Proč byla Charta 77 publikována v lednu 1977, na svátek Marine a datum vyvraždění carské rodiny a cara Nikolaje v Jekatěrinburgu a datum mojí svatby. 1/77 a 17.7.Co všechno se nachází v Liverpoolu a dějiny Československa

2 077 zobrazení
TiskTisk

Můj dnešní příspěvek má význam  především pro ty co četli můj web a znají tak souvislosti celého příběhu – Operace Benjamin. A je tak jako vše co tady píši určen především těm co si myslí, že jednou nejeli na chalupu a svrhli světový komunismus. Samozřejmě, že ne jenom těm. Je určen jako všechno tady napsané i těm co mají zájem znát pravdu o tom, jak se to celé provedlo. A jaká to byla významná zpravodajská operace. Které se zúčastnily Tři sestry.

Dnes se vydáme do Liverpoolu. Liverpool je staré město v Anglii. Přístav. Velmi významný pro koloniální éru Velké Británie.Velmi významný přístav i v době WWII, například. Víc z historie netřeba pro můj účel popisovat. Nejdůležitější pro moje vyprávění je nástup Průmyslové revoluce, která jak víme, má počátky a slavila úspěch práve v Anglii. Z Liverpoolu, přístavního města vedla první meziměstská železnice na světě. A vedla do Manchestru. Jel jsem se tam na to podívat. (A jen trochu odbočím, kola měla už tehdy stejné okolky ,jaké se používají dodnes a měla stejných rozchod 1435 mm, jako má 60 % železnic na světě dodnes.) Podívat se na zrenovované, první na světě nádražní budovy, ze kterých je dnes užasné Muzeum techniky. Kde se dozvíte jak to přesně bylo na začátku. Jak se začalo v Manchestru se strojní výrobou s přechodem na páru atd. Zpracování bavlny, která se sem právě po železnici vozila. Textilní výroba. A vše co s tím souviselo. A seznámíte se slavnými jmény, jako je Richard Arkwright, John Kay, Thomas Highs apod. A říčním kanálem se sem dopravovalo uhlí, nezbytné k výrobě páry. Proto se Manchestru říkalo Cottonpolis. Město Bavlny…M.B. a železnice pojovala města Liverpool a Manchestr…L.M. Ano naše známé B.M.L. Beinn Liath Mor ve Skotsku. Mohorita L.B. – Ludmila a Basil/Vasil .A Benn – Operace Benjamin.

V Liverpoolu se nachází čtvrť pod jménem Toxteth. V této části města je liverpoolská katedrála Church of Christ, na St. James ( Yakov,Jakov, Jakub, Santiago atp.) Mount – jedna z největších na světě a největší církevní stavba v Velké Británii. A kousek od ní je i Princes Road Synagoga. Přesněji řečeno nad ní.

A právě zde v blízkosti Prince Road Synagogy je ,jak ukazuje mapa ve velké blízkosti, soustředěno několik církevních staveb pohromadě. Po obou stranách Princes Road se nachází Greek Orthodox Church of St. Nicholas, The Anglican Parish of St.Margaret of AntiochWelsh Presbyterian Church. A Princes Road street vede přímo do Catharine street ( Huskisson street).

Tedy, pro ty co neznají klíč nebo nečetli pozorně můj web, je to Nicholas a Marghareta.

Neboli  Margharete,Margaret,Markéta, Marget,v Greek Orthodox jméno  Marine, která má svátek v 17.07. Wales, Wasel,Vasil a Catharine, Jekantěrinburg a Kateřina. Takže já i moje děti pěkně společně. Včetně datumu vyvraždění carské rodiny. Včetně datumu mého sňatku v roce 1976 s V.Svoboda…

A v Československu ( dnes Slovenské republice),  jak píši jinde se nachází pravděpodobně nejstarší církevní stavba ve Střední Evropě  kostel St.Margaret of Antioch v obci kde žili rodiče Tomáše Masaryka – KopčanyZáhoříTrnava. A její jméno nese i klášter v pražském Břevnově. Kdo ještě byl ze ZáHoří / Záhorie už určitě víte. A připomínám, že OR je hebrejsky jak kůže tak světlo, podle prvního písmena. Více je jinde na mém webu.

To je realita. Nezměnitelná. Stejně jako to, že když jdete ke katedrále a dále nahoru na St.James Mount, tak musíte projít okolo domu, kde se narodil a žil Brian Epstain. Manažar Beatles. Brian Epstain se narodil 19.09 ( jako já ) v roce 1934 a zemřel v měsící August den 27 v roce 1967. A znalcům šifry už nemusím vysvětlovat, že otočené – položené  E napravou stranu je M. Takže je i B.M. A čísla – datumy, také mnohé napoví.

Ano těch liverpoolských Beatles. Kteří ve složení MaCartney, Harrison,Lennon,Star, byli z Liverpoolu a svoji kariéru nastartovali právě tam ,ale i  v Hamburgu mimo jiné v klubu INDRA. A hráli kromě jiného Yellow Submarine, Hey Jude a Lady Jane…O tom jsem ,ale již také psal. O mém koncertování v kapele v Moskvě s basovou kytarou, automechanik a Jindřich, Jindřišská,Jindřichův Hradec a Lemon a Richard ( dr.ElChe) Starkey…hrál na soupravu bicích LUDWIG ( ano jako Svoboda Ludvík)

Ještě jedno jméno vás zaujme cestou nahoru St.James ( jinak také Jakov, Jakub, Santiago…), je to jméno zakladatele a  budovatele první meziměstské  železnice na světě. Z Liverpoolu do Manchestru. Také žil v této části města. Jmenoval se Henry ( Jindřich) Booth.Narodil se 1789 a zemřel 1869.

Je to určitě dost pro prokazatelnost zázemí operace Benjamín. Ale to nejlepší nakonec jak se říká. Souběžná ulice s Princes Road se jmenuje Gibson street. A ústí přímo u výše jmenovaných kostelů. Důležitá je „značka“ nebo „kód“, chceteli.

Harold Charles Lehr Gibson. To je celé jméno 1.tajemníka britské ambasády v Praze koncem třicátých let. Pár údajů z jeho životopisu. Narodil se 1897 v Moskvě, kde navštěvoval základní školu. poté ukončil svoje vzdělání na škole v Tonbridge. Hned na to, v březnu 1917 nastoupil k MI6, právě pro jeho znalosti ruského jazyka. A od té doby byl jeho život spojen s celkovým děním v Rusku. Pracoval na Britském konzulátu v Moskvě, na velvyslanectví Velké Británie v Petrohradě. Po revoluci na britské misi v Oděse, v misi Sira Halforda Mackindera ve štábu u genrála Děnikina. A pak to byla Bessarábie. a pak Constantinopol a pak dále plnil rozličné úkoly v různých částech Evropy než právě zakotvil v Praze.

Je to ten major H. Gibson, který organizoval odlet generála Moravce v čele 10 zpravodajců Československé branné moci – II.oddělení, do Velké Británie letadlem společnosti holandské ( Niederland,španělsky Países Bajos) společnosti KLM ( Anna Mohorita LeMaK). A ten ,který s nimi spolupracoval po celou válku. Ať už v Londýně, nebo v Istanbulu, spolu s generálem Heliodorem Pikou a podílí se na řízení A – 54 – Paula Thummela, zpravodaje z německého Abwehru a agenta Československé armádní zpravodajské služby. Po Druhé světové válce opět sloužil až do září 1948 na britském velvyslanectví v Praze. Po odjezdu z Prahy byl obviněn komunistickou vládou Československa z organizace protistáního spiknutí. Jeho bojový přítel,  generál Heliodor Píka byl obviněn komunisty ze špionáže proti SSSR a Československu ve prospěch Velké Británie a byl popraven 21.června 1949 v Praze.

H.Gibson vykonal obrovský kus práce. O tom není pochyb. A právě tady byl položen jeden z dalších základních kamenů pro ukončení SSSR a celé tzv.Světové socialistické soustavy a světového komunismu.

Jeho iniciály byly dalším vodítkem pro navedení celé situace ústící v roce 1989 a 1990 ve Východní Evropě a zakončené na narozeniny mého syna Nikoly 26.prosince  1991 koncem SSSR.

Byl Harold. Kteří bývají oslovováni Harry. Což znamená v češtině Jindřich, jako Henry. Jmenoval se stejně jako slavný herec němé éry Harold Lloyd. A přes toto jméno se jmenoval stejně jako Benjamin Lloyd, narozený v roce 1836, hrdina americké občanské války a nositel Medal of Honor. Narozený kde? No právě v Liverpoolu. A sloužící jako Coal Heaver, na lodi Wyalusing – Vasil ing. Lodi pojmenováné po městečku v Pensylvánii, které bylo založeno Moravskými bratry.M.B. Do americké armády vstoupil v Pensylvánii. Kde žila Anna Mohorita LeMaK a v PenSYLVAnii ve Spartanburgu ( což je také Praha 7 ) se narodil generál Westmoreland. Více už bylo popsáno. A popisuji tam Lloyd banku, ve znaku s černým koněm a slavnou pojišťovnu Lloyd a další Lloydy.

Harold Lloyd obdržel v roce 1952 cenu filmové akademie Oscar. Za celoživotní dílo. Ne za individuální filmové dílo. V roce 1952 kdy začíná prezidentovat generál Eisenhover ve Spojených státech a kralovat ve Velké Británii Queen Elisabeth. A 19.09. nebo 09.19. jsem se narodil já.

Jeho další iniciály jsou Charles Lerch. To už musí být na první pohled každému znalci mého webu na první pohled jasné – CH L – El CHE. A bez nich je to jenom H.G. Ano Husák Gustáv. Nebo také genrální tajemník Komunistické strany USA Guss Hall. G.H.

A aby bylo už na 100% jasné, že nejde o náhodu tak je třeba uvést i jméno francouzského styčného důstojníka s Československou vojenskou zpravodajskou službou před druhou světovou válkou. Ten ,který spolupracoval s majorem H.Gibbsonem a tehdy plk.Moravcem. Byl to také major, ale francouzské armády Henry Gouyou. Tedy Jindřich, Harry, Harold, Gouyou – H.G. A zase H.G. Se ,kterým se ještě v průběhu války Moravec několikrát služebně sešel. Ale to není předmětem dnešního mého psaní.

A definitivně pro dnešek ještě jeden Lloyd. A to – David Lloyd George. Předseda vlády Velké Británie. Česky Velšan. Národnosti Wales.Po našem Wasil. Byl jediným této národnosti předsedou britské vlády. A používal hojně jazyk své národnosti. Narodil se však v Anglii. V Manchestru. Velšan z ManchestruV.M. Za jeho předsednictví vlády 1916 – 1922 byla bojovala vítězně Velká Británie ve WWI. A v roce 1917 byla jeho ministrem zahraničních věcí vydána tzv. Balfourova deklarace o právu Židů na samostatnou vlast –  stát v tzv.Palestině. A Irsko získalo v době jeho předsednictví vládě samostatnost. Jeho první žena byla Margaret Lloyd George, a druhá Frances Lloyd George.

A úplně nakonec když už jsme ve městě Beatles tak proč nepřipomenout i druh hudebního nástroje – kytary. Gibson. Říkali jsme jí Gibsonka…Někde jsem na ni i hrál. Ale nevlastnil jsem ji. Vyrábí ji od roku 1902 ( znalci správného základoškolního názvosloví čísel vědí že to  může být i 1952) v Nashville v USA. Nejslavnější model se jmenuje Les Paul. Její zakladatel se jmenoval ORvile Gibson. O.R. Otmar ReidlOperace Benjamin.

Stejně jako pak dělostřelec, generál Otakar Rytíř ( původně Ritter), který pokračoval v tradici O.R. v Československé armádě.A pak jako předseda Svazarmu.

Tak pracovaly Tři sestry…

Beinn Liath Mor – pohoří ve Skotsku. BEiNn LIATH MORMOHRITA L. MOHORITA L.Ben.

To už jsem popsal ve svých poznámkách k pamětem. A nyní ještě jedna ukázka z práce Tří sester. Ony výše jmenované církevní stavby se nachází na St.JAMES Hill. Určitě je spousty kopců ve světě, které nesou jméno St.Jamese. Ale jen v této souvislosti – jaké církevní stavby to jsou, po kom nesou jméno a jaké ulice jsou okolo nich mají svůj význam. A že jde právě o toto místo je zcela zřejmé. Protože na toto americko-britské „znamení“ nebo „značky“, nebo „kódy“ reagovala druhá strana – nebo spíše řečeno Třetí strana , ta ruská..

Jak? Začneme popořádku a velmi organizovaně a jasně.Použitím metody „hebrejštiny“. Psaní a čtení bez samohlásek, nebo jejich různým čtením.

První byl Jakov ( James) Sverdlov – SVeRDLoV. SV RD LV. VaSiL DR. DR. Vasil. Psal jsem o tom jak otec měl navštívenky s DR. A nikdy DR nebyl.

Druhý byl Jakov, syn Stalina. Ano ten ,který si vzal za ženu baletku, z Oděsy, provdanou Bessarab. Proti vůli otce. Tak jako si můj vzal za druhou ženu v sedmdesátých letech, Anna Besarab,Karlových Varech ( Carlsbad, Charles Bad).. A tak se opět objevuje na „scéně“ jméno Anna Mohorita. Protože moje sestra se provdala a jméno Anna Mohorita, díky změně jejího příjmení „zmizelo“. A je tu zase ta zpět Anna Mohorita Lemak, PennSYLVAnia – generál Westmorland – Spartanburg, Benjamin Lloyd, Wyalusing, Moravští Bratři, atd.atd.atd

Otcův instruktor,který ho připravoval na bojovou činnost v týlu nepřítele za Druhé světové války, v kurzu kam nastoupil 1.července 1944 se jmenoval Jakovlev. Záznamy z jeho dokumentace z Vojenského historického muzea o tom svědčí.

Člen sovětského Politbyra KSSS, „Otec Perestrojky“ se jmenoval  Alexander Nikolajevič Jakovlev. Setkal jsem se s ním v Moskvě v roce 1990, v září. Cestoval jsem tam z Lisabonu, kde jsem byl na návštěve u portugalských komunistů.(Proč právě z Lisabonu budu psát v dalším příspěvku).Tento Jakovlev byl od 1973 do 1983 – deset let X.římskými písmeny, velvyslancem Sovětského svazu v Kanadě. Která má dodnes v čele, jako hlavu státu britskou královnu.

A to nejdůlěžitější. Za 1. narodil se v KOROLJOVO. Kdo byl Koroljov určitě víte. A příhodu s uranem z Konga, z mého webu určitě také znáte. Střední školu absolvoval v městečku zvaném Krasnyje Tkači. Což jsou Červení Tkalci. Nebo také Rudí Tkalci. A kde ještě byli TKALCI ? V Manchestru, rodisti průmyslového tkalcovství. V tom Manchestru uvedeném nahoře.. Za 2. Ve Druhé světové válce bojoval ( na rozdíl od mladšího Gorbačova) a sloužil u Námořní pěchoty. Tedy u Marines. Svatá Marine ( Margharete, Margaret,Markéta atd.) z  Antiochoa má svátek 17.07. Vyvraždění carské rodiny – cara Nikolaje. A kostel v obci kde žili rodiče T.Masaryka v Záhorie, atd.atd.atd. Za třetí. po absolvování učiliště ve městě GLAZOV  byl poslán jako velitel čety námořní pěchoty na VOLCHOVSKÝ front. To se stačí jen trochu podívat. A vidíte tam VOL CHOVSKÝ . Za třetí,pak byl po zranění chvilku tělocvikářem v Jaroslavli. Jako Ivan Mohorita, který s otcem utekl z Československa do SSSR v roce 1939 a pak také po Gulagu odešel do Svobodovi armády. Byl z Volové. Ne z okresního města Volové jako můj otec ale z vesnice Volové u Chustu. Po válce působil jako docent plukovník v Tyršově domě – na tělovýchovné fakultě. Za čtvrté: Jeho otěčestvo je Nikolajevič. Za páté. jeho žena byla Smirnov. Jako ten co byl u mě v roce 1988/89, hlavní komsomolec z Moskvy, píši jinde. Za šesté : V době okupace v srpnu 1968 byl v Československu, jako pozorovatel z ÚV KSSS. Za šesté, sloužil deset let v Kanadě. Kde je hlavou státu britská královna.

Dalším vodítkem byl maršál Nikolaj Dmitrijevič Jakovlev. Proč? Za prvé: narodil se na Silvestra. Ano jako Silvestr Stalone – Rocky da Balboa, jako Vasco da Balboa nebo jako Rambo – v naší řeči R je L a LMB. Zase Beinn Liath Mor, Marie Leontijevna Bočkareva u prezidenta Wilsona atd.atd.atd. Za druhé, a to je důležité, narodil se v obci s názvem Staraja Russa. Stará Rus. Co bylo za Sovětského svazu StaráRus?. Za třetí: sloužil tak jako Žukov a někteří další v carské armádě za první světové války. Za čtvrté: za války sloužil u dělostřelectva. Stalin ho nechal zavřít v roce 1952. Po jeho smrti byl propuštěn, byla mu navrácena hodnost a  funkce, a stal se velitelem PVO. Za páté: Jmenoval se Nikolaj. Za šesté: Dmitrijevič. Tak jako otci zapsali do dokumentů při propuštění z Gulagu v roce 1943 – Vasil Dimitry Mohorita. A nazývají ho tak i v některých publikacích. Se jménem po otci. I Sedlák, poradce od Štrougala mu tak říkal ve výpovědi u vyšetřovací komise 17.listopadu 1989.

A nezapomeňme na slavného konstruktéra Alexandera Sergejeviče Jakovleva. Proč ? Za prvé: studoval Žukovskij vojensko letecký inženýrský institut. Jde o školu pojemnovanou po ruském vynálezci a vědci Žukovském. Ne po maršálu Žukovovi. Za druhé, sloužil u BBC. To není British Broadcast company. To je rusky napsané Vojenno vzdušnyje sily. Vojenské vzdušné síly. Za třetí: konstruoval letadla jménem JAK. Nebo chceteli YAK. A co je jak přece víme dobře. Je to dobytek, catle, stejně jako Volové, odkud pocházel otec atd.atd.atd.. A stejně jako generál George CATLETT Marshall. Šéf sboru náčelníků štábu americké armády. A tvůrce tak zvaného Marschalova plánu.

CatleTT. Catle 1919. Můj otec narozaný v roce 1919. A v roce 1991, 26.prosince na narozeniny mého syna Nikoly konec SSSR a světového komunismu

Tak jako žena syna Stalina Jakova ,byla baletka, tak i manželka Evžena Erbana byla baletka. A Erban byl spolubojovníkem otce, se skupinou Arap.  Z Rady Tří.Je na seznamu spolupracovníku skupiny Arap, který mám uschován.

A já jsem se seznámil,blízce, v roce 1972, v Novosibirsku s baletkou – z Taškentského národního divadla ( Tehdy Bolšoj Teatr).Jmenovala se Gulia. A jak to bylo se založením divadla v Taškentu? Uvádím údaj z Wikipedie. Kdo byl zakladatelem? Citace a všimněte si jména… “ In 1929, amateurs of concert-ethnographic group led by M. Kari-Yakubov was established and later founded the professional theatre“.

A co dodat??? Santiago de Compostela ( SC – CS – KS – X ) – Jakub z Mléčné dráhy po česky. Ale anglicky je to James from Milky Way . M.W. Patron Španělska. Mimochodem jsem vykonal pouť do Santiago de Compostela. Ne tradičním způsobem jako poutníci, pěšky. Na to jsem neměl dostatek času. Ale běžnou dopravou. Z La Coruňa. Hlavního města provincie Galicia.Kde jsem byl na dovolené, z Londýna, kde jsem v té době žil a pracoval, ve vyhnanství.

A nakonec? Santiago ( James,Jakub,Jakov,Yakov, Jacob) de Chile. Také SC – CS – KS – X. Ale také je to pěkně složené CHILEEL CHE….nebo EL X…

 

 

 

 

Vaše komentáře

      1. Nic nema byt… Jen se ptam, cim La Coruna zajimava? Proc vas zavlekla holySpirit zrovna tam, nebo jestli to byla jen „ucelovka„ a jel jste za sochou Che-Guevary! 😉 VSE DOBRE!

        1. La Coruna je hlavní město GaliCIA. G L a CIA. EL CHE a CIA. Tím je zajímavá. I tím že to jméno přinesli Keltové z Haliče do Španělska, kdysi. A tím, že latinskou ameriku tvoří milióny potomků ze Španělska. Tedy i z Galicia. A vedle La coruny je Santiago de compostela. Poutní místo svatého santiaga – česky jakuba. A byl jsem tam proto abych vykonal pouť do Santiaga Del Compostela. Svatého Jakuba – patrona Španělska a jeho zachránce před Maury – Araby…

  1. Cela Galicia je super a La Coruna taky…kdo si nedal poradny PULPO, tak jakoby nebyl! 😉 K te sose MARIA PITA na namesti „neco mame„? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *