K fotografiím zbraní mého otce – důkazům, na Facebooku. Jak US Marines píší dějiny ve „válce v mlze“…

1 238 zobrazení
TiskTisk

Začít musím s prvním a datumově nejstarším dokumentu. Podle něj otec zakoupil tyto dvě zbraně 22.IV. 1948. Tedy asi dva měsíce po Únorovém puči. Byl v té době velitelem kulometné roty 80. praporu umístěném v Praze Motole. To si jen vzpomínám na jeho vyprávění, že to bylo právě tam. Samozřejmě, že tady je právě ukázka toho našeho způsobu čtení – po hebrejsky, odzadu dopředu. Datum se tak shoduje s datem napadení SSSR, Hitlerovským Německem. 22.VI.1941.( a s datem revoluce v Portugalsku.To bude později) Ti co znají můj web už dobře, ví, že tento rok 1941, je možné číst i jako 1991. Jde o podobu 4 a devítky a obráceně. 1991 skončil SSSR a světový komunismus.

Jaké zbraně si tehdy otec koupil. Mimochodem znal jsem je velmi dobře. Byly to pro mne nejkrásnější chvíle v dětství, když je otec vyndal ze svého psacího stolu a půjčil mi je. Ležel jsem na gauči a „střílel“ o „stošest“. Byla opakovací kulovnice , nazváná na účtence původem z Belgie. Bylo na ní FN. Tak zvaná Efena. Fabrique National. Belgická zbrojovka nacházející  z Liege, ve střední Belgii. Na druhém dokladu, o vrácení zbraně je uvedeno Winchestrovka. Ve svém povídání Poznámky k Pamětem I, se o tom rozepisuji podrobně. Tato zbraň byla vyráběna ve Spojených státech amerických v továrnách belgické FN.A byla ve výzbroji US Army. Co je Winchester už si může každý po našem přečíst sám. Může to být i Manchester. A to je muž – chester. Známý dobytek. Tedy zjednodušeně. Vůl, Volové, Catlett, Tur, Toro, Jak,Yak atd…A kdo byl majitelem FN??? No přece Henry Piper! H.P. – Jindřich dudák – Nebo chceteli Jindřich Skot – Catlett – George Catlett Marshall, otcovo Volové atd.atd.atd. Ale také Horní Počaply, rodiště matky Gebetl – Habel T. A místo H.P. Horní Počernice, kam odešel otec sloužit, právě v roce kdy ty zbraně odevzdal – 1964. A také Himl, Poledník, H.P. Ale i Heliodor Píka. Také Koňská síla – KS – X. Che El Che atd.atd.atd.

Pistole ,kterou otec zakoupil byla značky Steyer. K této zbrani je třeba uvést, že ji  v roce 1909 zbrojovka uvedla na trh. Co je 1909 už víte. Moje narození,den a měsíc. prvního manžela matky Ludmily, rok narození a rok svatby Beneš s Hanou ve svaté Ludmile na náměstí Míru Vinohrady, Praha 2.Atd.

Pistole byla vylepšené konstrukce Jean Warnant a nám již známý Henri Piper,H.P. majitel belgické zbrojovky, odkud byla i Winchester. Kdo už umí naší řeč tak ví že i Warnant je v naší řeči kdy N je ruské H – obsahuje Mohorita. A teď jména obou slavných konstruktérů pohromadě… Mohorita H.P. – Jindřich Skot.  Model 1909 Browning. Browning je název Brown. Jako německé Braun. Ano jako generál Braun z Rady Tří spolupracující s otcovým ARAP v době války. a jako zapalovač, který mi věnoval můj přítel Vittorio, spolužák z Moskvy při návštěvě COMO ( česky Jak, Yak) na vánoce 1972. Nebyl obyčejný. Byl piezoelektrický – v té době novinka. A jako holicí strojek Braun který jsem s i koupil v Merkuria obchodě v roce 1974. V roce kdy zemřel maršál Žukov a já nastoupil základní vojenskou službu.K 6174..

S povolávacím rozkazem do Prostějova k hlooubkovému průzku. Změněném na Litoměřice k radiovému průzkumu. 6174 číslo útvaru. Vidíte to tam ? 1974 ? V roce karafiátové revoluce v Portugalsku Lisabonu, v dubnu, městě sedmi vršků,sedmi řek – jako( ROMA A SEDMIHRADSKO – Transylvánia) V roce kdy padla Salazarova fašistická diktatura a Portugalsko se stalo opět demokratickou zemí.Atd.atd.atd. A ta začala kdy ? 25.IV.1974. Po našem i 22.IV. Ano tak to je a ne jinak. Přesně podle plánu…

Model dostal označení Steyr 1909A. Továrnu ve Štýr, to je český název tohoto rakouského statutárního města založil Josef Werndl. 16.04. roku 1864.Vidíte tam zase 1909? Po našem? Koncem století začal při vyrobě zbraní kooperovat se slavným Ferdinandem Mannlicherem ( Vzpomeňte na Klauna Ferdinanda, kterého hrál Jiří Vršťala, který také hrál agenta americké CIC v „5.oddělení“, český film). a spolu vyvinuli a vyráběli před a v průběhu první světové války unikátní pistoli s unikátní samonabíjecí pistolovou technologií. A víte jak se jmenovala ? STEYR – HAHN M1912. A kdopak si pamatuje jak se jmenoval moje milovaná babička z H.P. – Horních Počapel ? Manželka mého dědy Karla GEBELT za svobodna? No přece M.HAHN. Marie HAHN…

Po první světové válce zde vyráběli automobily. Hans Ledvinka a Ferdinand Porsche. Jen tak pro zajímavost.

Zbrojovka byla součástí konglomerátu Steyr – Daimler – Puch. A co je na tom tak zajímavého? No Štýr je samostatné město, Daimler je spojen s Mercedesem, který sídlí ve Stuttgartu. A právě ve Stuttgartu – Bádensku Wirtebmersku – B.M. po našem, je největší výskyt jména Gebelt. Můj děda a manžel M.HAHN. A po našem Havel T. Havel TuMa – Military Time. Thomas Wilson, Thomas Marshall,Tomas Masaryk…Napsáno minule…

A aramejsky TuMa – dvojče. Jak byl nazýván Apoštol Tomáš – Tuma. Dva, II. 2…

Moje argentinská přítelkyně mi v Moskvě na rozloučenou věnovala gramofonovou desku slavné argentinské pěvkyně MERCEDES SOSA. Také čteme Mercedes 22.Nebo 55. Nebo 52 nebo 25…jako ćtvrťák s Gerogem Washingtonem. Ktarý mi darovala moje manželka , který si přivezla z USA, když jsme se seznámili v roce 25 výročí založení našho vojenského útvaru v roce 1975. A než jsem v roce 1978 nastoupil ke studiu VŠP do ročníku V-25.

Rakouskou uhersku armádní pistoli zkonstruoval v Štýru v roce 1911 Konrád MURGTHALER – Vidíte to tam??? Mohorita GL – Gebeltová Ludmila.

Tato pistole se vyvážela do Chile a do Rumunska a také je nakoupilo československé ministerstvo národní obrany. v roce 1919. A teď přijde velmi důležitá část. Jak čteme PUCH, což i v našem jazyce něco znamená, v jazyce španělském ? No přece PUČ…

Tato továrna PUCH se osamostatnila a sídlila poté ve Štýrském Hradci. To je jiné město. Jmenuje se také Grac. V Češtině se mu říká Štýrský Hradec. Ano jako Jindřichův Hradec, místo kde optoval otec po připojení zakarpatské republiky k SSSR. Kde prochází Poledník, jako Jindřich Poledník – Henry. Tak jako Jindřišská věž a ulice po Jindřichovi II, římském císaři. ne po Jindřichovi II. anglickém králi který nechal zavraždit v roce 1170..Thomase Becketa. 1170…1011 založení US Marine, 17.07. vyvraždění carské rodiny, moje svatba a 11.07 na narozeniny mého tchána Miroslava Svobody. Shodného jména jako syn Ludvíka Svobody.

A vracíme se k datům. Tentokrát druhý dokument, který svědčí o odevzdání zbraní mým otcem. Všimněte si data. Je to 8.prosince – 8.12. Je to den narození mojí manželky se kterou jsem se seznámil přesně deset let po tom v roce 1974 při výkonu základní vojenské služby. Dceři Miroslava Svobody. na rozeném 11.07. 1923. Se kterou jsem se oženil 17.07.1976 – Což je v naší řeči i 1919 rok narození mého otce i 1991, konec SSSR , 26.12. V den narozenin mého syna Nikoly. Stejného jména jako car zavražděnéhý s celou rodinou v Jekatěrinburgu. Kateřina je jméno sestry mého syna a mojí dcery.

A pozorní čtenáři mého vebu ví, že 8.12. je datum, které když obrátíme tak se stane datem 12.8. A to je datum narození mého otce Vasila Dimitry Mohorita jak je uváděn v dokumentech propuštěcích z Gulagu a ve zprávě z Vyšetřovací komise 17.listopadu..

12.8. je ale  i datum narození Jakeše. A už bylo napsáno že krejčovský učeň Vasil Gula – přejmenovaný na Bilak – tedy BÍLÝ,  se učil v Hradci. Ale v Hradci Králové. Jako byli Jindřichové II – králové.Kompars armády. Jestli vědomý nebo nevědomý , musí říct oni.

A nakonec je třeba ještě dodat k dnešnímu uvedení fotografií, že otec se stal, jak říkal na rozkaz Ludvíka Svobody, kandidátem KSČ. 10.5.1948. Tedy po komunistickém puči a v den kdy v roce 1945 zahynul první manžel moji matky Bohumil Florián ( v minulém povídání obšírně objasněno) narozený 09.07.1909. Jako se u svaté Ludmily na Vinohradech ženil Beneš…..A Svoboda Ludvík  byl z HROZNATÍNA. Můj tchán Miroslav Svoboda z PLZNĚ. Jako moje manželka Vlasta.V.M. Jako Vlasta Moravcová, V.M.manželka generála Františka Moravce byla z Plzně…kam přišel Patton v roce 1945…

Čelenem KSČ se stal otec po třech letech 19.04. 1951. Vidíte 19.04.? 1909. Následujícího roku 1952 jsem se já 19.09. narodil.

A co je ještě Belgie a Rakousko??? No přece Östereich a Belgium. O.B. OPERACE BENJAMIN. Byla v plném proudu…

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *