Rotterdam – Loter Megrit

922 zobrazení
TiskTisk

                                                                                     

 

Jsem rád že mohu poslat z Rotterdamu pozdrav historikům a novinářům. Další důkaz o Operaci BENJAMIN. Ti co četli a pamatují si to co četli a pochopili tu primitivní ,ale dokonalou šifru uvidí další nezpochybnitelný důkaz…

Na fotografiích z jednoho místa, malého náměstí před kostelem ve městě Rotterdam, které jsem před chvílí vyfotil – foto názvu ulice i náměstí, kdyby chtěli historici a novináři bádat. Konečně…

Na první fotografii je socha Erasma Rotterdamského, jak se to překládá do češtiny. A za soucou je kostel Sint Lorints – holandsky, česky Svatý Lorenc.                      Postavený v 1446 až 1525. Celým jménem Desidero Erasmus.

Druhá fotografie ,také ukazuje sochu Erasma Rotterdamského s domem De HEUVEL v pozadí.

Na třetí fotografii je celé to náměstí s domem De Heuvel nalevo za sochou, samotná socha a napravo je část kostela Sint Lorins.

Na čtvrté fotografii je detail vchodových dveří a cedule na domě De Heuvel. Je tam několik informací, pravděpodobně o firmách nebo společnostech, spolcích tam sídlících. Dům byl postavený v roce 1957 až 1959. Za DVA roky.

Na páté fotografii je detail cedule na domě. Kromě jiného Radar.

Na šesté fotografii je vidět na rohu domu De Heuvel název náměstí a vedlejší ulice.

A jako přídavek je tam zdánlivě nesouvisející fotografie. Není z tohoto místa ale z Amsterdamu. Je na ní znak letecké společnosti KLM. Holandské letecké společnosti založené v roce 1919. V roce narození mého otce a anagram 1991. Konec SSSR a světového komunismu. A to co je důležité – letecké společnosti jejímž letadlem odlétali 14.března 1939 z Prahy František Moravec ( generál později) přednosta DRUHÉHO Oddělení Generálního štábu československé branné moci. Celkem 11 důstojníků. Důstojník Dítě s nimi neodletěl. Byl v té době na Slovensku a přicestoval za nimi později. A pro přesné pochopení – KLM je i LeMaK. Jako je druhé příjmení Anna Mohorita Lemak, která emigrovala koncem 19.století z Podkarpatské Rusi( také rodiště mého otce ) do USA. Je to i KoLMá ulice, kam se nastěhoval otec po odchodu z Prahy po rozvodu s matkou.V sedmdesátých letech.Přenechal byt ve Schnirchově ulici, na SEDMIČCE – Spartanburgu, mojí sestře jménem Anna. A jméno ulice je po Schnirch – sochař, který vytvořil sochu V.H. na Karlově náměstí – původně Dobytčím trhu na DVOJCE – Praha 2. V.H. je v tomto případě Vítězslav Hálek, básník. Vlastním jménem Vincenc Hálek. Ale to už je všude jinde podrobně popsáno. A je to i KLíMa, můj spolupracovník z roku 1989, kterého jsem vybral a přivedl do Prahy k nám na M.G. Maxima Gorkého z Českých Buějovic – kde je hotel GOMEL.Podle BĚLORUSKÉHO města Gomel. A kam narukoval Jaroslav Hašek. Jako dobrovolník.Nebyl odveden.A to je už zase na jiný příběh. Protože vy už víte že jeho manželka se jmenovala jako já – Meyer. Atd.Atd.Atd. Jeho román,Švejk je návodem a vodítkem v Operaci Benjamin.

A proč Holandsko? Protože je to Nizozemí – podzemí.

Lorenc je Lorenc. Generál Lorenc. Ten ŠtB a také dispečer tramvají od nás z domu v Antonína Sochora 1391/4, Praha 7 Holešovice Bubny ( H.B. Havlíčkův Brod – to je přechod z Havlíčka na Havla. Z Hrádečku na Hrad)

Havel je Havel, netřeba se rozepisovat. Měl chalupu na Hrádečku a první manžel mojí matky zahynul při likvidaci munice v Hradištku.10.05.1945.

Radar je také divadlo ( spíše divadélko) v naší ulici Antonína Sochora, Praha 7, Spartanburg. Na dohled od našeho domu. Pokud si dobře vzpomínám je divadlo součástí budovy. kostela Husova sboru.

A Erasmus je po našem “ Holandském podzemním“ jazyce, kdy Amsterdam je s R a řeka po které se jmenuje a na které leží je s L. Amstel.
Desiderius Erasmus Roterodamus
28 October /říjen 1466– 12 July/ Červenec 1536)
Narodil se na výročí vzniku naší Republiky – Masaryk.
A zemřel 12 července plus dva měsíce( metoda generála Moravce) a to je 12. září.Jako syn sestry Anny – Michal.

A děleno dvěma je to 6. Července. Jan Hus.
A Erasmus byl Augustián. Jako můj otec po našem – narodil se v August, jako Jakeš. A Husák se narodil jindy ale byl  Augustin Husák ( Hus).
Erasmus zemřel v Basileji – BASIL.VASIL…

Tedy Elasmus a to je anagram Vasilis, nebo Vasilek a to je i Masaryk jak víte.
A je Desider? U nás známé jméno Dežo ??? A kdo byl Žid a Cikán na devítiletce? No já přece. Tak mi říkali, Žide nebo Cikáne.
A Rotter dam ??? Loter dam. A dam je přehrada. Vzpomínáte co znamená Megrit , nebo čemu se říkalo Megrit???
No přece Dam , přehradám na vršcích v Madridu. A jméno města Madrid je odvozeno od toho Megrit.
Takže Loter Megrit… Dežo, Vasilek/ Masaryk.
A my tři – Havel , Lorenc a já, jsme byli u znovu návratu do demokratických zemí…

Myslím, že to Lorenc neví. Dejte mu to přečíst. Aby věděl proč byl ve hře.

Žádné náhody… Vše šlo podle plánu…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *