Díl VII. Defektoři z Východní Evropy po zahájení Studené války.

941 zobrazení
TiskTisk

1./ – Sándor Kocsis. Narodil se 21.září 1929 v Budapešti, Maďarsko. Zemřel 22.července 1979 v Barceloně, Španělsko. Byl těžce nemocen a neví se, zda šlo o sebevraždu nebo o nehodu. Byl to maďarský fotbalista. Začínal jako junior v roce 1945 v týmu Köbanyai TC, Budapešť. Pak hrál od roku 1946 do roku 1950 za Ferencváros. A v roce 1950 za ÉDOSZ. Od roku 1950 do roku roku 1957 ve slavné sestavě Honéd Budapešť. Po porážce Maďarské revoluce v roce 1956, odešel do zahraničí. Tam hrál jeden rok za Young Fellows Zürich. Společně s dalším Maďarem Lászlo Kubala.  A od roku 1958 až do roku 1965 za FC Barcelona. Z toho jeden rok – 1961 – hostoval ve městě Valencia. Po ukončení kariéry hráče byl trenérem týmů Hércules a Alicante. A otevřel si v Barceloně restauraci s názvem Tete D’OR. S hodnocením 1,103 gólů za zápas je na prvním místě v hodnocení 43 sezón v tabulkách FIFA. Na druhé místě je Gerd Miller s 1,097 a třetí je Ferenc Puskás s 0,99. Sándor Kocsis také zaznamenal v národním týmu Maďarska, které reprezentoval 68 x celkem sedm krát  „hat tricks“. Byl i členem Olympijského fotbalového týmu Maďarska, který zvítězil v roce 1952 na Olympijských hrách v Helsinkách ve Finsku.

Jeho příjmení je v češtině povozník. V angličtině Carter, v němčině Fuhrman, v ruštině vozčik, a ve španělštině carretero. Kromě toho, že tam je dvakrát příjmení budoucího amerického prezidenta, je tam i zkomolenina Vasil – Vasčik a Forman. A to celé je o vozech – cars. Coches, auta ve španělštině. Kocsis – Coches. A já jsem automechanik a v Beatles hrál McCartney. Iniciály jména a příjmení fotbalisty jsou SK.  KS – X – CHE. EL CHE. Narodil se 21. září v Budapešti,Maďarsko. 21. září se narodil druhý manžel mojí sestry a můj přítel z učení automechanikem, UHER. Kromě toho je Moravcovou metodou 21 minus dva 19 a to jsem se 19.září narodil já. A Budapešť Maďarsko má stejné iniciály jako já B.M. – Basil/Vasil Mohorita. Zemřel 22.července 1979. A to je Moravcovou metodou 22 děleno dvěma 11. A to se narodil otec mé manželky, Miroslav Svoboda 11.07. A je to i 17.07. Tedy datum vyvraždění carské rodiny s carem Nikolajem v Jekatěrinburgu. Nikola a Kateřina, můj syn a dcera. Ženil jsem se 17.07. 1976.

Zemřel v roce 1979.Tedy, naší metodou ve stejný rok kdy on zemřel, kdy se narodil můj otec a na kdy byl naplánován konec SSSR a světového komunismu. 1919,1991. Sándor Kocsis se narodil v roce 1929. A to je plus dva roky 1931 – rok narození Borise Jelcina, 1913 rok narození Husáka a 1391 – číslo popisné našeho domu v Praze 7, Holešovicích – Bubnech, ulice Antonína Sochora. A v roce 1926 se narodila matka mojí manželky Vlasta Svoboda.

Hrál jako junior za tým Köbanyai TC, Budapest. Určitě víte, že Koba byla jedna z přezdívek Josifa Džugašvili. Tedy Stalina. Potom hrál za Ferencváros. A to je angram – po našem, Ferenc Vasil. Od roku 1950 do roku 1957 hrál za Honvéd Budapest – Obrana Budapest O.B. Operace Benjamin. Pak hrál v Curychu, ve Švýcarsku. Jeden rok za “ „mladé přátele“ , přeloženo z angličtiny do češtiny. A hrál tam s dalším Maďarem jménem Lászlo Kubala. Kubala byl jeden z významných spolupracovníků výsadkové zpravodajské skupiny ARAP, ve které působil můj otec v Moravskoslezských Beskydech ve Druhé světové válce. Je jmenován na seznamu spolupracovníků skupiny, který mám v pozůstalosti po otci, ( Kubala Antonín, číslo 16 – je tady na webu, pod názvem Seznam příslušníků…, foto toho seznamu ). Kubala L. je i ve španělštině Cubala – La Cuba. A EL CHE. A Sándor Kocsis je také SK. – KS – X – CHE. A Cuba je Cuba. Ostrov v Karibiku, kde bojoval a žil EL CHE. A Kuba je i česká podoba jména Jakub, Yakov, Yakob, Santiago, Diego, Iago, James ( president Carter je Jimmy – James ) Jacques atd.

Od roku 1958 až do roku 1965 hrál za FC Barcelona. Zkráceně se říká klubu Barca. Tedy, zase anagram Vasil. A je to hlavní město Katalánska, kde leží i slavná firma vyrábějící od roku 1770 „xocolate del piedra“ a od roku 1775 slavný turrón – nugát. A jmenuje se Vincente. Jako můj praděd – Vincenc Gebelt. A jako Vincenc van Gogh, který se narodil ve stejný den, kdy byl otec v roce 1943, odveden do Československé armády v Buzuluku, SSSR. Po příchodu z Gulagu „Pečora lagery“ ,Kožva, republika Komi. A stejného dne, jako se i narodil další slavný umělec Francisco Goya de Luciente. Dne 30.března. Den kdy zemřel Karel May.

Sándor Kocsis hostoval v roce 1961, pouhý jeden rok,  v klubu města Valencia. Čti – Valensia. Vasil – nebo bulharské jméno Veselin ( tak se jmenoval jedn můj bulharský kolega z jejich mládežnické organizace ). A rok 1961 je i rok 1919 – rok narození mého otce, Vasil, i rok 1991, rok naplánovaného ukončení SSSR a světového komunismu.

Vedl historickou tabulku v počtu vstřelených gólů. A na DRUHÉM místě za ním byl Němec Gerd Miller. G.M. – můj synovec Michal G., A Michail Gorbačova a Maxim Gorkij a Mladé Gardy. Třetí byl Puskás, také národností maďarský Němec. Schwabien. Jako Kardinál Pehm/Mindszénty.  Švábsko. Brouci. Beatles a Žukov. A sídlo švábů u nás na OV SSM Praha 2, na Valdeku. Mračna jich byla, každé ráno, po rozsvícení v chodbě, na světle, se dávali do pohybu.

Kocsis byl členem národního týmu, který zvítězil na Olympijských hrách v Helsinkách, Finsko. H.F. – H.P. – Horní Počaply a Horní Počernice. A také KS jako iniciály samotného fotbalisty – a také je to koňská síla – KS – X a to je katalánsky CHE. EL CHE. A jako byl finský nůž, který má otec zapsán v seznamu věcí, kterými byl vybaven pro seskok do týlu nepřítele dne 7.října 1944. ( Václav Havel 5.října narozen – plus dva dny, otec seskočil 7.října 1944 do protektorátu Böhmen und Mehren – B.M. a  plus dva dny,9.října, zemřel Ernesto Che Guevara a plus dva dny, 11.října se narodil Ivan Havel. ( Gebelt – The GEBEL – THE HAVEL).

A Sándor Kocsis si otevřel v Barceloně restauraci s francouzským názvem. Tete D’OR. Zlatá hlava. Zlatou hlavu mají i muži národnosti IR – IL – LI – LEE a Skot – Volové. Ale také ji měl takové barvy Vincenc Van Gogh ( vyslovuje se v holandštině „hoch“). A také je to výraz obecně pro zrzavou barvu – hořící hlava – tedy hebrejské OR – světlo. A zase znova. Otmar Reidl první československý  výsadkář  16.dubna 1941. Iniciály O.R. – hebrejsky světlo a kůže. Operace Benjamin.

2./ – Zoltán Czibor. Narodil se 23. srpna 1929 v Kaposvár, Maďarsko. Zemřel 1.září 1997 v Györ, Maďarsko. Kariéru zahájil v Komárom AC na Maďarsko – slovenské, v té době a později, po Druhé světové válce, Maďarsko – československé hranici. Hrál později za Ferencváros a Csepel SC a a nakonec také skončil, jako všichni výše jmenovaní maďarští fotbalisté, v Honvéd Budapest. V roce 1956 emigroval, stejně jako jeho slavní kolegové. Hrál v roce 1956 za AS ROMA a od roku 1958 do roku 1961 v FC Barcelona ( spolu s Kocsisem a Kubalou). V sezóně  1961/ 1962 hrál za RCD Espaňol. A potom za  klub FC Basel, Austria Wien a Primo Hamilton FC. Ukončil hráčskou kariéru a vrátil se do Maďarska. Byl rovněž ,jako výše jmenovaní fotbalisté Maďarska, členem vítězného Olympijského týmu na Olympijských hrách v Helsinkách, Finsko, v roce 1952. A neoficiálně nazývaných „Mighty Magyars“

Zoltán je zlatý – svítící OR, v hebrejštině, nebo po našem zrzavý – IR ( LEE ) a SKOT ( CATLETT, VOLOVÉ ). Czibor náš anagram Vasil. Narodil se 23. srpna. A to je minus 2, 21. A 21. srpen je datum okupace Československa v roce 1968 a datum převratu ortodoxních komunistů, a jeho ukončení v roce 1991, v Moskvě. A čteme li to odzadu tak je to datum narození mého otce a Jak eš. 12.srpna. Hrál za Komárom – česky Komárno. Později za Ferencváros – Ferenc – Vasil. A poté za Csepel – čepel. A ta je u nože. Poté přešel do Honvéd Budapest. Obrana Budapest. O.B. Operace Benjamin.V roce 1956 ( roce Revoluce )  hrál za AS ROMA – Romano – Roma – Romania. A poté v FC Barcelona – Barca – Vasil. Nakonec za klub FC Basel – Basil, Vasil. A za Austria Wien – A.W. – A.M. – moje babička z otcovi strany a moje sestra a druhá manželka mého otce a především Anna Mohorita Lemak ,která emigrovala z Uher – Maďarska koncem 19.století do USA a žila ve městě, Westmoreland, Pennsylvania. Atd.atd.atd. Jeho poslední angažmá bylo ve městě Toronto. Klub se jmenoval Hamilton. -TORONTO – VOLOVÉ. HAMILTON je anagram MOHORITA. A město Toronto je také popsáno v kapitole s názvem „Příspěvek sestry British Army k vaší svobodě“ k Operaci Benjamin , tady na mém webu.

Hrál jako všichni ostatní výše jmenovaní maďarští fotbalisté, kteří se nevrátili po porážce revoluce v roce 1956,  v maďarské reprezentaci, které se říkalo „Mighty Magyars“. Můj otec a další dva ze tří králů – Ivan Mohorita a Stěpan Michal Bunzák byli označováni sovětskými úřady při zadržení a při věznění v Gulazích a při propouštění jako občané Maďarska. Kde vládl v té době, ve Druhé světové válce, Maršál  Mi.Horty. Mihority – Mohorita. Křestním Miklós. Nikola – Nikolaj. Byli totiž z Carpathian Ruthenia – C a R. Churchil a Roosvelt. Nebo Ch a L. EL CHE.

3./ – Agnes Keleti. Narozena jako Agnes Klein 9.ledna 1921 v Budapešti v Maďarsku.  Nyní žije v Herzliya Pituah, Israel. V raném dětství začala s gymnastikou. Protože byl židovské národnosti, musela po celou dobu Druhé světové války skrývat. Provdala se za István Sarkany v roce 1944. A pracovala jako služka na maďarském venkově. Vydávala se za křesťanské děvče. Její matku a sestru pomohl ukrýt švédský diplomat Raul Wallenberg. Ostaní z rodiny zahynuli v koncentračních táborech. Po válce začala zase trénovat. a hrála na cello. Kvůli zranění se nezúčastnila olympijských her v roce 1948. Ale zúčastnila se Olympiády v roce 1952 v Helsinkách ve Finsku. Kde získala zlatou a stříbrnou a bronzovou medaili – První, druhé a třetí místo obsadila v olympijských soutěžích. To jí bylo 31 let. Ve svých 35 letech se zúčastnila i Olympiády v Melbourne. Zde získala 6 zlatých medailí. A stala se tak nejstarší vítězkou – gymnastkou, na Olympijských hrách. Po porážce revoluce v Maďarsku v roce 1956, zůstala spolu s dalšími 44 sportovci z Maďarska v Austrálii. A získala tam politický asyl. V roce 1957 přesídlila při Maccabiah Games do Izraele. V roce 1959 se vdala za Robert Biró, maďarského lékaře. Pracovala na Tel Aviv University. V současné době je nejstarší žijící olympijskou vítězkou v Maďarsku i na světě.

Její křestní jméno v češtině je Anežka. Jako Anežka Česká, která byly svatořečena 12.listopadu 1989, ve stejný den jako končila Celostátní konference SSM v pražské Lucerně. A Anežka jak už bylo mnohokrát popsáno byla Klariska – Santa Clar. Město které osvobozoval na Kubě Ernesto Che Guevara a  Camillo Cinfuegos. A Vinhrady svatá Klára v pražské Tróji, kde žil Emil Zátopek. Také vítěz na olympijských hrách ve Finsku, Helsinky jako Agnes Keleti. Keleti znamená v češtině východní.

Její původní jméno je Klein. Klein je v češtině Malý, nebo Malá. To byla moje učitelka fyziky na škole na Strossmayerově náměstí. A je to také hebrejskou metodou čtení bez samohlásek M.L. Ludmila Mohoritová, jméno a příjmení mojí matky. Agnes / Anežka se narodila 9.ledna. A to víme že je i 6. ledna ale i 9.prosince a tedy i 6.prosince. A to jsou dva významné dny. V prosinci je to svatý Mikuláš – Nikolaj a Nikola. A v lednu je to svátek Tří králů – Tres Mágos, ve Španělsku. A to byli Vasil Mohorita, Ivan mohorita a Stěpan Michal Bunzák. A svatý Stěpan, jak určitě všichni víte je patronem Maďarska.

Provdala se za István Sarkany. To je I.S. – Inteligence Service. A Ištván je místo mého narození ,jak už bylo výše osvětleno. I – je z hebrejštiny přeloženo do  češtiny slovo ostrov a štván je Štvanice. Tam jsem se narodil. Na Ostrově Štvanice. O.S. Strategické Operace. A slovo sarkany znamená v češtině drak. DR.K. DR.C.DR.CHE. Doktor Che.

Hrála na čelo. ČeLo. Č.L. – EL ČE – EL CHE. Velmi trénovala a zúčastnila se slavné Olympiády v Helsinkách , Finsko. H.F. – HP.- X -CHE -EL CHE. A H.P. Horní Počaply a Horní Počernice. A  získala zde i první i druhé i třetí místo. 123 – moje rodné číslo. Zúčastnila se Olympiády v Melbourne. Mel Bourne – M.B. Austrália. Výše je popsáno několikrát mnoho souvislostí s Austrálií ( tchán Miroslav Svoboda a moje manželka )  i s Melbourne. Poté emigrovala do Austrálie. Jela na Maccabiah Games do Izraele. M.G. – Michal G, syn mé sestry, ( narozený asi také na Ostrově Štvanice, jako já, a  který žil v Argentinské ulici )  Michail Gorbačov a Maxim Gorkij, náměstí ( já jsem tam pracoval, v Praze 1 ) a Mladé Gardy, ulice ( strýc a teta a bratranci Gebelt tam žili, na Praze 7 ). Maccabiah je čteno v angličtině mek kabí. Jako skotský taxík. Auto – Car. Coches. Hebrejsky čteno auto jako  oto. Jako Operace Otto, což byl původní pracovní název Operace Barbarossa. Otto jako italsky 8. Což je i mým písmem někdy jako B.

Agnes se provdala v Izraeli za Robert Biró. Bob Biró. Můžeme také říkat – 22 ( atd. ). Pracovala na Tel Aviv University. A Tel Aviv byl založen 1909. To je rok narození prvního manžela mojí matky, ale i 19.09. datum mého narození ( v roce 52 ).  A nyní  žije Agnes / Anežka Keleti  v Izraeli v Herzliya Putah. H.P. – Horní Počaply a Horní Počernice. A H.P. – K.S. a X a CHE a EL CHE.

4./ –  Manželé Christo and Jeanne – Claude.  Christo Vladimír Javacheff se narodil 13.června 1935 ve městě Gabrovo, Bulharsko. Otec byl Vladimír. Matka byla Světa Dimitrov. Christo absolvoval v letech 1953 až 1956 Sofijskou akademii „of Fine Arts“. V roce 1957 se mu podařilo emigrovat do Rakouska. Tam byl přijat na „Vienna Academy of Fine Arts“. Po jednom semestru ale odešel do Paříže. Měl potíže s francouzským jazykem. V roce 1973, po 17 letech bez státní příslušnosti, obdržel občanství USA. Jeho manželka Jeanne – Claude Denat de Guillebon se narodila  ve stejný den a i rok, jako on. 13.června 1935. Narodila se v Casablanca, Maroko. Její matka  Précilde, se s jejím otcem majorem Denat, rozvedla a působila za Druhé světové války v hnutí odporu. Po Druhé světové válce se vdala za  francouzského generála Jacques de Guillebon. Christo a Jeanne – Claude se poprvé  poznali ,když byl Christo pozván, aby namaloval obraz její matky. To bylo v říjnu 1959. Krátce nato se vzali. A narodil se jim 11.května 1960 syn. Jmenuje se Cyril. Manželé byli věhlasní  umělci.

Jmenuje se Christo – v azbuce je písmeno Ch jako X. Tedy jako EL CHE. Ale i Ježíš Kristus ( Jesus Christ ) bývá označován pouze písmenem X. Jeho příjmení je Java cheff. Jako šéf z továrny Java na československé slavné motocykly. Nebo jako ostrov Jáva v Indonésii – Indo – nésii. Narodil se na svátek svatého Antonína. Tak se jmenuje kostel na Strossmayerově náměstí i Antonínská ulice, která k němu vede i naše ulice Antonína Sochora. Ale i už několikrát vzpomínaný Antonín Zápotocký, Antonín Novotný, Antonín Krček, Antonín Černý z našeho domu, spolupracovník Antonína Kapka, Antonín Franc, Šloufův blízký spolupracovník ode mne z ÚV SSM atd. A manžel sestry mojí matky Antonín Baranikov. A jak už víme, tak 13.červen je i šestý měsíc odzadu v roce. a to je tedy 13.červenec. A to je minus dva Moravcovou metodou 11.červenec – 11.07. a to se narodil otec mojí manželky Miroslav Svoboda. A je to i 17.07. datum vyvraždění carské rodiny, Cara Nikolaje v Jekaterinburgu a datum mojí svatby s Vlasta Svoboda.  A moje děti Kateřina a Nikola. Atd.atd.atd.

Umělec se narodil  v Gabrovo. A to je město v Bulharsku, slavné jako město s nejvíce šetrnými Bulhary. Přirovnávají se tam ke Skotům – anglicky Catle – Catlett (Marshall ). Byl jsem tam vyslán jako posluchač Vysoké školy politické v roce 1981 v létě spolu s dalšími asi čtyřmi kolegy za odměnu. ( Nejen tam i do města Loveč – Vasil, město Trajan se slavnou Slivova – Vasil,  město  Vasil Levski ( jsem levák jenom z tohot důvodu ) , Rilskij Monastir – Monastir je Mohorita,  a R je L a tak je to L.Mohorita – moje matka a nakonec jsme ukončili naší cestu po Bulharsku ve městě Varna – Varna je něco kde se vaří – kde je horko – teplo – světlo – O.R. hebrejsky ) V Gabrovo mají uprostřed řeky sochu kováře. Prý proto, že nikdo z občanů nechtěl uvolnit pozemek, kde by se postavila. A vy víte že Kovář je Smith, Schmidt a Kovács, Kováč ale hlavně Šmíd z Národní třídy, dne 17. listopadu 1989 v Praze. A finále? Je to Gabrovo – Havlovo. A Gebelt, můj děda a strýc a bratranec z Mladé Gardy ( M.G.) v Praze 7. Matka umělce byla Světa – jako zkrácené  Světlana. Dcera Stalina – Koba. A sestra Jakova a Vasilli. ( VaSJa )  A světlo je hebrejsky OR. Otmar Reidl  – Operace Benjamin. A matka umělce byla příjmením  Dimitrova. Jako můj otec má zapsáno v propouštěcích papírech z Gulagu – Vasil Dimitry Mohorita. A jako byl nedávno, zde mezi defektory uveden Bulhar Gemeto – The G.M. agrárník Dimitrov.  A jako zařídil učení na krejčího, bratr Dimitry Vasilu Bilakovi. A jako byl Georgi Dimitrov souzený v Lipském procesu v roce 1934 po zapálení říšského sněmu. A souzeni byli Marius Van der Lubbe – Holanďan. Iniciály M.L.B(V). Klíčové iniciály v celé Operaci Benjamin. A s ním George ( Dimitrov ) jako můj spolužák a švagr a přítel Jiří( George ) Uher. A dvakrát OR – George a Dimitrov. A spolu s ním další Ernest ( Torgler s jedním OR a jako Ernest Che Guevara a Torgler je i brankář – na kterého všichni střílí ) a s nimi další Vasil ( Tanev , Vasil jako já a můj otec a Bilak. A Tanev jako anagram Venta, jako náš soused z domu v Antonína Sochora, jehož rodina se mnou směnila v roce 1989 byt, v tom samém domě) a Blagoi ( Popov ) a Blagoi je anagram Vasil a kromě toho byl Popov po Druhé světové válce jeden z největších a nejslavnějších sovětských Augustů – Klaunů. A BLaGoi – psáno anglicky, je i naším hebrejským způsobem psaní jenom souhlásek i BLG. GLB – GBL – Gavel – Havel. A základ ke Gebelt – The Havel. A i jako manželka bulharského umělce Christo – de Guillebon. Která je popsána o odstavec níže.

V Bulharsku působil po návratu z Konga, kde působil jako poradce u Patricia Lumumby ( LM a M.B. – Mohoritová Ludmila a Vasil Mohorita a Patricia moje manželka Vlasta), generál Stěpan Michal Bunzák  – z Volové, ze Tří králů. Byl tam ve funkci československého vojenského a leteckého přidělence na velvyslanectví ČSSR. ( krátce po něm v Kongu působil jako vojenský poradce Ernesto Che Guevara v, před pobytem v Praze a odletem do Bolívie. ) Velvyslancem v Bulharsku byl Gríša Spurný. Představitel KSČ v Londýně za Druhé světové války. Jeho druhá manželka Hana Spurná byla mojí ředitelkou na škole na Strossmayerově náměstí v Praze 7. ( První manželka Gríši Spurného se jmenoval Hodinová – Spurná.).

Manželka  Christo se narodila také na svatého Antonína, 13.června. Stejný rok 1935. Rok kdy bylo jmenováno prvních 5 maršálů SSSR . A byla otevřena úplně první linie moskevského metra. Ona se ale narodila  v Maroku ve městě Casablanca. Casablanca je ze Španělštiny přeloženo do češtiny Bílý Dům. Tedy ona v Maroko a on v Bulharsko – M.B. – Mohorita Basil/Vasil. A Maroko jak víte je i po našem i Maloko. Milch, Milk, Chalav a Milka čokoládovna založená ve Švýcarsku 17.listopadu 1825. Atd.atd.atd.

A její příjmení po otčímovi. Legendárním francouzském generálovi z Druhé světové války je Guillebon – G.L.B.N. – G.B.L.N. – přeloženo z písmen a azbuky s příměsí latinky je to HaHavel. Tedy The Havel. Nebo Gebelt. The Gebel. The Havel. Ale i Gobelín. První návrhy gobelínů dělal na základě doporučení El Bohemico – ANTON Rafael Mengs, původem z Ústí na Labem, Francisco Goya de Luciente ( narozený ve stejný den jako byl můj otec odveden do armády v Buzuluku) v roce 1775,  pro španělského krále. Pro jeho rezidenci El Escorial. Vedle níž je městečko  La Majadahonda. Místo ,kde padli v roce 1936 dva rumunští fašisté Vasile a Ioan. Z rumunské fašistické Železné Gardy. Bojující na straně Franka. Jako moje teta Jeny Frank z Velešovic – Vasilovic. Sestra prvního manžela mojí matky.Atd.atd.atd.

Cyril – syn slavného  uměleckého páru se narodil 11.května 1960. A to je Moravcovou metodou – minus 2 –  i 9.května. Osvobození Prahy – kde jeho otec Christo před emigrací v roce 1957 působil. Ale víme, že květen je i pátý měsíc od konce roku a to je srpen. Narodil se tedy i 11.srpna. Jako Vasil Bilak/Gyula v Bystré. A Moravcovou metodou 11.srpen – minus 2 – je i 9.srpna. a to se narodili moji dva bývalí nevlastní bratři – dvojčata. A 11.srpen –  plus 2 – je 13.srpen. A to se narodil Fidel Castro. V Birán. Ano Biran – jako pivař. A jako Baran, moje babička z otcovi strany. A jako Baranikov, manžel sestry mojí matky. I jako Brown, Braun, Brno, Bruntál, Beroun. A co na závěr? Fidel Castro měl dva nevlastní sourozence. Jako já  .Dva nevlastní a starší sourozenci Fidela Castro byli  – nevlastní sestra Lídia a nevlastní bratr Emily. Lídia je Ludmila – moje matka. A Emily jako falešné jméno na dokladech mého otce, při vysazení do Protektorátu za Druhé světové války –  Emil. Mám ji u sebe. Padělanou legitimaci Slovenského štátu.

5./ – Reino Häyhänen. Narodil se 14.května 1920 v Kaskisaari, Saint Petersburg Governorate Russia. Zemřel 17.listopadu 1961, Pennsylvania, USA. Narodil se v Ingrijsko Finské rodině. Rusky Ingermandlandci. Jsou Luteráni ,na rozdíl od ostatních finských národů v Rusku – pravoslavných. Reino vystudoval školu se zaměřením na učitelství a začal učit na škole v Lipitsy. Ale hned dva měsíce potom, protože začala sovětsko – finská „Zimní válka“ , byl zaměstnán u NKVD jako tlumočník finského jazyka. A pracoval v Karélii ve vesnici Padany, jako příslušník NKVD, mezi místním obyvatelstvem. V roce 1948 byl povolán do Moskvy. Tam se seznámil se svojí budoucí manželkou Akulina Pavlova. A začal se připravovat na práci v zahraničí. Učil se anglicky a učil se fotografovat dokumenty, šifrovat a dešifrovat zprávy atd. Dále byl umístěn před výjezdem ze SSSR, jako mechanik ve městě Valga, Estonsko. Tam přípravu ukončil. V létě 1949 přejel, k kufru  auta sovětského agenta KGB, který pracoval oficiálně jako novinář sovětské agentury TASS v Helsinkách, do Finska. To už se ale „jmenoval“ Eugene Nicolai Mäki, v USA narozený dělník. Podle jeho nové identity byl narozen v USA v rodině Augusta Mäki – který se narodil v Oulu a zemřel v roce 1933 – a Američanky Lilian Luoma Mäki – narozené v New Yorku a zemřelé v roce 1943. Jeho falešný příběh byl, že s matkou a z bratrem Allanem Augustem odjeli z USA do Valga Estonsko a tam s ní žili do její smrti. Pak se nacházel v Laplandii kde žil a pracoval u kováře. A pro účel dodání důkazů velvyslanectví USA pro vystavení pasu, uplatil dva „svědky“ tohoto příběhu. A po svém přejezdu ze SSSR do Finska pracoval v Tampere v závodě na výrobu sejfů a opravně automobilů. 3. července 1951 požádal na velvyslanectví USA o vydání pasu. Aby byla jeho legenda úplná, oženil se s Finkou 27 – letou Hanna ze města Sijlinjarvi. Celkem prožil, z důvodu vytvoření nové identity a získání pasu USA, ve Finsku tři roky. A 28.července 1952 mu byl vydán, ve Finsku nový USA pas, na jeho novou identitu.  Poté se stejnou cestou – v kufru auta – dostal zpět do SSSR. V Moskvě dostal instrukce, že bude pracovat v USA ,jako pomocník pro agenta KGB – rezidenta, krycím jménem „Mark „, v USA. A zase se vrátil do Finska, stejnou cestou, v kufru auta. A 20.října 1952 odplul se svojí finskou manželkou Hanna, lodí do USA. Tam se kontaktoval se svým nadřízeným. Byl to Rudolf Abel. Vlastním jménem William Fisher. Ten ho vybavil radiostanicí pro příjem zpráv , dešifrovací soupravou 200 amerických dolarů. Dvakrát se v té době Mäki sešel i s Michailem Svirinem, představitelem SSSR v OSN a také agentem KGB. Abel si velmi stěžoval na jeho práci. V květnu 1957 byl Mäki povolán do Moskvy. Prý z důvodu povýšení a předání vyznamenání. Mäki odcestoval do Francie. Le Havre – rusky Gavr. 1.května oznámil do Moskvy že přicestoval do Paříže a odsud ,že odjede do Západního Berlína a odtud odletí do Moskvy. Šel ale na velvyslanectví USA v Paříži, kde se přiznal k práci pro sovětskou rozvědku. Oznámil dva agenty KGB v New Yorku – Michaila Svirina a Rudolfa Abela. Předal také minci, ve které byl uschován mikrofilm s důkazy. Na základě jeho aktivit byli zatčeni i další agenti KGB v USA. Vitalij Pavlov – pracovník velvyslanectví SSSR v Kanadě, Alexander Korotkov a Roy Rodgers, seržant armády USA, který pracoval v minulosti na velvyslanectví USA v Moskvě, kde byl naverbován KGB a Jelena Sobel, manželka agenta „Stone“. 14.října 1957 stanul Rudolf Abel před soudem a 17.listopadu 1957 byl odsouzen k 30 letům ve vězení. Mäki souzen nebyl a žil pod ochranou CIA dále ve Spojených státech v New Hempshire. 17. listopadu 1964 bylo oznámeno, že zahynul při autonehodě v Pennsylvanii. Objevili se názory, že byl zavražděn agenty KGB – likvidátory.

Jeho příjmení Häyhänen, je přečteno naší hebrejštinou – Ha ( to je člen ) Hanen. Moje babička z Horních Počapel byla Hahn. A když k tomu připočteme že Reino , druhá manželka byla Hanna a že moje sestra byla Anna, které říkali spolubojovníci otce v Beskydech Hana a manželka Ben eš byla Anna přejmenovaná na Hana a navrch dáme ,že můj bratranec Gebelt ( The Havel ) žil v emigraci po roce 1968 ve Frankfurtu nad Mohanem, kde je letiště Hahn, tak je vše jasné už od samého začátku. A Reino působil v Karélii. A děda Gebelt byl Karel, a jeho syn – bratr mé matky byl Karel a jeho syn, můj bratranec ( to je ten z Frankfurtu ) byl Karel a část Horních Počapel odkud pocházela tato rodina z matčiny strany se nazývala Karlov. V Praze Je Karlov na Dvojce. Je tam Muzeum Antonína Dvořáka. A Karlovo náměstí na Dvojce se jmenovalo Dobytčí trh. A žil tam Karel Mácha a napsal tam Máj – May – MAI – Květen ( manželka Jak eš – Květena ) atd.atd.atd. Tedy v určitých případech, sloužících k dorozumění, je i Československo Karélie.  Narodil se 14. května. A to je Moravcovou metodou děleno dvěma 7.května. A to se narodil ve Volové v Carpathian Ruthenia ( Churchill a Roosvelt ) Ivan Mohorita. Který odešel v roce 1939 do SSSR ( jako Vasil Dimitry Mohorita a Stěpan Michal Bunzák ), byl poslán do Gulagu, poté sloužil u Svobody v československé armádě a po válce žil v Praze a sloužil v Tyršově domě. Plukovník Doc.Dr.Ivan Mohorita CSc. Jeden ze Tří králů. A už víme, že 14.května/May je i 14.srpna/August. Pátý měsíc od konce roku. A to je Moravcovou metodou 14 minus dva 12.srpen/August. A to se narodil Vasil Mohorita ve Volové v Carpathian Ruthenia. Můj otec. druhý ze tří králů. Proč to tvrdím, že Tři králové ? Protože otcovo, plukovník Vasil Mohorita z Volové, 12 ( srpen/August – květen/May ) plus plukovníka Ivana Mohority z Volové, 7 ( květen/May – srpen/August ) je dohromady 19 ( srpen/August – květen/May ) generála Stěpana Michala Bunzáka, z Volové. A navrch se otec s mojí matkou oženil 8.ledna 1949. Moravcovou metodou 8 minus 2 je 6. A to jsou v lednu Tři králové. A v prosinci, prvním měsíci od konce roku je to svatý Nikolaj. Atd.atd.atd.

Falešný otec Reino se jmenoval August. A falešná matka měla iniciály L.M. Jako moje matka Ludmila Mohoritová. Otec se narodil v Oulu. Přepis z ruštiny, tedy tak se název místa nepíše ale vyslovuje. Oul je v češtině slangem ÚL. Ústí nad Labem, kde žil malíř Mengs a také chvíli Karel May. Ale je to také hra kterou pod názvem Má hlava je včelín – Oul, ÚL, napsal a režíroval v pražských klubech mládeže vedoucí klubu Dvojka, Pavel Fiala, původně ředitel Ústeckého – ÚL –  Kladivadla. Po těchto falešných rodičích měl Reino falešné – konspirativní jméno, na které mu vystavili Američané pas – Mäki. A to je přeloženo z finštiny do češtiny Kopec – jako Kopecký a přejmenované na rok náměstí Strossmayerovo na Kopeckého přibližně v roce 1967. A Miloš Kopecký v jeho slavné roli doktora Strossmayera. Jak už bylo napsáno jeho maminka byla Grimm, jako naše sousedka v bytě nad námi v ulici Antonína Sochora 4/1391. Ale v bulharštině znamená Maki české vlčí máky. V.M. ale také to slovo v bulharské výslovnosti  znamená muka – jako mučení, trápení A jak už asi víte, tak Vlčí Máky jsou symbolem vzpomínky na padlé a oběti První světové války. Což byla velká muka. Která skončila 11.11. Tedy 11.listopadu. A to už víme že je i naším nevzhledným způsobem psaní americké sedmičky a jedničky i 17.listopadu, 17.11.. Významný den, pro celý svět. Bude o něm ještě v této části o Reino řeč.

Když už připomínám bulharský výraz pro slovo Maki, nesmím zapomenout na jednu příhodu ze školy v Moskvě v letech 1971/72. Popsáno jinde tady na webu. Moje bulharské přítelkyně, spolu studentky, znali moji lásku k hudbě a písním – chodili na naše rockové koncerty a také jsem při různých příležitostech hrál u nich na pokoji na kytaru. Ty mě naučili tehdy jednu bulharskou píseň. dodnes si pamatuji její slova. „Chej Balkan ty roden naš, kolko maki znaješ, kolko tajny kriješ, Chej Balkan ty roden naš.“ Samozřejmě ,že vidíte,že ve slově Balkan je skryt anagram Vasilin/ Veselin. Veselin byl, křestním jménem v roce 1989 ne 1988 můj bulharský kolega – partner. A zbytek si přeložíte určitě sami.

Reino při své přípravě pro získání pasu USA pracoval u kováře. Smith, Schmidt, Kuzněc, Šmíd – 17.listopad národní třída v Praze. Opravoval automobily – já jsem automechanik. Pracoval v Tampere. Temperace je tepelné zpracování. Teplo – oheň – světlo – OR v hebrejštině – Otmar Reidl, Operace Benjamin. A byl vycvičen jako radista. Já i můj otce jsme byli vojenští radisté.

3.července – 03.07. – požádal o pas na americkém velvyslanectví. 3.července se narodil manžel sestry mojí matky, Aleny/Alicia,  Antonín Baranikov. A 28.července mu byl pas vydán. A to je Moravcovou metodou 28.červenec minus dva je 26.čevenec. Svátek Anna. A název hnutí  – Movimiento del 26.Julio – Fidela Castro a revolucionářů na Kubě.

Jmenoval se podle nového pasu Eugene Nikolai Mäki. Evžen se jmenoval soused ve vedlejším bytě u nás v ulici Antonína Sochora 1391/4 v Holešovicích Bubnech a zase jeho soused v mém bytě byl můj syn Nikola. Mäki je uvedeno výše.

20.října odcestoval lodí s manželkou Hannou do USA. A 20.října může být římskými číslicemi i XX.X. Tedy tři křížky. A to je znak města Amsterdam. Holandsko – Nizozemí – Países Bajas – Niederland. A právě ve slově Amsterdam je jeden z klíčů, proč je i R písmenem L. Řeka je Amstel a město které ji přehrazuje – dam – je Amster. Měl v té době dvě manželky. Jako léta před ním Jaroslav Hašek. Jeho první, oficiální sovětská manželka byla příjmením Pavlova.  Pavlov se jmenoval sovětský předseda vlády v době pokusu o převrat v SSSR v srpnu/Augustu 1991. Byl členem Janajevova výboru, který pokus o převrat organizoval.

Jeho nadřízeným agentem KGB v USA byl Rudolf Abel z KGB. ABEL je naším psaním na hebrejský způsob B.L. – Basil/Vasil a Ludmila anebo Leonardo da Vinci. Po jejich rozporech byl povolán Reino do Moskvy. Odcestoval do Evropy. Do Le Havre. Rusky se to píše Gavr. A to je jak už víme i Gavel – nebo Gebelt. V Paříži se přihlásil na velvyslanectví USA a předal mikrofilmy ukryté v minci. Minci “ čtvrťák“ tedy 25 centů, mi věnovala moje manželka Svoboda po příjezdu z USA. Na základě informací Reino, byl uvězněn agent KGB Pavlov, z velvyslanectví v Kanadě. Jako Pavlov, předseda sovětské vlády a člen Výboru ortodoxních komunistů, který chtěl uchopit moc v SSSR a byl po neúspěšném puči v srpnu/Augustu v Moskvě 21.srpna/Augusta 1991,také uvězněn. A jako jeho legitimní manželka v SSSR – Pavlova.A jako síť prodejen pečiva a kávy ve Francii. Založená v roce 1889 – Paul. Dnes má pobočky i v Praze. Založena  sto let před Listopadem 1989. Popisuji jinde.

Rudolf Abel byl postaven před soud 14.října 1957. 14.říjen je Moravcovou metodou 7.říjen. A to můj otec plukovník Vasil Mohorita v roce 1944 – tehdy podporučík československé armády – seskočil jako příslušník zpravodajské skupiny ARAP – Niščimenko – Bělavskij jako výsadkář na území protektorátu Böhmen und Möhren ( B.M.). A také je to Moravcovou metodou krát dvě i 28.říjen, datum vzniku Československa v roce 1918. A také je to datum generální stávky v roce 1918. A víme ,že 14.říjen je i 14. březen – jako třetí měsíc od začátku roku. A k tomu plus 2, Moravcovou metodou, máme 16. března a to se narodila moje sestra Anna/Hana.

Rudolf Abel – vlastním jménem Wiliam AUGUST Fisher )  byl odsouzen k třiceti letům vězení ( XXX ) dne 17.listopadu 1957. 17.listopadu Mezinárodním dnu studentstva, dnu pražských událostí v roce 1939 a také v roce 1989. Ale také naším písmem 11.11. – 11.listopad den ukončení První světové války. Který si připomíná celý svět obrázkem – symbolem Vlčího máku. Bulharsky Maki. A Rudolf Abel se narodil 11.července, tedy ve stejný den jako se narodil otec mé manželky Miroslav Svoboda 11.červenec. A to je i 17.červenec, den byl byl popraven car Nikolaj a já jsem se ženil 17.července. Rudolf Abel  zemřel 15.listopadu ( 1971 ). Tedy Moravcovou metodou plus dva dny je 17.LISTOPAD. 17.11. i 11.11.

Reino Häyhänen zemřel při autonehodě v Pennsylvánii dne 17.LISTOPADU 1964. Pennsylvánia – Penn Vasilynia. V Pennsylvánii, kde žila ve městě Westmoreland ( jako generál Westmoreland náčelník spojených štábů US Army od roku 1968 do roku 1972 )  další Anna/Hanna Mohorita Lemak z Carpathian Ruthenia ( C.R. Churchill – Roosvelt  a CR – Czechoslovak Republic ), která emigrovala do USA na konci 19.století.

6./ – Nikolai Fedorovich Artamonov. Dále se jmenoval i Nicholas George Shadrin. Narodil se v roce 1922 a zemřel v roce 1975 ve Vídni, Rakousko. Byl to sovětský námořní důstojník, který sloužil v přístavu Gdynia, Polsko. V roce 1959 se stal defektorem do USA.  Artamonov absolvoval trénink s nukleárními raketami v sovětském námořnictvu. poté sloužil ve Gdyni. A byl tam ve svém věku 27 let, nejmladším kapitánem v sovětské flotile. Velel torpédoborci. V roce 1959 se zamiloval do polské ženy Ewa Gora. Byla z antikomunistické rodiny a nebylo tak možné aby se vzali. Emigrovali tedy do Švédska. A odtud je odvezla CIA do USA. Jeho informace byli velmi zajímavé pro USA Námořní zpravodajskou službu – ONI. Pracoval pro ně a přitom vystudoval MA a PhD jako inženýr. Jeho žena si otevřela zubní praxi. Později ale nebylo možné je dále chránit ze strany ONI. A přešel tedy pracovat jako tlumočník do CIA. Zmizel při cestě do Vídně, Rakousko v prosinci 1975. S největší pravděpodobností byl unesen KGB. Jiný defektor – Oleg Kalugin, později napsal, že zemřel při tomto únosu na srdeční záchvat.

Artamonov bylo příjmení, mého prvního oficiálního partnera v Moskvě. Já byl předseda OV SSM Praha 2, a on byl 1.tajemník – předseda leningradského OV Komsomolu v Moskvě. Byl absolventem MAI. A na jeho rajónu, jak se rusky řekne okres, bylo letiště Šeremetěvo. Zcela evidentně bylo toto přidělení k družebním účelům, po okupaci Československa zcela záměrné. Praha 2 byla malý obvod uprostřed Prahy – převážně studentský. A Leningradský rajón Moskvy byl velký a táhl se až za letiště Šeremetěvo. Právě Artamonov, mne přivedl na letiště Šeremetěvo, kde jsem získal školení od maršála Pokryškina. Na trenažéru letadla IL – 62. Neúspěšné pochopitelně. Ale velmi zajímavé setkání s hrdinou SSSR – 3 x, který létal a bojoval v průběhu Druhé světové války na letadle vyrobeném v USA – Bell. Ano stejně jako Bell vynálezce telefonu – SKOT. Který svojí společnost Bell prodal společnosti USA jménem AT and T. A to je jak už jsem psal jinde, to je naší latinskou – římskou abecedou 19 a 9. Buď 19.09. moje datum narození, nebo 1909 rok narození prvního manžela mojí matky a rok svatby Edwarda Beneše s Hanou/Annou ve svaté Ludmile na náměstí Míru, kde sídlil OV SSM Praha 2. A rok založení Tel Avivu. S Artamonovem jsem se potkával velmi málo. Asi celkem dvakrát v této pozici a asi dvakrát třikrát později. Pracoval jako vedoucí oddělení Ústředního výboru Komsomolu pro vědu a výzkum. A já byl předseda Českého ústředí vysokoškoláků SSM. Jednou byl v Praze a vyhledal mě. Při odjezdu mi nechal peneženku “ dolarku “ jsme jí říkali s českými korunami. A požádal mě, abych jeho manželce koupil nějaký kožich. Syntetický, ne orginál. Ale kožich. Kožíšek jsme tomu také říkali. Dost mi to překvapilo, ale udělal jsem to. Někde, snad v Kotvě jsem něco co mi popsal sehnal. Samozřejmě, že vy už víte že O.R. je světlo a kůže. Operace Benjamin. A Karaexport byl jediný podnik zahraničního obchodu na Dvojce. A Žukov maršál, byl profesí kožišník. A jinde, dříve popisuji, že ruský generál Artamonov, bojoval na bojišti u Grünwaldu. Ne v bitvě u Grünwaldu, později. ale bylo to stejné bojiště. A v Horních Počaplech , jen pár metrů od domku mého dědy jménem Gebelt (The Havel)  – profesí pokrývače – Pokryškin je pokrývač a Thatcher je pokrývač – byla hospoda U Grünwaldů. A kožich je rusky šuba – pozpátku abuš.

A v tom celém mém příběhu má své významné místo i dílo Maxima Gorkého. ( M.G. ) Jeho kniha Dělo Artamonovových, překládané do češtiny jako Podnik Artamonovových, byla v Československu vydána poprvé v roce 1928, v nakladatelství Melantrich. A Melantrich je anagram Mohorita LC. Mohorita EL CHE. A Maxim Gorkij se jmenovalo i náměstí kde jsem v době závěrečných příprav a provedení revolucí v celém východním bloku, pracoval. A tak byl u konce SSSR a světového komunismu. Obálku ke knize, tehdy vytvořil Josef Čapek. Bratr Karla Čapka. a když se podobně podíváte na jméno Artamonov, tak tam můžete vidět Ar – tedy i O.R. – Otmar Reidl – Operace Benjamin a v hebrejštině světlo a kůže. A druhá část slova je Tamonov. Už nedávno podrobně popisované Tuman  – mlha.( Clausewitzova, Válka v mlze.) Jako Tamanská divize, která se v Moskvě, 21 srpna 1991 obrátila proti pučistům. A byla tak hlavním a rozhodujícím faktorem porážky Janajevova Výboru pučistů.

Ano tak to byl také „Podnik Artamonovových“. Nebo chcete li „Dělo Artamonovových“.

Artamonov, defektor, byl nejmladším kapitánem u sovětské flotily ve Gdyni. Tedy byl mezi kapitány Benjamin. A byl nejmladší na lodi typu – v angličtině se nazývá destroyer. A destroyer je přeloženo do češtiny, ničitel. U námořníků je to torpédoborec. Jako další z mých moskevských přátel Borcov. Který po našem setkání na Krymu, v srpnu 1991, odcestoval do Moskvy, kde probíhal puč ortodoxních komunistů a puč byl ukončen obrácením se Tamanské divize – u které jsem byl v roce 1972 – proti pučistům. A jako borci na Strahově – Sokolové –  kde jsem se celý první ročník učení na automechanika u Vojenských staveb ,se sídlem v kotvě Praha 1, revoluční 3, učil. A kde spáchal sebevraždu další v Augustu ( 8.srpna/Augusta – což je jak víte i 8.května – konec Druhé světové války )  narozený generál Janko. Sebevraždu spáchal 14.března 1968. A 14.březen Moravcovou metodou je plus dva 16.březen a to se narodila moje sestra Anna/ Hana.

Kapitán Artamonov se zamiloval se do Ewa Gora. Gora je i hora ale i kopec. Jako předcházející defektor Mäki. Mäki je přeloženo z finštiny do češtiny kopec. Popsáno u předcházejícího defektora v celém významu slova. V  angličtině je to Hill. Jako Church Hill – Churchill. Gora, Mäki, Kopec, je v hebrejštině HAR. Tak se jmenoval výlučně jediný podnik společného stravování v Praze. U nás na Dvojce HAR. Zkratka Hotely a restaurace. Všechny ostatní, zcela a úplně všechny ostatní podniky společného stravování v Praze byly Raj. Jenom na dvojce byl HAR.

Druhým jménem byl tento defektor Artamonov Nikolaj Fedorovich –  George Nicholas Shadrin. Křestní jména měl stejná jako bratranci George V. – britský král  a Nicholas II – ruský car. Kteří se naposledy setkali na svatbě dcery císaře Wilhelma II. v Berlíně v roce 1913. Císařova dcera princezna Victoria Luise se vdávala za Ernesta Augusta Braunschweiga. V obou jménech má Artamonov, jedno křestní  jméno společné – Nikolaj. Dvakrát.  Jako Car Nikolaj a můj syn Nikola.  A vy už víte ,že se princezna jmenovala stejně jako moji rodiče – Victoria Luise – V.L. Vasil a Ludmila. A její ženich a manžel byl Ernest jako Che Guevara  a Augustus jako všichni narození v srpnu a v květnu, kteří byli zapojeni , bez jejich vědomí pochopitelně, jako dobrovolníci do Operace Benjamin. A příjmením byl Braunswchweig. Braun – Brown, Brno, Bruntál, Beroun. A Švejk. Román, Jaroslava Haška který sloužil jako vodítko v Operaci Benjamin. A co závěrem ? Ernesto Augustus Braunschweig se narodil 17.LISTOPADU.

Při jedné z návštěv v Praze, myslím, že to byla ta kdy mi nechal “ dolarku “ s penězi na kožich pro manželku,  doprovázel Artamonova pracovník mezinárodního oddělení Komsomolu, příjmením Kudij. Ano je to tak. Jako velký přítel a spolu aktér mnoha průšvihů Jaroslava Haška , Matěj Kuděj z Plzně. Kudije se vybral později sovětský velvyslanec Lomakin za svého spolupracovníka. Byly to poslední roky totality 1989 – 1990. Lomakin čtete? A co takhle Anna Mohorita Lemak – Lomakin. A Kudij/Kuděj z Plzně.  A proč z Plzně. to bych se opakoval stále dokola. Moje přísaha na nádraží v Holešovicích Bubnech, věrnost maršálu Pattonovi a US Army a likvidace SSSR a světového komunismu…Osvoboditeli Plzně.

7./ – Alexander Petrovič. Narodil se v roce 1928 v Zelenogradu u Moskvy. Přežil válku a hladovění a nikdy na toto období ve svém životě nezapomněl. Studoval u Maxe Penson. Po smrti Pensona se pustil do cestování. Byl v Iránu a Indii. Poté emigroval do USA kde získal občanství a žil po zbytek jeho života v Tampa, Florida. Tam dále pracoval na svých černo bílých fotografiích. Dne 1.května onemocněl a po dvou týdnech zemřel. Jeho onemocnění bylo překvapivé a podezřelé. Ale nikdy nebyla pravá příčina smrti objasněna.

Více informací k tomuto defektorovi jsem nenašel. Zajímavé a důležité z toho mála je to ,že byl v Iranu a Indii. I a I. II  tedy Dvojka. Fotil černo – bíle. Black and White. B a W. je postavené na hlavu B.M. – Basil/Vasil Mohorita, nebo v číslech 22. Žil v Tampa na Floridě. Moje matka byla za svobodna Florián ( – ová ) po prvním manželovi. A onemocněl a zemřel v měsíci květnu – to je pátý, tedy i druhý měsíc. A je to i srpen/August. A po DVOU týdnech v nemocnici zemřel. Jeho učitel byl Max Pason. Max je jméno psa – knírač – špice – z románu Jaroslava Haška Švejk. A jeho iniciály byly M.P. – Military Police, nebo po našem je P i R a tedy i L. M.L. Moje matka Mohoritová Ludmila.

8./ – Anatolij Michajlovič Golicyn. Narodil se 25. srpna/Augusta 1926 , v obci Pirjatin, Poltavská oblast Ukrajina. Zemřel 29. prosince 2008. Byl pracovníkem oddělení strategického plánování KGB v Moskvě. V roce 1961 byl vyslan pod jménem Ivan Klimov na velvyslanectví SSSR do hlavního města Finska, Helsinky. 15.prosince 1961 společně s dcerou a manželkou kontaktoval CIA a přejel finsko – švédskou hranici v oblasti Haparanda. Odtud byli dopraveni, přes Stockholm,  do USA. Podal velmi významné informace o významných sovětských agentech. Kim Philby. Donald MacLean, Guy Burgess, John Vassall, dvojitém agentovi Alexander Kopatcký, který pracoval v Německu a dalších. Obvinil tehdejšího britského předsedu vlády Harold Wilson ze spolupráce s KGB. Ve funkci předsedy Rady pro obchod, Harold Wilson často navštěvoval koncem čtyřicátých let SSSR. A navázal dobré vztahy s představiteli sovětské vlády  Anastázij Mikojan a Vjačeslav Molotov. Harold Wilson byl předseda Labour Party a z toho titulu předseda Britské vlády.  Golicyn rovněž obvinil ze spolupráce s KGB finského prezidenta Urho Kekkonen. Prý pracoval pod krycím jménem Timo. Tato obvinění se neprokázala, i když bylo jasné ,že určité vztahy a sympatie mezi sovětskou mocí a těmito politiky existovaly. To je názor historiků. V roce 1984 získal Golicyn občanství USA. A byl vyznamenán Řádem Britského Impéria. Honorary Commander of the Order of the British Empire ( CBE).

Anatolij Michajlovič Golicyn má iniciály A.M.G. To mohlo znamenat a já jsem o tom přesvědčen, že znamenalo A – jako jednička – první bude M.G. Michail Gorbačov. To bylo v kombinaci s informacemi o mém budoucím působení na M.G. Maxim Gorkij a bydlišti bratra mojí matky Karel Gebelt v ulici Mladé Gardy. Golicyn se narodil  25. srpna – tedy Augusta. 25. srpen je Moravcovou metodou plus dva dny 27.srpen. A to čteno odzadu kdy sedm je i jedna je 12. srpen. Den narození mého otce a Jak eš. Narodil se v roce 1926. V témže roce 1926 se narodila matka mojí manželky a nositelka stejného jména V.S. Vlasta Svoboda a i V.S. vojenské Stavby a Silniční vojsko a Vnitřní Stráž a United States a Sowiet Union, s latinským V/U. Narodil se v místě se zajímavým názvem Piriatin. To je jako česky pirátov. Tedy Marina – Neptun. A na Ukrajině. Tedy Trojzubec a Neptun. NAVY.

Pod jménem Ivan Klimov byl vyslán na velvyslanectví SSSR do Finska, Helsinky. Klimov je anagram Vasil M a Ivan k tomu je i Ivan M. Vasil Mohorita a Ivan Mohorita. A Helsinky Finsko je H a F. A už víme, že v hebrejštině je pro F a P stejné písmeno. Jedno. Jen se jinak čte v různých případech. Takže to je i H.P. A to jsou horní Počaply a Horní Počernice.  Kde se narodila moje matka a kde sloužil můj otec. A také je to K.S. Koňská síla. K.S. – X – CHE – EL CHE. Ivan Klimov společně s manželkou a dcerou přešli k CIA. Bylo to 15.prosince 1961. A my víme, že 15. prosinec je i 12. prosinec a to v Moskvě podepsali dohodu v roce 1943, Beneš a Molotov. 12.12.1943. ( B.M. – Basil/Vasil Mohorita)  V roce 1943 kdy se narodili moji dva bývalí nevlastní bratři. O Molotovovi bude ještě řeč. A Golicyn s rodinou přešli v roce 1961. A to je i 1919 a 1991. Rok narození mého otce a rok plánovaného ukončení SSSR a světového komunismu v roce 1991. Hranici přešli v Haparanda. Čteno hebrejsky je to Ha jako člen a paranda. Ha Paranda. H.P. Horní Počaply a Horní Počernice.

Při své spolupráci se CIA předal informace o členech Cambridge Five – tedy pětky a to je i dvojka. Mezi nimi MacLean – SKOT a M.L. a Burgess – to je Vasssil a  Vassal což je defintivně Vassily. Vasil a Lee. Podal informace o dvojitém agentovi Kopackém – což je i Kopecký – kopec -hora – Gora – HAR – uváděné a objasněné podrobně u předchzejících defektorů. Je to ale i Albánský ( Alba – Skotsko a Elbe – Labe a Alba Španělsko ) představitel tajné služby který rovněž přešel ve městě Roma k CIA. Několik let před Golicynem. A je popsán v předcházejících dílech. Kopali se jmenoval.

Obvinil Harold Wilson, britský ministerský předseda ze spolupráce s KGB. Harold je i Harry – tedy i Jindřich, Heindrich. A je to i slavný Harold Lloyd. Holywoodský herec z němé éry amerického filmu. Loyd. Klíčové jméno v celém příběhu, kvůli jeho jménu Benjamin. Popsáno velmi podrobně tady na webu předcházejících kapitolách. Benjamin Lloyd americký námořník z občanské války v Americe, Lloyd britská banka s černým koněm ve znaku, Lloyd síť britských lékáren – Pharmacia a konečně kavárna Lloyd na Lombard Street v Londýně a pojišťovací společnost.  Příjmení Harolda je Wilson. A to je Vasilin/ Veselin. U předcházejících defektorů v tomto díle se objevuje několikrát tato varianta jména Vasil. Harold Wilson byl obviněn z přátelství s Anastáz Mikojan a Vjačeslav Molotov. Anastázia byla dcera ruského cara Nikolaje, popravená tak v Jekatěrinburgu 17.července 17.07. roku 1918. A Miko Jan byl československý reprezentant ve stolním tenise. Ping – pong. Vzpomínáte jak jsem psal že to byl přátelský ping – pong, způsob předávání informací mezi Třemi sestrami? Sem a tam a zase tam a sem. Proč píši ještě Miko Jan? Protože na oddělení ÚV KSČ, na oddělení které mělo “ na starosti “ SSM pracoval ,v době kdy jsem byl předseda ÚV SSM, tedy v předrevoluční době Staněk. Druhý ze slavné ping – pong dvojice – osobně a přímo ten Staněk. Nejde o shodu jmen v tomto případě.  Staněk – Miko. Reprezentanti Československa. Všude známí.

Vjačeslav je také jakýsi anagram Vasil – konec slova  a  na počátku slova vyače – vjače – vajce – vejce. Bejca hebrejsky. To už tu také bylo. To určitě znamená Dvojku. Definitivně. A tak se také stalo. Vasil – Dvojka. Kromě toho jsou iniciály Anastáz Mikojan a Vyačeslav Molotov. A.M a V.M. a to je Anna Mohoritová a Vasil Mohorita. Já a moje sestra.

Golicyn kromě toho obvinil ze spolupráce s KGB i finského prezidenta Urho Kekkonen. A to je U.K. Buď United Kingdom, nebo značka Ukrajiny – kde se Golicyn narodil a kam patřila v té době i Carpathian Ruthenia kde se narodili Tři králové – Mohorita V a Mohorita I. a Bunzák S. A je to zase i Trojzubec – Ukrajina ale i Neptun. A vikingské písmeno M. Které je také trojzubec. A president Finska sídlil v Helsinkách. H.P. Horní Počaply a horní Počernice. Ale jsou to  i slavné Olympijské hry v roce 1952, kdy jsem se narodil a začala kralovat Elisabeth II a začal vykonávat funkci presidenta USA generál Eisenhover.  Slavná vítězství a aktivní účast asi pěti předcházejících defektorů a našeho nedefektora , ale největšího borce na této Olympiádě Emila Zátopka. co bydlel v Tróji. Trója znamená něco podobného jako Podbaba. A je tam vinice Santa Klára co má svátek na 12.srpna/Augusta, kdy se narodil můj otec a Jak eš. A je to na Praze 7. Kde jsme žili my – Mohority. A je tam Letenská pláň. A Ostrov Štvanice – I štván. Atd.atd.atd.

Urho Kekokkonen měl prý kódové jméno – krycí jméno, Timo. TiMo. Naším hebrejským psaním bez samohlásek  je to T.M. Tomáš Garrigue Masaryk – T.G.M. The G.M. The Gorbačov Michail. Anebo zase Masaryk – Vasilek.

 

 

 

 

 

 

Vaše komentáře

  1. Jakeš, má narozeniny ve stejný den jako můj otec. Proto vlastně dělal kariéru. Jiný důvod nebyl. Jen že kopíroval události v Operaci Benjamin. Samozřejmě, že si z toho dělali legraci ,že je “ můj otec “ a proto já dělám kariéru. To samozřejmě nebyla pravda. Pravda byla, že on byl další značkou, poznávacím znamením v celé Operaci Benjamin. Jak je i zkratka Jakovlev. Letadel od konstruktéra Jakovleva. A píši tam eš – protože to je jako ruské a hebrejské š – trojzubec. Ukrajinský, nebo Neptuna. Ale Yak je také “ SKOT “ anglicky Catle – jako prostřední jméno generála Marshall. George Catlett Marshall.
   A stejné to bylo s Ben eš. President Beneš – To je zase Benjamin – Ben a eš – ruský nebo hebrejské š. Podívejte se na to ve slovníku, jestli ta písmenka neznáte. Neptun. Vládce moří, žije pod vodou. A celé to byla tedy Operace – podvodní – podvod.
   Manželka Jak eš, se jmenovala Květena. To je potvrzení ,že květen pátý měsíc, je i pátý odzadu roku a tedy je to srpen. Jakešovi synové jsou Luboš a Miloš. Iniciály L.M. – jako moje matka. Ludmila Mohoritová. Nic víc nic míň.
   A Vasil Bilak byl to samé. A Fidel Castro a Che Guevara to samé. Akorát někdo věděl o co jde. A někdo nevěděl o co jde. Já věděl o co jde. Můj otec věděl o co jde. Ostatní musí říct sami, jestli věděli, že jsou součástí “ podvodu “ nebo “ podvodní akce “ My v Praze říkáme “ podbaby “ Jako čtvrť Podbaba. Kde jsem se potkal s Che Guevarou. Atd.atd.atd.
   Vše dobré a vydržte. Brzy přijde to úplně nejlepší. Jak probíhala organizovaně Druhá světová válka…
   Den po dni ,přesně podle plánu. Svět přece nemohl riskovat, že válka bude probíhat jen tak. A ,že se počká kdo vyhraje. To je nesmysl. Přesně se vědělo co kdy a jak. To je spočítatelné. Je to jenom matematika.
   Ben Lee Meier

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *