LORENCOVI při příležitosti návštěvy PRAHY, pozdrav k 17.Listopadu…od Benjamina, jediného příslušníka úspěšného výsadku Tří sester.

1 955 zobrazení
TiskTisk

Jsem velmi rozmrzen, že musím přicházet se stále novými a novými argumenty. I když už po dlouhých letech zkušeností vím, že na některé to stejně nezabere a budou opakovat ty své staré pravdy – nepravdy. Udělám vám teď ukázku toho jak to fungovalo. Možná že jsem s tím měl začít. Ale kdo ví! Možná byste to potom vůbec nečetli. Teď už alespoň, ty co to zajímá, mohu zaujmout konkrétním vysvětlením, jak to bylo. Ve zkrácené podobě. Bylo to složitější. Byla to válka a šlo o život. A komunistická StB a KGB používaly  veškeré prostředky k zastavení vojenské Operace Benjamin. Ale neuspěli. Vojenská zodpovědnost a disciplinovanost a především oddanost vlasti a demokracii a pochopení nutnosti jednotného velení, bez čehož nelze žádnou válku ani bitvu vyhrát. Tím bylo ,jak popisuji na webu jednoznačně vojenské velení US Army a akci provádělo v jednotné akci se sestrami British Army a bílou Russian Army. Od začátku až do konce. Vítězného, musím znovu připomenout.

Trochu o tom jak to probíhalo. Znáte slepou mapu? Historikům a novinářům asi musím přiblížit co taková slepá mapa je. Jde prostě o mapu ,která není popsána ani pokreslena žádnými topografickými značkami.A na této mapě se mohou podle potřeby dokreslovat jenom údaje ,které toho či onoho zajímají. Někoho zajímají jen řeky. Někoho jen velehory, někoho nížiny,někoho hranice, někoho označení měst, obcí, míst a tak podobně. Mapy jsem miloval od dětství. A taková slepá mapa vlastně byla celá tato operace. A spolu s tím vším co se na mapách nachází tam byli , na rozdíl od geografických map i LIDÉ. Respektive jejich jména a příjmení. Nebo jen iniciály. A zase v různých jazycích atp. Klíč k ní znal jen někdo. A protože se o to co se děje zajímalo spousta dalších struktur, komunistických především, tak se pokoušeli to rozšifrovat ,ale jejich počínání vedlo vždy jen k dílčím výsledkům. Ale přesto s tím nadělali spousty škod a ublížili spoustě nevinných lidí. ale takový ,už komunisté jsou. A k nim se přidávali Neználkové odkudkoliv a zkáza mohla být dokonána.

Za prvé šlo o klíč a písmen abeced a čtení odzadu a bez samohlásek a kombinace ruštiny a češtiny a angličtiny a španělštiny a hebrejštiny ,a do toho římská čísla ,která mají písemné vyjádření a hebrejská také ale i Abeceda sedá vyjádřit čísly a spojaři užívají svoje volací znaky – písmena, která jsou ale jména nebo názvy a další.Ale i významově některá slova i z jiných jazyků. Např. SPQR – označení římské říše, je podobné jako  dánské SPOR – kolej – stopa, otisk, glajcha,šína používané k označení gangu, ale v tomto smyslu, to znamená právě římský – USA aktivitu..(A co je důležité naše vysokoškolské KOLEJE. Zvláštní název ,co?) .Co a kdy použít ,ale mohl jen ten věděl, kdy to použít. Protože oprávněně namítnete, že v tomto mixu se dá všelijak označit, všelico. Proto znovu opakuji jen ten kdo to znal mohl vědět co ,kdy ,kde a jak použít a co kdy kde a jak znamená. A hlavně muselo být několik významů u jedné osoby dohromady a ne jen jeden například. Ten lze skutečně nalézt u spousty jmen, jak mi někteří pochybovači správně píší. Víc znaků musí být a pak to je ve hře!

IMPORTANT!!! Nemá to nic společného s úrovni, vzděláním, inteligenci, úrovní, těch lidí kteří se na mapách objevovali. To je to nejdůležitější! Zatímco navenek se lidé zabývali i tím kdo to říká a co říká v Operaci Benjamin to nemělo žádný, nebo skoro žádný význam. A natož aby měli něco společného. Kromě špičkových herců. Kromě klíčových figur. Takže například kombinace El Che z jazyka Mapuche na jihu Chile ale používané v Argentině něco jako naše vole, vole v oslovení přátel, blízkých přátel, muselo mít ještě nějakou kombinaci. Příkladem to osvětlím lépe… El Che a moje setkání s ním v 1966. El Che v Kongo, jako generál Bunzák a v Kongu, uran o který se vedla tichá válka za WWII.( popisuji detailně jinde na webu tuto  souvislost) a J A K E Š – který se napíše v našem jazyce I a K  a S. Jako anglicky..(A že Koněv je stejně I.S.K. – IX – EL CHE???). Ale při převodu velkého I ( i ) na začátku do malého l  ( L )a jeho převedení do velkého L už mění celý smysl. A je tu L K S. A K a S je X. A tak tady máme z Jakeš  EL CHE…španělsky. To by ale nestačilo. Narodil se 12.srpna jako můj otec, takže význam byl ukázat na Otisk otce – mně. A ve skupině ARAP vysazené v M.B. Moravských Beskydech byl s otcme ještě jeden Čechoslovák, četař Janeček a Janáček se narodil taky 12.srpna.

A protože Otisk, tak je to šína, kolej, glajcha. El CHE je vývozce revoluce. A tím jsem byl. Jakeš je tam pouze k označení pro naše spolubojovníky ve Východní Evropě že jde o mně…!!! Už to je jasné? Je to dostatečný důkaz co všechno vojáci umí? A co zakládali kdysi dávno proto ,aby se to mohlo použít, A ti co tím byli pověřeni, tak jak je u vojáků zvykem ani  nevěděli proč to dělají? Proč zrovna Jakeš dělá kariéru? A INDRA ? Jestli to čte znalec Beatles tak musí vědět ,že v Hamburgu, místo , kde vlastně Beatles zahájili svoji kariéru, hráli v klubu INDRA. A hebrejsky IN je také psací VM v abecedě. A DR VM jsem já. Vzpomínáte si, jak  na webu píšu jak se otec objevil s navštívenkou Dr.Vasil Mohorita. Ne neměl to proto ,že by chtěl ze sebe dělat doktora. Upozornil na něco. Já šel studovat VŠP a skončil jako doktor.A INDRA byl Alois. To už jsem také psal a vy co to čtete víte, že Alois je Lojza, ale taky Luis, Elwis, Ale i Ludvík ! Jako bicí sestava Ringo Star v BEATLES – LUDWIG, a hlavně klíčová figura v celé té operaci  – Ludvík Svoboda…

A teď už se pustím do toho co vás bude zajímat. Takže ne o tom co kdo je co umí, jak mluví ale každý byl jen značka. STOPA – OTISK ( kpt. OTISK Wolfram , vzpomínáte proč byl se skupinou otce v M.B. – Moravských Beskydech?) A ještě jednu ukázku než se pustím do nového zajímavého psaní – věřím ,že pro ty co čtou můj web to zajímavé bude. Moji bývalý nevlastní bratři , kteří nic nepochopili a porevoluční doba z nich udělala ubohé ubožáky, bez páteře, byli radisté. Jako můj otec za války a já na vojně též. Ale studovali vojenské učiliště v Novom mestě nad Váhom.Spojovací – od slova spojka. Takže byli Novomeský…Ladislav bylo k použití. A na konci je slav – vasil a Ladi – čert ví idol asi těžko…spíše zase v naší řeči L = R ( na webu rozvedeno proč) a s vypuštěním samohlásek – jako v hebrejštině kde se nepoužívají , je z toho Dr. Vasil co má bratry Novomeský… Ale to už končím dnešní další výklad a teď ke konkrétním akcím. Spolupracovník Husáka ,Vasil to byl jeden Bilak a já de facto na konec taky…a DR jsem byli oba Bilak i já ale  nevlastní bratři  Novomeský byli moji a ne Bilaka ,takže šlo o mě. A Bilak byl KGB a komunistů finta, protože samozřejmě, že se jim něco “ přečíst a rozklíčovat “ podařilo…

Dnes budu jenom psát data ,která se vztahují bezprostředně ke konci SSSR, protože to bylo smyslem Operace Benjamin. Československo, bylo jen určitou hrací plochou, pro uskutečnění tohoto vojenského plánu. A jen doplním něco pro objasnění a ulehčení celého pochopení a také pro to aby ti co začnou čtení mého webu, tímto pochopili, že je třeba přečíst všechno…

Anna Mohorita z UHER emigruje do USA. Koncem 19. století. Její family Tree jsou např Lemak, Gable atd. ( Více a detailně na webu)

1909 se narodil Bohumil Florián, otec mých bývalých nevlastních bratrů. A první manžel mojí matky Ludmily z H.P , rozené GeBeLT. Rusky se čte jako GaBeL T. HaVeL – HAVEL 1. V naší řeči.Děda Gebelt, byl Karel – Charlie. Jako manželka T.G.Masaryka ( Vasilka, v naší řeči ). ( Bohumil Florián zahynul jako policejní pyrotechnik, při odstraňování náloží v HRADištko u Prahy dne 10.května 1945, tedy při Osvobození a matka byla válečná vdova). Narodil se ve VELEŠOVICE – ( VaSiL OB LC – v kombinaci našich užívaných jazyků) Sestra Jeny – provdaná FRANK žije dále ve Velešovicích  a sestra Marie – provdaná UNVERDORBEN žije v Bruntále.

1909 založen TEL AVIV.

1909 se oženil u svaté Ludmily na nám. Míru na Vinohradech, za totality Praha 2, DR. EDVARD ( EDUARD, původně, změnil U na V) s HANOU ( původně ANNOU, přejmenovanou) Beneš. A Beneš jak už je psáno jinde na webu je Ben – Benjamin  –  eš, které si prohlédněte v ruštině a hebrejštině a je jako zcadlové M. Stejně jako LEE – malými lee, je zrcadlově 199. Nebo 1909.Datum narození B.Floriána, jako rok a moje jako den.A LEE Company byla založena 1889, sto let před naší revolucí. 199 je římskými IC. Což může být I , jako i , ale i jako I – L. A pak je to LC. Zkratka anglická pro EL Che.

1913  se narodil Gustáv Husák  v H.P. obci maďarský název Dúbravky, ( moje matka se narodila v H.P. a otec sloužil u S.V. – obráceně u U.S: v H.P.) Jeho první žena byla M.L. stejně jako moje matka M.L. a jeho druhá žena byla V.M. stejně jako můj otec.

1914 – v naší řeči může být rok 1919 i rok 1991 i rok 1941,1979 začíná první světová válka.

1919- v naší řeči může být i 1991, 1914,1941,1979, se narodil můj otec. 12. srpna – AUGUSTA ve VOLOVÉ na Podkarpatské Rusi – UHRY, těsně před tím ale i za WWII. V některých rusky psaných dokladech z Gulagu má místo odkud pochází Hungarija, Rusky. UHRY. Jeho otec byl DIMITRIJ, takže Rusové mu píší Vasil Dimitrijevič Mohorita. I když je z UHER???

1921 – ze Sibiře se s Legií ( kdo měl legie?) se vrací přes USA do Československa Ludvík Svoboda s plukem Jana Žižky z Trocnova do KROMĚŘÍŽE.

1931 se narodil Boris Nikolajevič Jelcin………………Šéf Komunistické strany v JEKATĚRINBURGU. Nechal zbořit dům Jevpatějových, kde byla zavražděna carská rodina.Syn nepřítele lidu ( otec byl v GULAGU) a švadleny. Stejně jako já. Švadlena je anglicky SEAMSTRESS – vidíte to tam angličtináři ? Moře paní – SEA Mistress.Proto US MARINE…

1941 – (v naší řeči zase 1991,1914,1979,1919 ) se uskuteční vůbec první výsadek s jedním jediným příslušníkem Otmarem Reichlem  O.R. ( Světlo ,kůže, hbrejsky)z KROMĚŘÍŽE. Vysílá ho generál PALECEK. Opera Benjamin začíná. Ve stejném roce je založena tradice Mezinárodního dne studentstva v Londýně ( popisuji na webu okolnosti založení )

V průběhu WWII se odehráva boj o uran z Belgického Konga. Mezi USA a Německem. Výroba atomové bomby.Popisuji jinde na webu.

1945 – matka ,jako válečná vdova získává byt v Holešovicích Bubnech , Skuherského 1391 / 4. Později po smrti Hrdiny SSSR pplk. Sochora je ulice přejmenována na pplk. SOCHORA. ( Číslo popisné je 1391 – datum narození Husáka a Jelcina – 1913 a 1931)

1944 – v říjnu otec V.M. seskakuje na území okupovaného Československa jako příslučník zpravodajské skupiny ARAP. U TUR ZOVKY – místě zjevení Panny Marie v roce 1958 Matúši Lašutovi – M.L. Operují v M.B. Moravských Beskzdech, spolu se skupinou WOLFRAM ,velitel OTISK a brigádou Jana Žižky z Trocnova.Její velitelé Ušiak a Murzin. U.M. – latinsky V.M.

1947 – (v naší řeči zase atd.) je vyhlášena Trumanova doktrína o zadržování komunismu 12.3. a 22.5. podepsán prezidentský výnos. 5. června je vyhlášen Marshallův plán (George CATLETT Marshall)  a 18. září je založena CIA.

1952 – Nastupuje do úřadu amerického prezidenta Dwight  David  ( Ike)  Eisenhower a v Velké Británii začíná kralovat Queen Elisabeth.                                                 19.09. jsem se narodil a 12.3. téhož roku jsou popraveni R.Slánský a další v procesu s protistátním židovským centrem. Za patnáct let nato dostávám rodné číslo 123.

1958 – se v katastru obce TURZOVKA – ŽIVČÁKOVÁ zjevuje Matúši Latušovi ( M.L.) Panna Marie. U TURZOVKY bylo místo seskoku mého otce v říjnu 1944 jako příslušníka skupiny ARAP.

1961 – ( v naší řeči zase roky…..) se schází naše „protistátní odbojová“ skupina na nádraží Bubny – Holešovice. Velitel TŮMA  – Lang (  vzpomínáte co jste četli web – Lang a LEE.To je dohormady Langley, centrála CIA, Virginia, a moje datum narození je ve znamení VIRGIN.) Přísaháme věrnost maršálu Pattonovi a velitel Tůma Lang vyhlašuje úkol pro naši skupinu, zničit SSSR a světový komunismus..

1962 – poradcem v Kongu , otcův velitel generál Bunzák Štěpán, který odvedl jeho a jeho bratrance Mohoritu Ivana a dalších 5 mladých do SSSR v roce 1939 z jejich rodného města Volové. ( web)

1964 – je založena CSOB – Československá obchodní banka. CS OB – X OB. Operace Benjamin El CHE.

1966 – v Koulově ulici – bydlí tam ministr Martin Dzúr, se potkávám na ulici s pánem, který mě oslovil. Ernesto Guevara. El Che. Po návratu z Konga. Jeho bratr je Juan Martín. Juan je Český Honza  a  keltské MacMhartin ( MacMoHoRiTin, anglicky MacMartin a nakonec Martin). Che Guevara se označuje v dopisech domů rodině jako Conditionery – italsky žoldnéř. Ale Rusky je to Cukrárna… Cukrář, DIAbetes. DIA – Defense Inteligence Agency, jak můj otec…

1967 – ( myslím) otec odevzdává jeho “ Belgickou opakovačku“ Harstahl Belgie, vyrobenou v USA. ( více na webu). V září přichází nový třídní do naší 9. třídy a jmenuje se Vladimír Svoboda. Jde o iniciály. V.S. ( latinsky U.S.)

1968 – na jaře zvolen Ludvík ( Alois, Lojza, Luis, Lewis,Elwis) Svoboda prezidentem. Odcházím na vojenské gymnasium Jana Žižky z Trocnova. Vzápětí mě vypudili ( podle plánu) a vracím se do Prahy a nastupuji do učení u Vojenských Staveb, Praha 1, Revoluční 3. Vojenské stavby – V.S. ( latinsky U.S.) učím se automechanikem. Můj mistr se jmenuje TŮMA. Má skvělý podpis. Určitě ho budu muset ukázat.

Okupaci popisuji jinde. Sovětská armáda vydává Bílou knihu. Kde popisují zdůvodnění okupace.

22.11.Listopadu vydávají Beatles tzv. Bílé album s např. písní OB – LA – DI , OB – LA – DA. Paul McCartney.

1970 – se rozpadají Beatles na základě “ sólové“ činnosti Paul MaCartney…( Cartney – je automechanik – vidíte to tam v tom jménu a „sólista“)

1971 – nastupuji na rok ke studiu VKŠ v Moskvě. V průběhu toho roku přijíždí do Moskvy Nixon s Kissingerem. A Fidel Castro. Zakládáme rock kapelu. Hraji na basovou kytaru. ( více na webu) Seznamuji se s argentinskou dívkou Alicia. Všichni z Latinské Ameriky a Západní Evropy mi proto začínají “ ze srandy“ říka Che…Alicia odjíždí zpět do Argentiny a já navazuji v Novosibirsku ( legie) vztah z primabalerínou Gula. Baletka ,Národní umělkyně. O dost starší, po mém návratu do Československa ve vztahu nepokračujeme.. V Nobosibirsku se koupu v tak zvaném OBském moři – na řece, která se jmenuje OB.

1972 nastupuji na OV SSM Praha 2 na nám. MÍRU. Dům se jmenuje VALDEK. Naproti mám ARMÁDNÍ DIVADLO. Šéf je TŮMA a právě tam končí LEMÁK.

1974 – ( v naší řeči zase roky….)dostávám povolávací rozkaz k hloubkovému průzkumu do Prostějova. Volá mi generál Štěpán Bunzák a mění místo určení na Litoměřice. Radiový průzkum. Je 25 výročí založení našeho vojenského útvaru číslo 6174 ( v naší řeči zase roky 1919, 1991 atd). Seznamuji se na diskotéce na které je šéf chilské mládežnické organizace Alberto Corvolán, se svojí budocí manželkou Vlastou Svoboda – V.S. latinsky U.S. Která se vrátila právě z dvouletého pracovního pobytu v USA. Rozchází se s fotografem Růžičkou a začínáme svůj společný život.

Rozvádí se můj otec s mojí matkou. Sestra Anna druhým jménem Marie, obě po babičkách, se vdává. Jejím manželem je můj spolužák z V.S. ( U.S.) učiliště automechaniků UHER Jiří. Jeho otec je v uveden v knize Karla Kaplana StB o sobě – výpověď vyšetřovatele Doubka.Příslušník StB. A stěhují se do Litoměřic do ulice Františka PALACKÉHO.

1976 – ( v naší řeči zase roky….) končím ZVS a dne 17.07. 1976 se žením s V.S – U.S.. Datum určuje Holy Spirit na pražské radnici, jako orientační bod pro příští léta.Je to datum popravy carské rodiny v Jekatěrinburgu. Ten samý rok cestuji do Moskvy, kde mne označují za US Marine pro potřeby KGB a jejich Československé odnože StB. Popisuji podrobně na webu, celý proces označení a vzkazu z Moskvy do Prahy.

Manžel mojí sestry umírá na nevlečitelnou nemoc ve věku 24 let. Moje sestra se stěhuje zpět do Prahy. Otec jí přenechává byt a stěhuje se do Karlových Varů, kde se ožení s Annou Besarabovou a bydlí spolu na náměstí PALACKÉHO. Vedle ulice Americké ,Italské…Opět je na světě v Československu jméno Anna Mohorita – jako na záčatku, vzpomínáte ? Anna Mohorita z UHER do USA??? Besarabová se jmenovala baletka, kterou si vzal za ženu Yakov ( Jakub, Santiago. Jacob, Kuba ) Stalin, proti vůli otce. A jeho sourozenci Světlana – světlo… a Vassily – Vasil LEE.        Můj otec se v osmdesátých letech rozvádí a stěhuje se do Prahy zpět. Bydlí v BRUSELSKÉ ulici na Vinohradech vedle nám. Míru. ( ARMÁDNÍ DIVADLO – toto je celé Armádní divadlo, pro ty co potřebují trochu zorientovat). Na mapě můžete vidět, jaké ulice jsou kolem nám.Míru. Americká, Belgická, Italská, Jugoslávská,Francouzská…Proč asi??? Má DIAbetes – DIA – Defense Inteligence Agency. Říká, že nemá normální, že ho má z války…

1978 –  v lednu se narodila naše dcera .Na můj návrh jí dáváme spolu s V. Svoboda, V.S. (U.S.) jméno Kateřina. Jekatěrina. Jekatěrinburg.Místo vraždy cara Nikolaje – Mikuláše s celou rodinou.

1979 – ( v naší řeči zase roky 1919, 1991 atd.) píšu diplomovou práci “ Boj studentů za mír a sociální pokrok“  A stejný rok se 26. prosince narodil náš syn , kterému dáváme na moji prosbu ,spolu s V.Svoboda ( V.S. – U.S.) jméno Nikola. —- Nikolaj  car Nikolaj, Mikuláš zavražděn v v Jekatěrinburgu 17.07. 1918…odplata

1982 – jsem předseda Českého vysoškolského ústředí a místopředseda Československého ústředí vysokoškoláků. Pracuji jako předseda ČÚV SSM A předseda ÚV SSM. Vše okolo Revoluce a mého působení v ní je popsáno a bude popsáno ještě více samostatně. Operace Benjamin. Moje cesty do zahraničí. Například Tanzánie, přes kterou se vrátil Che Guevara z KONGA. I další již popsané…

1984 – 19 září – 1909 známé datum. Premiéra AMADEUS v USA. W. Mozart – W.M. V.V.M. Vasil Vasil Mohorita. Natáčel se v KROMĚŘÍŽI.

Vražda generála Ochoa Sancheze na Kubě. Moje těžké a nevypovídatelné zápasy s glajchou KGB v Praze , v KSČ a SSM.  Pokusy o vraždu a diskreditaci. Denně a každý den a pořád. Vedla se velká válka.

Návštěva Celia Guevara dcery El Che s kormindelníkem z GRANMA.V lednu 1989 s pokynem zvolit Havla, stejně jako Evžen Erban v září 1989 s pokynem zvolit Havla. Operace Benjamin zvolila Havla. Ne komunisté. Ti byli jen NÁSTROJ použitý k úspěšnému završení operace. Vše je jinde zde na webu…

1984 – 19. ZÁŘÍ — 19.09. známé datum. Premiera Amadeus. W.M. V.V.M. Natáčený v KROMĚŘÍŽI…

1989 – revoluce, zamezuji na mimořádném sjezdu KSČ ,aby doporučili do funkce prezidenta L.ADAMCE. Navrhují ho tedy do funkce čestného předsedy,což je podvod.Byl navržen a zvolen za pravoplatného předsedu. Já jsem byl zvolen Prvním tajemníkem.

27.prosince zavazuji poslance – komunisty – to je asi 95 % všech poslanců, aby zvolili na druhý den 28. prosince, předsedou Federálního shromáždění Alexandra Dubčeka a 29.prosince Václava Havla prezidentem republiky.

ZIVČÁK – RŮŽIČKA – ŠMÍD jsem já mám být odstraněn. To byl hlavní důvod zásahu na Národní třídě. Vytvořit atmosféru k mému odstranění StB a KGB a ČSLA. Výzva k vraždě. Zivčák – Živčákovo u Turzovky kde seskočil otec v říjnu 1944, RŮŽIČKA – bývaly partner mojí ženy , fotograf a ŠMÍD – z němčiny, kovář – K o V á Ř – S V L – VaSiL.

1990 v říjnu je zavražděn ,rasistickou a komunistickou StB a KGB a ČSLA , Neználky, zavražděn můj otec. Těsně před 18. sjezdem KSČ. Kde dochází k moji politické popravě.

1991 – 21 srpna  pokus o převrat v SSSR . Informuji – o tom co si myslím,,Alexandra Borcova ( BORCOV – BOREC – Bráná borců – SOKOLŮ) na Strahově kde jsem se učil v prvním ročníku a kde se zastřelil, nebo byl zastřelen Generál JANKO, narozený v srpnu, jako otec a jako ge.Bunzák), přítele ze státního aparátu města Moskvy, bývalého šéfa Moskevského Komsomolu, co pučisté udělají. Gulagi, kriminály a vrátí se Stalinova éra. Odjíždí do Moskvy a Tamanská divize se staví na stranu Borise NIKOLAJEVIČE Jelcina. Velitel Tamanské divize v té době má iniciály jména V.M. Tamanská je místo. Tuman je mlha – Claus von Clausewitz popsal tzv. FOG WAR.

Já se vracím ihned, s rodinou zpět do Československa – AN 24 ze Sevastopolu do Oděsy a z Oděsy do Užhorodu. Z Užhorodu pěšky přes hranici do Československa.

1991 –  ( v naší řeči zase roky 1919 , 1947 )      přesně podle plánu uskutečňují Tři sestra závěrečnou fázi Operace Benjamin. 26. prosince 1991.Synovi NIKOLOVI je přesně  12 let. Tucet špinavců…26.12. narozeniny Nikoly a konec SSSR

nebo chcete li Tři v jednom – OTEC a SYN – OTEC a SYN…

ODYN STOIT V POLI VOIN – ukrajinská kniha. Sám voják v poli.

26.PROSINCE 1991 JE DATUM KONCE SSSR A SVĚTOVÉHO KOMUNISMU…

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *