Lumberjack – lesní dělník,voják,spojař,výsadkář, plukovník Vasil Mohorita – Volové!!!

927 zobrazení
TiskTisk

Tak začneme. Znova. Samozřejmě ,že agenti KGB nemohli vědět co vojáci dělají. KGB patřila k oporám komunistického SSSR. Vojáci ne.
Dneska jenom takovou malou ukázku jak probíhala válka. Poslední velká válka v Evropě. Tehdy byli přesvědčeni, že už žádná nebude. To si ale komunisté z KGB nechtějí přiznat. A touží zase po SSSR a své moci ve velké části světa prostřednictvím rezidentur – komunistických stran a svých agentur, krytých prací na velvyslanectvích, mezinárodních organizacích ATP.
Mysleli si v Kremlu, a to i ti jejich residenti z KGB a ŠtB a StB  tady, že to za ně bude dělat Čína. Nebude. A nedělá to.
Ale k věci…
Pro ty co už ví jak to bylo a pochopili ,proč to tak bylo.
Dneska jen krátce. Další fakta přijdou velmi brzy.
Tak pracovaly Tři sestry pod vedením Tří králů.

Můj otec byl odveden pro službu v Československé armádě, v ukrajinském městě BUZULUK  30. března ( 1943).
Byl  propuštěn záměrně z Gulagu KOŽVA, v republice KOMI, v SSSR, začátkem března 1943, aby jeho odvod proběhl právě v tento den.
Byl to den výročí narození Francisco José GOYA de Lucientes v 18. století.
Luciente znamená Zářící a z Fuente – zdroj, pramen. Goya de Lucientes je ale také známé jako iniciály  LG. EL CHE.

Já se narodil v září. A byli jsme s otcem Zdroj,pramen, spring, primavera, aviv. Informace, pro všechny zúčastněné.

Francisco José GOYA de Lucientes zemřel 16.dubna. V den výročí jeho smrti o stovky let později, odletěl první výsadkář v dějinách československé armády na území obsazené nepřítelem. Otmar Reidl – Operace Benjamin. V den velkého bombardování Londýna Lufftwafe, kdy byl vybombardován i Chrám míru vedle Viaduktu v centru Londýna. Je o něm řeč v předchozích kapitolách. a dochází tak k propojení “ příběhu “ – “ legendy “ – KLÍČE “ –   americko-britsko-ruské  s tou španělskou ,ale i německou.

O sto let později v 19. století se ve stejný den narodil 30.března narodil Vicente Willem GOGH. Z Podzemí ( Niederland, Países Bajos,) kde byl zástupcem krále Španělska vévoda z ALBA ( který byl původem z Toleda)
Tety Marie manžel byl Unverdorben Josef. V Bruntále.
A GOGH byl Vicens – (Vicent,Vincenc, Vincent, česky Čeněk) – jako  firma na výrobu Torrón, Turrón, v Agramonte, v Urguell v Catalá, založena 1775, v roce založení US Army 14.června na svátek Vasila a v roce založení US Marine 11.10. téhož roku. Xocolate – chocolate, čokoládu – de la piedra – kámen – stone, anglicky, dělali od 1770.A to je vlastně také 1775, protože pětka je koule – tedy nula O. A 17.07. jsem se ženil a je svátek Marina de Ochoa a 01.17. je svátek svatý Antón, který se slaví v San Bartolomeo ( v němčině Bartolomeus – anagram Mohorita Vasil) očistným ohněm. Tato obec je u ÁVILA cestou na TOLEDO.Na druhou stranu do „polabské nížiny cestou na SALAMANCA a ALBA de Tores. ATD.atd.atd.
Villem je v angličtině  Bill. Jako LIB a VIL. Lenin a Brežněv. A jako bylo krycí jméno otcova velitele výsadku ARAP, Niščimenko-Belavskij. L.I.B.

A  když použijeme již dříve popisovanou metodu – že Y je G ( nebo i H, na Ukrajině) podle Magret/ Mayerit, původ názvu města MADRID, je to vlastně obé
GG. GG…Atd.

Otec u SVOBODY bojoval v bitvách u Kyjeva
Ukrajinci říkají Kiiiv. Píše se to ukrajinsky Kиїв…
To znamená KÍ  je V/B. Key je V nebo B. Klíč je V nebo B. A víme, že V je římsky 5. A že B je druhé v abecedách – všech námi používaných – tedy 2. A to je tedy ono slavné a známé 25. 52.22.55. 00.50 nebo 20 nebo 05 anebo 02. A také již víme, že v azbuce je V, postavené na hlavu písmeno L. A to je v římských číslicích 50.
V hebrejštině je B a V  jedno písmeno a ve španělštině jsou obě ale vyslovují se skoro B.

Ale musí s nimi být spojen klíč!!! Otec, a jak upozornil výsadek z Londýna – Wolfram ( wolf – vlk – vsl – Vasil a Ram – beran – babička – otcova matka byla Baran)  tím že měl velitelem kapitána Otisk z Moravy i já. Jeho syn. Otisk…

Na Moravě je Kyjov. V Böhmen und Möhren. B.M.

Dále otec bojoval v bitvě u Žaškova. Žaškov. Vidíte? Žiškov – Žižkov.

V bitvě u Bílé Cerekve. U bílé Církve. Bílá církev. I bílý kostel ale v angličtině a španělštině i církev. Anglicky Church ( Churchill např.) Španělsky Iglesia. Cerekve jsou i v okrese Pelhřimov. V Böhmen und Möhren
V bitvě u Charkova. Charkov je Čárkov, nebo Šárkov to je Praha. Šárka. I jméno. Ze starých pověstí českých od Alois ( Ludvík, Luis,Lojza ) Jirásek. Napsal, kromě jiného i LUCERNA. Filosovská Historie – FH – PH. A také a to je má a otce charakteristika dvěma slovy – Proti všem.

A kde sloužil otec  po válce???
Po skončení WWII, v roce 1945 ihned nastoupil na Druhé oddělení Hlavního štábu Československé branné moci v Praze. Na Dvojku.
Odtud odešel sloužit do města BENEŠOV.
OPERACE BENJAMIN… BENEŠ byl vrchní velitel který úkoloval osobně Otmar Reidl OPERACE BENJAMIN.

Odtud šel otec do FRÝDEK MÍSTEK.
DVĚ místa jedno město. Iniciály FM. František Moravec.
Místo kde se jediná posádka bránila při obsazení republiky v 1939.
A na jehož teritoriu otec operoval , za války se Zpravodajskou skupinou ARAP/ Niščimenko- Belavskij. Nebo také pod jménem 1.slovensky partyzánsky oddíl 1. SPO.
Niščimenko měl iniciály kryciho jména LIB. Jako Brežněv. A jako Lenin. Odzadu.
Poté otec sloužil v Jindřichově Hradci. Kde prochází Poledník. Jako Poledník Jindřich. A tam otec tzv. optoval. Získal trvalé bydliště po připojení Podkarpatské Rusi k SSSR. Volové přejmenovali na Mežgorje/ Mezihoří/ Glenn skotskou gaelštinou). Jako Mezihoří v Libni kde já jsem se v roce 1969/70 učil u VS( US – SU ) pod Plynojemem na Palmovce. Generál moravec se za války podepisoval MORA.

Jindřich II. Se jmenuje věž na kterou jsem se díval z okna ÚV SSM na náměstí M.G. Směrem do Jindřišské ulice a Jeruzalémské ulice.

Poté otec  sloužil v Praze Motole. LT M. Tam jsem sloužil já v Jiřího z Poděbrad. Litoměřice LT. M – Mohorita.  A ve městě Poděbrady byli v internátě Havel, Forman a Mašín.

Poté otec sloužil v kasárnách Jana Roháče v Praze. RO. jako OR.
A Roháč jakou brouk. Rusky Žuk jako Žukov.( Žukov byl kožišník, profesí. Jmenoval se tak i předseda akademie věd ,sídlící vedle Viaduktu na Národní třídě vedle Slavie,kavárny. Kožišník pak KVasil a nakonec v 1989 Říman))
A jako Beatles. Brouci.  Kteří skončili jako kapela, když já jsem začal. Paul Mcartney. Skotské příjmení a automechanik. Vidíte to tam. A hrál na basovou kytaru, jako já v v letech 1971/72 v kapele v Moskvě ve škole.

A jako Roháč. Rohatý, skot, Catlett ( George Catlett Marshall)
A jako manžel krásné slečny z vedlejšího domu u nás v Holešovicích Bubnech, v ulici nazvané podle Farský ( HS ) která se jmenovala Zuzana Burian. Zpívala v Semaforu – režisér Ján Roháč. Ján s čárkou – Jan. Její bratr byl Oliver Burian. O.B. Hrál hokej a myslím ,že emigroval v sedmdesátých letech. O.B. Operace Benjamin.
V Roháčových kasárnách otec sloužil u Vnitřní stráže VS. Latinsky i US.
Ale i SU. US United states i Soviet Union.

Odtud šel do Varnsdorf. OR. Wikipedia říká:
„Jméno Warnsdorf označovalo Wernarovu ves. Poprvé ji zmiňuje žitavská kronika v roce 1341 v souvislosti s Jindřichem z Varnsdorfu. Existuje pověst, podle které Wernar varoval (německy warnen = varovat) pocestné před loupežníky, kteří řádili v okolí Varnsdorfu.“

Vor v zakoně. Tak si říkali ti loupežníci, co byli v Gulazích.

Generál Vorobjov, byl  poslední velitel Sovětských vojsk v ČSSR…ORO – tam jsou obě or. Světlo a kůže v hebrejštině v jeho jméně.

Ve Varnsdorf otec sloužil také u VS. US/SU
Vnitřní stráž  byla zrušena. Začátkem 60 let.
A proto  odešel v roce 1966 do Horních Počernic. H.P. jako matka byla z HP. Horních Počapel na LABI. ALBA, ÁVILA – L.B.LV. atd.
Tam sloužil u Silničního vojska SV. Zase US a SU.
Tam byl až do odchodu do zálohy. Jeho další osud je popsán na webu. Žádné náhody tam ale nebyly. Jen služba, služba a zase služba
A já se učil u VS v Praze Mezihoří. US – VS.
Atd.atd.atd.
Až do konce SSSR a světového komunismu…
Pane Putine!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *