Karlovy Vary a operace Benjamin.

737 zobrazení
TiskTisk
26.srpen 2020
Protože jsem právě v Karlových Varech, tak jsem se po přečtení vaší dnešní poznámky k mému textu, rozhodl předběhnout dobu. A vydal jsem se vyfotit důkazy, které měly být zveřejněny později. Kdokoliv může pochybovat, o tom co píšu na webu, i na Facebooku, nebo Twitteru, protože pochybovat je lidské.
Ale nemůžete říct, že to co uvádím není pravda. Uvádím jenom fakta. Nejsem historik a ani politik, abych psal to, co kdo chce slyšet, nebo číst. Jsem účastník toho o čem píšu a tedy se mi to týká. Takže vše to jsou jenom a jen fakta. Ale zpět k tomu co jsem pro vás vyfotil dnes. Všechny fotky byly vyfocené v části Karlových Varů zvané Lázně. Bad, Kurorty… Babička byla Hahn – Kurorty, Ruská zkratka Kur. A otec byl z Volové, kde jsou také prameny se silně páchnoucí vodou. Síra. Žlutá barva…i jeden výsadek z Londýna pod krycím názvem Sulphur ve složení Horák Adolf a Oldřich Janko, – jejich jména ve složení Horák Oldřich Janko Adolf mají iniciály HOJA – rusky GOYA.   A  Goya na jehož den narození ( stejný den jako se narodil i Vincenc Gogh, a můj pradědeček z matčiny strany byl Vincenc Gebelt – The Havel a ve stejný den jako zemřel Karel May)  byl otec odveden do Československé armády 30. března 1943 v Buzuluku, se narodil ve Fuentes – prameny a byl Luciente – zářící.  A já byl  30.března 1976 přeložen do zálohy po ukončení základní vojenské služby v Litoměřicích.  Nebudu psát dokola co je na webu. Tak jenom těchto pár drobností do úvodu.
Ještě než se pustím do fotografií, tak bych rád vzpomenul moji vůbec první návštěvu Karlových Varů. Muselo to být někdy v roce 1958. Moje matka mi vzala sebou na svůj lázeňský pobyt po velmi těžkých zdravotních problémech. Bylo mi 6 let.  Proč to můžu tvrdit? Z pobytu si moc nepamatuji, ale vím zcela bezpečně, že jsem byl s matkou v lázeňském kině na českém  filmu “ Páté kolo u vozu „. Byl to první dospělácký film ,který jsem viděl a to ještě za takových zvláštních okolností. A co je páté kolo u vozu ? Jako automechanik – po otci z Volové, tedy jako McCartney, vím ,že to je rezerva. A páté je i druhé. A ještě vím to, že v tom filmu hrála, kromě mnoha jiných slavných českých hereček a herců, také Milka Balek-Brodská. Česká herečka, která je rekordmankou v počtu natočených filmů. A vy už víte, že Milka je švýcarská čokoláda, značka založená 17.listopadu 1825. A ,že M a B a B je dvakrát Mohorita Vasil/Basil. Nebo jednou Mohorita Vasil Vasilič. Ale co asi nevíte, že její jméno za svobodna bylo Häusslerová. To je buď housle nebo Housová-Husáková. Samozřejmě, že vím, že je to dům v překladu do češtiny. Její sourozenci byli baletní nebo taneční umělci anebo artisté. Jako někteří významní disidenti, uvedení v předcházejících kapitolách. Milka hrála v roce své smrti ve dvou filmech. Jeden se jmenoval „Kde alibi nestačí “ a druhý se jmenoval “ Kohout plaší smrt „. Ten druhý byl uveden do kin, až po jejím úmrtí v roce 1961 ( to je i 1919 i 1991 ). Film “ Kohout plaší smrt “ režíroval český režisér Čech. Stejně se jmenoval můj přímý nadřízený – zástupce velitele divize na cvičení v Karlových Varech – plukovník Čech. Tento film byl uveden i na plátnech v Maďarsku a Německu. V Maďarsku se jmenoval “ Darázsfészek – Vosí hnízdo “ a německy  „Auf geheimer Welle – Na tajné vlně.“ Nemusím snad připomínat, že moje malá babička byl Hahn. Kohout. A víte proč a který kohout plašil smrt ? Schválně se zkuste zamyslet, kdo plašil kdy, tedy v jaké době smrt. A na tajné vlně a z vosího hnízda.
Podruhé jsem navštívil Karlovy Vary v roce 1970. Byl jsem tam na zasedání českého ÚV SSM. Bylo to pár dní – dva nebo tři. Zasedání bylo v hotelu, který se jmenoval a snad dodnes jmenuje ALICE ( Březová ). Ano, jako moje přítelkyně rok později v Moskvě. ALICIA česky ALENA. Jako „Alenka v říši divů“, „Alice in Wonderland“. “ Za zrcadlem „. A alena, jako sestra mojí matky a její dcera – moje sestřenice. Tehdy vedl český ÚV SSM Antonín Himl ( narozen Březnice, Cheb ) a Jindřich Poledník ( ze Stonavy ,polské národnosti ). Antonín Himl zemřel, za podle mne podezřelých okolností, v Číně v lednu, roku 1988. Tedy rok před tím, než jsem tam byl já vystaven osobnímu, velmi tvrdému útoku – v červnu 1989 u náměstí Tian men. Proto jsem přesvědčen, podle vlastní zkušenosti, že jeho smrt nebyla náhoda.  A Jindřich Poledník byl označení mého otce i mě tedy. Otec optoval ,aby získal oficiálně možnost zůstat žít v Československu, po připojení Podkarpatské Rusi k SSSR. Optoval v roce 1946 a jeho domovskou obcí se stal na místo zakarpatského  Volové – Jindřichův Hradec. Kterým prochází Poledník. Ale to už tady bylo. Jindřich Poledník pak byl mým celoživotním nadřízeným. Do roku 1989, kdy byl Jakešem přemístěn z ÚV KSČ na Tělovýchovu ČSTV. Kde předtím působil dlouhá léta, až do své smrti Antonín Himl.
Pak už jsem byl v Karlových Varech až na vojenském cvičení a pak když tam žil otec. U něj na návštěvě. Na Palackého náměstí číslo 5. A pak ještě jednou. V roce 1989. Za vedoucím oddělení ÚV KSČ, který se jmenoval Jan Bouchal. A také mi provázel po celou moji svazáckou kariéru i pak v období revoluce i ještě nějakou dobu porevoluční v roce 1989 a 1990. Ten byl z Ústí nad Orlicí, kde otec v roce 1938 budoval vojenská opevnění. A jmenoval se Jan Bouchal. Tedy Honza Bouchal – tedy v naší řeči H.B. – Havlíčkův Brod. Přechod Havlíčka na Havla. A v naší azbuko-latince řeči je H.B. – H.V. – Havel Václav. Proč to můžu tvrdit ? Na Vysoké škole politické, kterou jsem studoval v roce 1978 – 1982, bylo z celkového počtu asi 90 posluchačů v ročníku, celkem asi devět z Prahy. Mezi nimi jsem byl já. A další se jmenoval Havlíček a další Havel. A aby to bylo všem jasné, tak další byl Vostrovská – jako Nikolaj Ostrovský a další byl Hálek jako Vítězslav Hálek.
A nyní už fotografie z mé současné návštěvy Karlových Varů.
První foto je hotel Richmond. To je v překladu Bohatý Svět. Tedy vodítko o co jde. Rich Mond ale může být i R.M. tedy i L.M. iniciály mojí matky. A k tomu anglické, německé Bad – Lázně tak máme základní klíč Operace Benjamin – B.L.M. Na celém světě je 56 měst zvaných Ricchmond. První byl Richémond v Normandii u místa kde se vlévá řeka Seine do kanálu La Mancha. Seine je podle Oxford Dictionary – Rybářská síť. Nejznámější je asi britský Richmond místo kde působil Lord Baden Powell, ( že by to znamenalo povel z lázní ? ) zakladatel skautingu ( Scotland – Volové , Catlett atd.)  a Lewis Carroll ( Lewis je Wasil, Vasil já a můj otec a Carroll je Karel -matky otec a matky bratr Gebelt – The Havel ) – Alenka ( je sestra matky ) v říši divů, v originále Alice’s ( je moje argentinská přítelkyně v Moskvě a jedna z mých malých přítelkyň a známých ) Adventures in Wonderland. A podle tohoto města v Anglii, má název největší město Richmond – hlavní město státu Virgina v USA. Tam v roce 1775 ( je to rok založení US Army a US Marine ) pronesl Patrick ( Vlasta ) Henry ( Jindřich ) slavnou větu “ Give me Liberty or Give me Death „. Byl to rozhodující, klíčový moment, pro zapojení Virginie, do války za Nezávislost. Virginia se stala jedním z původních třinácti zakládajících států USA. V pořadí jako desátý stát ratifikovala Ústavu USA. Takže třináct je podle hodin l. a 10 je římskými číslicemi X. A to je dohoromady lX. EL CHE.
Před hotelem Richmond v Karlových Varech, je pomník – busta, Mickiewicze. Polského spisovatele – básníka. Polská vlajka je stejná jako vlajka Karlových Varů a Slavie ( Vasile ) z Eden ( ministr zahraničních věcí Velké Británie za Druhé světové války ). Busta na bronzovém podstavci je dílem Břetislav Werner – iniciály B.M. a angram Vasil ve jménu Břetislav. Břetislav je i Bretislav – Vratislav, jako jeden z mých dvou bývalých nevlastních bratrů.  Byla odhalena dne 17.října 1948. To je i 17. březen. Datum narození dcery mého bývalého nevlastního bratra, i Moravcovou metodou, minus dva 15. březen ,datum zahájení okupace Československa v roce 1939. 14. března se narodila moje německá teta Aurélie, 15. března začala okupace Čech a Moravy, 16.března se narodila moje sestra Anna a 17.března se narodila dcera mého bývalého nevlastního bratra. A byl odhalen pomník Mickiewicze Adama.
Naproti přes silnici je socha Smetany, hudebního skladatele, Litomyšl. LT a Wasil. V LT jsem byl na vojně. Anglicky je to Cream – také Wasil. A rusky Smetana jako česky. A hlavně je to Vltava. Která je podobná jako Ha Tykva, izraelská státní hymna. Která melodie vznikla dříve, se neví přesně. Četl jsem spoustu různých názorů. I slyšel různé nápěvy z velmi starých židovských písní. To ale pro můj příběh není podstatné. A Smetana byl deaf. Hluchý. Defoe je spisovatel který napsal Robinsona Crusoe, ( R.C. je po našem i EL CHE )  který měl Pátka – Friday – Fredy. ( I Bedřich je německy Fridrich – Fredy ). Socha byla doplněním dvou soch – památníků vztyčených dlouho před ní. Byla odhalena 4.června 1950. Tedy po vzniku a založení MSS. A dvacet let před založením SSM. V totalitě. Dvojka pracovala,bez ohledu na režim. Socha je postavena v Parku u Poštovního dvora. ( H.P. v Praze je v ulici Jindřiššská)
Stejné  křestní jméno má  „třetí socha – památník“, naproti přes silnici. Tedy na jednom, stejném místě. Fridrich Schiller. Spisovatel z Výmaru ( Po Druhé světové válce byl Výmar v Sovětské okupační zóně – tedy v NDR ). Památník byl odhalen 10.Listopadu 1909. ( na výročí jeho odhalení, 10.listopadu 1970 bylo založeno na ustavující Celostátní konferenci  SSM, v Parku Kultury ( Spartanburg a PK je EL CHE ) a v roce 1989 začala 10. listopadu v Praze Celostátní konference SSM v Lucerně. 1909 je moje datum narození a rok narození prvního manžela mojí matky Ludmily a svatba Ben eš s Annou/ Hanou u svaté Ludmily na Vinohradech, na náměstí Míru, kde jsem pracoval, na Dvojce – SSM a je to rok založení Tel Avivu). Schiller byl jen jednou v Karlových Varech a získal zde spoustu námětů pro svoji hru Loupežníci. Loupežník, nebo bandita byl Nikola Šuhaj loupežník, na Verchovině/ Poloniny ( Highlands ) na Podkarpatské Rusi. Carpathian Ruthenia – C.R ( Churchill – Roosvelt ). Milenku Nikoly Šuhaje, Eržiku, jsem měl možnost vidět sedět před její chalupou asi v roce 1963. A Nikola je můj syn a byl to i car Nikolaj a je to 6.prosince svátek svatého Nikolaje. Moravcovou metodou plus dva 8.12. narození mojí manželky ( v Plzni ) anebo obráceně 12.8. narození mého otce. Který byl právě z kraje Nikoly Šuhaje loupežníka.
( Schillerův  přítel a kolega ze stejného města Goethe ( Gogh,Goya,Gaulle)  byl v Karlových Varech celkem 13 krát. Jen pro doplnění).
Schiller napsal i známé dílo o Albrecht z Valdštejna. A vy kteří čtete můj web tak víte ,že Albrecht je Albert. A Schiller se prý byl i podívat v Chebu, kde byl Albrecht z Valdštejna, zavražděn.  V Chebu ( a až u drátů na hranici) jsem byl v létě 1989 se svými kolegy představiteli mládežnických organizací ze SSSR, Polska a Mongolska. Byli jsme čtyři. Jeden z nás byl předseda Komsomolu SSSR ( pracuje pro KGB ), druhý byl předseda Revsomolu ( nemám o něm žádné informace ), třetí byl předseda Polského svazu mládeže a zahynul na palubě letadla s polským prezidentem, které havarovalo u Smolenska. Byli jsme jak tři mušketýři. Kteří byli čtyři. Jeden byl Gaskoněc. Ano – Gus konec. Asi já. Artagnan. Ar – Or.
Další fotografie je dům – Vila, která je asi sto metrů od těchto tří soch. Je to dům se jménem mého otce a mě. Villa Basilea. 
A Villa Basilea víte co je. A také tedy vzpomeňte, že ze dvou LL je v argentinské a uruguayské španělštině Ž. Ale jenom vyslovené. Ne psané!!! Psané je dvě LL. A tak je to tedy psané Z – ViŽa -( jako věža – Tór, německy, nebo Thór.) a z VILLA BASILEA je najednou VZ Basilea. Vojenské zpravodajství Basilea – Vasilea. Vasil.
A finále??? Mickiewicz, Smetana, Schiller jsou iniciály MSS. Mezinárodní svaz studentstva. Který byl založen v roce 1946 v Londýně. A jako výraz úcty k českému studentstvu a jeho obětem v době nacistické okupace bylo rozhodnuto umístit jeho sídlo do Prahy.
MSS je to i pozpátku SSM. Které bylo založeno 10.11.1970 v Praze. Byl jsem u toho ve Sjezdovém paláci u nás na Praze 7 ( Spartanburgu ), tehdy pod jménem  Park oddech u a kultury Julia Fučíka. Byl jsem host na této ustavující konferenci. Moc dobře si vzpomínám, když jsem se ptal proč jsem hostem konference, jak mi zmateně na můj dotaz odpovídali. Tak jako po můj celý následující „politický život“ v totalitě. Pravda je, že později jsem se radši už neptal. Bylo to vždycky dost trapné.
A Albertov co je víte. A Villa Basilea víte co je.
Jak už jsem psal je ještě i hebrejsky pátek – fredy, pjatňica ( Dušan Pjatňica pracoval na ÚV SSM ), psané latinkou česky  IOM ŠIŠI – ioM SiSi … souhlásky jsou MSS.
Dříve jsem popsal jak jsem byl velmi malou nadpraporčicí z armády vyslán, v roce 1984 na vojenské cvičení ke Karlovarské tankové divizi na vojenské cvičení. Abych mohl být povýšen do důstojnické hodnosti mi tehdy říkala, na Okresní vojenské správě, v nejvyšším patře domu nad SNB/STB, naproti OKO ( kino ) v ulici Františka Křížka u nás v Praze 7, rohovém domě s naší ulicí Antonína Sochora.  ( Spartanburgu ). Byla stejně velká jako moje babička Marie, přítelkyně Fatima, přítelkyně Alicia/ Alena/Adriana, Jarka Svobodová, která mi posílala do škol i jako Shirley Temple Black – velvyslankyně USA, která předala pověřovací listiny Husákovi Augustýnovi – Gusovi, dne 23.srpna 1989. A jejíž jméno je anagram mé osoby. Shir – je hebrejsky zpívat – Ley – Lee, jsem já, Temple je rusky Monastir – to je anagram Mohorita v naší řeči a Black je anagram Vasilek. A 23. srpen je Moravcovou metodou, minus dva 21. srpen, nebo i 12. srpen den narození mého otce. A je to i 12.08. A 12.08 se narodila moje manželka Vlasta ( Patricia ) Svoboda ( Liberty ). 12. prosince. 08.12.
Moje cvičení bylo ve stejné době jako právě probíhající vojenské cvičení Varšavské smlouvy ( V.S. – US a SU ) na našem území Štít 1984. Dříve jsem popsal jak moje cvičení probíhalo. Štít je také v hebrejštině název Davidovi hvězdy. Davidův štít – Magen David, v hebrejštině. A ta je složena ze dvou rovnostranných trojúhelníků. A je to hexagram – ha Che mager – magyar. El Che Magerit.
Můj otec se do Karlových Varů odstěhoval poté co jsem tady absolvoval toto, vojenské cvičení. A bylo to poté co se sestra Anna Uher ( podruhé provdaná ), odstěhovala do Litoměřic, do Palackého ulice a po úmrtí druhého manžela ( Uher )  se vrátila zpět se dvěma syny do Prahy.  Popsáno jinde. Začátkem osmdesátých let. Otec se v Karlových Varech oženil  s Annou Besarab. Stejně jako Jakov Džugašvilli. Anna Besarab se stala Annou Mohorita Besarab. Jako Anna Mohorita Lemak v USA od konce 19 století. Westmorland, Pensylvánie. Jako generál Westmoreland náčelník spojeného štábu, štábů US Army, v letech války ve Vietnamu a okupace Československa v roce 1968,  který se narodil ve Spartanburgu.
Otec s manželkou Annou ( otcova matka a jedna sestra a dcera – moje sestra byli Anna, prababička z matčiny strany byla Anna a manželka Edvard Ben eš, byla Anna přejmenovaná na Hana) žili na Palackého náměstí. Tak jako sestra Anna v druhé polovině sedmdesátých let, o pár řádků výše uvedeno, když jsem byl na vojně v Litoměřicích žila se svojí rodinou nějaký čas v Palackého ulici ( číslo 26 u Horního nádraží v Litoměřicích, Litoměřice mají stejně jako Karlovy Vary Horní a Dolní nádraží ). Popsáno jinde už to bylo několikrát.  A Palacký je Paleček. ( Generál Paleček velitel výsadkového vojska a velitel generála Štěpána Bunzáka.) Souhláskami. To už tu také bylo.
Když už jsem v Karlových Varech musím vzpomenout na ještě jednu příhodu. V Komsomolské škole v Moskvě ( 1971 – 1972 ) jsme organizovali setkání se skupinami ze sovětských satelitů. Tehdy tam byli pouze posluchači z Polska, Bulharska, Maďarska a NDR. Šlo samozřejmě vždy o večírek se zábavou. Na večírku se skupinou NDR se stala jedna zajímavá věc. Vedoucí skupiny posluchačů z NDR, vypadal pro představu jako komisař Big Ben, z televizních seriálů německé, bavorské televize, se ke mně vydal se skleničkou a jen tak z ničeho nic mi povídal,  rusky, že je z Karlových Varů. Tedy ne on. Jeho rodiče byli Sudetští Němci tak jako moje teta Aurélie Gebeltová. Ta ale v Československu zůstala. Jeho rodiče byli ale odsunuti. Vedli jsme velmi dlouhý a zajímavý rozhovor. A tak jsem se pro některé kolegy stal podezřelým. Již jsem psal, že v naší skupině byli určitě jak zástupci vojenských zpravodajců, tak ale i informátoři STB. Když ne rovnou agenti. Jmenoval se Petr. Tak jako syn – můj bratranec Petr, syn sudetské Němky, manželky bratra mojí matky, mojí tety. A jako bratr mého otce – Petr ( narozený v roce 1907 ), který padl v roce 1940 jako příslušník maďarské armády na Východní frontě. Po boku Němců. I těch sudetských pochopitelně.
A na závěr, jak to všechno začalo? Hotel Richmond se pyšní více než jedno sto sedmdesátiletou historií. Jako druhý byl v jeho blízkosti postaven monumentální památník slavného hudebního skladatele Ludvig Van Beethoven. Jeho autorem byl Hugo Uher ( sudetský Němec z Karlových Varů ). A památník byl odhalen 29.září 1929. Tento řádek je velmi důležitý. Ludvig je česky Ludvík. Jako Ludvík Svoboda. A iniciály jeho jména, jsou iniciály křestních jmen mých rodičů. Již mnohokrát zmiňovaná. L česky Ludmila. A Vasil v češtině a Basil v ruštině a angličtině. L a V/B. Aby nedošlo k vůbec žádným pochybnostem, tak byl jeho autorem Hugo – HuGo. V našem psaní, čtení bez samohlásek je to H.G. Husák Gustav. A také HaaG. Holandské hlavní město – Nizozemí – podzemí. Příjmení autora bylo Uher. Stejné jako příjmení druhého manžela mojí sestry Anna ( A mého spolužáka u V.S. a přítele ). A tedy i její. Anna Uher ( Uhrová ) Památník byl odhalen 29. září. To je Moravcovou metodou, minus dva 27.září. A to jak již víme je i 21. září. A to se manžel mojí sestry ( můj přítel a spolužák z V.S. ) – Uher narodil. A i můj otec byl vlastně také Uher – Magyar. Carpathian Ruthenia – Podkarpatská Rus, kde se otec narodil byla za Druhé světové války součástí Maďarska/ Uher, kde vládl admirál Mi.Horty ( a Mihorty – Mohorty – Mohorita a k tomu ještě Miklós – Mikuláš , Nikolaj, Nikola). Otec má zapsáno v propouštěcích dokladech z Gulagu, že je z Hungarija ( v ruštině ) z Uher v češtině. A aby nebylo vůbec pochyb tak otcův starší bratr Petr, byl mobilizován do Maďarské fašistické armády a v roce 1940, jako Uher/ Magyar, v ní padl.
Žádné náhody.
Operace Benjamin.
Přesně podle plánu…
OR – světlo, Světlana, Lucerna,
A finále? Co iniciály jejich křestních jmen? FAB. Světoznámý výrobce zámků a toho co je důležité pro každý zámek ? Klíčů !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *