Díl X. Defektoři z Východní Evropy po zahájení Studené války.

821 zobrazení
TiskTisk

1./ – Anatoly Vasilievich Kuznecov. Narodil se 18.srpna 1929 v Kyjevě, SSSR. Zemřel 13.června 1979 v Londýně, Velká Británie. Byl to sovětský spisovatel, který popsal zkušenost z Nacisty okupovaného Kyjeva v průběhu Druhé světové války. Kniha měla název „Babi Yar : A document in the Form of a Novel“. V SSSR byl publikován v roce 1966 v cenzurované podobě. Kuzněcov se narodil v rodině ruského otce a ukrajinské matky.  V pasu měl uvedenu národnost ruskou. Vyrůstal v části Kyjeva zvané Kurenievka. Ve čtrnácti letech si začal vést deník o všem, co slyšel o masakru v Babi Yar. Než se stal spisovatelem, studoval balet, zkoušel malovat a zkoušel být hudebníkem. pracoval jako truhlář, stavitel silnic, betonář, byl u stavby Kachovka hydroelektrárny na Dniper river. Pracoval v Irkutsku a Bratsku, na hydrolektrárnách na Sibiři. V roce 1955 se stal členem KSSS. Začal studovat Moscow Gorky Literary Institute, přípravu pro profesi spisovatele. Studia ukončil v roce 1960. Byl přijat do svazu spisovatelů a do Státního literárního fondu. Oženil se s Iryna Marchenko. A brzy se přestěhovali společně do Tuly. Jeho novela Babi Yar byla uvedena v časopise Yunost v roce 1966. A upevnila jeho slávu. Popisoval v ní vraždu 33 771 Židů v Baby Yar. Ale popisoval i tento dvoudenní masakr 29 – 30. září 1941 s tím, že vraždění v Babi Yar pokračovalo celé dva roky potom. Byli zde vražděni Rusové, Ukrajinci  a Romové a lidé dalších mnoha národností. Kritizoval Sovětský režim za přístup k těmto událostem. A kritizoval v té souvislosti Jevgenije Jevtušenka. V roce 1967 byla vydána nakladatelstvím Mladá Garda, zkrácená podoba jeho románu, bez jeho souhlasu. Po okupaci Československa v roce 1968 odcestoval na povolený čtrnácti denní pobyt do Velké Británie. Doprovázel jej, pravděpodobně agent KGB, Georgy Andjaparidze ( Gruzín – Georgian ). Kuznecov mu utekl a odešel na nejbližší vládní úřad a tam byl telefonicky spojen s Davidem Floydem, rusky mluvícím redaktorem deníku Daily Telegraph. Vrátil se po tomto rozhovoru do hotelu. Vzal si svůj rukopis, který přivezl ze SSSR, oblíbený psací stroj a kubánské doutníky. Předseda vlády Harold Wilson a ministr vnitra James Callaghan mu dali trvalé vízum pro pobyt v Velké Británii Velvyslanec SSSR Michal Smirnovsky telefonoval ministru zahraničí Velké Británie Michal Stewart a žádal o schůzku s Kuznecovem. Kuznecov to odmítl. Babi Yar byl vydán v roce 1970 v USA pod jménem Anatoli A. V následujících letech pracoval pro rádio Svoboda. Už ale nenapsal žádnou další  knihu.

Narodil se 18.srpna 1929. A to je Moravcovou metodou, 18 minus dva , 16. A to je i 19.srpna a to se narodil jeden ze Tří králů, generál Stěpan Bunzak, ve Volové. Kuznecov se narodil v roce 1929. A to může být i 1926 a to se narodila matka mojí manželky Svoboda. Vlasta Svoboda V.S. – US a SU. Vyrůstal v části Kyjeva zvaném Kurenievka. Je zcela zřejmá souvislost s fiktivní postavou románu Válka a Mír, Lva Tolstého. Ten se jmenoval také Anatoly a také Vasilievich a příjmení začínalo také na K a bylo shodné se jménem místa kde Kuznecov vyrůstal Kurenievka – on byl  Kuragin. Anatoly Vasilievich ( Kuznecov ) Kurenievka a Anatoly Vasilievich Kuragin.  Jen proto abyste viděli celou sílu Operace Benjamin uvádím zde v odbočení od dnešního tématu další dvě jména. První je jméno prvního herce který hrál v americkém filmu Válka a Mír roli Anatolije Vasilieviche Kuragina – jmenoval se Vittorio Gassmann. Vittorio jako můj spolužák z Itálie a přítel ve škole v Moskvě 1971 – 1972. A jako dlouholetý král Itálie – Vittorio Emanuel. Který vládl s Benitto Mussolini – Benito je malý Benjamin a Musoliny je Wasilini. A také byl Emanuel jeden ze tří bratrů Lehmanových – zbylí dva byli Meyer a Harry. Obě moje a otcovo, jména – Jindřich ( Jindřichův Hradec ) a Meyer. A Lehmanovi  žili v Montgomery ( anagram Mogorita a maršál britských vojsk ) v Alabama ( L.B.M. klíč) , po emigraci z Bavorska, kde je hlavním městem Mnichov. B.M. A vyslovuje se to Líman v angličtině – Lee man. A Gassman, Gussman – jako Gusák – Husák. A jako Guss Hall z USA.Oba generální tajemníci komunistických stran. V sovětské verzi filmu  hrál Kuragina,  Vasilli Lanovoy. V.L. – Vasil a Ludmila a Leonardo da Vinci. Kuragin a Kurenievka – Kur a Kur – moje babička byla za svobodna Hahn ( provdaná Gebelt ). Jako letiště u Frankfurtu nad Mohanem, kde žil  bratranec Gebelt  (The Havel), v emigraci. A román napsal Lev Tolstoj. L.T. Litoměřice. Kde jsem absolvoval základní vojenskou službu. Dva roky. 1974 – 1976.

A ti z vás kteří sledují celý příběh už určitě chápou, proč v roce 1926 vyznamenal Tomáš Masaryk ( Thomas Marshall byl vicepresident Thomas Wilson ) Benito Mussolini Řádem Bílého Lva. V roce 1926. V roce kdy vyšel v Berlíně, nakladatelství „Berlin Kniga“, román Maxima Gorkého – Podnik Artamonovových. V té době Maxim Gorkij v Německu žil. Jednou vycestoval do Československa na léčení do Mariánských Lázní. M.L. – Mohoritová Ludmila – moje matka z Horních Počapel. Horní Počaply jsou na straně Labe ( Elbe ) v Čechách a na druhé straně Labe jsou Počeplice. To už jsou Sudety. Prý nejbližší místo ze Sudet ku Praze. Matka mi jednou vyprávěla jak se tam v březnu 1938, dívali z náplavky na vozidla wehrmachtu v náplavce na druhé straně v Počeplicích. Je to ku Praze přibližně 50 kilometrů. Kromě toho  je i slovo Wehrmacht také anagram slova Mohorita a W a CH. Dvakrát CHE. To připomíná moje a EL CHE setkání v Praze v roce 1966. A Horní Počaply jsou jasně říkající o co se jedná a co se , přesně podle plánu Operace Benjamin stane. PoČaPLY. Puč up Lee. A Počeplice ? Puč up LC – Puč up EL CHE. A ve slově Horní, rusky čteno Gorni, španělsky Orni. Je O.R. – světlo a kůže v hebrejštině. Otmar Reidl Operace Benjamin.

Mezi Horní Počaply a Počeplice se v mém dětství organizovaly přejezdy tanků československé armády. Po dně Labe. Pod vodou. V Tichom mire. Jako v Tichom okeaně. Jako můj přítel docent Tichomirov z moskevského MAI. Chodil jsem se na tu úžasnou ukázku odvahy dívat.

Kuznecov pracoval na hydroelektrárnách Sibiře. V Bratsku a Irkusku. B a I. Jako Vasil a Ivan, jako Vasile a Ioan a jako Václav a Ivan.

Kuznecov začal studovat Moskevský Gorkého Literární Institut. M.G. a L.I. M.G. je už určitě jasné na první pohled. Maxima Gorkého náměstí v Praze, kde jsem pracoval. L.I. – LEE – lee – 199 zrcadlově podle Leonardo da Vinci. Jen pro zajímavost. Tento institut byl zřízen Maximem Gorkým v domě Tverskaja 25 v Moskvě. V domě kde se narodil a žil a pracoval spisovatel Gercen – Hertzen. Ruský spisovatel kterému dal toto příjmení jeho otec Ivan JAKOVLEV. Jeho matka byla Henriette  Wilhelmina Luisa HAAG.  ( H.G. Husák Gustav – a Haag španělsky La Haya a rusky Gaaga.) ze Stuttgart, Baden Würtenberg – B.M.  , kde s vyrábí Mercedes Benz – M.B. A kde je největší výskyt židovského příjmení Goeblat. – u nás Gebelt. – The Havel.   A příjmení Hertz německy, rusky Gerc, česky srdce, mu dal jeho otec Ivan Jakovlev. V hebrejštině naše české slovo srdce – L.V. – LeV. L.V.

Jeho román vydalo i nakladatelství Mladá Garda, bez souhlasu spisovatele Kuznecova. Mladá Garda je ulice kde žil v Praze 7, bratr mojí matky Gebelt. The Havel.

Manželka Kuznecova se jmenovala Iryna Marchenko. I.M. Military Inteligence. Nebo Ivan Mohorita a s hebrejsky čteným I je to i V. A to je i Vasil Mohorita. A odstěhovali se spolu do Tuly. Tula. TuLa. L.T. Litoměřice, kde jsem sloužil na základní vojenské službě. Dva roky.

V době jeho emigrace byl předsedou vlády ve Velké Británii Harold Wilson. Wilson jako Vasilin/Veselin. A Harold jako herec Harold Lloyd ( Benjamin Lloyd a Lombard Street v Londýně ). A hovorově Harry. Ministrem vnitra byl James. Jimmy, Jakub JAKOVLEV, Jakov ,Yakov, Yacob, Santiago, Kuba, Jacques, Iago, Diego. A velvyslancem SSSR byl v té době Michal a S – Dvojka. A ministrem zahraničí byl v té době Michal a S. Také Dvojka. Stewart příjmení ministra je i anagram Wasil a TT. Jako Catlett. George Catlett Marshall.

A finále. Kuznecov ( Kuzněc ) je v angličtině Smith, německy Schmidt, česky Šmíd. Jako údajně zabitý student Šmíd na Národní třídě 17.listopadu 1989. Který pracoval pro Rádio Svoboda. Jako Ludvík Svoboda, otec mé manželky Miroslav Svoboda – jméno jako syn Ludvíka Svobody zavražděný v koncentračním táboře. A moje manželka Svoboda.

2./ – Jan Šejna. Narodil se 12.května 1927 v Radhostice na Prachaticku. Zemřel 23.srpna 1997 v New Yorku. Byl to československý generál, politik, který z obav před zatčením emigroval z Československa. Studoval gymnasium ve Strakonicích,  ale studia nedokončil. Za válka byl vězněn asi měsíc za to, že si vyrobil falešný průkaz úředníka cenové kontroly a vydíral živnostnici Marii Kuklovou ( Marie Kukla ), kvůli potravinovým lístkům. Po válce se s rodiči přestěhoval do pohraničí. V roce 1946 vstoupil do KSČ a stal se zemědělským tajemníkem KSČ v Horšovském Týně. V roce 1950 narukoval na vojnu k ženistům do Terezína. A v armádě zůstal a zahájil strmou kariéru. Když nastoupil do funkce ministra národní obrany Bohumír Lomský, stal se vedoucím jeho sekretariátu. Byl povýšen na generála. Přátelil se se synem presidenta Antonína Novotného. A osobně se znal i s presidentem Antonínem Novotným. Po odchodu Antonína Novotného  z funkce prvního tajemníka ÚV KSČ emigroval. Byl podezřelý z nezákonného obchodování s jetelovým semenem. Osivem. Dne 25/26.února přešel přes Maďarsko a Jugoslávii do Itálie, kde se přihlásil orgánům USA. Zpráva o jeho emigraci byla zveřejněna v den oznámení o konci cenzury v Československu. Dne 4.března 1968. Ve Spojených státech pracoval pro CIA.

Narodil se 12. května. To je i 12.srpna. a to se narodil můj otec a Jak eš. Moravcovou metodou minus dva ,je to 10. května. A to zahynul první manžel mojí matky. V Hradištku u Prahy, kde jako pyrotechnik policejního ředitelství z Bartolomějské ulice, likvidoval nevybuchlou munici. Narodil se na Prachaticku. V místě které bylo osvobozeno americkou armádou v květnu roku 1945. Za války byl asi měsíc vězněn. Vydíral živnostnici Marii Kuklovou. Kukla je rusky panenka. Marie Panna. Narukoval do Terezína. V Terezíně jsem skládal Druhou vojenskou přísahu. První – v deseti letech – jsem skládal v naší dětské odbojové skupině na nádraží Holešovice Bubny. Přísahal jsem spolu se dalšími spolužáky, věrnost generálu Pattonovi. A věrnost úkolu ukončit SSSR a světový komunismus. V místě odkud odjížděly transporty českých Židů do Terezínského gheta. V britské armádě jsou ženisté – engineers. Jako vyučenci – řemeslníci. Já byl vyučen. A terezínští ženisté stavívali v rámci cvičení, pontonové mosty, mezi Horní Počaply a Počeplice ( výše v části Kuznecov zmíněné ). Chodil jsem se na to dívat jako kluk. Šejna byl vedoucím sekretariátu ministra obrany Bohumíra Lomského.  Vlastním jménem Bohumír Lenc. B.L. – Vasil a Ludmila, Leonardo da Vinci. V roce 1968, přesně v den 20.výročí převratu v roce 1948 emigroval do Itálie, kde se přihlásil americkým úřadům. 20 výročí 25. ůnora je i 22,50,52,55. Známé roky v mém příběhu. 25. únor je i Moravcovou metodou minus dva 23. únor. A to se stal rozhodnutím lidového komisaře SSSR, tento den dnem sovětské armády a námořnictva. Na počest bitvy s německými vojsky. u Pskova a Narvy. Naší řečí, podle kombinace rusko latinských písmen je to Pskov – P a Narva – H. P.H. Horní Počaply a horní Počernice.

Byl podezřelý s obchodování s jetelovým semenem. Na seznamu spolupracovníků otcovi skupiny Niščimenko – Bělavskij – ARAP, pod názvem První slovenský partyzánský oddíl je i jméno jednoho spolupracovníka – jmenoval se Jetel. Josef Jetel.( Na seznamu mého otce má číslo 13. Hned za generálem Braunem – 12 a Evženem Erbanem 11).Seznam je tady na webu zveřejněný, v samostatné kapitole.. Semeno je i sperma. A to je anglicky semen – vysloveno símen. Stejně jako Seeman. Muž moře. Námořník. Mariňák. Modrá uniforma. Navy. Šlo s největší pravděpodobností – to píšu pro vás, ale já jsem o tom přesvědčen, že šlo o označení otce. S tím datem narození a dalšími jasnými znaky. A jeho otisku. Tedy mě. A Jak eš byl a sloužil pro ověření – zdvojení – pravdivosti mojí a otcovi osoby v Operaci Benjamin.

Rusky se řekne české jetel  – Klever – Trifolium pratense.

V Československu byla informace o jeho útěku zveřejněna dne 4.března. A to je i 4. října. A Moravcovou metodou plus dva je to 6.října. Datum Dukelské operace. Na Dukle bojovali dva ze Tří králů. Stěpan Bunzák i Ivan Mohorita. Otec byl vysazen v týlu nepřítele. A Ivan Mohorita byl celoživotní funkcionář sportovního oddílu Československé armády Dukly Praha. A naše ulice Antonína Sochora – hrdiny SSSR, přetínala hlavní třídu jdoucí od Vltavy – od nábřeží Otakara Jaroše – hrdiny SSSR, přes Strossmayerovo náměstí, k Veletržní a  k Parku kultury oddechu Julia Fučíka a Stromovce.  Na Praze 7. Tato třída se dodnes jmenuje Dukelských hrdinů. Dříve Bělského. Jako krycí jméno otcova velitele zpravodajské skupiny – Bělavskij.

Šejna se přátelil s Antoníny ( Novotní ). My bydleli v Antonína Sochora, souběžné s Antonínskou ulicí, vedoucí ke kostelu svatého Antonína na Strossmayerově náměstí. A manžel sestry mojí matky byl také Antonín. A v našem domě žil soused Antonín J.Liehm.

3./ – Vladimír Oravský. Narodil se 22.ledna 1947 v Československu. Pracoval  jako strojní inženýr. Po emigraci vykonával celou řadu profesí, než se stal ve Švédsku filmovým režisérem a spisovatelem. Z jeho produkce pro děti ve Švédsku uvádím Öya a Little Girl Devil,  Herman and the Stars, Harry, a Kind Bus.Byly vydány v 1988 a 1989.

Jeho příjmení Oravský přímo v prvních dvou písmenech označuje hebrejské slovo za prvé kůže a za druhé světlo. O.R. Ale také je to Otmar Reidl. Operace Benjamin. Knihy a jejich hlavní hrdinové jsou Öya. Jako Aya – La Haya. Haag ve španělštině. A jako Ája dcera sestry mé matky. Herman, jako naše sousední s Antonína Sochora Heřmanova ulice, kde žil v době svého pobytu v Československu Ernesto Che Guevara. Kde žil můj třídní z 9.třídy Svoboda. A kde žil po válce bratr mojí matky Gebelt. The Havel. A také Herman jako Frank. Tak jako se jmenovala příjmením sestra prvního manžela mojí matky . Jenny Frank z Velešovic Vasilovic. A jako Frank z londýnské  Dvojky od generála Moravce ve městě Haag. A poslední jméno je Harry – Jindřich. Jako Jindřichův Hradec, Jindřich Poledník, Harold Lloyd a Harold Wilson.

4./ – Cornel Chiriac. Narozen 8.května 1941 v Usupenkova, Bessarabia, SSSR. Zemřel 4.března 1975 Mnichov, Německo. Byl to rumunský novinář, radio producent, a producent hudebních nahrávek a jazzový bubeník. Navštěvoval střední školu v Pitesti a po jejím ukončení studoval na University of Bucharest, angličtinu. Počínaje dnem 10.července 1967 začal uvádět nejpopulárnější pořad v Radio Romana, pod názvem Metronom. Společně s Geo Limbasanu informoval posluchače o posledních novinkách světa pop a rock hudby a jazzu. Krátce po okupaci Československa 21.srpna 1968 uváděl baladu Mirce Florian o pěti malých vlcích a jednom velkém vlku, kteří napadli ovce. Později k tomu ještě přidal nahrávku od The Beatles “ Back in the USSR“. Časem bylo vše co dělal omezeno nebo zrušeno z rozhodnutí rumunských cenzorů. V průběhu konce šedesátých let publikoval i články o jazzu a byl spoluzakladatelem Evropské Jazzové federace v roce 1967.  Jako producent pracoval s hudební skupinou Phoenix z Timisoara a skupinou Sideral z Bukurešti. Rumunsko opustil s falešnými dokumenty. A po příjezdu do Rakouska byl umístěn v táboře Treiskirchen. Tam ho „objevil“ ředitel Radio Free Europe Noël Bernard. Ioana Mägura Bernard z rumunské sekce Radio Free Europe o něm říkala, že měl problémy s německými i americkými autoritami v tomto vysílači. 4.března 1975 byl Cornel Ciriac pobodán u jeho auta na parkovišti v Mnichově. První podezřelý zatčený po tomto činu byl 17 let starý Mario Gropp, poslední člověk který se s ním ten den viděl. V Rumunsku se o tomto činu hovořilo jako o činu rumunské tajné služby Securitate.

Jeho křestní jméno je Cornel. Jako velká řádka nositelů jména Cornel v jedné předcházejících kapitol o „Marine Painters“ – holandských mistrech. A jako jméno ředitele vydavatelství Mladá fronta SSM, manžela naší učitelky ruštiny Hany v přípravném kurzu ruštiny na studium v Moskvě. Popsáno dříve – například nás naučila studentskou píseň z dob carského Ruska -„Ot zari da zari, kak zažgut fanary u studěntov sovět načinajetsa, oni kurjat a pjut na načalstvo plujut i ješčo koe čem zanimajutsa.“ Myslím, že ten text začátku písně je velmy výmluvný. Často sem ji v Moskvě zpíval. Někdy s úspěchem, jindy byla příjmána s odporem. Souvislost s odporem studentů k autoritám je zřejmá na první pohled. A světla a lampy. OR Operace Benjamin. Ve jménu Cornel je i OR. Příjmení je Chiriac. Připomíná jedno velmi neslušné slovo z češtiny. Ale také je to CH R C. CH L C. Dvakrát EL CHE. Chiriac se narodil 8.května 1941. A to je po našem i 8.srpna. A Moravcovou metodou je to i krát dvě 16.srpna a to je i 19 srpna. A to se narodil ve Volové generál Stěpan Bunzak, jeden ze Tří králů. A 1941 je po našem i 1991 – rok plánovaného konce SSSR ale i 1919, kdy se generál Stěpan Bunzák narodil. A můj otec také. Pochpopitelně že je jasné, že 8.května je i konec Druhé světové války v Evropě. A plus dva, Moravcovou metodou , je to i 10.května – a to je den kdy zahynul první manžel mojí matky Florian. Ano Florian. Jako rumunský skladatel Florian, jehož baladu o pěti malých vlcích a jednom velkém vlku ( vzpomeňte si na Wolfram) a ovcích, po okupaci Československa Cornel Chiriac veřejně produkoval. Zemřel 4.března v Mnichově – Bavorsko. M.B. A 4.březen je i 4.říjen. A to plus dva, Moravcovou metodou je i 6.říjen. Datum Dukelské operace. A k tomu další ze tří králů Ivan Mohorita – funkcionář Dukly Praha atd.atd.atd. Narodil se v Usupenkova. Těžko přeložitelné. Ale je tam i US a to je rusky vous. Nevím jestli je to tak možné ale asi je to i Vousáčov. Barbudos, Kubánská revoluce. A Usupenkova se nachází v Bessarabia. A vy si vzpomeňte, na jméno manžela druhé manželky Jakova Stalina. Jmenoval se Bessarab. Jakov s ním měl spor a on skončil v Gulagu, podobně jako můj otec. Kterýžto – můj otec, další ze Tří králů – se po rozvodu s mojí matkou, Gebelt – ová, Florian – ová, Mohorita – ová, znovu oženil v sedmdesátých letech, minulého století v Karlových Varech s Anna Bessarab. Ano jeho manželka Anna Mohorita měla v době ,kdy se s ní otec oženil, příjemní Bessarab.  A připomínám, že mohorit, nebo mohrit- v rumunštině znamená chmurný – temný.

Cornel Chiriac produkoval v Radio Romana pořad Metronom. Metronom a to už vidíte určitě sami je další anagram jména Mohorita. V naší azbuko – latinko, kombinaci. Kromě toho je to Metro – podzemí. Slovo metronom se poprvé objevilo v roce 1815. Je řeckého původu a znamená „metron“ – měřit a „nomos“ – regulace, zákon. Přesná míra.Tempo metronomu se nastavuje v úderech za minut a označuje jako M.M. – Mälzel metronom. V angličtině je to BPM. „Beats Per Minute“. Kromě toho ,že to je M.M. A to je dvakrát Mohorita ve Třech králích je to i BPM – a my víme že P je i R a to je i  „v podzemí – metro“ – i L. Tedy B.L.M. – klíč v celém příběhu Operace Benjamin. Maria Leontijevna bočkareva, Beinn liath Mhor, Basil a Ludmila Mohorita atd.atd.atd.

Produkoval skupinu Phoenix v Timisoara. Phoenix je pták ,který vstal z popela. A v Timisoara začalo v prosinci 1989, krátce po našich událostech v listopadu 1989, povstání proti režimu Nicolae Ceaucesca. Jeho syn Nicolae, byl v té době stranickým šéfem v tomto městě. Timisoára – Temešvár. Jednou jsem se s ním setkal při návštěvě Prahy, někdy začátkem osmdesátých let. Byl tam na pozvání mého předchůdce ve funkci předsedy ÚV SSM Jaroslava Jenerála – J.J. – Kotva. Pak už jsem znal jenom šéfa rumunského komsomolu Ioan Toma. U toho jsem byl já v září 1989, v Bukurešti. Toma – T.M. – Tomáš Masaryk/ Wasilek, anebo můj mistr Tůma u Vojenských staveb – Kotva a můj první šéf na Dvojce – OV SSM Praha 2 – Tůma a předseda ORPO na Dvojce Tůma. A Ioan byl jeden z dvojice dobrovolníků z rumunské fašistické Železné gardy, ve španělské občanské válce, kteří padli v roce 1936 hned v prvním boji. Jeden byl Ioan a druhý Vasile. Bylo to u Mojadahonda u Madrid – Megrit – Mohorit.

Druhá skupina, kterou produkoval se jmenovala Sideral a to znamená v češtině hvězdný – světlo – OR.Otmar Reidl – Operace Benjamin.

Pracoval v Radio Svobodná Evropa v Mnichově – Bavorsko – M.B.. Jeho kolegyně se jmenovala Ioana Magurä Bernard. ( Noël Bernard ho v táboře treiskirchen pro práci v Rádio Svobodná Evropa objevil ). I.Bernard – ová, se jmenovala moje kolegyně ze Dvojky ,tady již několikrát vzpomínaná. Ioana je ženská podoba mužského jména Ioan nebo Ioane. A Magurä je Magera. S latinskou příponou -it – Megrit. Později Madrid. A Mogorit a ruský sufix u ženských židovských jmen – a. Mogorita – Mohorita. Kromě toho je její jméno I.M.B. A vy už víte že velké I je vlastně malé l. Malé L. Tedy ona je i L.B.M. klíč v celém příběhu. O dva odstavce výše rozvedený.

Cornel Chiriac byl zavražděn na parkovišti v Mnichově. Pobodán. Prvním podezřelým byl ten kdo ho viděl naposledy. Mario Gropp. M.G.

5./ – Georgi Markov. Celým jménem Georgi Ivanov Markov. Narodil se 1.března 1929 v Sofii, Bulharsko. Zemřel 11.srpna 1978 v Londýně. V roce 1946, ukončil gymnasium. A začal studovat chemii. Po ukončení školy pracoval jako chemický inženýr a učitel na technické škole.  V 19 letech měl tuberkulózu – T.B.C. V roce 1957 vyšla jeho první kniha The Night of Ceasium. Brzy na to další The Ajax Winners. V roce 1962 vyšla další kniha Men. Byl přijat do svazu spisovatelů a začal pracovat v Národním domě mládežnického vydavatelství.  V roce 1966 vyšla jeho kniha A Portrait of my Double a The Women of Warsaw v roce 1968. Také napsal divadelní hry. Které ale byly zakázany. To Crawl Under the Rainbow, The Elevator, Assassination in the Cul – de – Sac, Stalinists a I Was Him. Jeho kniha The Roof byla stažena s tisku, z důvodu ,že popisovala kolaps střechy Leninovy ocelárny. V angličtině je to “ it describe as a fact and in allerogical terms the collapse of the roof of the Leninn steel mill“. Byl autorem populárního televizního seriálu Every kilometer. Ve hře vystupuje detektiv Velinský, ve druhé světové válce a jeho protivník z hnutí odporu Deyanov. V roce 1969 odcestoval do Bologni za bratrem. V září 1971, když mu bulharská vláda odmítla prodloužit pas, odcestoval do Londýna. Učil se anglicky a pracoval v BBC. Později pracoval v Deutsche Welle a v Radio Free Europe. Bulharská tajná služba na něj založila spis pod názvem “ Wanderer“. V roce 1974 se hrála jeho hra To Crawl Under the Rainbow v Londýně. A v Edinburgu jeho hra, psaná v angličtině Archangel Michael, vyhrála první cenu. V roce 1975 se oženil s Annabel Dilke. A měli dceru Alexandra-Raina. Narozenou v roce 1976. Georgi Markov kráčel dne 7. září 1978 přes Waterloo Bridge, přes River Thames. Čekal na autobus a pocítil malé štípnutí. Otočil se a uviděl muže s  deštníkem, který rychle přeběhl ulici a nastoupil do taxíku a odjel pryč. Tato událost se nazývá “ Umbrella Murder „. Večer měl horečku a odjel do St.James Hospital in Balham, kde očtyři dny později, 11.září zemřel. Příčina smrti byla otrava ricinem. Pochován je na hřbitově Chrurch of St. Candida and holy Cross in Whitchurch Canonicorum, Dorset. Jako jeden z podezřelých z vraždy byl označen britskými The Times Ital, Francesco Gullino – nebo Giullino.

Georgi Markov. G.M. Maxim Gorkij, Mladá Garda, Michal Grubý, Michail Gorbačov a samozřejmě General Motors. George je také Georgia a obsahuje OR. Světlo kůže – Otmar Reidl – Operace Benjamin. Markova se jmenovala kolegyně se kterou jsem v roce 1971, přednášel na 14. sjezdu KSČ, zdravici mládeže. Před  Augustinem Husákem a Maršálem Brežněvem  a dalšími. 14 je dvojka. U hodin. Marková byla také nejbližší spolupracovnice Miroslava Šloufa, když byl předsedou Českého ÚV SSM. Po celou dobu jeho působnosti v této funkci. Od roku 1982 do roku 1986. Když jsem celou tuto dobu působil i já. Ivanova ( věřím, že si to pamatuji správně ) se jmenovala příjmením , jedna bulharská spolužačka – studentka ve škole v Moskvě, kde jsme spolu byli v roce 1971 -72. Georgi Markov se narodil 01.03. moje číslo dresu v Meteor Praha bylo 31. Narodil se v roce 1929. A to je i 1926 a to se narodila matka mojí manželky Svoboda. Měl tuberkulózu – TBC – to v naší řeči latinko azbukou i anagram STB. Anebo čteno bulharsky odzadu je to latinkou psané SVaT. Dohazovač. Jeho první kniha vyšla v roce 1957 a jmenovala se Night of Ceasium. Česky Noc cézia. Ceasium je chemický prvek číslo 55. A jeho chemická značka je CS. Název má podle latinského slova Nebeská modř. Číslo 55 známe – 50,20,22,25,52. Modř nebeská je barva letectva Air Force a námořnictva Marine. A CS je jak Czechoslovakia tak i X. EL CHE. Druhá kniha obsahovala slovo Ajax. A to je i název slavného holandského fotbalového klubu Ajax Amsterdam –  Holandsko, podzemí. R je L – klíč v mém příběhu. Další kniha byla Men – Muži a hned za ní kniha Portrait of my Double – portrét mého dvojníka. Dvojník – dva, Dvojka.Kopie – Otisk – Clone – Clown. A hned další kniha ženy z Varšavy. Moje manželka Svoboda byla s rodiči začátkem padesátých let asi čtyři roky ve Varšavě. Její otec tam pracoval na CS zastupitelském úřadě. Dvě ženy Vlasta Svoboda a Vlasta Svoboda. Z Varšavy. V.S a V.S. US a SU. Kniha Roof, byla stažena protože popisovala jak spadla střecha od „Steel Mill“  Lenina. Roof je střecha. A můj děda Gebelt – Havel T. byl profesí pokrývač. A jméno Thatcher znamená pokrývač. A ta byla jak víme Margharet – anagram Mohorita. A Ocelárna je i Oselárna. A osel je v pražském slangu vosel. A to je i Vasil. A anglicky je to Mill. Mlýn také v češtině. Mlynář, Miller, Meyer atd. V televizi byl populární jeho seriál, ve kterém vystupují dvě hlavní postavy. Velinský – angram Veselin – Vasilin. A jméno  Deyanov. V minulé díle je popsán osud francouzského diplomata v Moskvě – ten se jmenoval stejně – Dejanov. Byl kompromitován KGB.

V Edinburghu – Scotland, Alba, Skotsko, rusky s trojzubcem – ruským š na začátku, Šetland – vyhrál první cenu s hrou Archanděl Michael.  Jde o Michala. Míšu.

George Markov byl u Waterloo Bridge – W.B.  otráven ricinem. Popsal jsem tu také, na webu, obrovké dílo – obraz z britského parlamentu o setkání Maršála Welingtona a Maršála Blüchera, po vítězství jejich armád u Waterloo. Maršál Welington byl britský velitel a Maršál Blücher, pruský. A ten byl stejného jména jako v roce 1935 povýšený mezi prvními pěti sovětskými maršály, Rus,  Maršál Bljucher. Markov byl otráven 7. září 1978. A 7.září je i 7. dubna. A to je Moravcovou metodou i 5.dubna. A to se narodil můj děda z horních Počapel. Gebelt – Havel The. A na následky tohoto zranění zemřel 11.září. A to je plus dva 13.září. A to je datum mezi narozením syna mé sestry Anny, Michala G. 12.září a 14. září to je datum narození mého předchůdce ve funkci předsedy ÚV SSM Jaroslava Jenerála – J.J. – Kotva. A 14.září je i naším psaním 19. září a to jsem se narodil já.

Později byl z jeho otravy podezřelý a v The Times označený Ital , jménem Fancesco Gullino nebo Giullino. Velmi podobné jménu Gyula – Bilak Vasil a moje přítelkyně z Novosibirska – baletka Gyula nebo Gulya.

6./ – Jerzy Lewi. Narodil se 22. dubna 1949 ve Wroclaw. Zemřel 30.října 1972, Lund, Švédsko. Byl to polský mistr – šachista.  V letech 1965 až 1969 vyhrál celkem 5x juniorské mistrovství v šachu juniorů. V roce 1968 emigroval do Švédska. A tam zahynul při automobilové nehodě. Je pochován na židovském hřbitově v Malmö.

Jeho příjmení je Lewi. A to je i L.W. A to je i L.M. Ludmila Mohoritová, moje matka. V Praze působil Rabín Löw, který podle pověsti vytvořil Golema. Celým jménem Jehuda Löw ben Becalel. L.B. Ludmila a Basil/Vasil. A Becalel je angram Vasilly. Golem je také po našem angram Vasil. Na Okresní radě dětských a mládežnických organizací – předchůdce SSM.  Praha 7 v ulici Jaroslava Haška, kde jsem vůbec poprvé byl ve svých asi 17 letech, v roce 1969, jsem se seznámil s předsedou tzv. Svazu klubů mládeže a ten se jmenoval Jiří ( Jerzy ) Levý ( Lewi ).

Jerzy Lewi se narodil 22.dubna 1949. A 22.duben je i 22.září – čtvrtý měsíc od konce roku. A Moravcovou metodou minus dva, e to 20.září. A to je datum mezi mým datem narození – 19.září a mezi datem narození mého přítele a spolužáka a později manžela mé sestry který se jmenoval také Jiří – 21.září. A moje sestra – jeho manželka se narodila ve stejném roce jako Jerzy Lewi. V roce 1949. Jerzy Lewi se narodil ve Wroclaw. To je česky Vratislav. Tak se jmenovalo první dítě mojí matky – dcera Vratislava, která zemřela po narození. A stejně tak se jmenoval jeden z mých dvou bývalých nevlastních bratrů – dvojčat – Vratislav. Jerzy Lewi zemřel 30.října. To je Moravcovou metodou, minus dva 28. říjen. Den vzniku Československa. Zemřel při autonehodě. A je pochován v Malmö. M.L.M. – M.L.W. Mohorita Ludmila a Vasil/Václav.

7./ – Lawrence Martin Bittman. Narodil se 14.února 1931 v Praze. Zemřel 18.září 2018 v Rockport, Massachusetts, USA. Původně se jmenoval Ladislav Bittman. Byl pracovníkem československé tajné služby StB. Byl specialista na dezinformace. V šedesátých letech byl členem velké dezinformační akce v Československu, známé pod jménem Operace Neptun. Šlo o v roce 1964, smyšlený objev dokumentů nacistů, ukrytých v Černém jezeře na Šumavě. Československo opustil v roce 1968. Jeho jméno mu bylo v USA změněno na Lawrence Martin a později na Lawrence Martin Bittman. V USA pracoval jako přednášející na Boston University, ve státě Massachusetts.

Lawrence – je vám známé české, nebo lépe řečeno slovenské Lorenc. ( Alois Lorenc ). A celé jméno ,které mu bylo v USA přiděleno, postupně,  je náš známý klíč, celé Operace Benjamin. L.M.B. M.L.B. Mohorita Lumila a Basil/Vasil.  Maria Leontijevna Bočkareva a pohoří na Highlands –  Beinn Liath Mhor – ve Skotsku. A Marine Benjamin Lloyd, z americké občanské války. Bittman se narodil 14.února v Praze. A to je Moravcovou metodou, děleno dvěma 7.února. A to se narodila matka mojí manželky Vlasta Svoboda. V.S. a US a SU. A Bittman se narodil v roce 1931. To je rok narození Borise Jelcina. A rok 1913 je rokem narození Augustina Husáka. A číslo 1391 je číslo popisné našeho domu v ulici Antonína Sochora, Praha 7, Holešovice Bubny – H.B. – Havel a ruské B – Václav. Dezinformační kampaň na které se podílel se jmenovala Operace Neptun. Jako vládce moří. S trojzubcem. Znakem Ukrajiny. Písmenem M v abecedě Vikingů. A s trojzubcem se sochou Neptuna ve městě – přístavu, Bristol ve Velké Británii. Který se znovu vztyčil na Augustine Parade 10.května 1953. Vedle pomníku Maršála Slima, rodáka z Bristolu. Slim – angram Vasil. Maršál Slim velel vojskům v Barmě ve Druhé světové válce. A tam, v Barmě,   sloužil v osmdesátých letech na československém velvyslanectví, otec mojí manželky Svoboda Miroslav. Samozřejmě tam s ním byla manželka Vlasta Svoboda.

Lawrence Martin Bittman vyučoval na Boston University, Massachussetts. A to jsou iniciály B.V.M – Basil/Vasil Mohorita.

8./ – Josef Frolík. Narodil se 22. září 1928 , Libušín. Zemřel 11.května 1989, Florida, USA. Jeho původní příjmení bylo Lukeš. Jméno Frolík, bylo jméno jeho otčíma z Kladna. Na konci Druhé světové války byl totálně nasazen.  Po válce vystudoval obchodní akademii ve slaném a působil v administrativě Rudého práva a při tom studoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V roce 1947 vstoupil do KSČ. V roce 1948 svědčil proti svému profesorovi Gargel a ten byl odsouzen na tři měsíce ve vězení.  Roku 1955 přešel pracovat na ekonomickou rozvědku StB – IV.správu. A pět let na to potom přešel na První správu StB. V letech 1964 – 1966 působil jako rezident v Londýně. Po roce 1968 se rozhodl emigrovat. A nashromáždil řadu dokumentů, které se mu podařilo balkánskou cestou dopravit do USA, kam v roce 1969 emigroval. V emigraci byl využíván střídavě CIA, MI 5 a MI 6. Poté ale onemocněl a podle informací zemřel na rakovinu jater. Podle jiných verzí mu byla změněna identita a žil dál v USA. V Československu mu vyšli dvě knihy, „Špión vypovídá “ a Špión vypovídá II“. Jejich prostřednictvím informoval veřejnost o praktikách StB.

Jeho přijaté příjmení je Frolík. A obsahuje tedy OR. Otmar Reidl – Operace Benjamin. Jeho původní jméno bylo Lukeš – LuKeS. L – KS a také je to L – X  a to je také EL CHE. Narodil se 22.září. A to je Moravcovou metodou, minus dva i 20.září. A to je datum mezi mým datem narození – 19.září a mezi datem narození mého přítele, spolužáka a později manžela mé sestry Anny. Frolík se narodil v Libušíně. Libuše bylo jméno radiostanice kterou používal major Frank v Haagu v Holandsku na začátku Druhé světové války. A také se tak jmenovala moje spolužačka ve studijní skupině Jihočechů a Západočechů v ročníku V 25 na Vysoké škole politické ve Vokovicích, v letech 1978- 1982. Také to byl ale krycí název radiostanice,  skupiny Silver A – anagram Vasilly, která k nám byla vysazena do Protektorátu z Londýna v roce 1941. Otčím pracoval na Kladně – KL. EL K – EL CHE. Frolík vstoupil do KSČ v roce 1947. A to je i 1991, rok ukončení SSSR a světového komunismu. A je to i 1919. Rok narození mého otce a generála Bunzáka. Také parašutistů.

Frolík působil DVA roky v Londýně. A v roce 1969 emigroval. Uvádí se na Wikipedii jeho datum úmrtí jako 11.květen 1989. 11. květen je i 11.srpen. A to se narodil Vasil Bilak – Gyula. A Moravcovou metodou minus dva dny je to 9.srpen. A to se narodili moji dva bývalí nevlastní bratři. A plus dva je to 13.srpen a to se narodil Fidel Castro. A 12. srpna – datum mezi tím se narodil můj otec a Jak eš. Jeho knihy jsem měl a četl jsem je. Bohužel jsem o ně přišel když jsem se musel vystěhovat z důvodu záchrany svého života do zahraničí. A byl jsem tak připraven od dům a samozřejmě i o knihovnu v něm.

9./ – Kudirka Simas. Narodil se 9.dubna 1930 v Griskabudis, Litva. Byl to sovětský námořník, radista na litevské rybářské lodi. V roce 1952 ukončil námořnické učiliště. Od roku 1956 do roku 1970 pracoval na lodích v přístavu Klajpeda. V pondělí 23. listopadu 1970 při plavbě v zahraničních vodách Kudirka přeskočil z jeho lodi na palubu lodi USCGC Vigilant v blízkosti  Martha’s Vineyard. V té době se projednávala smlouva mezi SSSR a USA a námořním rybolovu. Panovaly obavy z možného přerušení jednání.  A na základě požadavku sovětské strany byl Kudirka vydán sovětským úřadům. V celém případu se angažovali kapitán Fletcher Braun. A kontra-admirál William Ellis. Poté co se o incidentu dozvěděl president Nixon, byli na základě jeho příkazu, propuštěni z amerického námořnictva. Včetně velitele lodi Vigilant. Velitel námořnictva admirál Chester Bender dokonce prosazoval jejich přísnější potrestání. k tomu ale nedošlo.

Kudirka Simas byl po návratu souzen v SSSR. Proces se uskutečnil ve dnech 17. – 20. května 1971 v sále Vrchního soudu Litevské sovětské republiky. Kudirka byl odsouzen k mnoha letů pobytu v pracovním táboře se zvláště přísným režimem. V roce 1974 zjistil Kudirka, že jeho matka má občanství USA. Narodila se totiž v New Yorku a bylo jí devět let v době kdy se její rodina vrátila do Litvy. Velká zásluha na jeho osvobození a výjezdu do USA je přičítána Sergeji Kovaljovovi. V USA  přednášel a pracoval v emigrantských litevských sdruženích. V roce 1978 byl v USA natočen televizní film společností Paramount. V hlavní roli hrál Alan Arkin. Film byl uveden dne 23.ledna 1978.

Jeho jméno má iniciály K.S – X – Che. Narodil se v Griskabudis Litva .A to je zase L.G. – EL CHE. Narodil se 9.dubna. A to je i 9.září.  9.9. – Římskými číslicemi je to 99 – IC . A to je zase el che –  EL CHE. Ukončil učiliště v roce kdy jsem já narodil. V pondělí 23.listopadu – tedy i 11.23. přeskočil u Martha’s Vineyard na loď Vigilant. Datum kdy to udělal je skoro moje rodné číslo – 123. A bylo to u Martha’s – angram Mohorita s. a Vineyard. Iniciály M.V – Mohorita Vasil. Mohoritova vinice bude pravděpodobně vinice na Praze 7 ,kde jsem bydle. V Tróji – Svatá Klára. Santa Clara. Ale i Vinohrady, kam jsem šel na Dvojku, asi 4 roky po této události pracovat.

Velmi důležité jsou jména tehdejších amerických námořních představitelů. První je Braun. Jako generál Braun, z Rady Tří, odbojové organizace, spolupracovník mého otce a číslo 12 na zde zveřejněném seznamu  spolupracovníků jejich zpravodajské skupiny v době Druhé světové války. Druhý je admirál Bender a jménem Chester. Bender je ukrajinské jméno. A Chester je název českého strakatého plemene skotu. Catle.

Když byl Kudirka Simas souzen po návratu do SSSR, tak to bylo ve dnech 17 až 20. května. A to je i 17 až 20. srpen. A 19. srpna se narodil generál Stěpan Bunzak. Z Volové. Stejně jako otec. Proces začal 17.května to je i 17.srpna. A to je Moravcovou metodou minus 2, 15.srpna. A to jak víme je i 12.srpna. Den narození mého otce a Jak eš.

Velká zásluha za jeho osvobození z trestu odnětí svobody, je přičítána Sergeji Kovaljovovi. Více informací o této osobě není. Jen vím, že se přesně tak, jmenoval vedoucí střediska ÚV Komsomolu na Krymu, kde jsem v roce 1991 v srpnových dnech – stejných jako byli dny Kudirkova procesu , po našem, byl svědkem zahájení pokusu o převrat ortodoxními komunisty. A odkud po našem rozhovoru odcestoval A.B. Alexander Borcov do Moskvy. A druhý den, v Moskvě dislokovaná, Tamanská divize, obrátila své vojáky i tanky proti pučistům.

A znovu musím připomenout příhodu s moskevským taxikářem. Který mne vezl od přítele Tichomirova na Leninské – původně a nyní zase Vorobjevovi hory. Ten mi v taxiku říkal , že mluvím rusky jako Litevec.

Kromě toho je hlavním městem Litvy Vilnius – tedy L.V. – Ludmila a Vasil. A mezinárodní značka automobilů Litvy je LT. Jako Litoměřice. Kde jsem sloužil na základní vojenské službě od roku 1974. V roce kdy se Kudirka dozvěděl že jeho matka má občanství USA.

V roce kdy zemřel Maršál Žukov.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *