Tak ještě jednou pěkně od začátku…Přežít abych mohl vyprávět, ( poznámky II )

2 236 zobrazení
TiskTisk

Budu psát pouze poznámky. Některé se budou opakovat , kvůli jejich důležitosti pro kontext vyprávění a kvůli historikům, kteří stále melou svou. Kdo má zájem může si má tvrzení oveřit dnes velmi jednoduše na všech veřejně dostupných informačních zdrojích.. Nebudu již vysvětlovat “ šifru “ neboli klíč k jednotlivým slovům nebo výrazům. Už jsem to psal několikrát a ten, koho to zajímá ji již pochopil. Není na tom určitě nic složitého, když jsem to pochopil i já. Budu psát do závorek překlad a každý si  může v mých předcházejících článcích najít překlad ,nebo se mě může prostřednictvím Facebooku, nebo Twitteru  veřejně,nebo emailu na mém webu či Messengeru soukromě, zeptat a požádat o “ překlad“.

Marie Leontijevna Bočkareva, ( MBL/ MVR/MUR,MUL) první velitel , žena,  v carské ruské armádě a poté Ruské Bílé Armádě navštěvuje presidenta USA Wodrow Wilson ( DR. V.V. M. – W-S-L-N) s prosbou o pomoc proti Rudýmkomunistům. President Woodrow Wilson jí se slzami v očích slibuje pomoc. Se stejnou prosbou odjíždí do Velké Británie. Kde ji přijímá král George V. A je odstartována OPERACE BENJAMIN.  WOODROW je po našem Alley –  ALEJ – LJ – EL CHE…

Munro Ben Lomond a Loch Lomond Trossach na skotské vysočině.(MBL a LOCH – LCH – EL CHE a TROSSACH – TRO, RE TRI, TOR, TORO atd.)!!! Vybrány jako – KLÍČ nebo ŠIFRA k celé operaci Benjamin. A španělské slovo HOMBRE, které čteno “ hebrejsky“ bez samohlásek je také MBR a v jazyce indiánů z kmene MAPUCHECHILE je CHE člověk, tedy HOMBRE. A další důvod proč byla vybrána tato označení je i ten že odpradávna pěstované lidmi produkty s velmi výrazným rozvojem a nenahraditelností v životě člověka na počátku středověku jsou TRICIUMTRIGO španělsky, WHEAT anglicky, česky PŠENICE( rusky a v dalších  slovanských jazycích podobně…rusky Pšenica, polsky také. Otočíte li z hlavy na nohy první dvě písmena v ruském slově pšenica tak vám vyjde V.M. a H ,které se nečte ve španělštině a podle naší šifry zbytek slova je CIA.) a ovčí vlna – španělsky MERINO a anglicky WOOL. ( ano ,vyslovuj VŮL , TORO, CATLE, SKOT).

MURGAŠ ( MUR GAŠ – MVR – tedy MBL , GAŠ – tedy CIA) Josef, narozen v TAJOV, vynálezce v oboru radiotelegrafie a průkopník bezdrátové telegrafie ( tedy bezdrátového spojení, tedy spojení “ bez napojení se někoho na někoho, tedy zvláštní způsob dorozumívání TAJ NÝ) signatář Pittsburské Dohody o založení Československa. Zemřel ve Wilke Barres, Pennsylvania( MBP,MBL,MUR ), PENN VASIL ANIA – moje sestra, babička a paní Benešová v orginále byly ANIA – ANNA). Otec byl po příchodu do BUZULUK ( VASILEK, MASARYK) zařazen do páte spojovací ROTY ( rota, tora) jako spojař. Já po příchodu na vojnu v roce 1974, v roce kdy zemřel maršál Žukov, původem KOŽIŠNÍK, otec tří dcer – MARGHARETA, ERA a ELA jsem také SPOJAŘ. U spojovacího útvaru 6174 ( porovnej podle klíče 1974 – 6174). V příjmači, sdílíme stejnou cimru, je se mnou kolega vojín MURGAŠ AUGUSTÍN ze SLOVENSKA. Otec a generál Bunzák a generál Janko jsou AUGUSTI. Narozeni v srpnu. HUSÁK je původně AUGUSTÍN. A Husak je obec na Slovensku u Sobraniec, v Košickom kraji – SK – X – CHE. EL CHE. 

BENEŠ, MORAVEC , PALEČEK – B.M.P – což je v naší šifře B.M.L. /MBL/MUL/MVR/MUR  vysílají jako prvního na okupované uzemí jediného účastníka OPERACE BENJAMIN, Otmar Reidl. OR je hebrejsky světlo nebo kůže. Čteno z obou stran je to ORO, španělsky zlato, a čteno z jedné strany to může být kůže nebo světlo v „hebrejštinském“ vykladů. 

Proč a z jakého důvodu byla vybrána klíčová slova uvádím v úvodu. Důležité je že jsou to klíče a kombinace v jazycích, především španělském a anglickém a hebrejském (i způsobem čtení a psaní textů v hebrejštině) a českém i ruském jazyce v různých kombinacích některých slov se slovy i v jiných jazycích. V další části uvedu vznik a prapůvodní počátky šifry či klíče který má počátek ve Španělsku.

Dne 11.23. roku 1221 se narodil v TOLEDU ALFONSO, syn FERDINADA III ( třetího zase)a ELISABETH ŠVÁBSKÉ ( Můj děda GOEBLAT – HAVEL.T. to jméno pochází ze Švábska – SUABIA, BÁDENSKO WIRTEMBERSKOB.W. tedy B.M. a švábi jsou brouci a ŽUKOV je od ŽUK a BEATLES, výslovností také) ELISABETH přijímá jméno BEATRICE .

ALFONSO byl korunován králem v roce 1252 ( já jsem narozen 1952) a přijal jméno ALFONSO X. X – tedy čteno CHE. A stává se po korunovaci králem León y Castille. Tedy zase znova L.C.EL CHE.Později se mu říká EL SABIO ( vidíte podobu SUABIA, SABIO, , překládané do češtiny jako MOUDRÝ. Jestli znáte rodilého anglomluviče zeptejte se ať vám vysloví MOUDRÝ. Ano bude z toho MODRÝ. BLUEMarina,Navy. Námořník…ALFONSO X založil dokonce v roce 1273 námořní řád rytířů Cisterciánů s černým pláštěm a červenou kápí a se zlatou hvězdou na prsou. A ta velmi důležitá část šifry je, že v roce 124345 ( Otec byl 1943 – 45 v tzv. SVOBODOVĚ armádědě) dobyl město MURCÍA, které má podstatnou roli v mém i vašem příběhu(.A také dobyl město ELCHE).

ALFONSO se žení s VIOLANTOU ARAGONSKOU. Na rozenou 1236, která zemřela 1301. Mají spolu 12 dětí.Proč o ní píši? Rok narození a moje rodné číslo to za prvé a za druhé, otec je převelen od Československé lidové armády k tzv. Vnitřní stráži. V.S. – latinsky U.S. Tak jako přechází od této V.S. zpět k armádě a to k S.V. a spolupracuje s V.S. kde já se učím atd. a atd. Popsáno již dříve. Vždy byl ale u těcto dvou písmen v latině znamenajících U.S. A proč u Violanty? Viola je je barva Fialka.A čepice u Vnitřní Stráže a nárameníky byly právě  této barvy. U nás v domě žil A.J.LIEHM překladatel LUISE ARAGONA francouzského spisovatele. Zůstala nám po něm v knihovně kniha Velikonoční týden, přeložená do češtiny.

Po  úmrtí Alfonso X. jsou jeho srdce a vnitřnosti uloženy v Katedrále v MURCÍA a jeho tělo v Katedrále v SEVILLA. MURCÍAM. SEVILLA VASILLEV. Celkem to je V.M. Jeho dvůr se vyznačoval tím, že na něm byli ŽIDÉ , MUSLIMOVÉ , KŘESŤANÉ.

V roce 1273 založil svaz Honorado Concejo de la  MESTA. Bylo to sdružení – union – asi 3000 chovatelů ovcí.První zemědělský-chovatelský svaz v Evropě. Fungoval 500 let do začátku 19.století.Dostali velmi významná práva. A jejich působení bylo vymezeno PROSTOREM – PÁSEM , hranicí mezi jeho královstvím KŘESŤANSTVÍM a královstvím MUSLIMSKÝM. Protože se tam často válčilo ,nebylo možné tam farmařit. Tak se tam proháněla stáda ovci ( až tři milióny ovcí ),bez omezení, podle ročního obbdobí.Sever – Jih. Tato území se nazývala CAŇADA. Co je důležité slovo MESTA je z latinského MIXTA ( španělsky MEZCLADO), tedy smíšený, mixovaný. Kdo to byl už snad pochopíte sami. Obchod s vlnou ( MerinoWool ) probíhal ve dvou místech Medina del Campo a BurgosM.B. Ještě úplně nakonec právě ze slova Mesto je MestengoMUSTANG.Kůň. Používali koně jako honáci, přesně tak jak to známe my spíše z chovu dobytka v USA.Zeť Ludvíka SVOBODY byl KLUSÁK. Ministr kultury.

Podívejte se na Wikipedii jestli vás zajímá jako panovník, já uvádím a  budu uvádět jenom data související s mým, ale i vaším příběhem. S mým, protože jsem ho žil a prožil a byl jsem za něj perzekuován hlupáky a Neználky a vaším proto, že se dotýká každého kdo se kdy a kde, od té doby  narodil a žil všude na světě…

Podívejte se na jeho datum narození. 1123. V roce 1952 byli popraveni R.Slánský a jeho “ protistátní skupina“ dne 1203. V roce 1953 byl dne 1223 popraven Lavrentij Berija šéf KGB a masový vrah. Levrentij Berija se narodil v Gruzii a patřil k etnické skupině MINGRELIAN. Kromě toho se narodil ve městě MERKHEULI. Tedy M.L.B. neboli chcete M.V.R. a tak dále…Já se scházím s EL CHE v Praze v roce 1966 a v roce 1967 dostávám občanský průkaz s rodným číslem 123. Předsedou vojenského soudu, který odsoudil BERIJU k trestu smrti, byl maršál KONEV. Ano ten maršál co se jmenuje Ivan Stepanovič Konev – ISK. I X. L X. EL CHE. A jméno VANEK – tedy obráceně KONEV je použito v létě 1989 v inzerátu s přáním k narozeninám Václavu HAVLOVI.

A když už jsem zabrousil do Čech tak přijdou na řadu důkazy. Možná jsou mezi vámi pamětníci takové lidové komedie s Milošem KOPECKÝ v hlavní roli. ALFONS KARÁSEK se jmenovala. A teď to přijde jak to vojáci nachystali ,aby nedošlo k omylu ,ale aby také bylo složité šifru rozluštit. KOPECKÝ je v překladu ( našem vojenském) HIGHLANDER, obyvatel VYSOČINY, tak jako byl generál Ludvík SVOBODA ,který se na Vysočině v Hroznatíně ( proto VINOHRADY divadlo, Beneš ,Valdek a já)u TŘEBÍČE narodil a velkou část kariéry sloužil na Podkarpatské Rusi, která je také vysočinou. Kde se narodil a žil do WWII.  můj otec než přešel u TORUNĚ sovětskou hranici se skupinou kamrádů.( Více už napsáno v části I.Poznámek)

Nad námi ,v domě bydlela v Sochora 4/1391 (nebo i SACHAROVA) paní Grim. Stejně tak se jmenovala maminka Miloše Kopeckého ( Marta Grim), která zahynula v Koncentračním táboře. Miloš Kopecký vzpomínal jak ji byl vyprovázet, když z nádraží BUBNY odjížděla. Na nádraží BUBNY vznikla naše protikomunistická skupina, přísaha gen.Pattonovi a konci SSSR. Vedená TůmouLangem.( O tom píši v Poznámkách I.)

A GRIM je v ruštině psané anglické jméno Graham. A tak se jmenoval Skot – z Vysočiny, Alexander Graham BELL – vidíte zase druhé jméno jako u generála. MarshallCATLETT.   Bell byl vynálezce telefonu, tedy spojař jako můj otec a já a spojař SVOBODA ve skupině WOLFRAM, který měl letět ve skupině ANTHROPOID, ale kvůli úrazu na noze neletěl. A SVOBODA byl moje manželka atd.atd.atd….jak je popsáno jinde…

Od roku 1960 do konce šedesátých let se jmenovalo StrossMayerovo náměstí KOPECKÉHO. Náměstí. kde byla moje Základní devítiletá škola, hned vedle Sochorovy ulice. A Bělského ulice (otcova skupina ARAP byla také skupina kpt. BĚLAVSKÉHO) přejmenované po WWII. na Dukelských hrdinů.( Vidíte jak byli označeni vojáci SVOBODY? Bílou barvou. Je samozřejmě jedno jestli je tak označili BÍLÍ ze sovětské armády nebo RUDÍ ze sovětské armády. Účel to splnilo.) Šlo o zcela diametrálně odlišného Kopeckého. Ale tady je alespoň velmi dobře vidět, že nešlo v této partii, v této hře o to kdo čím v ní je ,nebo, jaký je ,ale šlo jen a jenom o jména a symboly, datumy atp. Tak to vojáci dělají. Jako mapy. Pro určení směru a plánu.

A Alfons Karásek ? Byli Československou televizí natočeny celkem tři díly. V roce 1971 dva díly – Alfons Karásek v lázních ( v Karlových Varech kde se otec oženil s paní BESARAB, jako syn STALINA se oženil s paní BESARAB), Sedm žen Alfonse Karáska  a v roce 1987 Poslední leč Alfonse Karáska. Slovo LEČ ( EL ČE – EL CHE ) už si přeložíte sami?  Dva v jednom roce  plus jedna později. O 16 let!!!  Sedm žen je samozřejmě SPARTANBURG – tedy Praha 7.( Více v Poznámkách I.). A manželce otcova spolubojovníka z Beskyd, také účastnici odboje, jsme říkali KARASKA – byla Karasová Ludmila, jako moje matka a kostel na nám.Míru, manžel Karel Karas. Jeho sestra Anna ( jak říká v knize Akce Tetřev – říkali jsme jí Hana, stejně jako paní Benešová byla Anna – Hana) byla provdána za FLORIÁNA Matejova, kterého zavraždili nacisté ke konci války v Akci tetřev. A první manžel mojí matky FLORIÁN Bohumil ( policista z BARTOLOMĚJSKÉ ) byl zabit 10.května 1945, v HRADIŠTKO u PRAHY při odminovávaní nacistických min .Narodil se v 1909 , když se Beneš ve svaté Ludmile na nám.Míru ,na Vinohradech ženil a já se 19.09. narodil…Ano ten BENEŠ – v naší řeči BEN a obrácené ruské nebo hebrejské Š ze kterého se tím obrácením stává M…Operace Benjamin…M ( MOHORITA).

19.09. nebo 1909 nebo 199 ? To je římskými číslicemi CIC.Counter Intelligence Corps. Protišpionážní složka armády USA, která byla založena vroce 1917 a získala na vyznamu před , v průběhu, ale i po WWII. Jejím úkolem bylo ochránit projekt MANHATTAN. Ano ten projekt, který měl za cíl vyrobit jadernou zbraň. A píši o tom také v předcházejících Poznámkách. Proč a co jsem s tím měl “ “ společného. A proč o tom píši nyní? To proto, že otcem ALFONSE byl FERDINAND III. A jsem zpět u filmu. Tentokrát jde o film V.oddělení. Režíroval ho JINDŘICH POLÁK. Rozluští to někdo, proč zrovna režisér tohoto jména a příjmení? Ano to byl záměr. V hlavní roli agenta CIC, Rudolfa KARLÍKA , hrál Jiří Vršťala. Jiří Vršťala, ale také hrál roli Klauna FERDINANDA v České televizi. V pořadu pro děti.Rusové, říkají klaunům AUGUST. Tedy Romano Emperor a otec a gen.Bunzák a gen.Janko byli AUGUSTI a já byl přijat do KSČ v AUGUSTU, ač to vlastně činilo moji přihlášku s ještě dalšími “ chybami“ neplatnou.( O tom také píši jinde). A s Moisésem z CHILE, spolužákem z MOSKVY, kde se jmenoval GARCÍA ( hra CIA) se scházíme poprvé po 17 letech v hotelu PRESIDENT na pozemcích AUGUSTIÁNŮ v Praze na nábřeží VLTAVY,MOLDAU. A zase znova dokola, HATIKVA, izraelská hymna má se Smetanovou Vltavou hodně společného a Smetana je rusky také Smetana a anglicky CREAM, španělsky CREMA – v naší řeči WASIL.

Podle Wikipedia byl i agentem CIC i HENRY KISSINGER. To může rozluštit jen ten největší estébák ,anebo velký znalec mojí osoby a pamětník všech těchto událostí, co mám já a HENRY KISSINGER společného.Psát to nebudu. Až v Pamětech…

Odbočím trochu stranou. Po shlédnutí filmu Páté oddělení jsem byl úplně mimo z účesu Jiřího Vršťaly. Měl kraťounkého ježka.Koupil jsem si tehdy kartáč na vlasy a denně se snažil naučit moje vlasy dostat do té správné karlíkovské podoby. Nevím co mi to popadlo. Denně kartáč stále sebou a stále namáčel vlasy a česala a česal na ježka. Po čase mi to přešlo. Prostě rostou dolů a jinak to nejde. Ježek se nekonal…

A ELISABETH matka ALFONSE, ŠVÁBSKÁ z Bádenska Wirtmberska, která převzala ve Španělsku po svatbě jméno BEATRICE nebo BEATRIX ? Už umíte naší řeč ? Copak to je BEATRICE v naší řeči ? BEAT RC ? BEAT LS ? BEATLES !!! Od roku 1952, roku mého narození a popravy Rudolfa Slánského nastupuje na trůn Velké Británie královna ELISABETH a je tam dodnes.

A finále v roce založení CHARTY v roce 1977 je natočen seriál Nemocnice na kraji města, kde hraje Miloš Kopecký roli doktora STROSSMAYER!!! A na STROSSMAYERově náměstí na domě číslo deset, kde je samoobsluha, ve které pracoval náš „velitel“ dětské odbojové skupiny z nádraží BUBNY Tůma – Lang, jsou iniciály V.H. Jsou tam dodnes. Jděte se podívat. Bylo dávno rozhodnuto…proč, to píšu jinde…neměli bysme prezidenta dodnes ,kdyby to bylo jen na vás. A svět se nemůže nechat zdržovat jednou zemí, kde je největší ukázkou velikosti jeho občanů a hlavně politiků – narcisů, neustálé haštěření a pletení se do věcí kterým nerozumí. S tím se smiřte a bude se vám lépe a volněji dýchat. a kapacity co máte na hádání a nenávist se vám uvolní pro jiné bohulibé činnosti.

A kde v té době Miloš Kopecký působil? No přece v Divadle Na Vinohradech. ARMÁNÍM DIVADLE!!! Ano tam naproti svaté Ludmile ,kde se ženil 1909 Edvard Beneš s Hanou a já úřadoval na WALDECK v dolni části s kinem VARŠAVA v podzemí domu. A ve WaldeckUS Air force HAHN letiště v NSR zpíval v září 1969 Karel KRYL. A moje babička byla HAHN.. A já byl v říjnu 1969 v BREMEN v americké okupační zóně na turnaji v basketbalu . Ale to už tu všechno bylo…

Znovu dokola jen pro připomenutí – 17.07. vyvraždění carské rodiny, 17.07. puč ve Španělsku, 17.07. Velká TROJKA v Postupimy ( postoupíme) a 17.07 se žením a 17.07. respektive 1 / 77 je stvořena CHARTA, 17.07. je JAKEŠ v Červeném hrádku u PLZNĚ ( osvobodila Třetí armáda Pattona. V Plzni je narozena má manželka SVOBODA) a 17.07. je první zkušební let bombardéru B-2 SPIRIT ( STEALTH)  NEVIDITELNÝ…( kdopak to asi byl?)

MURCIAMUR, MVR,MBL a CIA – město, provincie, communidad ve Španělsku, s městy Cartagena, Lorca, spojené v prvním století AUGUSTINSKOU silnicí a městy Torrevieja a Totana a Torre Pacheco) Ve městě je divadlo , postavené v polovině 19 století, a nese jméno JULIA ROMEA. ROMEA ( ŘÍM ) Na něm jsou bysty TŘECH hudebních skladatelů. Bethovena, Mozarta a Liszta. MBL.

VELMI DŮLEŽITÉ : Je to i slovní hříčka ve španělštině. B.M. Listo – B.M. připraven… Podívejte se do významového slovníků, co to znamená v širším smyslu slova.

Ve městě MURCIA je tak jako ve všech španělských městech řada katolických kostelů…ale???

Sant BARTHOLOMEW ( španělsky Bartolomeo) A SANTA MARÍA – MOHORITA BLW, MLB,MVR,MUR…V Bartolomějské ulici v Praze působil jako policejní pyrotechnik první manžel mojí matky LUDMILY , Bohumil Florián, ktery zahynul 10. května 1945, při likvidaci náloží v HRADIŠTKU u Prahy. Narodil se 1909, jako moje datum narození a a rok svatby Edvarda Beneše s Hanou v kostle sv.LUDMILY na VINOHRADECH, náměstí MÍRU, kde jsem na VALDEKU pracoval a předtím chodil do školy. Tak jako BENEŠ chodil do školy na VINOHRADECH. A bylo tam ARMÁDNÍ DIVADLO. To celé bylo “ armádní divadlo“.A kavárna „HLAVOVKA“

SANTA CLARA, město na Kubě ,které nese stejné jméno  osvobozoval ve dne 28.12..1.1. 1959 EL CHE Guevara. 27.12. 1989 zavazuji  já osobně, na zakládě závěrů Mimořádného sjezdu KSČ, na kterém jsem nedovolil osobně ,aby sjezd navrhl na presidenta Adamce, tak jak chtěl Kapkův gang, komunistické poslance aby zvolili 28.12. Dubčeka předsedou Federálního shromáždění a 29.12. Havla presidentem Československa. Santa Clara je kostel Clarisek, ke kterým patřila ANEŽKA ČESKÁ, která si se Svatou Clarou dopisovala. A klášter Clarisek založila po vybudování špitálu podle Augustiánů. Svatá ANEŽKA byla svatořečena v ŘÍMĚ  12.Listopadu 1989, den po skončené  Celostátní konferenci SSM v LUCERNĚ. A pět dní před 17.Listopadem. A v den kdy zemřela Dolores Ibarruri, La Pasionata. (píši o ní na konci )

17.listopadu je v PRAZE generál KGB GRUŠKO. Ano součástí jeho jména je také MVR/ MUR/ MBR …musíte ale ruské Š ,které je stejné jako hebrejské Š otočit z hlavy na nohy. S ním je tu TESLENKO, TESLA je název TESAŘSKÉHO nástroje ( tesařské sekery)  a můj otec byl původním povoláním LUMBERJACK, stejně jako KONĚV. V létě byl inzerát v RUDÉM PRÁVU k narozeniná VANĚKKONEVVANEK — vidíte to tam???

Proč TESLENKO ? Když jsem žil, jako asi pětiletý ,nějakou dobu u dědy GeBeLT  (HaVeL Tomis) a babičky v Horních Počaplech HP ( X tedy Che), maminka byl na operaci. tak mi děda vyrobil malou sekyrku. Tedy ne TESLA ale TESLENKO – a jako důkaz o spojení této souvislosti je můj syn NIKOLA , jako TESLA a jako car vší Rusy,narozený 26.prosince. V tento den skončil v roce 1991 SSSR. A můj otec se narodil 1919, a jak jsem již psal sloužil od poloviny šedesátých let v Horních Počernicích, tedy HP, jeho velitel se jmenova SVOBODA. Stejně, jako jeho velitel za války a jako moje žena, jako ..velvyslanec na Kubě o  kterém píšu v souvislosti s generálem OCHOA SANCHEZ a jeho popravou jinde.

Přesně podle slibu presidenta Wilsona ruské vojenské velitelce MLB ( v ůvodu uvedené), která ho navštívila ve Washingtonu a krále GEORGE V. v Londýně a ,která byla popravena ČEKOU/NKVD/KGB, po svém návratu do RUSKA.

Santa EULALIA. Jako 13 letá mučednice z Barcelony ( BARCA – VASIL). Znakem této Catalánské mučednice je X. Catalánské písmeno vyslovované CHE. Tedy EL CHE. Vedle kostela zasvědceného této mučednici jsou tyto ulice – jedna se jmenuje Victorio, druhá Mesenguer, a třetí Horno a čtvrtá Paco a pátá BALSAS. PaCo je František ,ale také PC, tedy LC – EL CHE. Horno je česky PEC nebo TROUBA – tedy zase EL CHE anebo TRO, TOR,TŘI atd. BALSAS je BASALAS, BASILIS. A nyní přijde to nejdůležítejší – VICTORIO ( itaslky Vittorio) byl můj italský spolužák ve škole v MOSKVĚ. Který mi pozval hned po skončení školy do Itálie, na vánoce a Nový rok 1972-73. Devizový příslib mi dali právě tak ,abych musel odjet přesně v této době. Tedy koncem roku, na Vánoce a Silvestra. A VICTORIO ( ulice) mi dal na památku při odjezdu zapalovač firmy BROWN – MBR – MBL – MVR. ( který mi někdo ihned po návratu ukradl. Kvůli nerozenání Message. Zprávy. Ihned jsem to napravil a koupil jsem si v MERKURII holicí strojek BROWN , který se tam právě náhodou objevil.

Proč zvýrazňuji MERKURII ? Protože v Murcii před kostelem SANT Bartolomeo( BARTHOLOMEW) a Santa María stojí socha Boha MERKURA, instalovaná na tomto místě v roce 1966 při příležitosti Potravinářské veletrhu v Murcíi. A jejím autorem je Antonio CAMPILLO PÁRRAGA ( ano vidíte tam správně paragan ,nebo tábor paragánu spolu s campillo…). Ochodní komora Murcía je zadavatelem. MERKURIA kde jsem si koupil holicí strojek BROWN je Podnikem zahraničního obchodu kde pracuje otec mé přítelkyně z tábora v DRUŽEC, na který mne vzal můj třídní z deváte třídy SVOBODA ,který k nám nastoupil v na školu na Strossmajerově náměstí v září 1968. Bydlel v Heřmanově ulici a jmenoval se SVOBODA. Tam v té ulici co údajně bydlel EL CHE v roce 1966, aby si mne mohl prohlédnout a oslovit mne v KOULOVĚ ulici v PODBABĚ.V ROCE 1966 !!! V ulici kde bydlel ve stejné době Ministr obrany generál DZÚR a rodina mé přítelkyně se stejným jménem jako je jeden výklad a původ mého příjmení. Tedy MIZERA, vysvětluji, jinde rozdíl – Mizera je z argentinské španělštiny překlad Meyer a moje Meyer. S ní trávím 21.srpen 1968  v ulicích Prahy…

Na kostele san.Bartolomeo je pamětní deska, architektu Césepedovi, který kostel renovoval. Céspéd je v češtině TRÁVA – vidíte tam trá va. Tre,tro,trá,tor,tur..apod.???

Vedle kostela San.Bartolomeo je Palácio de LUISAS. Ludvík, Luis, Alois,Elwis,Lewis, Lojza. Toto vše je na malém náměstí stejného jako kostel San. BARTOLOMEA.

Náměstí v Murcia na kterém se nachází Katedralá De Santa Maria, se jmenuje podle kardinála BELLUGA. Česky čteno je tám Bílá, nebo klíčem Vasil ,ale také BeLGie, nebo BELGA.Cigarety ,které přivezl nový spolužák do deváté třídy na Strossmayerově náměstí, který se vrátil s rodiči z pracovního pobytu v KONGU – tedy bývalém BELGICKÉM KONGU, kde měla svůj praktický počátek OPERACE MANHATTAN – výroba jaderné zbraně a získání uranu právě z KONGA. Operaci popisuji jinde ,včetně spojitosti se mnou.

Snata ANA REAL. Anna byla moje babička z otcovi strany a moje sestra byla Anna Maria. Paní Benešová byla křtěná Anna, než se přejmenovala na Hana a sestra Karla Karase ( velkého Karáska ) byla také Anna a říkali jí Hana…A Hnutí 26.července na Kubě je v den svátku Svaté Anny.

Santo Domingo. Domingo je latinsky Dominicanus a mniši řádu Dominikánů si prý říkali Boží psi z latinského canus. V ruštině Domingo, neděle znamená Vzkříšení.Ale když se na to podíváte v azbuce a zamyslíte se tak uvidíte „Bask řešení“.

Santo Bautista. Baptista se jmenoval kubánský diktátor, který byl svržen Hnutím 26.července( svátek svaté Anny) za význmného podílu EL CHE GUEVARY a bratrů CASTROS – RUZ.

Katedrálu SANTA MARIA na náměstí CARDENALE BELLUGA ,spojuje s náměstím SANTO DOMINGO na kterém je kostel SANTO DOMINGO a vstup ke kostelům  SANTA CLARA a SANTA ANNA, spojuje ulice s názvem CALLE TRAPERIA. Trapería znamená v češtině BAZAR tedy BaZiLVasil . A v angličtině je to ještě výmluvnější znamená to past,nebo léčka. My tomu říkali PODBABA.Tam jsem se potkal s EL CHE…

A hned vedle náměstí Cardenale Belluga na rohu ulice Francisca SALZILLA , známého sochaře je pamětní deska na věhlasnou PASTELERÍA , která patřila Donu José ROSES RUIZ. PASTELERÍA je BAKERY ,anglicky, tedy zase Vasily. A hebrejsky MAFIA…napsáno latinkou…A RUIZ( RUZ) je druhé příjmení, po matce bratrů Castros.

Santo LORENZO. Jméno ,které znám od té doby co jsem začal vnímat. Soused v našem domě v ulici Sochorova( Sacharova?) 4/1391 byl pan Lorenz , veliký, až obrovský pro mne jako dítě, dispečer tramvají. A toho dalšího Lorence znáte. S tím jsem se nikdy nesetkal k nějakému jednání. Jen jednou už jinde píši jsme se zdravili na dálku kývnutím hlavy na soutěži Studentské a vědecké odborné činnosti, už ani nevím kde ,ale myslím na Vojenské akademi v Brně kterou on absolvoval.

A Santo ESTEBAN, což je ve španělštině ne ESTÉBÁK ,ale ŠTĚPÁN.

V roce 1936 je popraven Frankovými stoupenci , právě v začátku Frankova puče ,básník, FEDERICO DEL SAGRADO CORAZÓN DE JESUS GARCÍA  LORCA. Narodil se ve FUENTE VAQUEROS, volně přeloženo v Pramenu, zdroji,  honáků DOBYTKA ( CATTLE), kovbojů. Toto slovo se používá i pro JEANS, džíny kalhoty. Jeho nevlastní matka má příjmění ROMERO, stejně jako divadlo v MURCÍA. Samotné jeho jméno FEDE – Tak se jmenuje a nazývá organizace mladých komunistů v Argentině( kde byl LORCA , stejně jako na CUBA a  v Montevideo  Uruguay, Lorca – MBL/MVR….) a zbytek jména je v naší řeči FDE – RiCo – LiCo – L.C. – EL CHE…Sagrádo Corazon je SC X, nebo také po hebrejsky CSČeskoslovensko. A opět GARCIA – jako už jsem vzpomínal v první části poznámek k pamětem, GAR CIA, HRA CIA. El CHE žil s rodiči v ALTA GRACIA, co je vysoká hra CIA, kde se setkal se dvěma republikány, kteří po porážce opustili Španělsko a přestěhovali se právě tam do Argentiny – ALTA GRACIA. GARCIA se jmenoval můj spolužáka a přítel ze školy v Moskvě, Moisés Labraňa Mena, který používal v Moskvě z důvodu utajení jméno FRANCISCO GARCíA. Podruhé v životě jsem ho viděl, když přicestoval do Československa ,do Prahy z CHILE ( EL CHE ) na jaře 1989. Setkali jsme se v odborářsekém hotelu PRESIDENT, který stojí na pozemcích AUGUSTIÁNŮ, na nábřeží VLTAVY. Byl v té době předseda odborů horníků pracujících v měďném průmyslu. Vysoká hra ( ALTA GRACIA) se jmenuje v češtině  i kniha ukrajinského spisovatele, v orginále „Sám voják v poli“, v ukrajinštině “ I ODYN U POLI  VOJIN „.

Rodina Lorkových se stěhuje v roce 1909 do GRANADA. Už nemusím psát co je 1909? A Alberto GRANADA je jméno přítele Ernesta GUEVARA. Spolu absolvovali cestu po zemích Latinské Americe na morce. Před lety byl natočen i film o této jejich cestě. Česky se říká jednumu druhu ovoce GRANÁTOVÉ JABLKO. APPLE. Tak se jmenuje nahrávací společnost BEATLES – mohou být i brouci, i tlouci. Rusky jsou brouci ŽUK – jako ŽUKOV, člověk od brouků – vojáků. A v 19. století jeden z nějvětších vyrobců tabáku v RUSKU ,( stejně jako ZAJCEV, jako slavný sniper a válečný hrdina a módní návrhář  z Moskvy, syn nepřítele lidu, jako já a Jelcin) stejně jako na západě jsou slavné cigarety WINSTON ( CHURCHILL) vévoda z MARLBOROugh. A v roce 1970 končí skupina BEATLES. V roce 1971 začínám hrát v Moskvě v kapele basovou kytaru stejně jako Paul McCartneyCartney, v naší řeči automechanik, řidič, člověk od aut. A kruh se uzavírá…Karel ALBERT je můj spolužák ve skupině na vysoké škole v Praze.

Dalším klíčem je město LORCA v provincii MURCÍA. Nemá nic spolěčného s básníkem. V LORCA ( CAROL – C – Charlie Třetí písmeno a becedy a volací znak spojařů,a označení US ARMY). V Lorce na náměstí u Katedrály je bývalá věznice , která byla po zemětřesení v roce 1647 přestavěna na „Městský úřad“, právě před ní je socha krále Alfonso X. El Sabio, krále Leónu a Castille, později i Murcia a Andalusie….

Další část je převzata s Facebook, protože jsou tam i fotografie a tady se s tím v této fázi nechci zdržovat.

Právě při dnešním výročí Tři králů, ukážu foto osvědčení otce o účasti v odboji. Všimněte si C před M . Nikdy se otec tak nikdy později nepodepisoval. A proto tam nebylo křestní jméno Vasil. Španělsky a anglicky a rusky s B na začátku. Ano tři v jednom. Casparus Melchor a Baltazar. ( Také LMB , protože C je třetí v abecedě, ale Třetí armáda Pattona byla vždy “ jednička“ takže jednička je I, (ale hlavně je to volací znak Charlie – Char LEE….) a l je I ale i malé L. Jednoduchá šifra ale funkční velmi rychle pro ty co koukají a vidí. Tedy také MLB.
Kdo četl můj web ví jak byla důležitá druhá křestní jména v této hře. Například Georges CATLETT Marshall.
Na druhé fotce vidíte jméno , druhé PARA.
To je hebrejsky kráva – tedy CATLETTCATLE1919( a to byl rok narození mého otce ve VOLOVÉ ),ale to je pro vás určitě málo. Tak obráceně PARA je ARAP. Tak se jmenovala zpravodajská skupina Bělavskij se kterou otec seskočil u TURZOVKY ( Tur , Catle, kráva , para ale také Tur , Toro,Tore ,Tres,There,Tráva, TŘI…).Prý měl seskočitna TROJAČCE v BESKYDECH. Nebyl to podle mne omyl ,ale záměr.
Foto jména ulice Emilio Garcia Presbyterián… u paláce Guevara.Otec měl falešné doklady ( mám je u sebe už jsem je ukázal se jménem Emil Hazucha) A v Alta Gracia žil Che Guevara jako dítě. Presbytrián byl SKOT páter KNOX, Ve FORT KNOX v USA je muzeum Generála Pattona, velitele Třetí armády se kterou skončil válku v PLZNI. Třetí armáda byla i okupační armáda generála SHERMANA v Německu po I.světové válce. V osmdesátých letech byl v PLZNI tajemníkem KSČ ŠERMAN, to umí vojáci, když plní úkol¨) Více na mém webu. A GRACIA je HRA CIA…
A finále ….

Tři králové. V roce 1967 mi zlomil kotník spolužák PLICHTA. Jméno má souvislost se třemi králi. Vzdálenou ale má. Bližšší je souvislost jmen vysílaček SPARTA I. a SPARTA II. Bydlel jsem ve SPARTANBURGU jak popisuji dříve na webu. A proč kotník ??? V angličtině je spousta různých výslovností, které až omračují a vyvolávají alespoň ve mně pocit trvalé neznalosti jazyka. Tak to bylo třeba když jsem žil ve SKOTSKU.

UNCLE , ANKLE , ANCHOR, můžete slyšet skoro stejně vyslovené. A je v tom právě strýc , hebrejsky DOD. A co je DOD ? Departament of Defense. Ministerstvo obrany USA , Pentagon.

Kromě jiného mé příjmení bez jakýchkoliv výkladů – Meyer v hebrejštině, MacMhartain v keltštině, Mohort v polštině( Szymon Mohort) Mohorovič v chorvatštině má ,ale také svoji normálně nenormální výslovnost v angličtině. Ale je to také inspektor MAIGRET od Georgese Simenona a belgický malíř René Magritte. Kdybych to nezažil neveřil bych. co se dá z M O H O R I T A vyslovit např Skotem. MOURIT, MUURITA.MOORITA,MOOR  jako španělsky bez H uprostřed. Ano je to jeden z výrazů pro KOTVA, ukotvit, přivázat a druhý výraz  MOOR je,  název severoafrické, muslimské obyvatele Pyrenejského poloostrova – Španělska a Portugalska mezi 711 až do 1492 ( rok „objevení“ Ameriky a vyhnání Židů ze Španělska Isabelou Katolickou). Oni žili právě na hranici s královstvím ALFONSO X.

MOOR ITA – je ve výslovnosti také MUR/ MVR/MVL/MBL a CIA…

V LORCA se narodil v roce 1885 a žil zde a tvořil španělský básník Eliodoro Puche. Samozřejmě ,že je v tom skryto jméno Heliodor Píka.Na pamětní desce ja napsáno v tomto domě se “ Nació, Vivi y Murió “ poet Eliodoro Puche. V ulici BARRANDILLAS. Moje babička byla Baran. Wolfram byla skupina vyslaná na stejné místo jako skupina ARAP a WOLFRAM  znamená i   Vlk a RAMberan, nebo obě moje babičky – WOLF je VLK, rusky VOLK to je  obráceně KLOV , to je babička HAHN a RAM to je babička BARAN).
V Lorca ( čti i Lorka , tedy Karol, tedy Charlie, tedy US Army )
Guevara Palacio… Ano je v Lorca…Je to shoda jmen s Ernesto Guevara se ,kterým jsme se sešli v 1966 v Koulove ulici a hotelu International.S EL Che Guevara.
A proč Guevara…. Holandsky ( ve španělštině se řekne Holandsko Países Bajos, něco jako Spodní země, Dolní země ,prostě Niederland) v jazyce „podzemí“ je GEVER dárce ( tři králové) německy GEBER je dárce ( tři králové) hebrejsky CHAVER je přítel.A hebrejsky GEVER jse člověk, muž.
Můj děda z matčiny strany byl GEBELT.
Ruštinskou latinkou je to Havel T. Svazek který na něj STB vedla se jmenoval TOMIS . Tedy HAVEL T. — GeBeL.T. A TOMIS je i jméno města v Rumunsku Constance, kam jsem byl poslán s dalšími učni v roce 1970 na rekreační pobyt.

SVAZEK , který STB vedla na osobu , kterou chtěla zjistit , která působila, v Československu a byla důležitá pro změnu režimu se jmenoval TROJA.
Ano sólista Tři v jednom…moje maličkost nebo snad Trojský kůň???

A babička Václava Havla byla Emilie a dědeček VaCSLaV – tedy V CS L V , tedy V XL V tedy V ELCHE V. EMIL  Hazucha , byl můj otec na dokladech pro působení v týlu nepřítele. Vydané mu JAKOVLEVEM.

A otec se jmenoval V.M.H. ve španělštině se H nečte. Takže byl V.M. a Lucerna L.Tedy BML/ VML/MVL/MUR/.

Maminka Václava Havla se narodila v roce 1913. Stejném roce jako Husák. A v šifre –  roce jako Jelcin v 1931 a čísle jako popisné číslo našeho domu v HOLEŠOVICÍCHBUBNECH 1391.

Otec a maminka Václava HAVLA měli svatbu 14.června 1935. 14.června má svátek V A S I L a nyní R O L A N D.

Bratr maminky Václava HAVLA – Ivan, emigroval po únoru 1948 kam ? No přece do ARGENTINY. Země EL CHE  dr. Ernesto Guevara,  a mojí přítelkyně ALI CIA ze školy v Moskvě.

První manželka Ivana Havla, bratra Václava HAVLA se jmenovala VAŠKOVÁ. Celkem deset let jsem jezdil na tábory do SKOKOV. ( kdo skáče to už víte).Vždy tam byla hlavní vedoucí VAŠKOVÁ Helena, myslím ředitelka,nabo učitelka jedné ze základních škol v PRAZE. ( jde o šifru, ne o stejnou osobu, pochopitelně).

Ivan HAVEL, bratr Václava HAVLA, studoval v Californii ( C ), roku 1971 získal doktorát na universitě v Berkely. BRK LYVASIL LYVASIL LEE.

Jako moji rodiče. V.M.L. nebo rusko, španělsko, anglicky B.M.L.
Ano jako hora Ben Lomond Munro. Ve Skotsku tedy na Vysočině. Kde se narodil SVOBODA, Ludvík ( LUIS, ALOIS LEWIS,LOJZA, ELWIS atp.) v HROZNATÍNĚ  v okrese TŘEBÍČ. Čti i třeba Tře bič. ( BENEŠ a já taky škola Vinhrady, pracoval jsem tam a on se tam ženil u svaté Ludmily…Atd.atd.atd.atd. A všechno to bylo na Praze 2, kde žil  Václav HAVEL.
Komunismus byl poražen velmi sofistikovanou zpravodajskou akcí založenou hluboko v minulosti. To jinak nešlo. Ukončit Ruské impérium nazývané SSSR a jeho po celém světě rozšířenou ideologii komunismus bez ATOMOVÉ války bylo možné pouze tak. Další důkazy proč a jak budou následovat…

V Lorce ja také kostel svatého SANTIAGO. Což je Patron Španělska, který je ochranil před Maury. A jeho sídlo ,kde je pohřben je v SANTIAGO DE COMPOSTELLA. Z mléčné dráhy, což je anglicky Milky WayM.W. v Galicia – přeloženo Halič. Která snad s Haličí má společné pouze to že se tam kdysi z Haliče přemístili imigranti a pojmenovali stejně svoji novou vlast. A hlavní město CHILEEL CHE je SANTIAGO. Rusky Jakov, jako otcův instruktor JAKOVLEV, při přípravě na seskok do týlu a OTEC PERESTROJKY tajemník JAKOVLEV, u kterého jsem byl v září 1990, rok před pokusem o puč a pádem celého SSSR a světového komunismu. Dne 26.12. 1991. Na narozeniny mého syna NIKOLY. Stejně jako NIKOLAJ 17.07. Car vší RUSI zavražděný Rudými v Jekaterinburgu – moje dcera KATEŘINA. Odkud přišel do MOSKVY BORIS Jelcin. Který Vystoupil na tank TAMANSKÉ divize u které jsem byl v roce 1972 spolu se vše mi zahraničními studenty ze školy v Moskvě. Iniciály velitele v době kdy zabránily převratu byly V.M.

Když vzpomínám znovu Ludvíka SVOBODU , tak je namístě připomenout, že se vracel z legií, ze Sibiře, přes USA do KROMĚŘÍŽE, s plukem Jana Žižky z TROcnova. Právě z Kroměříže byl Otmar Reidl, OPERACE BENJAMIN, píšu jinde, jen připomínám.A točil tam Froman Amadea,  W. Mozart…Salzburg – WML – BML/ VML/MVR…

Velitelem brigády v Moravských Beskydech , která se jmenovala Jana Žižky z TROcnova byl Dajan Bajanovič MURZIN – A je to tu znova. MUR — MVR — MBL Jmenoval se tak i jednooký hrdina IDF generál  Moše( tedy Moisés) DAJAN. A spolupracovala se skupinou mého otce ARAP a se skupinou kpt. OTISKA ,WOLFRAM…A spolupracovali všichni společně s Radou TŘÍ…gnerála LUŽI. Jediného generála, který padnul naa okupovaném území se zbraní v ruce.

Po nástupu na vysokou škou v roce 1978 jsem se stal členem MVR Praha ( Městské vysokoškolské rady Praha, nebo MVR PRG — MBL — CIA) Byl jsem jejím členem po celou dobu studia , více než čtyři roky. Z MVR jsem po škole odešel a stal jsme se předsedou Českého ústředí vysokoškoláků a místopředsedou ˇčeskoslovenského ústředí vysokškoláků. A pak jsem měl, jak je známo, celou řadu dalších funkcí.

Protože byl MVR Praha spoluorganizátorem průvodu na 17.listopadu 1989, tak jsem se zůčastnil v neděli večer 19.Listopadu 1989 jejího zasedání a v mé přítomnosti odsoudila zásah na Národní třídě. Bylo to v pondělí 20.Listopadu v deníku Mladá fronta. A večer jsem byl na Václaváku dne 20.Listopadu. A pak už to šlo samospádem.A je to citováno ve všech zápisech velitelů a náčelníků StB, včetně jejich poznámkových bloků, jako i velitelů – generálů ČSLA z porad na počátku a v průběhu toho týdne. Důkazy k přečtení v protokolech z výpovědí u Parlamentní  vyšetřovací komise o událostech 17.Listopadu a ve Vojenských rozhledech. Obojí je veřejně dostupné. Tedy i historikům a novinářům. Je tam ale i spousta blábolů v těcto výpovědích a některé jsou velmi nebezpečné a budu o těchto blábolech a výmyslech informovat veřejnost, prostřednictví sociálních sítí. Například ve výpovědi miliardáře Ulčáka, Králky, Havla, Sedláka,Chňoupka atp.

Po celou dobu – osmdesátá a devadesátá léta mě při různých příležitostech „přisolovali“ potraviny a nápoje. Celé se to zintenzivnilo v roce 1988 a 1989 a pak už to hraničilo s otravami…A pokračovalo to celá devadesátá léta s cílem mne eliminovat. Více o tom píšu na webu…

A v pondělí jsem byl na Václaváku a pak už to šlo velmi rychle za sebou až do 29.prosince a volby Václava Havla presidentem republiky na základě stranického příkazu ,který jsem jim dal po stranickém Mimořádném sjezdu, kde jsem odrazil útoky na usnesení o schválení kandidátem na presidenta Ladislava Adamce.

A finále ….

V Lorca ( čti i Lorka , tedy Karol, tedy Charlie, tedy US Army )
Guevara Palacio… Ano je v Lorca…
A sešli jsme se s nositelem stejného jména v 1966 v Koulove ulici a hotelu International.S EL Che Guevara.
A proč Guevara…. Holandsky v jazyce „podzemí“ je GEVER dárce ( tři králové) německy GEBER je dárce ( tři králové) hebrejsky CHAVER je přítel.
Můj děda z matčiny strany byl GEBELT.
Ruštinskou latinkou je to Havel T. Svazek který na něj STB vedla se jmenoval TOMIS . ( TOMIS je i název rumunského přístavu KONSTANCE, kde jsem byl v roce 1969 s výpravou učňů Vojenských staveb V.S. nebo U.S.) Tedy HAVEL T.

SVAZEK , který STB vedla na osobu , kterou chtěla zjistit , která působila, v Československu a byla důležitá pro změnu režimu se jmenoval TROJA.
Ano sólista Tři v jednom…moje maličkost.

A babička Václava Havla byla Emilie ( jako můj otec s doklady ve zpravodajské skupne ARAP – EMIL Hazucha)  a dědeček VACSLAV —  VaCSLaV – tedy v naší řeči —  V CS L V , tedy V XL V tedy — V ELCHE V.

A otec Václava HAVLA se jmenoval Václav Maria Havel. Iniciály, které jsou v naší šifře tak důležité  V.M.H. ve španělštině se H nečte. Takže byl V.M. a Lucerna L. A zase V.M.L. — B.M.L. — M.B.L. M.L.B. M.V.R. atd.

A LUCERNA je světlo — OR hebrejsky jako iniciály Otmar ReidlOperace BENJAMIN

Jako moji rodiče. V.M.L. nebo rusko, španělsko, anglicky B.M.L.
Ano jako hora Ben Lomond Munro. Ve Skotsku tedy na Vysočině. Kde se narodil SVOBODA…Atd.atd.atd.atd. A MARIA LEONTIJEVNA BOČKAREVA ,kterou přijal WOODROW WILSON a kral GEORGE V.

Komunismus byl poražen velmi sofistikovanou zpravodajskou akcí založenou hluboko v minulosti. To jinak nešlo. Ukončit Ruské impérium nazývané SSSR a jeho po celém světě rozšířenou ideologii komunismus a residentury jeho tajných služeb v komunistických a dělnických stranách,bez ATOMOVÉ války bylo možné pouze tak.

A proč mělo velký význam to Španělsko. Protože tam začala jedna fáze, větev Operace Benjamin. Vraždou GAR CIA LORCA a zahájením FRANKOVA puče 17.července, tedy na výročí vraždy carské rodiny Nikolaje v Jekatěrinburgu a později datum jednání Velké TROJKY v POSTUPIM ( POTSDAM, což je v naší řeči nádobypřevratu,tedy vojáci.Dam je ruskyplotina, tedy plot,spiknutí a nádoby jsou vojáci) a datum mé svatby se SVOBODA v roce 1976 ( 1919 narozen můj otec a 1991 konec 26. prosince na narozeniny mého syna Nikola , konec SSSR).

A víte kde byl Zimní generální tajemník, jak ho nazýval v různých rozhovorech Štěpán M.??? No na 17.Listopadu byl Urbánek Karel, člen politbyra a za týden generální tajemník, na dobu kratší než jeden měsíc, ve ŠPANĚLSKU!!! Na pohřbu La Pasionara !!! Legendy republikánského hnutí a bývalé generální tajemnice Komunistické strany Španělska…kterou já jsem jako dítě a jako kluk potkával u nás v domě Sochorova ( Sacharova) 4/1391 při jejích návštěvách našeho souseda generála Španělské Republiky, Juana Modesta. Jmenovala se DOLORES IBÁRRURI , byla původem z hornické rodiny z país Vasco/Basco. Genreální tajemníci bylo od 1942 ( kdy začala bitva o Stalingrad ) až do 1960 ( vyhlášení socialismu v Československu) Do Španělska se vrátila ve významném i pro nás, roce 1977 ( Charta) Vprovázeli jí na letišti v Moskvě Boris Ponomarjov a Michail Suslov. BPM/ BLM/VLM/MUR/ MVR atd…

DOLORES IBARRURI   —  DoLóReS  iBaRRuRi — DLRS BRRR – DRLS – DR LC – DR EL CHE a co teď? WaRRioR. Podle naší šifry. DR EL CHE WARRIOR…A tak to bylo…

Odtud letěl „Zimní generální tajemník“ na sjezd Komunistické strany Rumunska a až odtud v pondělí nebo v úterý do Prahy. Pak se nechal zvolit genrálním tajemníkem a pak se jak to napsat a neurazit..nějak proměnil. A o Rumunsku jsem již psal jak to bylo a je to většinou veřejně známo. Proč připomínám Štěpána v souvislosti s Urbánkem? Oba byli stejní. Jeden byl Urban – z „velké“ Prahy a druhý Urbánek – z  „menšího“Brna. Ale oba chtěli být generálním tajemník KSČ…tedy tím něčím co je „věčné“ .Podle jejich komunistického myšlení. Plán byl ale jiný a toto je důkaz ,kdo věděl a kdo nevěděl.

Ve dnech 19.- 22.Listopadu je v Praze zástupce vedoucího mezinárodního oddělení ÚV KSSS, se kteým mám schůzku a informuji ho o mém postoji.                        Jmenoval se Valerij Leonidovič Musatov. VLM.BLM/MVR/VLM…..Tak jako Maria Leontijevna Bočkareva…

A nyní drobná rekapitulace a ještě některá nová doplnění celého příběhu. Bude navazovat i na Poznámky I. Takže samozřejmě je nutné pro úplnou a komplexní představu znát všechno co jsem doposud napsal. Hlavně Poznámky I a tyto Poznámky II. Určitě to srovnám dohromady pěkně popořádku a za sebou jak to má být. Ale to až doopravdy v Pamětech pod názvem Přežít ,abych mohl vyprávět…

Jména a symboly , tedy vlastně značky v dorozumívání. Znáte to z map. Značky jako označení, cest,silnic,měst ( a to ještě podle velikosti),vesnic,kostelů,hotelů, křižovatek, typi krajiny – barevné vybarvení – například hnědé – brown – grise – jsou hory…zeelené nížiny atd…

Centrum toho celého u nás byla právě PRAHA 2 , VINOHRADY. A tady centrum všeho bylo náměstí , čeho jiného než MÍRU. A v Míru to proběhlo. Proto to jméno. A přilehlé ulice a jejich jména mají v celém příběhu svoji roli. Všude v Praze byly tak zvané RaJ. Restaurace a jídelny. Všem určitě známé. Jen v Praze 2 byl HaR. Hotely a restaurace. HAR v hebrejštině znamená HORA…na mapě hnědé místo…ale jsou to i Higlands, Kopecký, Vysočina, Verchovina…to již znáte z příběhu.

náměstí Míru, kostel svaté Ludmily, svatá Ludmila, babička svatého Václava pocházela z Mělnicka, jako moje matka.I jako manželka Karla Karase ze Starých Hamer – spoluobojvníků otece ve WWII. Svatba v roce 1909 BENEŠ Edurad – Edvard a Anna – Hana. Ve vedlejší ulici je ulice ŘÍMSKÁ, kde sídlil Svaz požární ochrany. A v podzemí divadlo Spejbla a Hurvínka s jeho ředitelem Miloš KIRCHNER. Založeno v PLZNI.A kdo je patronem HASIČŮ – svatý FLORIÁN…narozen v 1909, zahynul 10.05.1945. FLORIÁN Matejov zahynul sve stejném roce se svoji manželkou ANNOU – říkali jí HANA,při Akci Tetřev. Byla sestra Karla Karase. Dejte si K k sobě zády a bude ruské Ž.

A teď už jenom zkouška o zapamatování si poznámek jedna a klíčového slova z nich . Je to slovo LLOYD. Vzpomínáte si na námořníka Coal HEAVER BENJAMIN LLOYD? Operace Benjamin a tak dále ? Dne 7. září 1858 zahájila britská královna VICTORIA hudební festival v britském městě LEEDS. K vytvoření díla pro tento festival byl později vyzván Antonín Dvořák. Proč tomu tak bylo? Zkomponoval ORATORUM SVATÁ LUDMILA. Pro LEEDS TRIENNIAL FESTIVAL. Je třeba ,ale vědět, že původní název města LEEDS byl LOID – nebo LOIDIS v latině.  A že tam dříve žili lidé kterým se říkalo BORDER PEOPLE –  v OLD ENGLISH — M E R C  / M Y R C E. V Latině překládané jako M E R CI A — M U R C E. Vzpomínáte o kousek výš na město MURCIA ve Španělsku jako jeden z hlavních klíčů.

Antonín Leopold Dvořák – mohl by být někým zpochybňován ,jako náhoda.  Ale zase musí být jako u všeho a všech těch šifer ,více propojení. Tedy zkomponoval Oratorium Svatá Ludmila pro LEEDS ( LOID – LLOYD) TRIENNIAL ( TRI – TRE ,TUR,TORRO,TORE atp.) Festival. A pak zkomponoval za svého pobytu v USA 9 Symfonii  „Z Nového světa“. POZOR!!! Antonín Leopold Dvořák je ALD. ALDo se jmenoval druhý italský spolužák ve škole v Moskvě. Byli jenom dva z Itálie ! Jeden byl Victorio – Victor, jako královna Victoria, která zahajoval LEEDS ( LLOYD) festival a druhý se jmenoval ALDO jako skladatel Oratoruim Lumila na tento festival. Antonín Leopold Dvořák Oratorium…

A v roce 1909 zemřel belgický král LEOPOLD. Majitel KONGA , nazvaného BELGICKÉ KONGO. CONGO BELGA. Kde se odehrávala významná operace vzpomínaná a popsaná mnou podrobně v jiné části. Operace MANHATTAN. Operace k získání Uranu pro výrobu atomové bomby v půběhu WWII. 

A teď to přijde ! V roce 1932, bylo otevřeno v PRAZE 2, na KARLOVĚ, (CHARLIE)  v ulici Ke Karlovu ( K a K, obráceně k sobě zády je to ruské Ž) ve Vile AMERIKA otevřeno Dvořákovo muzeum. Organizoval jsem tam spoustu exkurzí v době mého působení v domě VALDEK na náměstí Míru naproti kostelu svatá Ludmila, kde se ženil Beneš, v roce 1909 BEN M…atd.atd.atd. Vila Amerika byla postavena Kiliánem Ignácem Dientzenhoferem. Iniciály jsou? KID. Ano ten KID o kterém mluvil Štěpán v Listopadu 1989 v ČKD…

A ještě jednou! V Praze 2 , na KARLOVĚ ,( Charlie) je v ulici KE KARLOVU ( Ka K  = Ž v ruštině) Muzeum Policie. A v tomto Muzeu Policie, je pamětní deska se jmény policistů ,kteří položili své životy při výkonu služby. Na této pamětní desce je jméno prvního manžela mojí matky Bohumila Floriána, narozeného 1909.

Stejně tak bylo uvedeno jeho jméno FLORiÁN, s datem úmrtí i na Pamětní desce padlým policistům, na rohovém domě NÁRODNÍ TŘÍDA – Karolíny Světlé ( K.S. – KS – X – CHE ) Která byla budovou policie. Dnes je v ní hotel a deska byla sundána v průběhu rekonstrukce a ze mě, nepochopitelných důvodů, nebyla vrácena na své místo. Prý je také v Muzeu Policie.

Antonín Dvořák nežil ve Vila Amerika, ale žil v Žitné ulici 14. PRAHA 2.V Žitné ulici kde sídlilo také CKM SSM.( CKM – SKM – X.M ).PRAHA 2. A jen pár desítek metrů od ulice VOCELOVA ( mám to překládat nebo už to můžete udělat beze mě – VOCELOVAVASILOVA) ,PRAHA 2, kde sídlil MSS – Mezinárodní svaz studentstva. Později přesunutý do nové budovy v ulici 17.Listopadu, naproti hotelu INTERCONTINENTAL a hotelu PRESIDENT. Na nábřeží VLTAVY.

A ještě to je málo? Na PRAHA 2 žila M.G. Že jsou to známé iniciály M.G. Na M.G. ( Maxim Gorkij) sídlil ÚV SSM, kam jsem odešel pracovat( po studiu vysoké školy) z domu  VALDEK, nám MÍRU. Bydlela na Praze 2 vdova po armádním generálovi Čepičkovy, Marta Gottwaldová. Setkal jsem se s ní – důchodkyní –  při několika příležitostech. Ne náhodou.A kdo byla MARTA – nebo chcete li MARTHA…Začínám s tím Poznámky I. Martha Washington a Martha Jefferson…MARTHAMaHRTaMOHORITA…A kdo si to pamatuje s Poznámek jedna tak ví že JEFFERSON – Šofersyn – byl MASARYK. Syn kočího. MASARYK – VASALYK. VASILEK. Tak mi říkala ALI CIA, moje argentinská přítlkyně, ve škole v Moskvě a oslovovala mi tak i v dopisech, které mi posílala přes francouzského prostředníka…z důvodů utajení, v době vlády fašistické junty v Argentině.

A samozřejmě M.G. jsou i iniciály Michaila Gorbačova…

Bratr mojí matky KAREL GEBELT žil nějako dobu po válce v Heřmanova 1. U nás za rohem. Kde žil můj třídní z deváté třídy SVOBODA a také , údajně krátce Ernesto Guevara za jeho pobytu v Praze. Poté můj strýc s rodinou žili v ulici Mladé Gardy  M.G.,také ve SPARTANBURGU, na Praze 7. Strýc byl vrchní číšník v hotelu JALTA. Jeho syn také Karel, emigroval do NSR, po absolvování základní vojenské služby v kasárnách v RUZYNI ( poprava studentských vůdců) a žil tam ve FRANKFURTU nad MOHANEM. Kde jsem jej po revoluci navštívil. FRANKFURT nad MOHANEM má iniciály F.M. Ano stejné jako František Moravec. F.M.

A proč právě PRAHA 2 ? Na Twitteru jsem napsal před časem, může si to tam každý ověřit, že já  patřím do „rodiny generála MORAVCE“ a ŠLOUF patřil do rodiny Antonína KAPKA. Generál MORAVEC působil na 2. Oddělení Generálního štábu i jako jeho šéf. Předtím byl jeho šéf HÁJEK – vzpomínáte, kdo byl můj šéf, když jsem dělal na DVOJCE, kterému jsem řekl, asi v roce 1973, že z PRAHY 2 neodejdu, protože jsou tam studenti a že se studenty uděláme revoluci ? A proto to celé směřovali k mojí osobě – ti kteří provokaci 17.Listopad 1989 připravovali jako akci k udržení se u moci a i jako past na mne a vyšlo jim to, díky spojení některými vlivnými disidenty. Především bývalými komunisty, co se formálně členství týče, ale komunisty až za hrob milující Sovětský svaz ( nebo se ho bojící, to také připouštím, to je lidské) a komunistickou ideologi, které propadli po roce 1945, kdy se dostali do významných funkcí v komunistickém a státobezpečnostním aparátu. Zcela pro mne nepochopitelného spojení…

A vzpomínáte, kdo byl můj trenér v basketbalu v METEOR PRAHA? HÁJEK! A ten nás trénoval ne v Libeňské tělocvičně Meteoru, před cestou na turnaj do západoněmeckých BRÉM v roce 1969, americké okupační zóně, za náčelníka štábu US Army WESTMORLANDA, ale ve školní tělocvičně ,nově vybudované školy na nově vybudovaném experimentálním sidlišti v PRAZE INVALIDOVNA. Vedle původní Invalidovny, vybudované pro vojenské invalidy, která se nacházela ve správě Ministerstva Národní Obrany.

Republiku opustili pracovníci 2.Oddělení a do Velké Británie odletěli letadlem – KLMVSLVASIL. Manželkou Františka Moravce  byla VLASTA NOVÁKOVÁ z PLZNĚ. Moje manželka byla VLASTA SVOBODOVÁ z PLZNĚ. Můj otec, mi jako klukovi , když jsem se ho ptal co to máme za příjmení, protože bylo středem posměchu, u některých spolužáků, se smíchem povídal, že to je na Zakarpatí stejné jako v Česku NOVÁK.

Právě za působení Generála Čepičky , manžela MARTY, na Ministerstvu obrany, ve funkci ministra, došlo k přejmenování Divadla Na Vinohradech na ARMÁDNÍ DIVADLO…

Na náměstí Míru je tedy  ARMÁDNÍ divadlo , kde působí Miloš KOPECKÝ. ARMÁDNÍ je jenom určitou dobu, samozřejmě schválně.

Dole na náměstí je dům zvaný VALDEK. Ve Waldeck v NSR u letiště HAHN u FRANKFURTU nad MOHANEM zpívá v září 1969 Karel Kryl. Dejte si jeho iniciály – písmena K , zády k sobě. A vznikne vám ruské Ž. Ale podobou to také vypadá jako brouk BEETLE. BEATLES. Brouci – vojáci…ŽUKOV. V říjnu stejného roku jedu na basketbalový trunaj do Brém. Také Americká okupační zóna – popsáno v Pamětech I. Ve Frankfurtu nad Mohanem žije v emigraci od roku 1969 můj bratranec Karel Gebelt. Stejného jména příjmení, jako děda i vzpomínány bratr mojí matky..A jako HAVEL TOMIS…

Po ukončení školy v Moskvě, 1972, přicházím pracovat na OV SSM Praha 2. Kanceláře jsou v domě VALDEK. V přízemí domu je bufet, provozovaný HaR a v podzemí domu kino Varšava. Dům byl mimo jiné, plný švábů. Nenbylo možné se jich zbavit. Pozval jsem na ně odborníky z přírodovědecké fakulty a ti říkali – dokud je dole bufet a čepuje se pivo, švábi neodejdou. Val a Dek – Deck je paluba. Jako Lan deck kde v Rakousku přistál Operace Benjamín – Otmar Reidl. a Landák říkali přátelé chartistovi a herci Landovskému.

Můj první šéf, krátce je TŮMA. Stejně jako můj mister v učení u V.S. KOTVA v ulici MEZIHOŘÍ v LIBNI. Otec je z VOLOVÉ přejmenovaného po připojení Zakarpatí na MEŽHORJE. Se skvělým námořnickým podpisem. Otec mi na žádost matky musel podepsat dvakrát učňovskou knížku.Aby to viděl. Nikdy předtím a ani nikdy potom to nedělal. TůMa je na hebrejský způsob T.M. – Tomáš Masaryk.S Tůmou z Prahy 2 se potkáváme  celých dvacet let – ne často ,ale ano. Až v roce 1988 je po CEACESCU Nikolae šéfem rumunského komsomolu ToMa. Ioan TOMA. Navštívil jsem ho v září 1989. Popsáno také dříve.

A teď další kapitola. Po Tůmovi je mým předsedou ULMAJER.Byl tramvaják. Jako pan Lorenc od nás z domu v Sochorově ulici. Vidíte to tam ? UL MAJER? Ano i tak je to třeba číst. Ale hlavně je to třeba číst ULM AJER. ULM jako klíč VLM,BLM,VRM,MVR a ajer je respektive ayer, je španělsky včera. YESTERDAY. Znáte BEATLES ? skladbu Yesterday? A hebrejsky včera je eTMol. T.M. A proč ještě k tomu ULM? ULM je město v Německu. A ve městě ULM je katedrála, kdysi nejvyšší stavba světa, postupně překonána na světe americkou stavbou a v Evropě v roce 1952 sovětskou stavbou.

V katdrále ve městě ULM MÜNSTER – Bádensko Wirtmbersko , je vyobrazena svatá MARINA, podle ortodoxní církve, po našem MARGARITA, MARGHARETHA. Žila v ANTIOCHIA, IMPERIUM ROMANUM.A proč právě ona? Svátek , tedy její den je 17.07. !!! ˇPřed chvílí jste výše mohli číst co se všechno 17.07. přihodilo za události. MARINA. Ano MARINA. A proč je to důkazem šifry a celé hry ARMÁDNÍHO Divadla? Protože na území Československa byl jediný kostel jehož založení spadá do VelkoMoravské říše!!! V.elká M.orava!!! A leží bízko naleziště MIKULČICE – VALY  a zase M.V. ( co jsou v PRAZE , VALY to snad víte???) kde se nachází kostel? V obci KOPČANY na ZÁHORÍ, na slovenské straně, kousek od Hodonína. A kdo vněm žil a pochází odtud? Jose MASZÁRIK. Ano otec Tomáše Garrigue MASARYK. A kostel je velmi prostý. Popisují ho jako “ Jednoloďový kostel“ Předsíň – Loď – Presbyterium.“ A je vystavěn v “ ROMÁNSKÉM“ stylu. Nejstarší kostel ve Střední Evropě.A ze samotného ZAHORI byl i HUSÁK.

A co jsou atributy svaté MARINY? Zabitý drak, na Západě a na Východě v Orthodoxní církvi KLADIVOHAMMER a PORAŽENÝ DÉMON…PORAŽENÝ DÉMON…PORAŽENÝ DÉMON…Ne to není překlep. To je schválně. PORAŽENÝ DÉMON — Komunismus a SSSR. 17.07. má svátek.

Karel KARAS pocházel z Starých HAMER v Moravskoslezských Beskydech.

A kde je ulice SOCHOROVA – no přece ANTIOCHIA – Proti OKO. Proti kinu OKO je. ANTI OCHIA – Jako popravený kubánský  generál A. OCHOA Sanchéz.Spolubojovník EL CHE. Popraveny v červenci 1989, v kasárnách BARACOA v HAVANĚ.Který ke mně v lednu posílá se vzkazem Celii Guevar dceru El CHE.atd.atd.atd.Popsáno jinde.

A kdo namaloval obraz pro katedrálu v ULM ? ULM MÜNSTER – BADEN WÜRTEMBERG ( U.M: —W.M.) Jeden z hlavních mistrů ULMské školy. BARTHOLOMAUS ZEITBLOM. Kostel a náměstí v MurCIA, santo Bartolomeo. A příjmení je ZEIT BLOM – TiMe – BLM. Je to tak správně T.M. a k tomu BLM, nebo zase VLM, VRM, MVR, BLM…….Je autorem i Svatý Florián a svatá Markéta,( tedy Marghareta a MARINA) vnější křídla, Kilchberger Altars..

A kde se ještě setkáváme s MARINOU? Na CHARLES bridge v Praze. Ano Karlův most. Je zde TROJsoší, svatá Markéta, svtá Elisabeth a svatá Barbora. Tři ze čtyř největších svatých žen. Je to práce Josefa BROKOFF s jeho synem FERDINANDEM MAXMILIÁNEM BROKOFF. Je to tak. V naší řeči F je P a P je R a R je L. Takže nám vychází opět L.B.M. – MBL. – MVL. MVR atd…Na Karlově ( Charles bridge)  mostě byla  i práce Mathiasse BRAUNA – Svatá Ludmila s malým Václavem. — M.B.L.V.

Tady najdete i odpověď na to proč jsem byl na pohřbu Jaroslava SEIFERTA v kostele v klášteře Na Markétě, v Břevnově. M.B. Podle mého překladu je to i SEFARD. Tedy ˇjako Židé pocházející ze Španělska. Odkud a na to nemám žádné důkazy, pravděpodobně přišli moji předci z otcovi strany.

A proč mě vyzval k založení kapely můj starší spolužák Cajthamel, počeštěné ZEITHAMEL.- v naší šifře TiMe HaWeL – nebo TiMe HaBel.  Bydlel totiž v ulici Heřmanova číslo 1. V tom domě žil i po válce bratr mojí matky Karel GEBELT. Stejně jako vzpomínaný děda. A v té ulici bydlel i můj třídní SVOBODA, který přišel k nám na školu učit v září 1967. A ve stejné ulici bydlel i údajně EL CHE při svém pobytu v Praze.A je naní ní Heřmaňák jak jsme říkali Řezáčovu nměstí a kde jsme hráli poker a scházeli se.Na cigárko a k Baráčníkům na pivo.

Naše bigbítové výtvory jsem si nahrával na magnetofon BLUES. Přál jsem si URAN ,ale matka mi koupila BLUES. Proč? V roce 1941 bylo v lednu cvičení Sovětské armády jako příprava na útok zvenčí. Modrá barva byla agresor a Rudá byla obránce. Modrým velel maršál ŽUKOV A ZVÍTEZIL. Rudý velitel prohrál a byl později popraven. A modrá je i MARINA…

Můj otec plukovník Vasil Mohorita se po rozvodu s paní Annou Mohoritovou – Besarabovou, přestěhoval z lázní Karlovy Vary, Palackého náměstí, do domu v BRUSELSKÉ ulici. Je to hned vedle náměstí Míru a kostela svaté Ludmily. Stejně jako Belgická, Americká, Londýnská,Jugoslávská,Italská, Francouzská a Římská ulice v okolí nám. Míru. Asi v 1986.

A to nejdůležitejší na prozatimní konec. Veškeré uspořádání v Evropě po druhé světové válce, bylo organizováno za prvé tak jak to bylo v té momentální situaci jedině možné ,ale hlavně také proto, aby bylo možnost připravit podmínky pro konec komunismu a SSSR jako jeho světového promotéra. A to zdůrazňuji bez další Světové války. Hlavně bez jaderného konfliktu. A to všemi zúčastněnými v akci — Třemi sestrami , armádami USA a Velké Británie a bílých Rusů v Sovětské armádě. Důkazem pro toto mé tvrzení je to  ,že to tak proběhlo. Nemluvím tedy o něčem co bude ale otom co se veleúspěšně odehrálo. Grandiózní plán s grandiózním výsledkem. Komunismus skončil.Jako světový systém s jeho agresivní podstatou.

Nedávnod jsem se zůčastnil jdené diskuse, kde se účastníci vraceli k odsunu Němců z Československa. Věřte mi ,že každý kdo se tohoto odsunu zúčastnil jako objekt, byl účastníkem celé této Operace Benjamin. Proč? Protože kdyby na Československém a Polském území zůstali tak velké početní národnostní celky Němců, nebylo by možné celou tuto operaci připravit a průběžně na ní pracovat. Zůstali by Sudetští Němci v Československu, nebylo by Československo na straně vítezných mocností. Československo mělo dvě národnosti, které v konečném důsledku tvořili nadpoloviční většinu občanů. Sudetští Němci jako druhá největší národnost a Slováci jako třetí národnost. Přičteme li k tomu Maďary žijící na Slovensku s kořeny ve  státě spojeném s nacistickým Maďarskem, zjistíme, že většina se spojila s Hitlerovskou říší. To je jednoduchá matematika. A pozor! Sovětská armáda by si nemohla dovolit toto dobyté území opustit.To by nikdy tehdejší komunistická věrchuška, která tam vládla, nedovolila Tak jako zůstali samozřejmě v Německu s dalšími vítěznými mocnostmi ,ale i v Rakousku, které bylo okupováno do roku 1955. Tedy zařazení Československa zpět mezi demokratické státy, byť dočasně a jeho opětovné spojení s prohitlerovským Slovenskem bylo možné pouze v případě odchodu druhé největší skupiny spojenců nacistů ze země. A tak mohla odejít i Sovětská armáda. A Armádní divadlo tak získalo nebývaly prostor právě pro přípravu a provádění operace Benjamin, bez každodenního vměšování sovětských okupačních úřadů a řešení velmi vážných problémů v soužití Čechů se sudetskými Němci na svém úzamí. A v roce 1968 bylo vše tak zorganizováno a připraveno, že Operaci Benjamin ani příchod Sovětských okupantů nemohl zastavit. Řekl bych slovy tělocvikářů, Sokolů , že všichni byli na značkách. Připraveni. A s tím nemohli i proto jak přišli a jak už i svět vypadal v té době nic udělat. A byli mezi nimi tací BÍLÍ, kteří s tím ani nic dělat nechtěli. Ale to už jsem popsal před tím a budu o tom psát jestě detailně příště.

Jen mi připadá divné ,že to ještě v Německé spolkové republice nezaznamenali jakým zvláštním a asi nepopsaným způsobem se pádu komunismu a SSSR zúčastnili i odsunutí Sudetští Němci a pochopitelně i celé poválečné Německo především ukázkou úžasných výsledků národní ekonomiky. K čemuž i ruce právě Sudetských Němců nemalou měrou přispěly. Určitě byly i hnacím motorem toho ekonomického zázraku. Právě jako lidé bez přístřeší, bez majetku v tíživé sociální ,ale i morální situaci se potřebovali zařadit do nového Německa. Které s pomocí Marshallova plánu dokázalo skutečně velké věci. V demokratické části Německa s pomocí a účastí USA a Velké Británie, Francie. — ne v té Sovětské okupované. Ale to snad proboha vědí??? Ne???

 

Tak to dělali vojáci, když president USA slíbil pomoci proti Rudým. Tak se i stalo.

Semper Fi !!!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *