Rotterdam – Loter Megrit

344 zobrazení
TiskTisk

                                                                                     

 

Jsem rád že mohu poslat z Rotterdamu pozdrav historikům a novinářům. Další důkaz o Operaci BENJAMIN. Ti co četli a pamatují si to co četli a pochopili tu primitivní ,ale dokonalou šifru uvidí další nezpochybnitelný důkaz…

Na fotografiích z jednoho místa, malého náměstí před kostelem ve městě Rotterdam, které jsem před chvílí vyfotil – foto názvu ulice i náměstí, kdyby chtěli historici a novináři bádat. Konečně…

Na první fotografii je socha Erasma Rotterdamského, jak se to překládá do češtiny. A za soucou je kostel Sint Lorints – holandsky, česky Svatý Lorenc.                      Postavený v 1446 až 1525. Celým jménem Desidero Erasmus.

Druhá fotografie ,také ukazuje sochu Erasma Rotterdamského s domem De HEUVEL v pozadí.

Na třetí fotografii je celé to náměstí s domem De Heuvel nalevo za sochou, samotná socha a napravo je část kostela Sint Lorins.

Na čtvrté fotografii je detail vchodových dveří a cedule na domě De Heuvel. Je tam několik informací, pravděpodobně o firmách nebo společnostech, spolcích tam sídlících. Dům byl postavený v roce 1957 až 1959. Za DVA roky.

Na páté fotografii je detail cedule na domě. Kromě jiného Radar.

Na šesté fotografii je vidět na rohu domu De Heuvel název náměstí a vedlejší ulice.

A jako přídavek je tam zdánlivě nesouvisející fotografie. Není z tohoto místa ale z Amsterdamu. Je na ní znak letecké společnosti KLM. Holandské letecké společnosti založené v roce 1919. V roce narození mého otce a anagram 1991. Konec SSSR a světového komunismu. A to co je důležité – letecké společnosti jejímž letadlem odlétali 14.března 1939 z Prahy František Moravec ( generál později) přednosta DRUHÉHO Oddělení Generálního štábu československé branné moci. Celkem 11 důstojníků. Důstojník Dítě s nimi neodletěl. Byl v té době na Slovensku a přicestoval za nimi později. A pro přesné pochopení – KLM je i LeMaK. Jako je druhé příjmení Anna Mohorita Lemak, která emigrovala koncem 19.století z Podkarpatské Rusi( také rodiště mého otce ) do USA. Je to i KoLMá ulice, kam se nastěhoval otec po odchodu z Prahy po rozvodu s matkou.V sedmdesátých letech.Přenechal byt ve Schnirchově ulici, na SEDMIČCE – Spartanburgu, mojí sestře jménem Anna. A jméno ulice je po Schnirch – sochař, který vytvořil sochu V.H. na Karlově náměstí – původně Dobytčím trhu na DVOJCE – Praha 2. V.H. je v tomto případě Vítězslav Hálek, básník. Vlastním jménem Vincenc Hálek. Ale to už je všude jinde podrobně popsáno. A je to i KLíMa, můj spolupracovník z roku 1989, kterého jsem vybral a přivedl do Prahy k nám na M.G. Maxima Gorkého z Českých Buějovic – kde je hotel GOMEL.Podle BĚLORUSKÉHO města Gomel. A kam narukoval Jaroslav Hašek. Jako dobrovolník.Nebyl odveden.A to je už zase na jiný příběh. Protože vy už víte že jeho manželka se jmenovala jako já – Meyer. Atd.Atd.Atd. Jeho román,Švejk je návodem a vodítkem v Operaci Benjamin.

A proč Holandsko? Protože je to Nizozemí – podzemí.

Lorenc je Lorenc. Generál Lorenc. Ten ŠtB a také dispečer tramvají od nás z domu v Antonína Sochora 1391/4, Praha 7 Holešovice Bubny ( H.B. Havlíčkův Brod – to je přechod z Havlíčka na Havla. Z Hrádečku na Hrad)

Havel je Havel, netřeba se rozepisovat. Měl chalupu na Hrádečku a první manžel mojí matky zahynul při likvidaci munice v Hradištku.10.05.1945.

Radar je také divadlo ( spíše divadélko) v naší ulici Antonína Sochora, Praha 7, Spartanburg. Na dohled od našeho domu. Pokud si dobře vzpomínám je divadlo součástí budovy. kostela Husova sboru.

A Erasmus je po našem ” Holandském podzemním” jazyce, kdy Amsterdam je s R a řeka po které se jmenuje a na které leží je s L. Amstel.
Desiderius Erasmus Roterodamus
28 October /říjen 1466– 12 July/ Červenec 1536)
Narodil se na výročí vzniku naší Republiky – Masaryk.
A zemřel 12 července plus dva měsíce( metoda generála Moravce) a to je 12. září.Jako syn sestry Anny – Michal.

A děleno dvěma je to 6. Července. Jan Hus.
A Erasmus byl Augustián. Jako můj otec po našem – narodil se v August, jako Jakeš. A Husák se narodil jindy ale byl  Augustin Husák ( Hus).
Erasmus zemřel v Basileji – BASIL.VASIL…

Tedy Elasmus a to je anagram Vasilis, nebo Vasilek a to je i Masaryk jak víte.
A je Desider? U nás známé jméno Dežo ??? A kdo byl Žid a Cikán na devítiletce? No já přece. Tak mi říkali, Žide nebo Cikáne.
A Rotter dam ??? Loter dam. A dam je přehrada. Vzpomínáte co znamená Megrit , nebo čemu se říkalo Megrit???
No přece Dam , přehradám na vršcích v Madridu. A jméno města Madrid je odvozeno od toho Megrit.
Takže Loter Megrit… Dežo, Vasilek/ Masaryk.
A my tři – Havel , Lorenc a já, jsme byli u znovu návratu do demokratických zemí…

Myslím, že to Lorenc neví. Dejte mu to přečíst. Aby věděl proč byl ve hře.

Žádné náhody… Vše šlo podle plánu…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *