DRESDEN – KADITZ – jako KADISH ? Údajně nesprávně modlitba za zemřelé. Aneb, kdo se zúčastnil pohřební hostiny KAR, tentokrát správně v 1989 v BERLIN ?

383 zobrazení
TiskTisk

Pro ty, kteří mě vyzývají k psaní pamětí. Další ukázka.
Právě jsem přestupoval v DRESDEN ( 13. červenec 2021 večer ). To je dnešní název města. Původní název byl velmi podobný českému názvu DRÁŽĎANY – bylo to DRJEŽĎANY – DREŽĎANY ( údajně z praslovanského slova DREZGA – les, houština a velmi podobné českému DROŽDÍ ). Měl jsem přes hodinu čas, tak jsem se prošel po PRAGER – PRAŽSKÉM náměstí. Které je skvěle zrenovované – viz první foto v úvodu. A vzpomínal jsem na moji vůbec první návštěvu tohoto města asi v polovině sedmdesátých let. Tehdy mi doslova donutil druhý manžel mojí sestry, můj přítel a spolužák z učení u Vojenských staveb, UHER/MAGYAR , abychom sem zajeli něco nakoupit. Jak bylo tehdy zvykem. Neměl jsem auto. On ano. Čerstvě nový, ojetý, ŠKODA SEDAN 1201. Asi za pět tisíc korun. Bylo to dost staré auto. Mně se nechtělo trmácet se daleko autem. Byli jsme tehdy společně na víkendu v rodišti mojí matky – v POČAPLY – HORNÍ POČAPLY. Ale nakonec jsem se nechal přemluvit. Dnes vím, že ho to možná stálo život. Za pár let na to, v 25 letech zemřel v UL – Ústí nad Labem v nemocnici. Žil v té době s mojí sestrou v PALACKÉHO ulici v LT – LITOMĚŘICE. Ale to vše už tady bylo popsáno. Dnešní ukázka je o tom, že mi do DRESDEN nevezl náhodou. Jeho auto bylo Škoda – Sedan 1201. A to je DR.SEDAN. Také je S a S – 22. A 12.01. je podle Moravce i 06.01. – Tři králové i 06.12. svatý Nikolaj – Mikuláš.
ŠKODA je po EMIL ŠKODA – a EMIL byl můj otec v Protektorátu za Druhé světové války a pak to byl ROBOT EMIL – herec ŠAŠEK – AUGUST. SEDAN je francouzské město ( v ARDENÁCH – vojáci mu říkali KLÍČ K FRANCII ), podle kterého se tento typ auta, kterým jsme jeli, nazývá. Automobily se tam vyráběly a právě podle názvu města byl jeden typ osobního vozu pojmenován. Věděli jsme to. Oba jsme byli automechanici z Vojenských staveb. SEDAN je, ale také město, u kterého byl poražen a zajat Napoleon III. i se svojí 100 000 armádou. Prohrál tehdy válku s PRUSY – což je i P/F/R/L ( podle potřeby) a RUSY. Z našeho pohledu je to město důležité také proto, že na rozdíl o jiných měst se jmenuje ve všech jazycích stejně. SEDAN. Ne jako jiná města, která mají v různých jazycích úplně jiné názvy.
Důležité je tedy to, že mi druhý manžel mojí sestry – UHER/ MAGYAR vezl do DRESDEN autem SEDAN.
Název města je i DR.SEDAN. Nebo anagram DRESDEN – DR. DEN ES. Tedy Doktor a den druhý – 2 / S. Druhý den je v ruštině VTORNIK – od slova DRUHÝ – VTAROJ – DVOJKA. Ve španělštině je druhý den v týdnu MARTES. Ve španělštině je MARTE také ŘÍMSKÝ BŮH VÁLKY. V češtině a angličtině a ruštině MARS. Tedy druhý den v týdnu je ve španělštině MARTE – BŮH VÁLKY a ještě S – DVOJKA.

A se španělskou příponou S u slova MARTES jde o španělské množné číslo. TEDY O VŠECHNY BOHY VÁLKY. Samozřejmě, že vím že římský Bůh války byl jenom jeden MARTE. Ale to nám, vojákům, nevadí. My si z toho můžeme udělat i více Bohů války.

V hebrejštině je druhý den v týdnu ŠENY ( JOM ŠENY ). Protože týden začíná v Izraeli nedělí, tak je to druhý den, jako naše pondělí. Ale náš druhý den v týdnu – tedy úterý ( VTAROJ – MARTES ) je hebrejsky ŠLIŠI ( JOM ŠLIŠI ). Po drobné úpravě je to SLYŠÍ. A to znamenalo – slyší – jako on, že SLYŠÍ – ROZUMÍ. Čemu že rozumím, vy kteří čtete, samozřejmě víte.

SEDAN má jako každé starobylé město mnoho slavných rodáků. Zastavím se dnes jenom u jednoho, který samozřejmě, nejvíce s mým příběhem souvisí. Je to maršál JACQUES MACDONALD vévoda z TARENT. A vy už velmi dobře vidíte – byl to MARSHALL a byl JAMES, JAKOV, YAKOV, SANTIAGO, IAGO, DIEGO, JACQUELINE LEE ( KENNEDY ), JAKUB a KUBA. A ještě k tomu TAR-ENT. Byl to SKOT. Jeho předci přišli do Francie ze SKOTSKA – SCOTLAND – ALBA. Zúčastnil se Napoleonských válek. I tažení do ŠPANĚLSKA i do RUSKA. Pro můj příběh je důležité to, že stejně se jmenuje i americká firma MCDONALD. V čele které stál v USA – RAY ALBERT KROC. Vy víte, že RAY je paprsek LÚČ slovensky. ALBERT byl příjmením, také můj spolužák ve studijní skupině na Vysoké škole politické ze Západních Čech ( Karel Albert ). Stejně jako další můj kolega ve studijní skupině na Vysoké škole politické KROC – z města PLZEŇ. A také je důležité to, že skotský klan MCDONALD – MACDONALD obýval GLENCOE na HIGHLANDS/ VRCHOVINĚ ve SKOTSKU. A vy víte, že v GLENCOE jsou TŘI SESTRY nad údolí – mezihoří – caňada – valley – se tyčí dva vršky vedle sebe a jeden je vzdálený kousek od nich. Co je ale to nejdůležitější ? Že se MARŠÁL JACQUES MACDONALD narodil dne 17. LISTOPADU (1765).

Byl jsem v Drážďanech “ na nákupech “ ještě jednou. Koncem sedmdesátých let. Nevím už kdo, to tehdy vymyslel. Jeli jsme tam zase z POČAPLY – HORNÍ POČAPLY na “ votočku „. Jak se říká. To už byl Jirka UHER/MAGYAR, po smrti. Jeli jsme my čtyři – moje rodina a moje sestra – vdova, se dvěma dětmi. Nebo možná děti zůstali s babičkou Ludmilou v Horní Počaply ? To už si nepamatuji. Asi to nebylo tak důležité.
Jeli jsme tedy určitě moje manželka, moje sestra a já, mojí ŠKODA 100 L , ojetina zakoupená v podniku zahraničního obchodu KOOSPOL.
KOO/COO je u nás ve Skotsku vysloveno KÚ a znamená to kráva.( COW anglicky, PARA hebrejsky a otcova skupina byla ARAP ) A SPOL je jasné. SPOLEČNOST. Krávy a volové atd. SKOT. Prostě CATLE. Jako prostřední jméno generála G.M. se dvěma TT navíc – GEORGE CATLETT MARSHALL. Skutečného vítěze DRUHÉ světové války, za nějž bylo založeno i pokračování aktivit na likvidaci SSSR a světového komunismu.
Otce MARSHALL PLAN. Chvíli i šéfa ČERVENÉHO KŘÍŽE USA ( Bílá a červená barva znaku této organizace ).
To ojeté auto, které mi v KOOSPOL, bylo služebním autem jejich představitele – zástupce KOOSPOL v BULHARSKU. V zemi, kde ano je ne a ne je ano. Souvislost s touto zemí a Operací Benjamin byla dříve několikrát popsána. Prodej tohoto automobilu právě mně pochopitelně organizoval “ HOLY SPIRIT „. Dříve jsem o tom již psal.

Nyní k jednotlivým názvům míst v DRESDEN a jejich návaznost na OPERACI BENJAMIN/ BARTHOLOMÄUS.

WEINDORF

V otrockém překladu Vinařská vesnice – po našem VINOHRADY.

PENNRICH

Wikipedia upozorňuje, že PENN nemá souvislost se jménem svatý BENNO. MÍŠEŇSKÝM BISKUPEM – M.B. a srovnej MÍŠEŇ – MÍŠA – ( MIKULÁŠ BEŇO byl v normalizaci tajemník ÚV KSČ ) BENNO byl Biskupem v Míšni od roku 1066 do 16.06 roku 1106. Dvakrát moje datum narození anebo rok 1909. Když na to německá Wikipedia upozorňuje, tak to znamená, že takový názor, veřejný, existoval a byl asi i zapsán v knihách a představoval jednu z možností. Biskupem byl v době kralování JINDŘICHA IV ( HEINRICH IV.). Samozřejmě, že vy víte že PENN je zkratka státu PENN/SYLVÁNIA v USA. Kde žila od konce 19. století ANNA MOHORITA LEMAK ve WESTMORELAND County ( generál WESTMORELAND ) , GREENSBURG. PENN a SYLVÁNIA – VASILINA – VASILIN – VESELIN. A vy víte, že hlavní město státu PENN je HARRISBUG – JINDŘICHOV. A leží tam FILADELFIA – místo prvního a druhého kontinentálních kongresů – 1774 – 1776 – vznik USA. A v roce 1775 tam byla založena dne 14.06. US Army a dne 13.10. 1775, US Navy a dne 10.11. 1775 US Marine. Státu se říká KEYSTONE STATE – tedy zakládající stát – klíčový stát – K.S. – X. A také firma “ klíčová “ – FaB – FLORIAN Bohumil, první manžel matky narozený v roce 1909. Klíčový – nejdůležitější a nejvýznamnější. Také víte, že vyznamenaný B.L.M. – BENJAMIN LLOYD Marine ( původem z LIVERPOOL ve Velké Británii jako BEATLES ) z lodi WYALUSING byl z PENNSYLVÁNIA. A Wyalusing je WASIL ing. Město po které byla loď pojmenována založili v USA Moravští Bratři – M.B. Jeho zařazení na lodi bylo COAL HEAVER . Tedy COAL HEAVER LLOYD – CH a L. EL CHE. Samozřejmě, že víte, že druhá část názvu místa PENNRICH je R a CH – EL CHE. A určitě vzpomínáte i na generál BENNO STUDENT ( KURT ), první velitel německého výsadkového vojska před a za Druhé světové války. I na oběť policejního násilí u Berlínské opery v roce 1967 ( to je i rok 1919 i 1991 ). BENNO OHNESBORG – B.O. nebo O.B. Operace Benjamin – Operace Bartoloměj. Více bylo dříve podrobně rozvedeno. Byl z HANNOVER – HAN – HON – HAHN – byla moje babička z Horních Počapel.

Aby to všechno byla pravda, tak byl náčelníkem politického oddělení Vojenských Staveb, Praha 1, Revoluční 3, Palác KOTVA plukovník PENNIGER. PENN a G.R. – tedy EL CHE – Tedy anagram PENNRICH. Ten který byl u mého zcela neprávoplatného přijetí do KSČ. A s velkou pravděpodobní ho organizoval. Z důvodu neplatné přihlášky. Moje matka to tehdy komentovala “ Vojáci ? Ty si dělají co chtějí! „. Samozřejmě, že to byl záměr. Ale to až jindy.

MESSE DRESDEN

MSS anebo SSM. Samozřejmě, že asi v každém větším měst v Německu byly a jsou MESSE. Tady v tomto případě jde o MSS nebo SSM DR.SEDAN – to byl můj švagr UHER – MAGYAR. Tedy já. Kromě toho jsme žili v Praze 7 u Paláce VELETRHY ( MESSE ) a Výstaviště – vystavěného pro VELETRHY ( MESSE ) v roce 1891.

STRIESEN

Jeho název pochází od jména STREZA. Tak se jmenovala první vesnice na tomto místě. Místo je důležité tím že bylo v době Velké vlastenecké války – ale té ruské první, s Francouzi, v roce 1813, prakticky zcela zdemolováno. srovnáno se zemí. Mezi slavnými obyvateli STRIESEN byl Helmut Aris, předseda sdružení židovských komunit v NDR. Ale také FRANZ HOFFMANN – CYKLISTA A hlavně VODIČ v cyklistických závodech na DRÁZE ( ano jako DRÁHA v češtině výraz pro ŽELEZNIČNÍ DOPRAVU po KOLEJÍCH ).

STREZA je i S.TEREZA. Svatá TEREZA. Ta se narodila v ÁVILA ve Španělsku. Tam kde je katedrála San SALVADOR a MONASTERIO SAN TOMÁS. SAN TOMÁS – TOMÁŠ – A SALVADOR – OSVOBODITEL. Ve městě ÁVILA se nachází i klášter zasvěcený svaté TEREZE. Narodila se dne 28. března ( 1515 ). Což je podle Moravce i 14. března. Zcela klíčové datum v mém příběhu. Zemřela dne 4. října 1582. To je další klíčové datum v mém příběhu – plus dva je to 6. října a to se odehrála bitva na DUKLE a postaveno na hlavu je to 9. října a to v roce 1967 ( to je i 1919 i 1991 ) “ zemřel “ Ernesto Che Guevara. Souvislost s mým příběhem dokazuje i to, že zemřela v ALBA DE TORMES. Město u SALAMANCA ( VASIL ANKA – já a moje sestra, nebo otec a jeho matka nebo sestra). Město které patřilo vévodovi ALBA de TORMES, z TOLEDO. Významnému španělskému politikovi a vojevůdci. Mnohokrát tady na webu zmiňovaném. Samozřejmě, že vy víte, že ALBA je ve skotské gaelštině také název pro SCOTLAND – SKOTSKO. A také že to znamená BÍLÁ – barva. Kromě toho je to anagram názvu nejdůležitější řeky v mém příběhu ALBA – LABE – L.B. – LUDMILA a BASIL/VASIL a LEONARDO da VINCI – L.V. Na Facebook jsem zveřejnil moje vlastní fotografie okolí – krajiny – ALBA de TORMES, v kraji CASTILLA y LEÓN. Je to stejné jako POLABÍ. Třeba u KOLÍNA – také samá rovina. Kde měl seskočit Otmar Reidl – Operace Benjamin dne 16. dubna 1941. Svatá TEREZA byla svatořečena dne 12. března 1622 papežem ŘEHOŘEM XV. A to je zase plus dva dny 14. březen. Zcela klíčové datum. Důležité je také to, že to bylo v roce který může být i rokem 1922 rokem narození mojí matky a rokem 1925 rokem přejmenování Carycin na Stalingrad a vydání Mein Kampf a přejmenování Bubenského náměstí na Strossmayerovo náměstí. A také to může být rokem 1950 kdy se narodila moje manželka a rokem 1952, kdy jsem se narodil já. A i rokem 1955 kdy se narodila dcera sestry mojí matky a jejího manžela A.B. – ALENA / ALICE. Samozřejmě, že spojitost je především určena, že papežem byl ŘEHOŘ – stejného jména jako ŘEHOŘ OSVĚTLITEL – O.R. Nebo latinsky GEREGORIUS ILLUMINATOR. Zakladatel a první hlava ARMENIAN APOSTHOLIC CHURCH. V roce 301. DRUHÝ OSVĚTLITEL po SVATÉM BARTHOLOMEO a SVATÉM JUDAS THADEAS – apoštolů. V ARMENIA. Byl ARMENIAN – ARMEN. V arménštině HAYK.

Pro ty co to neví, tak se Staré město v Jeruzalémě skládá ze čtyř “ QUARTER “ česky “ ČTVRTEK „, nebo “ ČTVRTIN “ ( to je i 1/25 ) Jedna je ŽIDOVSKÁ druhá je KŘESŤANSKÁ třetí je MUSLIMSKÁ a ta čtvrtá je ARMENIAN – ARMEN – HAYK.

Rodáci ze STRIESEN. NIKOLAS LEHMAN – jako LEHMAN BROTHERS z Bavorska, kteří přesídlili do USA – ALABAMA – MONTGOMERY – HENRY, MEIR, EMANUEL. Dalším byl ROBET LEINERT – primátor HANNOVER jako ředitelka ODPM – domu pionýrů a mládeže na DVOJCE, se sídlem na stejném patře jako moje OV SSM Praha – dům Valdek, náměstí Míru byla LEHNERT – ová. A ten nejdůležitější, jako vždy voják – generálporučík KARL MEHNERT – THE MOHORITA – anagram jména dohromady napsaného je KARLMEHNERT – KARLIN MOHORITA. NEBO KAROLIN – CAROLIN. Ten žil v letech 1883 – 1957. V průběhu Druhé světové války byl také velitel města Drážďany. Po válce byl do roku 1949 v sovětském zajetí. A v roce 1955 ( ! ) mu povolili úřady NDR ( sovětské okupační pochopitelně ) vycestovat do NSR. Tam žil ve WIESBADEN . W.B. – M.B. Dalším byl HARALD PERNER – textilní technik – H.P. a HARALD jako HARY. V angličtině i slavný HAROLD LLOYD.

WILDER MANN

To je W.M. Moje iniciály i se jménem mého otce Vasil Vasil Mohorita. Rozkládá se v DRÁŽĎANECH – DRESDEN mezi okresy TRACHENBERG ( TRA ) a TRACHAU ( TRA ). Místo je pojmenováno podle hostince, který tam stával. A jeho majitel se jmenoval GUSTAV EMIL WEBER. Gustav ( Augustýn ) asi není třeba představovat a Emil bylo jméno mého otce na jeho osobních – falešných dokumentech v týlu nepřítele, v Protektorátu. Gustav Weber je i G.W. a to je i G.M. Muž jménem WEBER ( možná WABER ) pracoval s mojí matkou na OV KSČ Praha 7 – SPARTANBURG – Strossmayerovo náměstí. Stal se po revoluci pravou rukou Miroslava Štěpána v jejich nově obnovené KSČ. A po smrti Štěpána snad tuto stranu dokonce vedl. Majitelem tohoto místa WILDER MANN byl i Filip STROBEL. Jiří ŠTROBEL byl můj spolužák ve studijní skupině na Vysoké škole politické ve Vokovicích. Byl ze Strakonic. Str.-konec – ENDE STRASSE – KONEC CESTY. Hostinec se nachází na ulici DÖBELNER STRASSE 130. DÖBEL je i ĎÁBEL – DEVIL – DIABLO. Místo je kousek od LABE/ELBE a byla tam vinařství AUGUSTIÁNŮ.

KADITZ

KADISH je často chybně označován za “ modlitbu za mrtvé“ v hebrejštině. To je samozřejmě naše specialita označovat něco za něco, co to není. Kuklení. Původ názvu je ze slovanského slova KOJETY. ( srovnej s KAJETÁN, který sloužil v kasárnách Jiří z Poděbrad na náměstí Republiky, kde sloužil generál Stěpan Bunzák z Volové. Více bylo dříve ) ) Je na břehu LABE/ELBE.

BTV TRACHENBERGE – TRA – TORONTO – TORINO – TURRÓN – TOR – TURNOV. Na tomto místě pěstovali AUGUSTIÁNI VINICE – VINOHRADY. Jedna z ulic je GEBLERSTRASSE – GEBLER – GAVELL – HAVELL – HAVEL. Nebo GEBLER – GEBELL T.

ZSCHERNITZ

Název místa má slovanský původ. Jeden názor je že jde o název “ Ďáblova – Čertova vesnice “ Nebo “ Ďáblovo místo“ a původ je prý ve slovanském ČERT. Samozřejmě, že tam je při vyslovení slyšet i slovo ČERNÝ. ČERNÍK třeba, jako předseda vlády v roce 1968. Oldřich Černík. Dnes je součástí okresu RÄCKITZ – ZSCHERNITZ – to první slovo je i RAKOVNÍK. Kde stojí kostel svatého Bartoloměje. Vyslovíme to i ČARNOTA. Protože víme, že Z je poslední ale i první písmeno abecedy, když čteme abecedu pozpátku a tedy i A. Vy víte, že ČARNOTA byl příslušník výsadku WOLFRAM. A také víte, že ČARNOTA a můj otec dostali od svých velitelů – kapitán OTISK – WOLFRAM a kapitán BĚLAVSKY – ARAP, rozkaz k likvidaci konfidentky Gestapa MARIE RIPL. Někde v horách, v lesích, v MORAVSKOSLEZSKÝCH BESKYDECH – M.B.

COSCHÜTZ

Název této obce pochází ze slovanského VESNICE KOS. Wikipedia píše, že je překvapivé, že se nezachovala v názvu obce obvyklá koncovka, v Drážďanech užívaná, – wicz, ale je tam koncovka – chütz. My samozřejmě víme, že to bylo proto, aby to bylo podobné jménu města na východním Slovensku KOŠICE. A jménu slavného maďarského spisovatele a revolucionáře LÁJOS KOSUTH. Narozeného ve stejný den jako já 19.09. – 19. září v maďarském MONOK ( 1802 ). Zemřel dne 20. března ( 1894 ) v italském TORINO ( jako VOLOVÉ po našem a TORONTO ). Jeho manželka byla TEREZA.

PROHLIS

Poprvé zmíněno jako PROLOS. Nachází se na GEBERBACH. GEBER BACH. The GEBEL – HAVEL a GEBELT. Je tam i ROHLÍK – ale co je nejdůležitější je to ROH. ROH – RUACH – ROG – HORN a tedy i HRON atd. V PROHLIS je náměstí ALBERT WOLF.

HELLERAU

Bylo založeno jako první zahradní městská osada v Drážďanech. A založil jej výrobce nábytku ( rusky MEBEL – M.B.L. a německy MÖBEL – také M.B.L. základní klíč Operace Benjamin ) jménem SCHMIDT – tedy ŠMÍD. ( Jako student ŠMÍD ze 17. listopadu 1989 ). Osadu založil v roce 1909. 19.09. Místo kde byla osada postavena se jmenuje HELLER. Stejně jako autor slavného románu HLAVA XXII ( CATCH – 22, anglicky, TRAMPA – 22, španělsky ). O pilotech bombardovacích letadel US AIR FORCE v době Druhé světové války. Joseph Heller byl synem ruských přistěhovalců do USA. Měl dva nevlastní sourozence – bratra LEE a sestru SYLVIA. Ti se narodili v Rusku. On se narodil v USA. Dne 1. květen – 1. May – a tedy i 1. srpen – 1. August roku 1923 ( 123 a 9 ) V BROOKLYN – NEW YORK.

TRACHENBERGE

Na rozdíl od ostatních okolních vesnic není tato obec lužickosrbského původu. Vinice – Vinohrady, zde založili mniši – AUGUSTIÁNI. Patřil k farnosti KADITZ. Samozřejmě, že v mém příběhu má význam první slabika TRA – TRE – TREE – TOR – TORONTO – TORINO – TORO atd. A BERGE je náš anagram BASIL/VASIL.

LOCKWITZ

Poprvé zmíněn jako LUCAWITZ – název je odvozen ze srbského LUKA – české LOUKA. LUCA je i naše L.C. – ELCHE. V tomto místě žil v letech 1788 až 1789 zakladatel homeopatie SAMUEL HAHNEMANN – SAMUEL je WASIL a HAHN je moje babička HON – HAN. Z Horních Počapel. Mezi osobnostmi je i GUSTAV HÄNICHEN, FELIX OSKAR HÄNICHEN, GÜNTER BENISCH a HANS JÜRGEN REZNICEK – kytarista -BASISTA skupiny SILLY. LOCK je anglicky zámek a k zámku patří klíče. Tedy třeba FaB. Florian Bohumil. A zámečník je LOCKSMITH – LOCK/ZÁMEK a ŠMÍD.

MOCKRITZ

Jméno obce je zjevně srbského původu a znamená MOKRÝ – VLHKÝ ( M.V. ). Zmíněna byla i jako MOKERUS. MORKUS se jmenoval jeden můj velitel na vojně v Litoměřicích. Zástupce velitele pro věci technické školního praporu VÚ 6174 Litoměřice v kasárnách Jiřího z Poděbrad. V obci byl vybudován v roce 1621 rybník který zásoboval vodou MLÝNY a především MINCOVNU v Drážďanech založenou kurfiřtem AUGUSTEM. ( 1553 – 1586 ). Důležité je to především proto, že MOCKRITZ je přesný anagram mého příjmení – Z jak víte je i A, protože je první odzadu v latinské abecedě. Tedy je to MOCKORITA – MOKORITA – MOCHORITA – MOGORITA – MOHORITA.
Aby to byla pravda, tak, druhý Vasil Mohorita ( vedle mého otce Vasil Mohorita narozeného 12. AUGUST 1919 z VOLOVÉ ), ale narozený 3. AUGUST 1918 ve VOLOVÉ, velitel výsadku O.B. – OLEXA BORKAŇUK, působil ve městě KOŠICE – COSCHUTZ – žil ve Východoslovenském kraji, kde jsou krajským městem Košice. Byl otcův bratranec – španělsky je to – PRIMO. ( Připomínám že OLEXA, ale Jiří, z LITOMĚŘIC byl se mnou společně ve škole v Moskvě 1971/72). COSCHÜTZ je další čtvrť v Drážďanech.

SÜDVORSTADT

Jižní předměstí bylo poprvé zmíněno jako BOSCOU – stará lužická srbštinou BOZEK – Je to, jak sami vidíte i BASCO – VASCO. Obyvatel španělského Baskicka nebo rusky VASKA ( Vaska trubačov – kniha ze SSSR). U místa je kopec HAHNENBERG. HAHN – HAN – HON. Byly tam odlity dva zvony zvonařem HEINRICH ( JINDŘICH ) KANNENGIESER. Vedl tudy WEISSEERITZMÜHLGRABEN – umělý vodní tok který přiváděl vodu do této oblasti. WEISER MÜHL je WASIL MÜLLER – MEYER. A MÜHL GRABEN je M.G. Vodu dodával pro místní výrobnu PAPÍRU a MLÝNY. Mlýn ( který mlel obilí a lisoval olej ) vlastnil kurfiřt AUGUST. Později TRAUGOTT BIENERT – naše známé TRA – TREE atd. A hlavně BIENERT jako RICHARD BIENERT předseda 4. protektorátní vlády v Protektorátu Čechy a Morava a 4. ministr vnitra ( M.V. ) protektorátní vlády. Dalším mlýnem v této obci byl mlýn “ ALTE WINDTMÜL UFM HAYENBERG “ který byl v roce 1571 převezen do TORGAU ( původně slovanské TURGAU – jako VOLOVÉ ) . Vy samozřejmě víte, že u TORGAU na LABI se sešla americká a sovětská armáda v roce 1945. A také víte, že nedaleko TORGAU bojoval o několik století předtím vévoda ALBA de TORMES ( 24. dubna 1547 BITVA u MÜHLEBERG ) po boku španělského krále Carlos V, proti tak zvané SCHMALKALDEN LIGA – kam patřily SASKO a HESENSKO ( HESSE ) a FALC ( PALEČEK ) a BRÉMY ( BREMEN ) a BRUNSCHWEIG ( SCWEIG a BRAUN ) například ) . Dalšími byly mlýny “ LORENTZ KUND MÜLL“ a “ CUNRADIN MÜHL „. LORENTZ je generál LORENC a CUNDRAD byl spolupracovník a osobní přítel Miroslava Šloufa KUNDRÁT. Názvy mlýnů byly podle jmen rodin majitelů. U nádraží na Bayerische Platz byla postavena MARIE GEY BRUNNEN ( M.G. a všechny varianty BRNO – BRUNTÁL, BEROUN, BRUNNER, BERN, nebo M.B. ) – fontána, kterou tam nechal postavit MUDR. HEINZE na památku své předčasně zemřelé manželky. Návrh zpracoval profesor WRBA GEORG. ( M.G.)

Co je nejdůležitější a co vy už víte, že WEISSERITZ protéká tamními u DRESDEN obcí – městskou částí – POTSCHAPPEL – POČAPLY.

V místě SÜDVORSTADT – Jižní předměstí – stála Americká čtvrť. Tam žili Američané , kteří se v 19. století do DRÁŽĎAN stěhovali. Ti si vybudovali kostel. Protestantské biskupské církve. Stavbu organizovala paní THOMPSON ( stejné jméno jako brigádní generál THOMPSON, voják americké armády a vynálezce samopalu THOMPSON v USA – patentován v roce 1920 ), prostřednictvím nadace. Kostel byl vystavěn na základě plánů drážďanského architekta OTTO DÖGEL v letech 1883 až 1884. Za Druhé světové války byl také vybombardován a v roce 1959 byl zbytek – věž – stržen. Komunita amerických věřících v obci měla kolem roku 1900 asi 200 členů.

Co je důležité a dokazuje to, že vše co tady píšu je pravda? V této části Drážďan se nachází sídlo většiny areálu Technické University ( TUD ) a Vysoké školy technické a ekonomické ( HTW ). Stejně jako na DVOJCE – Praha 2 sídlí rektorát a část areálů Českého vysokého učení technického – ČVUT.

NOSSEN

Místo bylo osídleno Slovany, kteří sami sebe nazývali GLOMUCI – G.M. a L.C. – EL CHE. ( DALEMINCI ). Na návrší jižně od dnešního NOSSEN již od 10. století existovala pevnost RODGIT. A teď přijde to nejdůležitější – Původ jména města je slovanský, pochází ze srbského výrazu “ NOSNO „, které mělo označovat “ sídlo na vyčnívajícím nose „, to je na vyčnělém skalním výběžku, případně samotný skalní výběžek. U moře se tomu říká MYS – ROG, třeba u města TAGAN ROG. CAPE jako CAPE HORN – CABO de HORNOS v CHILE v OHŇOVÉ ZEMI – TIERRA DEL FUEGOS. Rusky je to OGNĚNNAJA ZEMLJA ( OZ ). OZ – rusky v azbuce – je stejné O jako v latince a Z je v azbuce jako číslice 3. Je to tedy O3 – Ano, vidíte dobře. Vypadá to i jako OB. Když ta písmena napíšeme, rukou, tak jak po staletí vojáci psali, blízko sebe. „Čmárali“ – jako já například. Někdy ani nepřečtu to, co jsem napsal já sám.

Město NOSSEN vlastnili od roku 1315 MÍŠEŇŠTÍ BISKUPOVÉ – M.B. V roce 1436 se stalo majetkem kláštera cisterciáků ALTZELLA ( Armádní zpravodajství ale také A.Z. – ALT ZDENĚK syn statkáře ( znárodněného ) v HORNÍ POČAPLY – byl to můj přítel v dětství ) . Založeného již v roce 1162. V okolí se těžilo stříbro – SILVER. V blízkosti města byl vystavěna pobočka koncentračního tábora FLOSSENBURG. Ve kterém byl vězněn až do konce války radista skupiny WOLFRAM , Karel SVOBODA. Který se po seskoku dne 14. září ( ! )1944 u obce Nytrová, okres Frýdek Místek ztratil a byl zatčen. Ten SVOBODA který měl být původně příslušníkem skupiny ANTHROPOID spolu s KUBIŠ Jan ( Honza – H.K. ). Kvůli zranění byl ale nahrazen GABČÍKEM ( A byli ve dvojici – K.G. ). V koncentračním táboře FLOSSENBURG byl vězněn a popraven dne 9. dubna 1945 admirál CANARIS WILHELM ( VILÉM je to česky – V.L.M – B.L.M. – základní klíč Operace Benjamin/Bartoloměj. Koncentrační tábor Flossenbürg měl pobočný koncentrační tábor -závod i u měst LITOMĚŘICE, SOKOLOV a HOLÝŠOV.

Je třeba připomenout sovětského spisovatele Alexej NOSOV, s jeho NEZNÁLEK. A i českého herce KAREL EFFA ( EFFENBERG ) – EF je NOS v hebrejštině.

Co z toho co jsem dnes napsal plyne ?


Je samozřejmé jasné, že Putina a jeho kolegy z KGB a tady z ŠtB neučili číst mapy. Kdyby ano, tak by věděli co se na ně chystá. A nedivili by se, že proběhla největší geopolitická změna 20. století. PUTIN V DOBĚ NEJVĚTŠÍ GEOPOLITICKÉ ZMĚNY ŽIL A PRACOVAL V DRÁŽĎANECH – DRESDEN – NA RESIDENTUŘE KGB.


Důležitá je i čtvrť KADITZ. Nevím zda víte co je KADISH v hebrejštině? Mylně nazývané Modlitba za mrtvé. To jsme celý my, vojáci. Co se nám hodí použijeme. I když to je mylně. Kuklíme a kuklíme.
Pohřební modlitba. To se hodilo v Berlíně v říjnu 1989 na oslavách 40. výročí založení NDR. Byl jsem členem stranické a vládní delegace v čele s JAKEŠ. Spolu s místopředsedou federální vlády MATEJ LÚČAN ( Lúč -světelný paprsek ) původně byl do jejího čela schválen LENART. Když se JAKEŠ dozvěděl, že tam bude GORBAČOV tak se nominoval do čela delegaci on sám. Letěli jsme letadlem JAK – 40. ( JAKOVLEV a XL – EL CHE ). Již jsem tady dříve popisoval jak jsme stáli na tribuně a kolem dokola chodili mladí “ endéráci “ s pochodněmi a skandovali stále dokola GORBY, GORBY, GORBY. Můj kolega, předseda mládežnické organizace FDJ, NDR AURICH -( vyslov ORICH – OR a EL CHE ), mi před zahájením průvodu říkal, že jim museli slíbit, že HONECKER odstoupí po této oslavě. Jinak ,že tam nepřijdou.
Po této manifestaci a slavnostním shromáždění v Stadtpalast ( Státní Palác ) byla slavnostní večeře. Tam u stolu číslo 1. seděl GORBY – GORBAČOV a HONECKER a ŽIVKOV a CEAUCESCU a JARUZELSKY. A JAKEŠ.
Ten stůl byl velký a dlouhý
Já jsem seděl u stolu číslo 2 – DVOJKA. Ten byl krátký a malý. Seděl jsem tam s tehdejším místopředsedou československé federální vlády jménem MATEJ LÚČAN. První chalupa do které vešel můj otec po seskoku u MAKOV v okrese Čadca, 7.10. 1943 ( DVA dna po narozeninách HAVLA Václava 5.10. a v ČADCA je kostel sv. Bartoloměje ) měla majitele LÚČAN LUKÁŠ. Byl to jejich první pomocník z řad místního obyvatelstva. Dalším se stal MATEJ FLORIAN.
Další kdo seděl se mnou u malého stolu číslo 2 byl EGON KRENZ a MINISTR NÁRODNÍ OBRANY NDR. HEINZ KESSLER. ( H.K. ). Který převzal funkci po KARL HEINZ HOFFMANN. ( HK ).
KRENZ nedělal celou večeři nic jiného, než odbíhal řešit problémy spojené s velkým vystoupením lidu v DRÁŽĎANECH – DRESDEN. Odešel a zase se vrátil a zase pro něj přišli a zase odešel. MINISTR OBRANY NDR v klidu jedl slavnostní večeři. Jako já. Představitelem strany SED – východoněmeckých komunistů v DRESDEN byl v té době – ten večer – MODROW. HANS MODROW. Modrá barva a to je barva MARINE A AIRMAN.
Vojáci dělají vše podle plánu.
Přesně a do posledního detailu.

Proč tedy KADITZ – KADISH ? Údajně modlitba za zemřelé ? Protože u nás je všechno jinak než to vypadá. A tak to vlastně tak bylo a ne údajně. Kdo se zúčastnil ?

TODOR CHRISTOV ŽIVKOV. VAZKOV – VASKOV a TODOR – TO DR. Nebo THE DR. WASKA. Měl dceru LUDMILA a manželku MARA ( MAŘA byla sestra Bohumil FLOIAN ). Narodil se 7. září ( 1911 ) a to je i 14. září, kdy se narodil Jan Masaryk a zemřel Tomáš Masaryk. V ten den byl vysazen WOLFRAM. Narodil se syn mého bývalého nevlastního bratra a můj předchůdce ve funkci předsedy ÚV SSM J.J. – Kotva. Jaroslav Jenerál. CHRISTOV se jmenovala první MISS Československa po obnovení soutěže v roce 1989. Soutěž organizoval SSM. Její iniciály byly – I.CH. v češtině – to je i EL CHE.

CEAUCESCU jsme četli – ČAU ČESKU. A byl NIKOLAE, jako car NIKOLAJ popravený bolševiky dne 17.07. 1918 ( den mé svatby v roce 1976 ) a svatý MIKULÁŠ z MYRY v LYKII ( 6. prosinec a to je i 6. leden – den TŘÍ KRÁLŮ ) a můj syn NIKOLA. CEAUCESCU se narodil 26. ledna ( 1918 ) a to jak víte je i 26. prosinec. A to se narodil můj syn NIKOLA. Skoro přesně na den, DVA roky po dceři KATEŘINA. A plus dva dny na to 28. prosinec ( 1923 – 123 moje rodné číslo a 9 ) se narodil bratr mojí matky KAREL GEBELT – THE HAVEL. Skoro přesně na den, DVA roky po mojí matce LUDMILA.

Jeho syn, také NIKOLA CEAUCESCU, byl v té době v čele stranické organizace v rumunské TIMISOARA – TEMEŠVÁR. Kde začalo aktivní vystoupení občanů proti komunistickému režimu. Dva měsíce po této “ slavnostní události „. Večeři v Berlíně.

JARUZELSKY VOJCIECH – ADALBERT – ALBERT – ALBRECHT. Svatý Vojtěch, který zemřel v roce 997 ( 19.09. a 1909 ) Kostel, který mu vystavěl císař OTTO na ostrově řeky TIBERA v ŘÍMĚ ( ROMA ) byl později zasvěcen svatému BARTOLOMHAÜS. JARUZELSKY se narodil 6. července ( 1923 – 123 moje rodné číslo a 9 ) . A vy víte, že to je i 9. červenec. A 9. července roku 1909 se narodil první manžel mojí matky LUDMILA – FLORIAN Bohumil – FaB. KLÍČ. JARUZELSKY se narodil v KUROW – to je i HAHN i KRAWA – KRÁVA – PARA – ARAP. 6. červenec ( 1415 ) je i dnem upálení Mistra JANA HUSA. ( AUGUSTÝN HUSÁK tam tehdy v Berlíně nebyl ).

FINÁLE

ЯКЕШ – to je v ruštině – azbuce, příjmení JAKEŠ. V našem překladu – písemném na psacím stroji do češtiny, když nemáme ruský psací stroj, je to RKEW. A to už vidíte, že je to – RAKEW – RAKEV – RAKWE. A GORBY – no přece to je ukrajinsky HORBY – HROBY.

RAKVE a HROBY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *