTERNATIONAL tajemník tam chybí. LEDL. A to je ulice souběžná z jihu s FABRIKSGATAN. Je o hodně kratší. Ale je to ulice mezi velvyslanectvím ČESKOSLOVENSKA. Dnes ČESKÁ REPUBLIKY a NORSKA. Tedy CZECHOSLOVAKIA and NORWAY – NORTH WAY. Jmenuje se EDELFELTINTIE. EDELFELT je LEDL L. Tedy celé je to THE L.LEDL. LUBOMÍR LEDL byl syn z diplomatické rodiny. A byl, pokud si dobře vzpomínám s rodiči v TUNISU. Pak přišel na mezinárodní oddělení ÚV SSM a pak byl také představitelem SSM ve Světové federaci demokratické mládeže v BUDAPEŠT, MAĎARSKO. B.M. Nebo BUDAPEST, HUNGARY. B.H. Nebo BUDAPEŠT UHRY. B.U. A to je i společný UGRO FINSKÝ základ jazyků těchto zemí. A je to i území státu ze kterého, po okupaci MAĎARSKEM admirála MI.HORTHY odcházelo PĚT kamarádů, včetně mého otce do SSSR v říjnu 1939. Přesně 10.23. 1939.

LEDL je ještě jednou spojnicí. Rodina stejného jména žila ve FRÝDNAVA-FRIEDENAU-MÍROVKA. Jak jsem vyčetl v místní matrice. Kde také žila rodina SCHIDLAK-ŠIDLÁK. Kde se narodily všechny jejich děti. Známé vám již z dřívějšího povídání. Sestry AURÉLIE provdané GEBLT-moje milovaná teta. A její sestry EMILIE provdaná JUNGMANN a ERNA provdaná SCHOBER. A ta nejstarší, kterou jsem nepoznal a tou byla MARIE EMÍLIE. Provdaná za profesor ZÁRUBA – BAZIL. Aby to byla pravda tak v obci žila i rodina PELIKÁN. To byl jeden z prvních předsedů Mezinárodního svazu studentstva MSS. Ten sídlil tehdy v PRAZE 2 – DVOJKA ulice VOCELOVA – VASILOVA. Jednou jsem tam byl na začátku sedmdesátých let u tehdejšího prezidenta MSS. Tím byl ULČÁK ano UL a maďarské CSAK. Nebyl příbuzný s MARTIN ULČÁK. Ale to v mém příběhu, kde jsou důležité “ jména jako značky“, a ne osudy není důležité. PELIKÁN byl po Okupaci v roce 1968 významný emigrant, a dokonce poslanec Europarlamentu za ITÁLII – L.T. A ještě tam žila v obci rodina ŠVEC. To není tak nezvyklé příjmení jako LEDL a PELIKÁN. Ale ŠVEC pracoval také na mezinárodním oddělení ÚV SSM. Doprovázel mě a LEDL na likvidační cestě do AFRIKY v lednu 1989. V době tak zvaného PALACHOVA týdne. A po mém návratu přiletěla do PRAHY dcera ERNESTO CHE GUEVARA/HUEVARA/HAVEL, CELIA GEUVARA MARCH s kormidelníkem z lodi GRANMA. Ale to tu již bylo mnohokrát.

A PRÁVĚ TEĎ SI VZPOMÍNÁTE, ŽE JSEM SE POTKAL V ROCE 1966 V ULICI KOULOVA S ERNESTO CHE GUEVARA/HUEVARA/HAVEL. A ŽE JSME ŠLI SPOLEČNĚ DO HOTELU INTERNATIONAL. V PODBABA. DO HOTELU, KTERÝ VYSTAVĚLA PO DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLCE PRO SVOJE POTŘEBY ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA A POZDĚJI JEJ PŘEDALA DO UŽÍVÁNÍ STÁTU.

A již jste zaznamenali, že jsem se zmínil Československém velvyslanectví. Dříve jsem psal že se nachází na ulici ARMFELTINIE. ARM – ZBRANĚ a ARMÁDA a ARMADA a ARMÉNIE. Země ŘEHOŘ OSVĚTLITEL a svatý BARTOLOMĚJ a svatý JUDA TADEÁŠ. DVA Apoštolové. Tam se stal velvyslancem ten úplně první MEZINÁRODNÍ-INTERNATIONAL tajemník ÚV SSM. Tato funkce byl zřízena v SSM v roce 1974(!). Tehdy se říkalo, že byla zřízena speciálně kvůli němu. A vy se dnes dočítáte, že to docela tak nebylo. Že to bylo kvůli OPERACI BENJAMIN. Byl to totiž JÁN HUSÁK. Syn generálního tajemníka a prezidenta ČSSR AUGUSTÝN HUSÁK. Jak mu říkal BREŽNĚV – GUSTAV NIKODYMOVIČ HUSÁK.

JÁN HUSÁK se narodil dne 08.07. 1946 v BRATISLAVA. A vy hned vidíte, že to je děleno DVĚMA i 04.07. Datum vzniku USA. A datum, kdy obdržel můj otec „občanství“ v JINDŘICHOVĚ HRADCI. Je to ale také americkým způsobem psaní dat i 07.08. a to je 7. srpen. a to vy víte je i 09.08. plus DVA, a to je datum narození mých dvou bývalých nevlastních bratrů. Dvojčat. Ale také je to 06.08 a 09.08. a to je svržení atomových bomb na HIROŠIMA a NAGASAKI. A ještě ke všemu je to minus DVA i 5.srpna – a to je tady úplná novinka, to je datum narození MIROSLAV ŠTĚPÁN. JÁN HUSÁK nastoupil do HELSINEK do funkce velvyslance po několika letém působení na velvyslanectví ČSSR v MOSKVĚ. Tam byl ve funkci tak zvaného velvyslaneckého rady. Asi dva roky. A pak tedy odešel v roce 1980 do HELSINEK do ulice ARMFELTINIE. Tam byl skoro 6 let. A odtud odešel dělat velvyslance do BĚLEHRADU. JUGOSLÁVIA – JUGO a VASILA. Nebo také YUGOSLAVIA, a to je v našem systému souhlásek G VASILA – CHE VASIL. A proč je i toto pravda? Protože na velvyslanectví v HELSINKY pracoval již dva roky před nástupem JÁN HUSÁK jeho podřízený z MEZINÁRODNÍ-INTERNATIONAL oblasti na ÚV SSM. Ten se jmenoval KAREL LUKÁŠ. Ano jako nadporučík LUKÁŠ z HAŠKOVA románu ŠVEJK, který byl ale HEINRICH-HENRIK-JINDŘICH LUKÁŠ. U kterého sloužil ŠVEJK, který na vozíčku mával berlemi a křičel „NA BĚLEHRAD“. JÁN HUSÁK na vozíčku nejezdil. Ale odjel na BĚLEHRAD a byl velmi proslavený tím, že, jak píše historik na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky „byl kritizován za nadměrné požívání alkoholu“. KAREL LUKÁŠ byl také AUGUST. Narodil se dne 28.08. 1948 ve ZNOJMO. O kterém se říká „Znojmo vidím tě dvojmo“. A vy víte, že 28 minus DVA je 26 a to je i 29.08. A to zahájil otec jeho šéfa na helsinském velvyslanectví v roce 1944 SLOVENSKÉ NÁRODNÍ POVSTÁNÍ v B.B. BANSKÁ BYSTRICA. Tam kde můj otec před Druhou světovou válkou také, asi v lesích, jako lumberjack-dřevorubec pracoval. KAREL LUKÁŠ diplomat nemá v životopisu na webových stránkách ministerstva zahraničí zapsáno, že pracoval v aparátu SSM. Potom ale nevím odkud bych ho znal. Měl jsem za to, že pracoval na ÚV SSM počátkem sedmdesátých let. a že jsem ho jako začínající svazák vídal na různých akcích. Byl nepřehlédnutelný. Vysoký a s knírkem jako nadporučík LUKÁŠ HENRIK. Je možné že se pletu. Nebo mu to tam schválně z nějakého důvodu historik DEJMEK, který ty stránky pro ministerstvo zpracovával zapomněl napsat. Nebo pracoval u jiné instituce a na ty akce SSM chodil z tohoto důvodu. To já ale nevím.

Již jsem se tu zmínil dříve o rodině AUGUSTÝN HUSÁK. Ale dnes přidám ještě to, co jej spojuje s OPERACÍ BENJAMIN. Kromě výše uvedeného. To je celá jejich rodina. Matka JÁN HUSÁK a manželka GUSTAV HUSÁK byla MAGDALENA VIERA LOKVENC. Ano M.V.L. – M.B.L. Základní klíč OPERACE BENJAMIN. Její otec, důstojník předválečné československé armády byl tehdy podle jedné informace správce vojenských stájí – hřebčína a podle druhé správce vojenského velkostatku. Tam také měli určitě koně. Byl tedy i podle prapůvodu slova MARSHALL. Ten, kdo se staral o koně ve Francii a pak i ve Velké Británii. M.V.L. se narodila dne 13.září 1916. A to je i plus DVA 15. září, a to byla zavražděna kněžna LUDMILA. Rok je univerzální rok v mém příběhu. Datum narození mého otce a generála Bunzáka. A rok plánovaného ukončení SSSR a světového komunismu 1991. Zemřela dne 17.01. 1966. Ano 17.01. 1966.(i 11.10. i 10.11.) V den, kdy měl své 44 narozeniny můj strýc IVAN MOHORITA ve VOLOVÉ. Její život byl pochopitelně poznamenaný životem s HUSÁKEM. To ale není předmětem mého psaní. Pro můj příběh je ještě kromě již uvedeného důležité to, že měla ještě jednoho syna. Ten se narodil v Moskvě. Kam odletěla s dalšími z letiště TRI DUBY v průběhu Slovenského národního povstání. Ten se jmenoval V.H. – VLADIMÍR HUSÁK. Asi ne po LENINOVI ale asi po jednom ze bratrů, o které se musela M.V.L. jako malá starat po smrti jejich matky. Byli V.M. VLADIMÍR a MIROSLAV. VLADIMÍR HUSÁK se narodil v MOSKVĚ dne 10.23. 1944. Přesně pět let potom co překročil hranici u TORUŇ, té na Podkarpatské Rusi, tehdy Maďarsko, hranici můj otec spolu s kamarády VOLOVÉ. A plus DVA je to i 25.10. a to se narodila přesně čtyřicet let před tím moje teta BASILEA-VASILA ve VOLOVÉ. V roce 1904. Která byla pokřtěna dne 28.10. Na později slavné datum – Vznik Československa v roce 1918. 1904. Jen pro informaci VLADIMÍR HUSÁK je architekt. A jen pro úplnost vyženěný syn z manželství HUSÁK AUGUSTÝN s V.M. VIERA MILLER druhou manželkou byl, pokud si dobře vzpomínám také V.M. VLADIMÍR MILLER. A vy víte, že MILLER byl i MLYNÁŘ, spolužák GORBAČOVA, a i postava hned zkraje HAŠKOVA ŠVEJKA. Posluhovačka paní MILLEROVÁ.

A nyní velmi stručně k Československo – finským vztahům. Je to důležité pro můj příběh. Už víme, kde je velvyslanectví v HELSINKY a k tomu je třeba vědět že finské velvyslanectví v Praze je v ulici HELLICHA nedaleko od ČERTOVKY v Praze na břehu VLTAVY. Jsou obě tedy velmi blízko vody. Tam v HELSINKY moře a v PRAZE řeky. A vy vidíte, že to je samé PEKLO-PODZEMÍ. HELLICH – HELL a EL CHE. A HEL SYNEK. EL CHE SYN PEKLA, či PODZEMÍ. DISENT pracoval v konspiračních podmínkách, protože se stavěl odmítavě k tehdejšímu komunistickému režimu a byl tímto režimem pronásledován. Nevím jak vy, ale já znám i slovo DESANT. To otec používal, když hovořil o jejich skupině ARAP. A DESANT je zase vojenský výsadek určený k organizaci vojenských akcí na nepřátelském území. Může být i pozemní i letecký.

Budova velvyslanectví České republiky byla předtím budovou velvyslanectví Československa. Nachází se v rezidenční čtvrti EIRA. A to jsou i naše ÉRA nebo mojí matky domácí vaječný koňak kterému říkala EIRE koňak a já, když jsem ho po její smrti na Vánoce také dělal jsem mu říkal stejně. Tu budovu postavenou někdy na začátku dvacátých let, tedy již v samostatné republice Finsko a která byla poškozena bombardováním na konci druhé světové války, koupil Československý stát v letech 1951-1952. Na webu ministerstva zahraničních věcí České republiky se dozvíte velmi zajímavou informaci. PAVEL KOHOUT spisovatel, budovu navštívil v roce 2004 a vyprávěl že tam byl ubytován v roce 1952 spolu s dalšími členy Armádního souboru (v Praze měli sídlo na POHOŘELEC) v době konání Letních olympijských her. PAVEL KOHOUT byl v letech 1952 až 1960 členem Ústředního výboru ČSM, předchůdce SSM, a tak tedy i hlavy MSS. Byly to ty Hry, kde získal Emil Zátopek tři zlaté medaile a Dana Zátopek jednu zlatou medaili. A dostanu se k nim někdy příště. Protože je jejich souvislost s Operací Benjamin také pochopitelně velmi zřejmá. A tak PAVEL KOHOUT byl ubytován v právě v této budově v roce mého narození. PAVEL – ŠAVEL – VASIL. A ještě jako HAHN – KOHOUT. Jak mám na svém rodném listu zapsanou babičku z HORNÍ POČAPLY – HAHN. A jako letiště ve FRANKFURT nad MOHANEM v HESSE, které vznikly 19.září. A to jsem se v roce 1952 já narodil. Letiště v tom Frankfurtu, kde byl velitelem amerických okupačních sil generál EISENHOVER, který se stal v roce 1952 prezidentem USA. Město kde se narodil GOETHE a generálporučík ruské carské armády KLINGER zakladatel STORM UND DRANG. A městě, kam psal Palacký. A kde žil v emigraci můj bratranec KAREL GEBLT. Narozený 11.11. – a to je i 17.11. S CÍSAŘKOU KATEDRÁLOU svatého BARTOLOMĚJE. Ale to všechno tady již bylo. A také si vzpomenete, že jsem se s PAVEL KOHOUT osobně seznámil. Bylo to v roce 1970. Povídali jsme si tehdy v salonku v areálu Akademie věd v Emauzích na DVOJCE. U Palackého náměstí. Těch vybombardovaných Emauzích za Druhé světové války. Bylo to zajímavé setkání. A pro mě z hlediska mé budoucnosti zcela zásadní.

Ale nyní k těm vzájemným vztahům, které předurčili vztahy těchto zemí – Československa a Finska – v souvislosti s OPERACÍ BENJAMIN. Je důležité vědět, že k iniciativa k navázání diplomatických vztahů vzešla z finské strany. To je důležité. Finská vláda požádala o uznání dne 31.12.1919 (123 a 1 a 1919-1991). Ještě v roce 1919 upozorňuji. A k samotnému uznání Finska došlo dne 28.04. 1920.(to je i 14.09. a 14.06.) V září 1923 (123 a 9) byl otevřen v Helsinky první konzulát. Prvním představitelem Československa byl JAN HODEK, legionář. Ten do Helsinek přicestoval dne 01.08.1923 a již 15.09. 1923 mu bylo finským prezidentem JUHO STÄHLBERG uděleno exequatur. A vy vidíte jméno prezidenta, který porazil ve volbách maršál MANNERHEIM. Byl JUHO a STAHL – Jako někdo z ocele z jihu. a to byl přece STALIN. Byl z GEORGIA. V březnu 1924 podobně proběhlo udělení exequatur finskému zástupci v Praze. Tomáš Garrigue Masaryk ho udělil dne 05.03.1924. A to vy již víte, bylo pozdější datum narození VÁCLAV HAVEL. Protože 05.03. je i 05.10. a to je i plus DVA i 07.10. A to seskočil můj otec se skupinou ARAP. Ten představitel Finska se jmenoval YRJÖ SOINI. YRJÖ je JIŘÍ. A je si to i podobné. Vidíte? Je to ale také GORGE. Prvním sídlem v Helsinky byl pro zastoupení ČSR dům v centru města na BULEVARDINKATU 28 B. A vy víte, hotel BELVEDER anagram BULEVARD byl u nás na Obránců Míru. A že tam, a to je důležité pracovala v penzi moje matka LUDMILA. V hotelu BELVEDER. V roce 1927 se konzulát přestěhoval do ulice YRJÖNKATU 11 E. A to je GEORGE ULICE. Nebo JIŘÍHO ULICE. A naše známá 11–2–77–14–2 a také 74. V té době konzulát inicioval vydání knihy profesora helsinské univerzity VILJÓ MANSIKK. Byl tedy V.M. Ale MANSIKK je také nemocný muž – SICK MAN. Ale také je to KISS MAN. Líbající muž – LÍBAČ – BASIL. Nebo EL CHE B. Může to také být KIŠ MAN. A to byl určitě MUŽ. VASIL KIŠ velitel výsadku KOZINA. Poté co seskočil s desantem někde u LOUN a prošel celou zemí a přežil. VILJÓ je podle mého slovníku OBILÍ. OB a l. Malé L je I. Jednička. MANSIKK je JAHODA. A ruské JAGODA. Druhá světová válka vztahy obou zemí přerušila a navázány byly opět v roce 1947. Československé velvyslanectví zahájilo činnost v Helsinky dne 30.06. 1947. A ke znovunavázání diplomatických styků došlo oficiálně dne 08.05.1947. Asi symbolicky v den kapitulace nacistického Německa. Anebo v souvislosti s daty v kombinacích s DVĚMA v mém příběhu. Moji dva bratři, generál BUNZÁK a HIROŠIMA a NAGASAKI a smrt prvního manžela mojí matky.

Velmi stručně k Česko finským vztahům. Datují se od konce 14. století, kdy přicházeli i Finové studovat na pražskou univerzitu. V roce 1578 byl zřízen v Olomouci při jezuitské koleji Collegium Nordicum. Pro výchovu katolických duchovních, kteří se vraceli do svých zemí jako tajní katolíci v duchovních funkcích. Tak ja již bylo uvedeno v prvním dílu tohoto příběhu byla zvláštní kapitola finské přítomnosti v Čechách období třicetileté války. 24 tisíc finských “ HAKAPELITŮ“ bojovalo v řadách švédské armády. Byli tedy i H.P. i H.K.-K.H. nebo i L.T. Všechny důležité značky z mého příběhu. Byli to právě Finové, kteří z Prahy odvezli STRAHOVSKOU knihovnu a cennosti STRAHOVSKÉHO kláštera. STRAHOVSKÁ knihovna byla odvezena do TURKU. Tam měl možnost ji vidět na vlastní oči JOSEF DOBROVSKÝ. Přítel GOETHE a také spojený s KLATOVY. Jak jste četli dříve. DOBROVSKÝ tehdy cestoval do ŠVÉDSKA a RUSKA. Obě tyto země ovládali v dějinách FINSKO. Jedna z Východu a druhá ze Západu. Knihovna se nedochovala. Shořela při požáru TURKU v roce 1827. Samozřejmě, že víte, proč jsem STRAHOV napsal velkými písmeny. Strahovský stadion – Spartakiádní SOKOLŮ a druhý menší Evžena ROŠICKÝ. Studentské KOLEJE s bouřemi v roce 1967. Místo úmrtí generálplukovník JANKO VLADIMÍR a místo kde jsem se učil v útrobách právě STRAHOVSKÉHO spartakiádního stadiónu u BRÁNY BORCŮ – B.B. Jako učeň automechanik u Vojenských Staveb. A šéf VLKSM v MOSKVĚ a můj přítel BORCOV SAŠA-ALEXANDER. A můj strýc plukovník docent IVAN MOHORITA z VOLOVÉ v čele katedry VOJENSKÝCH tělocvikářů na pražské Fakultě tělesné výchovy a sportu TYRŠŮV dům. V 19.století v době, kdy již FINSKO bylo velkoknížectví Ruska se objevovaly ve finském tisku články PALACKÉHO Františka. Tehdy také navštívil Prahu finský novinář ANTON FREDRIK ALMBERG. Byl v Praze pod pseudonymem ANTII JALAVA. Jeho příjmení je L.B.M. a EL CHE. Klíč OPERACE BENJAMIN. Jeho pseudonym je shodný s křestním jménem před chvílí zmíněného profesora Helsinské univerzity. VILJA MANSIKK. VILJA a JALAVI je se shodnými souhláskami, jak to používáme v našem systému převzatém z hebrejského psaného písma. A další úprava tohoto slova je VILJO – OBILÍ. ŽITNÁ a JEČNÁ. Důležité ulice na DVOJCE. A JALAVA je české JILM. Tedy také WILJO. Ale hlavně je JILM i ULMUS. Ano UL a MUS. Mohli bychom říct tak nějak staročesky i MSS – MEZINÁRODNÍ SVAZ STUDENTSTVA – MEZINÁRODNÍ UNION STUDENTSTVA. A také opět tedy UL. Tento strom je národním stromem dvou států americké Unie. USA. Jeden je MASSACHUSSETS s hlavním městem BOSTON – M.B. a druhým kde je JILM národním stromem je NORTH DAKOTA. SEVERNÍ DAKOTA česky. Tam je hlavním městem město BISMARCK. MASARYK CHE, anebo BASILEK M. CHE. ŽELEZNÝ-EISEN KANCLÉŘ. Sjednotitel Německa v roce 1871. S iniciálami O.B. OTTO BISMARCK. ULMUSKA, kdyby to bylo české jméno by byla i MUSIÁLEK moje učitelka fyziky na STROSSMAYEROVĚ náměstí. Ale ULMUSKA je i moje teta ULUSKA před svatbou M. Proč je to pravda všechno, co tady píšu? JILM je také nazýván v Čechách BŘEST, a to je i BREST. BREST LITEVSK – B.L. – MÍR uzavřený TROCKÝM s Němci. V pozadí toho všeho prý byl náčelník generálního štábu německé imperiální armády generál HOFFMANN. BŘEST je ale i obec v okrese KROMĚŘÍŽ. Důležité v mém příběhu. A finále JILM je i ELME. A to je ELME I. a II. a III. To víte, co je? ELEKTRÁRNA MĚLNÍK I a II. a III. V HORNÍ POČAPLY. V sousedství posádkou SILNIČNÍHO VOJSKA, ČSLA. Stejné posádky SILNIČNÍHO VOJSKA jako v HORNÍ POČERNICE, kde sloužil můj otec. Ve staročeštině se se pro slovo JILM-BŘEST také užívalo někdy slovo VAZ. To souviselo s VÁŽNOSTÍ ne se slovem VÁZAT. VAZ je ale také VOLŽSKIJ AVTOMOBILNYY ZAVOD. Výrobce osobních automobilů VOLGA anagram VASIL v našem překladu. VOLGA-VOLHA je řeka. A také značka auta. Proč to píšu? První automobil VOLGA-VOLHA, kterým se přezdívalo CAREVNA měl můj strýc, bratr mojí matky KAREL GEBLT II. Bylo to snad první osobní auto, se kterým jsem kdy v životě jako dítě jel. My jsme automobil nikdy neměli. A hned DVA automobily VOLGA-VOLHA z továrny VAZ měl otcův spolubojovník, také mnou oslovovaný strejda KAREL KARAS ve STARÉ HAMRY, okres FRÝDEK-MÍSTEK. Říkával žertem, že jeden má na stahování dřeva z lesa a druhý do kostela.

VE FINŠTINĚ JE JEŠTĚ JEDNO SLOVO, KTERÉ MÁ SOUVISLOT S MÝM PŘÍBĚHEM A S KRYCÍM JMÉNEM NOVINÁŘE ANTTI JALAVA. JE TO SLOVO JALOVINA. A TO BUDE UVEDENO DO SOUVISLOSTI V DALŠÍM POKRAČOVÁNÍ.

ANTTI JALAVA se v PRAZE setkal s PALACKÝM, RIEGREM a NÁPRSTKEM. O svém pobytu v Čechách podal svědectví v článcích Dopisy ze zahraniční, v časopisu UUSI SUOMETAR. To byl časopis založený studenty. A pochopil jsem, že to znamená NOVÉ FINSKO. Iniciály časopisu jsou ale U.S. Další spojnicí z historie je informace literárního kritika V.B.NEBESKÝ o finském eposu KALEVALA (K.V.). Ten vydal ELIAS LÖNNROT v roce 1835. V konečné podobě přeložil KALEVALA JOSEF HOLEČEK, který se kvůli tomu naučil finsky. Český překlad vyšel poprvé v roce 1895. Jako vůbec jeden z prvních úplných překladů. Proč je to všechno pravda? Jméno HOLEČEK je vám určitě známo. H.B. – Hokejový brankář. Rusky Hokejový Vrotar V.H. Se mnou jezdil do SKOKOVY na tábor JOSEF HOLČÁK. A LÖNNROT – To je přece LENART. Nejdéle ze všech ve významných stranických a státních funkcích se za totality nacházející postava. JOZEF LENART. NAPOSLEDY V ROCE 1989 BYL MEZINÁRODNÍ-INTERNATIONAL tajemník ÚV KSČ. Také jako JAK EŠ a INDRA a OTMAR REIDL původně od firmy BAŤA. ZLÍN.

V roce 1959 byla povýšena úroveň diplomatických vztahů na úroveň velvyslanectví. V roce 1969 (!) po OKUPACI vojsky V.S. v OPERACI DANUBE, navštívil URHO KEKKONEN (U.K.) Československo. A v roce 1970 navštívil Finsko prezident armádní generál LUDVÍK SVOBODA. Proč asi? Až do roku 1975 se uskutečnila každoroční pravidelná výměna vysokých státních a stranických představitelů. A ty vždy někdo doprovázel. Ty neznáme ale můžeme si dovodit, že to vždy musela být jména-značky na cestě doprovázející OPERACI BENJAMIN. A finále? V roce 1975 se uskutečnila v HELSINKY FINSKO – (H.P. také) Závěrečná konference KBSE. Konference o bezpečnosti a spolupráci v Evropě. Změnila vztahy mezi Východem a Západem. A vedla jednoznačně k pádu SSSR a světového komunismu v letech 1989-1991. OPERACE BENJAMIN.

A tak se nachází družně vedle sebe velvyslanectví České republiky a Norska. Na jedné ulic ARMFELTINIE. Východ od nich jsem popsal velmi podrobně. A tak zbývá ještě se zastavit u jedné důležité ulice na západ od nich. Je to ulice, kde sídlí DIECÉZE KATOLICKÉ CÍRKVE ve FINSKU. Ulice se jmenuje REHBINDERINTIE. Ano vidíte dobře REH a BINDER. Nebo BENDER nebo BANDERA. Ukrajinský nacionalista zavražděný v M.B. MNICHOV BAVORSKO. Anebo hrdina románu 12 KŘESEL. OSTAP BENDER – O.B. Popisovaný nedávno a myslím že již dříve také podrobně. Katolická církev má ve FINSKU několik kostelů. Kromě již zmíněné katedrály svatého HENRIK-JINDŘICH je to ještě v HELSINKY kostel zasvěcený MARIA. V našem známém a velmi frekventovaném TURKU je to kostel BIRGITTA a HEMMING. Ano B.H. nebo H.B. klíčové iniciály v mém příběhu. Ve městě JYVÄSKYLÄ, které jsem navštívil a které je anagram J a VASKA a L, VASKA TRUBAČOV, a tak tedy VASKA EL CHE je to kostel zasvěcený OLAVI – L.V. nebo L.B. Ve městě barev, jak já si ho pracovně nazývám, protože TEMPERA a TAMPERE je si hodně podobné je to kostel SVATÝ KŘÍŽ. Ve městě KOUVOLA ano čtete správně protože po našem je to KOULOVA jako ulice v Praze, kterou už znáte velmi dobře je to svatá URŠULA jako URŠULA KLUK. Herečka z BROUMOV, manželka PAVEL FIALA, autora MÁ HLAVA JE VČELÍN, kde je klášter BEN EDYKTÝNŮ. A KLUK je i HOCH, a to je i GOGH VINCENC jako malíř, který nevím, zda používal TEMPERY. Ale narodil se v den, kdy byl můj otec odveden do československé armády v BUZULUK v ORENBURG – O.B. oblasti v Rusku. A ORENBURG-OR, jsem navštívil cestou do ALMA ATA a KARAČAGANAK v zimě1988 nebo 1989. To už tady také bylo. V našem známém městě OULU na pobřeží BOTNIK(!) zálivu je to SVATÁ RODINA a ve městě KUOPIO je to kostel zasvěcený svatému JOSEFU. A to jsou všechny.

Československé a norské velvyslanectví získali v roce 1956 velmi slavného a významného souseda. Do ulice LAIVURINKATU, která je přes park EIRAPUISTO k ARMEFELTINIE se nastěhoval další JINDŘICH a JIŘÍ. GEORG HENRIK VON WRIGHT. Finský filozof švédského původu. Náhoda to nebyla, protože LAIVURIN je také V.LAURIN. Ten s KLEMENT založil firmu nejprve SLAVIA (VASIL) a pak LAURIN a KLEMENT (L.K.-EL CHE) na výrobu osobních automobilů. Později ŠKODA auto MLADÁ BOLESLAV – M.B. Pravda je to proto, že manželka mého předchůdce ve funkci předsedy SSM v LITOMĚŘICE v kasárnách Jiřího z Poděbrad u útvaru 6174 poručík příjmením MICHÁLEK (malý MICHAL a křestním JAROSLAV – JAR a VASIL) byla za svobodna příjmením LAURIN. NE JENOM PŘÍJMENÍM ale také byla skutečný potomek LAURIN z MLADÁ BOLESLAV z DVOJICE LAURIN a KLEMENT. Žili v LOVOSICE – VASILICE. Byl jsem tam u nich a jeho manželku jsem znal osobně. Ve městě, na které mě upozornili v BREMEN v NSR v roce 1969. O pět let před tím. Říkali mě, že BREMEN jsou DLOUHÉ JAKO LOVOSICE. A všechno to potvrdilo ředitelování ředitele LAURIN v ARMÁDNÍM DIVADLE v době LISTOPADU 1989. Na náměstí MÍRU u svaté LUDMILY a DOMU ŽELEZNIČÁŘŮ a školy AUTOMECHANIKŮ, do které jsem nikdy nechodil, protože byla v rekonstrukci. A ta byla vedle PALÁC VALDEK, kde sídlil na proti kavárna HLAVOVKA naše OV SSM PRAHA 2 – DVOJKA. ŘEDITELEM SE STAL LAURIN V ROCE 1988. V LEDNU 1988. Akorát včas aby na všechny souvislosti OPERACE BENJAMIN jako značka upozornil.

Tak ten nový soused byl tedy GEORG HENRIK VON WRIGHT. BYL TEDY G.H. a WRIGHT – anagram MOHORITA a MOGORITA. I rusky i ukrajinsky. Aby to všechno byla pravda tak se filozof WRIGHT na rodil 14. června 1916. Na svátek VASIL a v roce narození VASIL, po našem 1919. A v roce plánovaného ukončení SSSR a světového komunismu také pochopitelně. Samozřejmě vy víte, 14. června vznikla v roce 1775 US ARMY. A později se narodil i ERNESTE CHE GUEVARA/HUEVARA/HAVEL V ROSARIO ARGENTIINA – jak píšou Finové ARGENTINA se dvěma I – ARGENTIINA. Jeho rodiče byli oba Finové. Ale se SKOTSKÝMI předky. Tam ve SKOTSKU získala jejich rodina titul, který filozof WRIGHT užíval – VON. A TO SE STALO A NYNÍ VELKÝ POZOR V ROCE 1772. Ano ve stejném roce „po našem“ jako byla založena US ARMY 14. června, v den, kdy se WRIGHT narodil a také se narodil EL CHE a je to svátek VASILA. Jeho otec byl TOR VON WRIGHT. ANO TOR – VĚŽ – UKAZATEL. Nebo naše známé TORO, TURON, TORINO, TORONTO, TUR a TŘI-TRI. Atd. Jeho matka byla RAGNI (NIGER-NIGGER) ELISABETH (ISABEL-BASIL-VASIL) ALFTHAN. Ano HAN. Jako moje babička. A ALF jako ALFA. L.F. LUDMILA FLORIÁNOVÁ moje matka v prvním manželství. A NYNÍ OPĚT VELKÝ POZOR. PŘÍJMENÍ RODINY WRIGHT JE Z PŮVODNÍHO ANGLOSASKÉHO JMÉNA WYRTHA. TAKÉ MOHORITA. ALE TO SLOVO MÁ VÝZNAM. A ZNAMENÁ TO TESAŘ NEBO SEKERNÍK. A NYNÍ CITUJI ZÁZNAM O RODIČÍCH MOJÍ BABIČKY HAN, HON, HAHN. „Marie rozená HONOVÁ z HORNÍCH POČAPEL, dcera TERESIE HONOVÉ manželské dcery JOSEFA HONA, SEKERNÍKA v RADOUNI číslo 23, politický okres DUBÁ a TERESIE RILLEOVÉ z VESELÍ U CHCEBUZE.“ A můj otec byl profesí TESAŘ. SEKERNÍK, jak jsem již psal dříve se říkalo tesařům-řemeslníkům – stavitelům MLÝNŮ. MILL-MÜHL.

WRIGHT se nastěhoval do nového bydliště v roce 1956 v roce Maďarské revoluce a jejího potlačení sovětskými vojsky v čele s maršál S.I.KONEV. Jeho kariéra začala na samotné HELSINKY UNIVERSITY. Dále studoval a pracoval v CAMBRIDGE UNIVERSITY. Co je ale klíčové, že v letech 1965 až 1977 byl hostující profesor na CORNELL UNIVERSITY V ITHACA. Ano bylo to roku 1977. Byl to CORNELL jako vedoucí oddělení ÚV SSM KORNEL VAVRINČÍK příjmením. A hlavně CORN – CORNER – HORN – CORNUTO – ROH – ROCH – RUACH – ESQUINA. V hebrejštině PINA a v maďarštině EGY SAROK. Samozřejmě, že v přeneseném smyslu i hebrejské ŠAFOR-ŠOFÉR-FASIL-WASIL-VASIL. Tato ITHACA je v USA. Ve státě NEW YORK. Na jižním břehu CAYUGA LAKE – L.C. – EL CHE, po našem. Pro můj příběh je ale důležité, že americké město ITHACA, kde sídlí CORNELL UNIVERSITY je pojmenováno podle ITHACA řeckého ostrova. Ten leží v IONIAN SEA. A to je S.I. SECRET INTELIGENCE. Nebo SERGEJEVIČ IVAN – KONEV. Ale také je to IONIAN jako ION MOTA jeden ze DVOJICE rumunských dobrovolníků padlých v jeden den a první den na bojišti ve španělské Občanské válce dne 13.01.1937. Druhý, jak si vzpomínáte byl VASILE MARINE. Ostrov ITHACA byl osídlen od mykénské doby. Nejznámějším panovníkem byl král ODYSSEUS, známý z eposů HOMERA ÍLIAS – TROJSKÁ VÁLKA a ODYSSEA. Ostrov obsadili ve druhém století našeho letopočtu ŘÍMANÉ později byl součástí byzantské říše a ve 13. století jej obsadili NORMANÉ. A pak další a další. Od roku 1864 je ostrov součástí ŘECKA. Ostrov leží při severovýchodním pobřeží většího ostrova KEFALONIE.

Na co nás tou profesurou na univerzitě v ITHACA HOLY SPIRIT upozornil? LATINSKÁ VARIANTA JEHO JMÉNA JE ULYSSES. NAŠE KLÍČOVÉ UL A DVĚ DVOJKY-S A JEDNA DVOJKA S. ZNÁME DVA PLUS JEDNA. NEBO SOUHLÁSKY SSSL A TO JE VNAŠEM KLÍČI KDY JE L TAKÉ PÍSMENO R TAKÉ SSSR. TAKÉ SE PÍŠE ULIXES. A TO JE L.X.S. – EL CHE DVOJKA. TRÓJA JE ČÁST NAŠÍ PRAHY 7 SE ZÁMEČKEM O KTERÉM TADY BYLA ŘEČ DOST PODROBNĚ. ALE TAKÉ JE TO MÍSTO KDE ŽILI ZLATÍ VÍTĚZOVÉ Z OLYMPIÁDY V HELSINKY PLUKOVNÍK EMIL ZÁTOPEK A DANA ZÁTOPKOVÁ. KMOTŘENKA GENERÁL INGR. JENOM PRO PŘIPOMENUTÍ. NAROZENÍ VE STEJNÝ DEN JAKO JÁ. Psal o něm HOMER A TO JE I MOHER-MAHER-MACHER art. OSTROV OBSADILI I NORMANÉ.

Ti žili v NORMANDII, kde proběhlo vylodění spojenců v NORMANDII, a i na SICÍLLI kde proběhlo také vylodění spojenců. Ve Druhé světové válce. Vedlejší větší ostrov je KEFALONIE. V maďarštině je KEFA slovo ŠTĚTEC a ve slovenštině je to KARTÁČ. Slovenské slovo KEFOVAŤ znamená KARTÁČOVAT. ale v přeneseném slova smyslu znamená to znamená „souložit, jebat“ v takovém lidovém slangovém vyjádření. Mohlo to vzniknout, když vedle malého Slovenska bylo velké Maďarsko. A to určitě Slovensko dostávalo, co proto.

V části HELSINEK EIRE leží ještě jedna ulice pojmenovaná po slavném Finovi švédského původu. Tím byl JOSEF JULIUS WECKSELL – EL WASILEC. Nebo WASIL EL CHE. Narodil se dne 19. března 1838 v TURKU. A vy víte, že 16. března se narodila v PRAZE moje sestra ANNA MARIE. 19. března je i 19. října. A to je tedy 19.10. a minus DVA je to 17.10. klíčové 1770-1772-1775. anebo další varianty těchto čísel. výše je jich spousta. Zemřel v den, kdy se narodili moji dva bývalí nevlastní bratři. Přesně 9. srpna. Samozřejmě že o mnoho dříve. A tak jsou jeho data shodná s daty narození všech mých sourozenců. Zemřel v roce 1907. A to je zase rok kdy se narodil otcův bratr Petr Mohorita. 9.srpen je také svržení atomové bomby na NAGASAKI a je to také 6. srpen, a to je datum shození atomové bomby na HIROŠIMA. Plus DVA je to datum narození VASIL GYULA BILAK. Rodiče WECKSELL byli výrobci klobouků. Česky říkáme kloboučníci nebo také MODISTÉ. A vy víte, že v našem domě žil španělský republikánský generál JUAN MODESTO. Se svojí rodinou MODESTŮ. MODESTO je slovo „skromný“ v překladu do češtiny a anglicky je to i HUMBLE – HA B.L.M. Základní klíč OPERACE BENJAMIN. Vy už víte, že to je jedno co slovo znamená, protože nám slouží jako značka. Otec byl JOHAN a matka byla SOFIE a ULRIKA. Tři velmi důležité značky. Básníkova kariéra byla krátká ale velmi plodná. Ve 24 letech byl umístěn do psychiatrické léčebny kde strávil zbytek života. Samozřejmě, že jméno básníka nám připomíná i naše VEKSEL. Já jsem nebyl VEKSLÁK, ale chodil jsem pravidelně rok, co rok VEKSLOVAT s mojí milovanou tetou AURÉLIÍ, které jsme říkali TETA ZLATA. Prodávala mi jako školákovi pravidelně za 200,- Kčs celkem 40 bonů na RIFLE. Ne pušku ale JEANS kalhoty.

A v okolí je ještě několik ulic se jmény, které je možné číst i ve finštině. Jsou to „mezinárodně“ známá jména. Jako BERNARDINKATU. A vy víte, že se mnou na DVOJCE pracovala I.B. IRENA BERNARD. FABIANKATU. A to byla česká herečka FABIÁNOVÁ. Jménem VLASTA. Která se narodila ve LVOV-LEMBERG v HALIČI. V roce 1912. Odkud startoval můj otec se skupinou ARAP na svoji misi do Protektorátu. A odkud pocházel a po válce tam také žil jeho velitel kapitán NIŠČIMENKO-BĚLAVSKIY. A FABIAN byl také profesor a děkan na MFF UK u nás na DVOJCE v době, kdy já jsem tam působil. Pak byl i děkanem na Přírodovědecké fakultě UK, také na DVOJCE-ALBERTOV. A ALBERTINEKATU jako ALBERTOV u nás na DVOJCE, kde sídlí Přírodovědecká fakulta UK. A odkud jsme vycházeli ze shromáždění na pochod na VYŠEHRAD dne 17. listopadu 1989. A poslední, kterou uvedu je KOPERNIKUKSENTIE. KOPERNÍK byl MIKULÁŠ tedy i NIKOLAJ. A narodil se v TORUŇ. To je historické polské město. V dokladech mého otce je zaznamenáno, že přecházeli hranici v noci dne 10.23. 1939 v pětici kamarádů u městečka na Podkarpatské Rusi ležícím na sever od VOLOVÉ, a to se jmenuje TORUŇ. Tehdy i dnes. Stále TORUŇ. Ostatní ulice a uličky v okolí rezidenční velvyslanecké části Helsinek jsou prostě finsky a možná také něco znamenají jak ve finštině nebo ve švédštině.

A kdo spojoval jako značka všechny ty diplomaty, kteří začínali v SSM a byli pak důležitými značkami při vykonávání dalších funkcí? Byl to V.M. – VÁCLAV MORAVEC. Otec mojí dobré známé, kamarádky bych řekl, pozdější manželky mého přítele a kamaráda z vojny v Litoměřicích. Jehož příjmení bylo stejné jako jméno otce AUGUSTÝN-GUSTAV HUSÁK. NYKODYM. Tento VÁCLAV MORAVEC se také narodil na Podkarpatské Rusi. A narodil se tam dne 01.04. ve VELKÉ BEREZNÉ. BREZNEV-BEREZIN-BREZINA-BERZIN atd. A to v již vidíte, že 01.04. je při americkém způsobu čtení dat datum narození mojí matky. Dne 4. ledna. V HORNÍ POČAPLY, kde žila rodina BŘEZINA. V.M. se narodil dva roky po mé matce. V roce 1924. Důležité je to že po převzetí Podkarpatské Rusi Maďarskem se jejich rodina přestěhovala do RYCHNOV nad KNĚŽNOU. Ano té kam jezdil otec stavět opevnění. RAUCHENAU v němčině. Sousední okres s ÚSTÍ nad ORLICÍ. Co také žili RETTIG. Proč ještě byl významný pro naší OPERACI BENJAMIN? Byl totiž V.M. a MORAVEC jako generál FRANTIŠEK MORAVEC. A jako paní MORAVEC naše uklízečka na OV SSM PRAHA 2. V RYCHNOV nad KNĚŽNOU absolvoval gymnázium v roce 1943. Pak pracoval jako VÝPRAVČÍ na DRÁZE. Jak my tady říkáme. Byl tedy v MODRÉ ARMÁDĚ. Na KOLEJÍCH. Pracoval v městě MOST-BRUX-BRÜCKE-BASILEK. Kde teče BÍLINA. A v kraji U.L. ÚSTÍ nad LABEM. Pak studoval a pracoval na ÚV KSČ. A v roce 1962 nastoupil na Ministerstvo zahraničních věcí ČSSR. Od roku 1962 do roku 1966 byl velvyslancem v SEVERNÍ KOREJI. V té zemi, kde byl SVĚTOVÝ FESTIVAL MLÁDEŽE A STUDENTSTVA V ROCE 1989.Organizovaný MSS se sídlem v PRAZE a SFDM se sídlem v BUDAPEŠTI. Po návratu do Prahy vykonával vedoucí funkce na ministerstvu. Pracoval u ministrů VÁCLAV DAVID a JIŘÍ HÁJEK. Po Okupaci byl vedoucím kádrového oddělení Správy kádrů, kde řídil finální čistku ministerstva. Od 1. března 1974 až do října 1981 byl velvyslancem v Maďarsku. V Budapešti. M.B. Pak zase vykonával vedoucí funkci v aparátu ministerstva. Až do roku 1988 kdy odešel do důchodu. Proč je to pravda? OSKAR ocenění dostal československý film DRÁZE – ŽELEZNICI – KOLEJÍCH a lidech na nich pracujících. S výpravčími. SOMR – WASIL a NECKÁŘ jako řeka NECKAR. Můj velitel čety v VÚ 6174 v roce 1974 v kasárnách Jiřího z Poděbrad byl také výpravčí. Říkali jsme mu HUBIČKA. Jmenoval se ale NOVÝ. Jako otec KAMILA (WASILA) MOUČKOVÁ VILÉM – V.L.M. NOVÝ, která bydlela snad na MOLOCHOV jako moje pracovnice na DVOJCE MOUČKOVÁ. Dcera plukovník MOUČKA, co prý bil HUSÁKA a neteř MILAN MOUČKA z ARMÁDNÍHO divadla u nás na DVOJCE. NOVÝ byl i OLDŘICH NOVÝ – herec.

Tak asi tak.

A pokračování bude následovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *